Izvēlne
Jūsu grozs

sagatavošana skolai

Gatavošanās skolai ir ļoti svarīgs periods bērna dzīvē. Šis ir pirmās mācīšanās posms, kad bērns apgūst jaunas prasmes un iemaņas. Visām pamācībām šeit ir ļoti svarīga loma. Tomēr ir zināms, ka pirmsskolas izglītība galvenokārt notiek ar rotaļu palīdzību. Ņemot to vērā, esam sagatavojuši sadaļu ar produktiem, kas palīdzēs pirmsskolas izglītībā. Šeit jūs atradīsiet bērnudārza rotaļlietas, grupu rotaļu palīglīdzekļus un izglītojošas rotaļlietas, kas palīdzēs apgūt mācību programmas pamattēmas. Ar šiem produktiem jūs nodrošināsiet savam bērnam priekšmetus un rotaļlietas, kas izklaidēs, izglītos un attīstīs pirmsskolas vecuma bērnus. Atbilstošas ​​rotaļlietas bērnudārzā ir efektīvas bērnu mācīšanās atslēga, kas noteikti nesīs augļus turpmākajos viņu dzīves gados.

Pirmsskolas vecuma bērnu rotaļlietām jāveic vairākas pamatfunkcijas. Tāpat kā rotaļlietas, tās jāizmanto bērnu spēlēm un izklaidei. Tajā pašā laikā ir jānodrošina, lai bērnu rotaļlietas būtu izglītojošas un attīstošas. Tas ir labākais veids, kā apvienot jautrību un mācīšanos. Papildus šiem diviem aspektiem ir svarīgi arī, lai pirmsskolnieka rotaļlietas būtu pilnīgi drošas un pielāgotas katram bērnam. Mūsu sortimentā ir tikai un visos aspektos pārbaudītas un drošas preces, tāpēc tās ir labākā izvēle kā rotaļlietas bērniem, kas gatavojas skolai.

sagatavošana skolai

sagatavošana skolai veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Gatavošanās skolai ir ļoti svarīgs periods bērna dzīvē

Jauka pildspalva LAPKA GG73-izpārdošana
-50 %
Lodīšu pildspalva ar mīkstu plastmasas korpusu,  kuru var jauki izliekt. Var kalpot kā jautrs dekors darbvirsmai...
0,65€ 1,30€
Bez nodokļa:0,54€
Zīmols: BĒBIS
Maģiska prāta spēle čūskas formā ļauj ne tikai izklaidēties, bet arī attīstīties Puzles iekšpusē ir īpašs mehānisms, kas ļauj tai piešķirt jebkādu formu. Attīsta bērna smalko motoriku, iztēli un loģisko domāšanu. Rotaļlieta ir vairākās krāsās un tiek nosūtīta nejauši, ja vien nav panākta cita vie..
1,90€
Bez nodokļa:1,57€
Zīmols: BĒBIS
Krāsains abakuss ar statīvu un krāsainām bumbiņām. Rotaļlieta ļauj apgūt matemātisko funkciju pamatus (saskaitīšanu, atņemšanu, reizināšanu un dalīšanu) diapazonā līdz 100. Rotaļlieta ir pieejama vairākās krāsās, izvēle ir nejauša. Cena norādīta par vienu gabalu. Rotaļlieta ir iepakota caurspīdīg..
2,20€
Bez nodokļa:1,82€
Zīmols: BĒBIS
Fantastiska loģiskā prāta spēle kuba formā. Spēles mērķis ir sakārtot krāsas pēc kārtas. Līmeņus var brīvi pagriezt, pārkārtojot krāsainos kubus. Prāta spēle no pirmā acu uzmetiena var šķist ļoti vienkārša, taču šī atkarību izraisošā rotaļlieta lietotāju nodarbinās vairākas stundas.Lielisks sīkrīks ..
2,40€
Bez nodokļa:1,98€
Zīmols: BĒBIS
Rotaļlieta ir maģisks saliekams kubs, kas pārved bērnus uz jūras dzīvnieku un izklaides zemūdens pasauli. Katra kuba puse ir dekorēta ar jautru un krāsainu jūras motīvu rakstu, un katrā pusē ir 9 kvadrāti. Bērna uzdevums ir sakārtot kubu tā, lai pēc sānu savienošanas veidojas viens pilnīgs jūras rad..
2,60€
Bez nodokļa:2,15€
Planšete zīmējumiem 8,5" 22454
-22 %
Zīmols: Kruzzel
Ar šo planšeti ar ekrāna diagonāli 8,5" var veidot attēlu, pateicoties spiediena spēkam. Katrs pieskāriens (ne vienmēr ar irbuli - ekrāns pat reaģē arī uz nagu!) izveido attēlu / uzrakstu uz ekrāna. Augšpusē ir rokturis, kas ļaus ērti uzglabāt irbuli, nebaidoties to pazaudēt.Tablete nesavāc putekļus..
3,10€ 4,00€
Bez nodokļa:2,56€
Atjautības spēles ir ideāli piemērotas visiem garīgo uzdevumu cienītājiem. Lielisks veids, kā attīstīt iztēli un radošumu un pārvērst to par lielisku izklaidi visu vecumu cilvēkiem. Piecu līmeņu loģikas mīklai ir cilindra forma. Uzdevums ir sakārtot vienas un tās pašas krāsas pēc kārtas. Var..
3,20€
Bez nodokļa:2,64€
Lieliska izglītojoša rotaļlieta, noderīga, lai iemācītos lasīt stundas un minūtes. Ideāli piemērota kā mācību līdzeklis bērnudārzā vai skolā. Spilgtas krāsas atvieglo mācīšanos un mudina bērnu apgūt  pulksteņa lasīšanas noteikumus un matemātiskās pamatdarbības. Zīmes ir izg..
3,50€
Bez nodokļa:2,89€
Zīmols: Maaleo
Klasiskie un ļoti praktiskie skaitāmie kauliņi ir viens no vecākajiem, tomēr ārkārtīgi efektīvajiem ierīcēm, kā padarīt skaitīšanu vieglāku. Ieteicams galvenokārt bērniem, kas apmeklē bērnudārzu un skolu, kā arī to bērnu mācīšanai, kuri tikai tagad sāk iepazīties ar matemātiku.Vienmēr ..
4,10€
Bez nodokļa:3,39€
Skaitīšanas nūjas efektīvi aizstās bērnu pirkstus, kad paši mazākie tos izmanto pirmajos mēģinājumos vizualizēt skaitīšanu. Šis ir lielisks mācību ceļvedis pirmsskolas vecuma bērniem un pamatskolas vecuma bērniem, lai palīdzētu viņiem iepazīties ar matemātiku.Skaitī&scaro..
4,30€
Bez nodokļa:3,55€
Komplekts palīdz ātri un ērti apgūt matemātisko pamatoperāciju noteikumus. Viss ir iepakots ļoti praktiskā un estētiskā koka kastē.Komplektā ietilpst:* 4x 12 krāsainie kociņi* 19 cipari* reizināšanas zīme, dalīšanas zīme, plus, mīnus, vienādības zīmeIzmēri: kociņu garums: 7cmCiparu zīm..
4,30€
Bez nodokļa:3,55€
Prāta spēle un mācīšanās ir ideāla kombinācija.Puzle tiek uzskatīts par uzdevumu, lai visi gabali savienotos kopā. Bērns jau no mazotnes mācīsies vārdus angļu valodā. Mīklu risināšana būs labs vingrinājums bērna iztēlei, paplašinās zināšanas un mācīs pacietību. Puzles pal..
4,70€
Bez nodokļa:3,88€
Prāta spēle un mācīšanās ir ideāla kombinācija.Puzle tiek uzskatīts par uzdevumu, lai visi gabali savienotos kopā. Bērns jau no mazotnes mācīsies vārdus angļu valodā. Mīklu risināšana būs labs vingrinājums bērna iztēlei, paplašinās zināšanas un mācīs pacietību.Saskaņojot ..
4,70€
Bez nodokļa:3,88€
Zīmols: BĒBIS
Komplektā ietilpst 54 burti un cipari. Tas ir lielisks palīglīdzeklis pašlasīšanai un jautrai skaitīšanai – burti lieliski pielīp pie jebkuras metāla virsmas.Iepakojuma izmērs 12x8x8см..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Zīmols: BĒBIS
Bērnu elektroniskais viedpulkstenis ar displeju ir viegls un ērts pulkstenis ar mīkstu, regulējamu siksniņu, kas atvieglo tā uzvilkšanu un noņemšanu. Mūsdienīgs izskats un elektroniskais skārienjutīgais displejs piesaistīs katra bērna uzmanību. Pirmais pulkstenis iemācīs bērnam punktualitāti un spēj..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Kā izdomājis Leonardo, šis tilts ir viens paraboliskas formas laidums, kas piestiprināts vienam upes krastam ar vertikālas eņģes palīdzību, uz kuras tas griežas. Tilta pārnešanu uz otru pusi veic virves un vinčas, kā arī riteņi un metāla rullīši, kas nodrošina tā slīdē&sc..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Zīmols: BĒBIS
Lielajā burkā ir 79 burti, cipari un matemātiskie simboli. Šie elementi būs lielisks mācību līdzeklis, ko bērns varēs izmantot spēles laikā. Šī praktiskā izglītojošā rotaļlieta padarīs vienkāršu vārdu vai matemātisku darbību sacerēšanu par prieku.Krāsainie magnēti pielīp pie jebkuras me..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Izveidojiet savu daudzfunkcionālo meteoroloģisko staciju, kas reģistrē laika apstākļu izmaiņas. Veiciet virkni eksperimentu, lai uzzinātu faktus par klimata pārmaiņām vai ūdens apriti. Vienkārši pieskrūvējiet plastmasas pudeli pie vēlamā elementa un sāciet audzēt pats savu augu. Viss vienā li..
5,80€
Bez nodokļa:4,79€
Zīmols: BĒBIS
Kosmosa kuģis ir piedāvājums kosmosa cienītājiem. Kuģis ļaus attēlot planētas uz sienas vai griestiem, aizvedot jūs aizraujošā ceļojumā uz tādām planētām kā Zeme, Jupiters, Neptūns, Marss utt. Oranžā poga, kas aktivizē gaismu kuģa iekšpusē, atrodas kuģa aizmugurē. kuģis. kosmosa kuģis. Nospiežot, jū..
5,90€
Bez nodokļa:4,88€
Zīmols: BĒBIS
Pulksteņa ciparnīca ir izgatavota no dabīga gaiša koka ar krāsainu zaķa aplikāciju. Cipari ir koka krāsas bloki, kas jāsaskaņo ar ciparnīcas caurumiem. Ideāli piemērots krāsu, formu un skaitļu apguvei. Mācīšanās caur spēli!Pulkstenim ir 2 kustīgie rādītāji: stunda un minūte.Iepakojuma ..
5,96€
Bez nodokļa:4,93€
Zīmols: BĒBIS
Vai jūsu bērns zina, kā šķirot atkritumus? Kas jāliek kurā grozā? Ja nē, tad šī spēle nāks palīgā.Izmetiet kārtis, sakārtojiet groziņus, pēc tam izvelciet kārtis un ievietojiet tās atbilstošajos grozos. Visbeidzot, instrukcijās pārbaudiet savu pareizību. Vienkārša, izglītojoša un noderīga izglīto..
6,10€
Bez nodokļa:5,04€
Tetris-prāta spēle KX5285
-20 %
Zīmols: BĒBIS
Tetris ir klasiska spēle ar daudzām variācijām. Spēles popularitātes iemesls ir vienkāršie noteikumi un intelektuālie izaicinājumi. Vecāki vienmēr cenšas izvēlēties tādu spēli, lai nodrošinātu bērnam izklaidi, kas apvienota ar intelektuālo un fizisko attīstību.Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši – ne..
6,10€ 7,60€
Bez nodokļa:5,04€
Zīmols: BĒBIS
Jautra izglītojoša ģimenes spēle, kas ļauj praktizēt matemātiku.Spēlē ietilpst: - plastmasas svari, - 14 atsvari (2 x 10 grami, 3 x 5 grami, 3 x 2 grami, 6 x 1 grams), - 10 augļu figūriņas, - 16 darba kartītes.Spēles noteikumi: 1. Salieciet svarus saskaņā ar pievienoto attēlu. 2. Novietojiet ..
6,30€
Bez nodokļa:5,21€
Izglītojoša spēle-svari MONKEY-SCALE 16947
-22 %
Zīmols: BĒBIS
Šī unikālā rotaļlieta ir ideāli piemērota pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Komplektā ietilpst: svari ar mērkaķi, mazie pērtiķi, cipari, svari un kartes ar vienādojumiem. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku ar vienaudžiem vai ģimeni. Izvēlaties vienu no kartēm un pēc tam pārbaudie..
6,90€ 8,90€
Bez nodokļa:5,70€
Zīmols: Kruzzel
HAPPY FUN: Šī  ir izglītojošā koka puzle-šķirotājs, kas noteikti nodarbinās jūsu bērnu uz ilgu laiku, nodrošinot viņam interesantu izklaidi un radošu, attīstību veicinošu nodarbību.SKAITĻU, AUGĻU, FORMU, KRĀSU MĀCĪBAS: izglītojošais skaitļu šķirotājs ir lielisks veids, kā iepazīstināt mazos ar ..
6,90€
Bez nodokļa:5,70€
Magnētiskā tāfele ar burtiem,cipariem KX4677/1
-13 %
Magnētiskais mācību dēlis ir produkts, kas apvieno divas lietas: izklaidi un izglītojošu vērtību! Ar to jūsu bērns iemācīsies lasīt, rakstīt un skaitīt, kā arī pilnveidos savas rokas prasmes! Vissvarīgākā komplekta sastāvdaļa ir tāfele, kas jāuzstāda uz plastmasas statīva, lai to lietotu pēc..
6,90€ 7,90€
Bez nodokļa:5,70€
Šķirotājs "CIPARI un AUGĻI" (koka) 14844
-45 %
Zīmols: BĒBIS
Koka spēle-izglītojošs šķirotājs, noteikti ilgu laiku izklaidēs jūsu bērnu, nodrošinot viņam interesantu, radošu un stimulējošu spēli.Šķirotājs ir lielisks veids, kā iepazīstināt jaunākos bērnus ar zinātnes pasauli. Daudzkrāsainu augļu atpazīšana un &..
6,90€ 12,50€
Bez nodokļa:5,70€
Rotaļlietas izmērs:- garums 34,5 cm- garums ar pagarinātu teleskopu 43,5 cm- vairākkārtējs palielinājums 30x30Teleskops ir izgatavots no plastmasas. Ideāls atribūts mazajam zinātniekam. Pateicoties šim komplektam, jūs uzdāvināsiet savam bērnam neaizmirstamu, jaunu atklājumu pilnu pasauli, att..
6,90€
Bez nodokļa:5,70€
Montessori skaitīšanas apmācība: dinozauri 56 el. (22496)
-24 %
Zīmols: Kruzzel
Šis dinozauru rotaļu komplekts ir lielisks veids, kā iemācīties skaitīt un krāsas. Gan bļodiņām, gan dinozauriem ir spilgtas, uzkrītošas ​​krāsas, kas piesaistīs bērna uzmanību: sarkana, dzeltena, oranža, violeta, zaļa un zila. Komplektā ietilpst divas knaiblītes. Izmantojot knaibles, mazulis pār..
7,20€ 9,50€
Bez nodokļa:5,95€
Pārveidojieties par jauno konstruktoru un salieciet Saules sistēmas 3D modeli! Šāda izklaide attīsta radošumu, māca un modina iztēli. Mūsu Saules sistēma ir ārkārtīgi interesanta, bērns var daudz uzzināt par mūsu Visumu caur spēli. Tas viņu mudinās uzzināt kosmosa noslēpumus un palīdzēs atra..
7,30€
Bez nodokļa:6,03€
Zīmols: BĒBIS
Spēle Find and Match Puzzle Pieces ir  angļu valodā. Spēle -puzle ir  ideāla ikvienam bērnam. Spēle lieliski apvieno mācīšanos ar interesantu  izklaidi.Bērna uzdevums ir saskaņot atbilstošo attēlu ar dzīvnieka vārdu -vārds ir angļu valodā. Šis komplekts attīsta bērna mācīšanās spējas ..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Zīmols: BĒBIS
Spēle Find and Match Puzzle Pieces ir  angļu valodā. Spēle -puzle ir  ideāla ikvienam bērnam. Spēle lieliski apvieno mācīšanos ar interesantu  izklaidi.Bērna uzdevums ir saskaņot atbilstošo attēlu ar ķermeņa daļu -vārds ir angļu valodā. Šis komplekts attīsta bērna mācīšanās spējas un ..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Zīmols: BĒBIS
Loģisko pretstresa spēļu komplekts ir universāla rotaļlieta, kas paredzēta mazākiem, lielākiem bērniem, kā arī pieaugušajiem. Loģisko rotaļlietu komplekts lieliski tiks galā ar ikdienas stresu, noderēs terapijas laikā un būs lieliska nodarbe garlaicības kliedēšanā ceļojuma laikā. Pretstresa rotaļlie..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmēšanas galds ir neparasta rotaļlieta, kas piesaista uzmanību ne tikai ar savu novatorisko dizainu, bet arī ar piedāvātajām radošajām iespējām. Uzlabotās tehnoloģijas ļauj izveidot krāsainus dizainus, neizmantojot papīru vai krāsu. Pateicoties magnētiskajam irbulim, bērns var parādīt savu radošumu..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: OOPS
Padariet mācīšanos jautru ar klasisko koka abakusu no OOPS! Unikālā krāsu palete un dizains ar ezīti rada skaistu rotaļlietu jautrai izklaidei ar 40 koka pērlītēm uz 4 vārpstām. Apgūstiet krāsas, skaitīšanas un matemātikas prasmes.Izglītojoša koka abacus rotaļlieta bērniem no 3 gadu vecuma.Ietver 4 ..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Zīmols: BĒBIS
Sudoku ir mīkla, kurā jāizvieto ciparus (vai citus simbolus) tā, lai katrā mīklas rindā, kolonnā un blokā tie neatkārtotos...
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: BĒBIS
Jautrs veids, kā sākt iepazīties ar ģeometriju! Komplekts sastāv no 12 bildēm un 24 dažādu formu un krāsu ģeometriskām figūrām, kuras jāliek uz bildēm saskaņā ar zīmējumiem un pēc būtības.Rotaļlieta lieliski attīsta roku-acu koordināciju, smalko motoriku un radošo domāšanu, kā arī palīdz apgūt formu..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: BĒBIS
Divpusējs koka dēlis ar magnētiskām puzlēm attēlu kārtošanai. Tas rosina bērna radošumu un iztēli caur spēli. Rāmis izgatavots no gaiša dabīgā koka. Izmēri: 30 cm x 23 cm x 3 cm. Tāfele ir divpusēja: baltā magnētiskā puse tiek izmantota krāsainu puzļu kārtošanai un rakstīšanai ar marķier..
10,20€
Bez nodokļa:8,43€
Zīmols: MALIMAS
Bērniem patīk spēlēt skolā, un tāfele ir būtiska šīs spēles sastāvdaļa. Pateicoties tam, jūsu bērns var attīstīt savas mākslinieciskās prasmes, praktizēt rakstīšanu un skaitīšanu. Klasiskais modelis ir paredzēts rakstīšanai ar krītiņiem. Pēc spēles tāfeli var salocīt, tāpēc tā aizņem maz vietas.Izmē..
10,70€
Bez nodokļa:8,84€
Izglītojošs komplekts DĀRZNIEKS ZA3417
-22 %
Zīmols: BĒBIS
Puķu pods pasakainās mājas formā iepriecinās katru mazo dārznieku. Komplektā ir daudz elementu, kas ļaus izveidot ananāsu ciematu vai rotaļāties slepenā dārzā, taču vispirms jārūpējas par tajā stādītajiem augiem. Mazs dārznieks var sēt sēklas pats vai ar nelielu palīdzību, pēc tam kopt izaudzētos st..
10,90€ 14,00€
Bez nodokļa:9,01€
Rāda no 1 līdz 48 kopā 58 (Kopā lapu - 2)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai