Izvēlne
Jūsu grozs

attīstošās rotaļlietas (plastmasas)

attīstošās rotaļlietas (plastmasas)

attīstošās rotaļlietas (plastmasas)

attīstošās rotaļlietas (plastmasas) veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Zīmols: NINA
Attīstošā rotaļlieta Gliemezis palīdz attīstīt bērna kustību koordināciju. Pievērš uzmanību ar interesantu formu, dažādiem elementiem. Rotaļlieta palīdz attīstīt bērna manuālās iemaņas , mācīt formas un krāsas, koncentrēt uzmanību . Paredzēta bērniem no 18 mēnešiem. Izmēri: L22 x W14,5 x H..
1,90€
Bez nodokļa:1,57€
Loģiskā rotaļlieta-sortieris "KLAUNS" NINA 00026  (Polija)
-34 %
Zīmols: NINA
Paredzēta bērniem no 18 mēnešiem. Attīstošā rotaļlieta palīdz attīstīt bērna kustību koordināciju. Pievērš uzmanību ar interesantu formu, dažādiem elementiem. Tā palīdz pilnveidot manuālās un veiklības iemaņas, palīdz mācīt atpazīt formas un krāsas, koncentrēt uzmanību un a..
1,90€ 2,90€
Bez nodokļa:1,57€
Attīstošā rotaļlieta BIZ-BIZ MĀRĪTE ar riteņiem 00115
-37 %
Zīmols: NINA
Rotaļlieta Biz-biz mārītes izskatā - ļoti reāla, ar galvu un taustekļiem.Rotaļlietas korpusā ir padziļinājumi, kuros novietot dažādas ģeometriskas figūras, bet augšējā daļā - sarežģītāks bloks ar formām. Bērna uzdevums- ielikt katru figūriņu tai atbilstošā padziļinājumā. Rotaļlieta lieliski veicina ..
2,20€ 3,50€
Bez nodokļa:1,82€
Zīmols: BĒBIS
Mazs daudzkrāsains šķirošanas kubs, kas patiks visiem bērniem. Šķirotājs sastāv no 6 caurumiem un 6 dzīvnieku figūriņām. Spēlējot, bērnam ir jāsaskaņo individuālā figūra ar atbilstošo caurumu.Īpatnības: plastmasas rotaļlieta, bez asām malām, izstrādājuma izmēri: 9x10cm, v..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Lidmašīna-sortieris 25 cm (00759) - VLV-00759 - MAZUĻIEM (~0-5 gadi)..
3,20€
Bez nodokļa:2,64€
Zīmols: BĒBIS
Tradicionālais vilciņš ir mūžīga rotaļlieta, ar kuru spēlējās gan mūsu vecāki, gan mēs paši, un tagad kārta mūsu bērniem. Vairāku paaudžu rotaļlieta joprojām ir aktuāla neatkarīgi no valdošās modes. Rotaļlieta ir ļoti ērti lietojama, jānospiež virzulis, lai augšdaļa sāk griezties ap savu asi un raks..
3,40€
Bez nodokļa:2,81€
Zīmols: NINA
Paredzēta bērniem, kuri vecāki par 18 mēnešiem. Attīstošā rotaļlieta 'Kāpurs Lili' palīdz attīstīt bērna kustību koordināciju. Pievērš uzmanību ar interesantu formu, dažādiem elementiem. Katra mazuļa iemīļotā rotaļlieta. Tā palīdz pilnveidot manuālās un veiklības iemaņas palīdz mācīt atpaz..
4,10€
Bez nodokļa:3,39€
Zīmols: NINA
Piemērots bērniem, kuri vecāki par 18 mēnešiem. Rotaļlieta lieliski attīsta bērna kustību funkcijas, iemāca identificēt formas, krāsas, līdzības un atšķirības. Izmēri: L23,5 x W15,5 x H16 cm..
4,20€
Bez nodokļa:3,47€
Zīmols: BĒBIS
Vislielāko baudu bērniem sagādās spiešana un klauvēšana pa radziņiem, kas atrodas mīļa kukaiņa mugurā. Kustīgie riteņi padara bitīti par interesantu un neparastu transportlīdzekli, kas papildina visas vienkāršās spēles! Sitienu spēle ir lielisks treniņš maņām un prasmēm! Bērniem šādai spēlei..
4,40€
Bez nodokļa:3,64€
Zīmols: TuliFun
Šis jautrais krabis pacels jūsu mazā garastāvokli un sniegs sajūtu rotaļu iespējas! Krabja kājas var kustināt, un tās rada grabošu skaņu. Virvju pārvietošana izraisa arī rotaļlietas acu griešanos. Krabis ir aprīkots ar squeaker pogu. Rotaļlietas mazais izmērs ļauj to ņemt līdzi ceļojumā, lai tā vis..
4,49€
Bez nodokļa:3,71€
Zīmols: BĒBIS
Daudzkrāsaina rotaļlieta ar gaismiņām un zobraužņiem. Piedāvājums bērniem, kuri izzina pasauli. Daudzfunkcionāla, krāsaina rotaļlieta sniegs daudz jautrības un neaizmirstamus iespaidus. Pateicoties šai rotaļlietai, bērns varēs attīstīt savas rokas un motoriskās prasmes un iemācīties atšķirt krāsas u..
4,50€
Bez nodokļa:3,72€
Varavīksnes piramīda ir rotaļlieta, kas lieliski ietekmē mazuļa attīstību. Tā sastāv no dažādu krāsu bļodiņām-čaulām. Rotaļlietas augšpusē atrodas mazākā bļoda, uz kuras uzzīmēta priecīga seja. Bļodiņas ir izgatavotas no droša, netoksiska un izturīga materiāla. Piramīdai ir ļoti racionalizēta, noapa..
4,50€
Bez nodokļa:3,72€
Attīstošā piramīda UNICORN 03908
Jaunums
Zīmols: HOLA
Attīstošā piramīda UNICORN 03908 - LEAN-03908 - attīstošās rotaļlietas (plastmasas)..
4,60€
Bez nodokļa:3,80€
Riņķīši-roku spradzes 24 gab. 05520
Jaunums
Zīmols: BĒBIS
Riņķīši-roku spradzes 24 gab. 05520 - LEAN-05520 - attīstošās rotaļlietas (plastmasas)..
4,60€
Bez nodokļa:3,80€
Zīmols: NINA
Rotaļlieta-arkāde zirga formā uz platformas ar riteņiem (velkamā rotaļlieta). Uz sānu virsmām ir seši padziļinājumi, kas atbilst dažādu formu un krāsu kubiem. Zirgs veic attīstošās funkcijas, uzlabo motoriku, tiek izmantots vilkšanai. Turklāt ar kubiņiem var izspiest rakstus uz ..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Bērni, kas vecāki par 6 mēnešiem, ir ļoti aktīvi un cenšas noķert priekšmetus ko redz. Viņiem ir arī noteiktas kognitīvās spējas un viņi ir ziņkārīgi par apkārtni. Vecāki var nodrošināt bērnam vairākas izglītojošas rotaļlietas. Tas veicinās bērnu sensoro attīstību un uzlabos kognitīvās spējas.Bērna ..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Zīmols: WADER
Piramīda ir viena no pirmajām un galvenajām izglītojošajām rotaļlietām maziem bērniem. Piramīda sastāv no pamatnes ar stabiņu, uz kuras bērns novieto dažāda lieluma apļus, secībā no lielākā līdz mazākajam, un visbeidzot novieto pēdējo elementu - lācīša galvu, kas simbolizē visu konstrukciju.Rotaļājo..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Zīmols: BĒBIS
Maziem bērniem patīk visas rotaļlietas, kurās ir daudz elementu, ko var vilkt, stumt un nospiest. Šīs rotaļlietas ir ļoti jautras, tāpēc nav brīnums, ka tās ir tik populāras! Un šis krabītis  ir viena no  šīm rotaļlietām!Rotaļlietai ir trīs silikona aukliņas, kuras var savīt un pavilkt no ..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Zīmols: B-Land
Krāsaini, maigi burti un cipari - piedāvājums pašiem mazākajiem. Rotaļlieta ir izgatavota no vieglām un elastīgām putām. Burti un cipari var brīvi peldēt ūdenī vai slapji pielipt pie flīzēm vai vannas. Tie ir ideāli piemēroti spēlēšanai vannā vai baseinā. Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pa..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Zīmols: BĒBIS
Klucīši izgatavoti no droša netoksiska materiāla(nesatur hloru). Ieteicams bērniem, kuri sāk staigāt un vecākiem bērniem. Bērns ar ziņkāri apskatīs dažādās bildes ar atsevišķiem objektiem. Kluči palīdz attīstīt galvas un roku kustību koordināciju kā arī konstruktora iemaņas...
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Zīmols: BĒBIS
Vienkārša sensora rotaļlieta, kas mazajiem sagādā daudz prieka. Rotaļlieta šūpojas no vienas puses uz otru, bet nekad nenokrīt! Pūces lielās acis kustas, pamājot ar galvu. Pateicoties zvaniņiem iekšā, rotaļlieta rada mierīgas, patīkamas skaņas. Pūce mudina mazuli kustēties, kas attīsta viņa roku dar..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Zīmols: BĒBIS
Slīdkalniņš sastāv no 6 krāsainiem līmeņiem, kuri jāpārvar bumbiņai. Augšā ir maza cūciņa ar groziņu. Bērns, spēlējot, centīsies iekļūt grozā, trenējot koordināciju, precizitāti un roku prasmes. Rotaļlieta ir izgatavota no drošas un sertificētas plastmasas, tāpēc tā ir piemērota visiem bērni..
5,60€
Bez nodokļa:4,63€
Automašīna-telefons-projektors 5980/1 blue
-27 %
Zīmols: BĒBIS
Piedzīvojumu laiks! Automašīnai ir kustīgi riteņi, kas to aizvedīs visur, kur vien iztēle prasa.Automašīnas spoileris, kas ir arī zobu graužamais, ir izgatavots no droša silikona. Kad zīdainis ir izaudzis, šo spoileri vat atvienot, atskrūvējot mašīnas aizmugur..
5,80€ 7,90€
Bez nodokļa:4,79€
Zīmols: B-Land
Krāsaini un mīksti klucīši - piedāvājums pašiem mazākajiem. Kvadrātveida kubi ar interesantām bildēm, pateicoties kuriem bērns uzzina par dažādiem dzīvniekiem, augļiem, priekšmetiem,kā arī iemācīsies sakārtot bildes,kas attīsta izpratni un motoriku.Rotaļlieta stimulē bērna redzi un attīsta  man..
5,80€
Bez nodokļa:4,79€
Automašīna-telefons-projektors 5980 pink
-25 %
Zīmols: BĒBIS
Piedzīvojumu laiks! Automašīnai ir kustīgi riteņi, kas to aizvedīs visur, kur vien iztēle prasa.Automašīnas spoileris, kas ir arī zobu graužamais, ir izgatavots no droša silikona. Kad zīdainis ir izaudzis, šo spoileri vat atvienot, atskrūvējot mašīnas aizmugur..
5,90€ 7,90€
Bez nodokļa:4,88€
Zīmols: BĒBIS
Komplektā ietilpst 24 elementi, ieskaitot 4 dažādu veidu dzīvniekus un citas figūras. Pateicoties tiem bērns iemācīsies atšķirt formas un krāsas. Turklāt  mazulis var apvienot dzīvniekus savā starpā, izveidot savus modeļus un formas. Tas attīstīs viņa radošumu, redzes-motora funkc..
5,90€
Bez nodokļa:4,88€
Sensora kubs-groziņš ar klučiem 20377
-42 %
Zīmols: BĒBIS
Sensora šķirošanas groziņš-kubs ir ideāli piemērots jūsu bērna agrīnai apmācībai par ieiešanas un iziešanas, domāšanas un koncentrēšanās jēdzieniem. Bērns var to sakratīt, izmantot kā šķirotāju, kā arī izņemt klučus. Augšp..
6,90€ 11,90€
Bez nodokļa:5,70€
Zīmols: BĒBIS
Kvadrātveida rotaļlieta, kas sastāv no sešām pusēm. Katrā pusē ir trīs dažādu ģeometrisku formu atveres, kurās jāievieto atbilstošus blokus. Rotaļlieta lieliski attīsta bērna kustību funkcijas, iemāca identificēt formas, krāsas, līdzības un atšķirības. Izmēri: 20 x1 3...
7,30€
Bez nodokļa:6,03€
Zīmols: BĒBIS
Krāsains telefons ar priecīgu seju. Rotaļlieta mirdz ar krāsainām gaismām, rada skaņas un atskaņo melodijas. Tai ir funkcionālas pogas. Rotaļlieta darbojas ar AAA baterijām. Baterijas nav iekļautas rotaļlietas komplektā. Šī prece ir pieejama vairākās krāsās un tiek nosūtīta nejauši, ja vien na..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Mazuļa smartfons KX6981
-17 %
Brīnišķīga rotaļlieta, kas ilgu laiku interesēs mazuli un sagādās viņam daudz prieka.Viedtālrunim ir 8 funkcijas:- īsta tālruņa skaņa;- klavieru skaņa (klavieru pamatnošu skaņas);- krāsu mācīšana (angļu valodā);- augļu nosaukumu iegaumēšanas funkcija (angļu valodā);- bungu skaņas;- spēļu funkcija;- ..
7,90€ 9,50€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: Play WOW
Interaktīvais, ar ūdeni pildīts paklājiņš mudina mazuli gulēt uz vēdera, kā arī ir lieliski piemērots maziem bērniem, kuri jau var sēdēt. Krāsainie tēli peldēs, kad jūsu bērns sitīs paklājiņu ar roku. Paklājam ir drošs spogulis, grabulītis, tas spēlē trīs jautras melodijas. To ir viegl..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Rotaļlieta KĀPURIŅŠ ar mūziku, gaismiņām 4285
-16 %
Izglītojoša rotaļlieta mazulim - jautrs kāpurs ar grabulīti,zobgrauzņiem , riņķiem, mūzikas un gaismas efektiem.Krāsains kāpurs ir ideāli piemērots maziem bērniem un piedāvā daudz iespēju spēlējoties. Atsevišķus rotaļlietas elementus var pagriest, piešķirot kāpurim smieklīgas formas. Rotaļlietai ir ..
7,90€ 9,40€
Bez nodokļa:6,53€
Izglītojošais smartfons-planšetdators ir aprīkots ar 14 funkcijām: telefona zvans, dzīvnieku skaņas, klavieres, mūzikas instrumenti, melodijas, krāsas, cipari un stāsti angļu valodā. Dažus režīmus var pārslēgt arī, kratot rotaļlietu.Rotaļlieta stimulē ne tikai redzes un dzirdes, bet arī bērna intele..
8,10€
Bez nodokļa:6,69€
Rotaļu TV pults ar skaņām un gaismām 10761
-14 %
Šī kompakta interaktīvā TV tālvadības pults būs lieliska izglītojoša rotaļlieta ikvienam mazulim. Tai ir 18 pogas, lai izklaidētu un izglītotu jūsu bērnu. Izmantojot tālvadības pulti, mazais cita starpā var: sastādīt numurus, atskaņot melodijas, pielāgot skaļumu un klausīties laika aps..
8,50€ 9,90€
Bez nodokļa:7,02€
Zīmols: HOLA
Šūpojošā piramīda sagādās daudz prieka ikvienam bērnam un paātrinās roku prasmju attīstību. Piramīda sastāv no 5 dažādiem dažāda izmēra, faktūras un krāsas diskiem, kas dažādo jautrību pašiem mazākajiem. Viens no diskiem ir caurspīdīgs un rada skaņas. Diskus var salikt vienu uz ..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Zīmols: TuliFun
Relaksējoša krāsainu bumbiņu spiešanas spēle, kas ir gan jautra, gan treniņš mazajiem pirkstiņiem! Uz bruņurupuča čaumalas ir septiņas bumbiņas, katrai no tām ir atšķirīga krāsa. Mazuļa uzdevums ir iestumt tos iekšā un pēc tam izstumt atpakaļ no apakšas. Šo darbību pavada smieklīga klikšķa skaņa. P..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Sagādājiet savam mazajam neaizmirstamu jautrību ar krāsainām sensorajām rotaļlietām.ROTAĻLIETAS PRIEKŠROCĪBAS:⭐ Veic sensorās funkcijas – attīsta un rosina bērna iztēli⭐ Iebūvētais piesūceknis ļauj izmantot rotaļlietu gan vannā, gan automašīnā⭐ Krāsains, oriģināls dizains noteikti piesaistīs mazuļa ..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Ievietojot divas AA baterijas un ieslēdzot produktu, varat aktivizēt skaņas un gaismas! Mazajam atliek tikai nospiest lielās krāsainās pogas binokļa augšpusē! Katra no tām atbild par savu skaņu un gaismu! Nenoliedzami, binoklis nodrošinās jaunajam pētniekam izklaidi uz ilgu laiku, palī..
9,30€
Bez nodokļa:7,69€
Rotaļlieta uzlabo bērna spēju koordinēt darbības ar kreiso un labo roku un spēju atpazīt krāsas. Brīnišķīga mūzika ar maigu apgaismojumu var piesaistīt mazuļa uzmanību un palielināt viņa interesi par mūziku. Elegants dizains un gludie stūri ir saudzīgi pret mazuļa maigo ādu un palīdz bērnam ērtāk tu..
9,40€
Bez nodokļa:7,77€
Zīmols: Canpol babies
Klucīši izgatavoti no droša netoksiska materiāla(nesatur hloru). Ieteicami bērniem, kuri sāk staigāt un vecākiem bērniem. Bērns ar ziņkāri apskatīs dažādās bildes ar atsevišķiem objektiem. Kluči palīdz attīstīt galvas un roku kustību koordināciju kā arī konstruktīvās iemaņas.Canpol babies..
9,40€
Bez nodokļa:7,77€
Zīmols: BABY MIX
Vienkārša sensora rotaļlieta, kas mazajiem sagādā daudz prieka. Rotaļlieta šūpojas no vienas puses uz otru, bet nekad nenokrīt! Pingvīna lielās acis kustas, pamājot ar galvu. Pateicoties zvaniņiem iekšā, rotaļlieta rada mierīgas, patīkamas skaņas. Rotaļlieta mudina mazuli kustēties, kas attīsta viņa..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Zīmols: BabyOno
Attīstošā silikona vannas rotaļlieta CUP INTO CUP, kas arī ir piramīda spēlēšanai uz sausas virsmas, iepazīstina bērnu ar daudzveidīgu krāsu un formu pasauli. Rotaļlieta attīsta bērna iztēli un roku prasmes. PLAY MORE kolekcijas ideja ir rosināt bērnā zinātkāri un mudināt viņu rīkoties..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Zīmols: HOLA
Interaktīvais tālrunis sagādās bērnam daudz prieka. Jau sen zināms, ka bērni uzmanīgi vēro savus vecākus un mīl viņus atdarināt. Lai bērns varētu izmantot jaunās tehnoloģijas, firma HOLA ir izlaidusi pilnīgi drošu, daudzfunkcionālo, vieglu, ērtu pirmo viedtālruni mazulim! Tālrunis ir pilnībā izgatav..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Rāda no 1 līdz 48 kopā 91 (Kopā lapu - 2)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai