Izvēlne
Jūsu grozs

koka rotaļlietas

Pārbaudītas idejas izklaidei mājās: KOKA ROTAĻLIETAS
Mūžīgā vērtība: koka rotaļlietas ir lielisks piedāvājums visu vecumu bērniem. Tie ir ārkārtīgi izturīgi, izgatavoti ar lielu rūpību un uzmanību katrai detaļai un tāpēc droši.
Koka rotaļlietas ir paredzētas ne tikai izklaidei, bet arī mācībām un attīstībai. Daudzi no tiem ļauj trenēt veiklību, motoriku un iemācīt loģisko domāšanu. Lielisks piemērs ir koka izglītojošs kubs bērniem no 18 mēnešiem, kurā ietilpst šķirotājs, labirints, zigzags un kustīgi zobrati.
Koka stūmējs/interaktīvais staigulis ir lielisks ieteikums tiem, kas sper pirmos soļus (12 m+). Tajā arī ir šķirotājs, labirints, griežamie zobrati, kā arī ksilofons un vieta sīkumiem.
Visu veidu transportlīdzekļu fani būs apmierināti ar koka vilcienu vai koka kluču komplektu ar automašīnām. Turklāt piedāvājumā atradīsiet arī daudzas citas rotaļlietu variantus, piemēram, koka puzles, koka labirintus, piramīdas un āmuriņus.
Izvēlieties tos, kas atbilst jūsu bērna vecumam un interesēm.
Visas koka rotaļlietas ir krāsotas ar netoksisku krāsu un atbilst drošības standartiem.


koka rotaļlietas

koka rotaļlietas veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Pārbaudītas idejas izklaidei mājās un mūžīga vērtība.

Zīmols: BĒBIS
Komplektā ir mājdzīvnieks, atliek tikai saskaņot formas, un jaukais lācītis tiks izveidots. Viss komplekts ir izgatavots no koka ar lielisku grafiku un krāsām.Plāksnes izmērs: - 14,5 x 15 x 0,2 cmPuzle spēle aizņems ilgu laiku, sagādājot viņam lielisku izklaidi un vienlaikus palīdzot piefiksēt dzīvn..
1,60€
Bez nodokļa:1,32€
Koka kluči-puzle FERMA 6in1 (7878)
-23 %
Zīmols: BĒBIS
Fantastiska puzle koka kluču veidā. Spēle sastāv no attēla izveidošanas ar vienг no džungļos dzīvojoša dzīvniekг. Viena mīkla ir pat 6 dažādi attēli, kas jāsakārto: sunītis,pīle, gotiņa,gailītis,zaķītis,jēriņš.Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē loģiskās domāšanas attīstību un bērn..
3,00€ 3,90€
Bez nodokļa:2,48€
Zīmols: BĒBIS
Koka piramīda - 6 elementi - rotaļlieta, kas palīdz attīstīt bērna motoriku.Izmēri:Piramīdas augstums (ar pamatni): 13,5 cm.Bāze: 6cm x 6cmViena diska augstums: 1,5 cmDiska diametrs:- violets: 5,5 cm- tumši zils: 5 cm- zils: 4,5 cm- zaļš: 4 cm- dzeltens: 3,5 cm- oranžs: 3 cm Koka ..
3,30€
Bez nodokļa:2,73€
Burvīgais ezītis ir pazaudējis pogas. Palīdziet tās atrast un stingri piestipriniet pie adatām, lai viņš tās vairs nepazaudētu. Spēles uzdevums ir ievilkt diegu caurumos, lai visas pogas būtu piestiprinātas pie ezīša adatām. Jauks ezis ir lieliska izklaide, kas veicina pareizu bērna at..
3,90€
Bez nodokļa:3,22€
Zīmols: Maaleo
Klasiskie un ļoti praktiskie skaitāmie kauliņi ir viens no vecākajiem, tomēr ārkārtīgi efektīvajiem ierīcēm, kā padarīt skaitīšanu vieglāku. Ieteicams galvenokārt bērniem, kas apmeklē bērnudārzu un skolu, kā arī to bērnu mācīšanai, kuri tikai tagad sāk iepazīties ar matemātiku.Vienmēr ..
4,10€
Bez nodokļa:3,39€
Zīmols: BĒBIS
Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē loģiskās domāšanas attīstību un bērna telpiskās iztēles veidošanos. Noder, apgūstot krāsu, augļu un dzīvnieku nosaukumus. Puzles māca arī pacietību, jo ne vienmēr bērnam pirmajā reizē izdodas savienot bildi ar atveri. Spilgta..
4,20€
Bez nodokļa:3,47€
Zīmols: BĒBIS
Šis krāsainais koka muzikālais ksilofons ir ideāli piemērots mūziķiem-iesācējiem. Ksilofons sastāv no astoņām dažādu krāsu plāksnēm. Instruments  māca bērniem atpazīt skaņas un  ietekmē viņu ritma izjūtu. Turklāt rotaļlieta rosina iztēli un radošo domāšanu, kā arī māca pacietību un uzlabo ..
4,39€
Bez nodokļa:3,63€
Zīmols: BĒBIS
Mūžīga rotaļlieta, ar kuru spēlējās mūsu vecvecāki, vecāki, mēs un tagad arī mūsu bērni. Laiks apgūt pirmajiem skolas gadiem nepieciešamās prasmes! Bloku montāža un salikšana palīdzēs attīstīt telpisko iztēli, precizitāti un radošumu. Konstrukcijas radīs jūsu bērns, un tie parādīs viņa individuālo s..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: BĒBIS
Puzles ir lielisks veids, kā atbalstīt bērna attīstību! Viņi interesanti apvienos mācīšanos ar izklaidi un palīdzēs mazuļa holistiskajā attīstībā! Pareizs elementu izvietojums neapšaubāmi liks prātam darboties, jo īpaši rosinot telpisko iztēli un uztveri! Lai sakārtotu elementus..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: BĒBIS
Pulksteņa ciparnīca ir izgatavota no dabīga gaiša koka ar krāsainu zaķa aplikāciju. Cipari ir koka krāsas bloki, kas jāsaskaņo ar ciparnīcas caurumiem. Ideāli piemērots krāsu, formu un skaitļu apguvei. Mācīšanās caur spēli!Pulkstenim ir 2 kustīgie rādītāji: stunda un minūte.Iepakojuma ..
5,96€
Bez nodokļa:4,93€
Zīmols: Kruzzel
Spēlēšanās ar šķirotāju lieliski trenē bērnu rokas un palīdz attīstīt motoriku. Nepietiek ar bloku piestiprināšanu pie atbilstoša torņa – ar tiem ir arī jāmanipulē, lai izvadītu tos cauri izvirzītajiem šķēršļiem. Krāsainais šķirotājs rosina iztēli un radošumu. Bloku saskaņošanas spēles palīdz attīs..
6,50€
Bez nodokļa:5,37€
Zīmols: Kruzzel
HAPPY FUN: Šī  ir izglītojošā koka puzle-šķirotājs, kas noteikti nodarbinās jūsu bērnu uz ilgu laiku, nodrošinot viņam interesantu izklaidi un radošu, attīstību veicinošu nodarbību.SKAITĻU, AUGĻU, FORMU, KRĀSU MĀCĪBAS: izglītojošais skaitļu šķirotājs ir lielisks veids, kā iepazīstināt mazos ar ..
6,90€
Bez nodokļa:5,70€
Šķirotājs "CIPARI un AUGĻI" (koka) 14844
-45 %
Zīmols: BĒBIS
Koka spēle-izglītojošs šķirotājs, noteikti ilgu laiku izklaidēs jūsu bērnu, nodrošinot viņam interesantu, radošu un stimulējošu spēli.Šķirotājs ir lielisks veids, kā iepazīstināt jaunākos bērnus ar zinātnes pasauli. Daudzkrāsainu augļu atpazīšana un &..
6,90€ 12,50€
Bez nodokļa:5,70€
Spēles laikā ir jānovieto uz Mēness pēc iespējas vairāk krāsainu bloku, kas nav viegli. Mēness turpina svārstīties, kad uz tā tiek uzlikti kluči. Lieliska spēle, kas veicina roku un acu koordinācijas attīstību, kā arī pozitīvi ietekmē bērna telpiskās iztēles veidošanos.Rotaļlieta ir veidota, ..
7,40€
Bez nodokļa:6,12€
Zīmols: SUN BABY
Iemāciet savam mazajam nosaukt transportlīdzekļus pilsētas satiksmē, izmantojot šo 6 puzļu komplektu. Puzle ir nokrāsota ar netoksisku krāsu.Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 12x1x29 cmSunbaby..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: BĒBIS
Mācībām nav jābūt garlaicīgām! Daudz vieglāk ir jautrā veidā apgūt jaunas prasmes! Lai apvienotu bērna attīstību ar lielisku izklaidi, atmiņas galda spēle ir lieliska izvēle! Tās vienkāršie noteikumi nevienam bērnam nesagādās grūtības!Un par ko īsti ir šī spēle? Vienkārši izvēlieties kādu no komplek..
8,49€
Bez nodokļa:7,02€
Zīmols: OOPS
Padariet mācīšanos jautru ar klasisko koka abakusu no OOPS! Unikālā krāsu palete un dizains ar ezīti rada skaistu rotaļlietu jautrai izklaidei ar 40 koka pērlītēm uz 4 vārpstām. Apgūstiet krāsas, skaitīšanas un matemātikas prasmes.Izglītojoša koka abacus rotaļlieta bērniem no 3 gadu vecuma.Ietver 4 ..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Zīmols: BĒBIS
Klasiskie koka klucīši ir viena no populārākajām bērnu rotaļlietām un sniedz bezgalīgas iespējas spēlēties un mācīties. Komplektā iekļautie klucīši ir dažādās krāsās un formās, pateicoties tam tie noteikti piesaistīs bērna uzmanību. Spēlējoties ar krāsainiem klučiem, bērni var izv..
9,30€
Bez nodokļa:7,69€
Jauki dzīvnieki, kas garantē jūsu bērnam daudz jautrības un arī iemāca daudzas vērtīgas prasmes! Piesātinātas krāsas noteikti piesaistīs bērna uzmanību un veiksmīgi mudina viņu rotaļāties.Spēles mērķis ir sakraut dzīvniekus vienu virs otra. Tas prasīs lielu veiklību un koncentrēšanos – ..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Zīmols: BĒBIS
Krāsainās koka figūriņas vēršanai virvē ir ideāla rotaļlieta bērna roku prasmju attīstīšanai. Komplektā ir 35 dažādu krāsu un formu kubi. Izvelkot virvi caur kluču caurumiem, bērns trenē roku-acu koordināciju, smalko motoriku, koncentrēšanos un uzņēmību. Lieliska izklaide garantēta!Komplektā ietilps..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: BĒBIS
Ģimene sastāv no 7 cilvēkiem. Tie ir vecvecāki, vecāki un viņu trīs bērni. Visa ģimene ar smalkiem vaibstiem un rūpīgi izvēlētiem apģērbiem atbilstoši personāža vecumam. Lelles pēc izmēra ir ideāli piemērotas koka leļļu mēbelēm. 3 paaudžu kuplā ģimene lieliski iederēsies arī leļļu namiņos.Kok..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Zīmols: BĒBIS
Divpusējs koka dēlis ar magnētiskām puzlēm attēlu kārtošanai. Tas rosina bērna radošumu un iztēli caur spēli. Rāmis izgatavots no gaiša dabīgā koka. Izmēri: 30 cm x 23 cm x 3 cm. Tāfele ir divpusēja: baltā magnētiskā puse tiek izmantota krāsainu puzļu kārtošanai un rakstīšanai ar marķier..
10,20€
Bez nodokļa:8,43€
Zīmols: SUN BABY
Rotaļlieta palīdz attīstīt kustību koordināciju un mācīties krāsas.Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu.Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 22 * ​​9,6 * 14 cm..
11,90€
Bez nodokļa:9,83€
Zīmols: BĒBIS
Klasiski koka bloki dēļu veidā, iepakoti praktiskā spainī ar šķirotāju.Spēles priekšrocības:- ļauj praktizēt spēju būvēt dažāda veida ēkas,- ietekmē roku un acu koordināciju,- ļauj attīstīt loģisko domāšanu un uzlabot zināšanas par dažādām formām.Komplektā ietilpst:- spai..
12,90€
Bez nodokļa:10,66€
Zīmols: BĒBIS
Koka izglītojoša rotaļlieta-puzle ļaus praktizēt daudzas prasmes vienlaikus. Tā pozitīvi ietekmē redzi un tausti, kā arī spēju atšķirt formas, krāsas, attīsta acu-rokas koordināciju un roku veiklību. Bērns ar koka puzli var spēlēties divos veidos - uzliekot kubiņus uz stabiņiem atbilstoši komplektā ..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Attīstošais koka klucis 22566
-21 %
Zīmols: BĒBIS
Ar attīstošo kubu bērns varēs izzināt formas, krāsas, iemācīties skaitīt, apgūt loģiskās domāšanas prasmes. Kubs atveras no augšas, lai varētu viegli izņemt tā saturu vai ievietot citus rotaļlietu piederumus. Katrā pusā ir sava radošā rotaļlieta, kas ietekmē bērna attīstību: ksilofons, formu š..
14,90€ 18,90€
Bez nodokļa:12,31€
Zīmols: SUN BABY
Izpētiet formas un krāsas ar jautriem dzīvniekiem.Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu.Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 20x9x19 cm..
14,96€
Bez nodokļa:12,36€
Zīmols: BĒBIS
Balance Bears ir rotaļlieta, kas iedvesmo bērnus dažādos attīstības līmeņos.Rotaļlieta sastāv no divām lācīšu piramīdām, kas balansē uz svariem. Katra piramīda sastāv no trīs dažādu krāsu diskiem. Disku uzlikšana abās skalas pusēs palīdzēs jūsu bērnam saprast saistību starp svaru un līdzsvaru. Spēle..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Zīmols: BĒBIS
Oriģināla, lai arī pēc savas idejas ārkārtīgi vienkārša, rotaļlieta palīdzēs bērna iztēles attīstībā. Pateicoties koka puzlei, jūs izveidosiet ne vienu vien interesantu rakstu. Papildus lieliskajai izklaidei puzles palīdzēs atpazīt un nosaukt redzamās krāsas! Pat 180 elementi ļaus jums izveid..
15,60€
Bez nodokļa:12,89€
Zīmols: SUN BABY
Sakārtojiet diskus pēc numerācijas :-)Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu. Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 26 x 7,5 x 14 cm..
17,40€
Bez nodokļa:14,38€
Zīmols: BĒBIS
Rotaļlieta ir izgatavota no koka, kas ļaus katram bērnam pagatavot gardas brokastis lellēm, lāčiem un citiem izsalkušām būtnēm. Komplekts lieliski atveido īstus izstrādājumus,to krāsu un formu.Komplektā: 1 grozs, 2 bagetes, 2 veltnīši, 2 maizes šķēles, 2 virtuļi, 1 kliņģeris, 1 ..
17,90€
Bez nodokļa:14,79€
Zīmols: BĒBIS
Skaista, plaša koka leļļu māja, kas izgatavota, pievēršot uzmanību katrai detaļai, kļūs par katra bērna sapni. Divstāvu rezidence ir aprīkota ar 4 neatkarīgām istabām, starp kurām atradīsiet vietu: virtuvei, vannas istabai, guļamistabai, salonam. Kotedža ir pilnībā aprīkota. Komplektā ..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY
Labirints, šķirotājs ar koka klucīšiem, rotējošiem zobratiem un citiem elementiem - rotaļlieta palīdz attīstīt motoriku un bērna uzmanību. Jūsu bērns var iemācīties skaitīt, novietojot koka gabalus pareizajās vietās. Atbalsts kognitīvo prasmju attīstībai tiek veikts, stimulējot loģisko domāš..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY
Rotaļlieta ļauj bērnam attīstīt taustes sajūtu un vingrināt koordināciju. Stimulē telpisko iztēli, spēju radoši izmantot atsevišķus elementus un apvienot tos ar citām rotaļlietām. Komplektā ir astoņi dažādu krāsu bloki, kurus var kārtot un kombinēt dažādos veidos. Produkta īpašības: - ve..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY
Koka izglītojošais kubs ir unikāls produkts, kas paredzēts īpaši jaunākajiem pētniekiem. Šī interaktīvā rotaļlieta piedāvā daudzas mācīšanās un attīstības iespējas bērniem no 10 mēnešu vecuma. Rotaļlietas augšpusē ir labirints, kas mudina bērnu to izpētīt un ar to rīkoties. Rotējošie burtu u..
19,30€
Bez nodokļa:15,95€
Zīmols: BĒBIS
Daudzfunkcionāla izglītojoša māja - katrā mājiņas sānā ir sava radošā rotaļlieta, kas ietekmē bērna attīstību. Ir ksilofons, 2 formu šķirotāji un pat āmurs! Māja tiek piegādāta izjaukta, vienkārši salieciet to un nostipriniet ar skrūvēm. Komplektā ietilpst visas lietas, kas būs nepieciešamas mont..
19,90€ 21,90€
Bez nodokļa:16,45€
Koka kluču komplekts PILSĒTA 11228
-26 %
Zīmols: BĒBIS
Pilsēta, kas uzbūvēta no koka klučiem, ir katra bērna sapnis, kurš mīl montēt dažādas konstrukcijas. Šī ir ne tikai lieliska izklaide, bet arī zināšanu iegūšana par apkārtējo pasauli, pilsētas darbības noteikumiem utt.Spēlējot ar šādu rotaļlietu, bērns arī attīsta ..
19,90€ 27,00€
Bez nodokļa:16,45€
Zīmols: BĒBIS
Katrai spēlei ir nepieciešama pareiza ainava. Mēbeļu komplekts padarīs spēli reālistiskāku, un bērnu iztēle spēs pārsniegt jaunas robežas. Mēbeles veidotas baltos un rozā toņos, kas noteikti patiks katrai meitenei. Spēles ar lellēm attīsta iztēli un rosina radošumu, paaugstina roku un ..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Zīmols: SUN BABY
Pilsētas džungļi: koka bloku komplekts ar stiepļu labirintu.Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu un atbilst EN71 drošības standartam.Vecums: 18+Iepakojuma izmēri 25x11x22 cmSun Baby..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Koka kluču komplekts (spainī) 200 el. (6521)
-21 %
Zīmols: BĒBIS
Dažādas formas, krāsas un izmēri - 200 kluču komplekts ļauj izveidot daudz interesantu būvju.Spainis ar vāku- klučus var viegli uzglabāt konteinerā. Pateicoties oriģinālajam vākam ar caurumiem, kas atbilst kluču formai, spainis darbojas arī kā šķirotājs. Turklāt viss ir iepakots maisiņā ar rokturiem..
22,90€ 29,00€
Bez nodokļa:18,93€
Zīmols: BĒBIS
Burvīgs tējas komplekts, kas pilnībā izgatavots no koka, sagādās daudz prieka un ļaus mazajam saimniekam pasniegt gardu tēju elegantā komplektā.Bērniem ļoti patīk atdarināt pieaugušos, radīt pašiem savus svētkus, spēles, tāpēc šis komplekts ir ideāls, lai radītu patīkamu atmosfē..
23,90€
Bez nodokļa:19,75€
Zīmols: SUN BABY
Klucīši veicina bērna motorisko prasmju attīstību. Rotaļlieta, krāsota ar netoksisku krāsu, ir droša bērniem, atbilst EN71 drošības standartam.Kvalitatīvi, triecienizturīgi kluči kalpos ļoti ilgi, sagādājot mazulim daudz prieka.TEHNISKAS DETAĻAS:Vecums 12m +Izmēri 30x24x7 cm..
29,90€
Bez nodokļa:24,71€
Zirdziņš - šūpulis koka KX4885
-28 %
Zīmols: LULILO
Ir pienācis laiks doties īstā ceļojumā! Skaistas un acij tīkamas krāsas mudinās ikvienu bērnu vizināties ar šūpuļzirdziņu!Lai pārliecinātos, ka jūsu mazais braucējs ir drošībā, segliem ir atzveltne un barjera, lai viņš droši noturētos vertikāli! Īpaši kāju balsti pasargās kājas no saspiešanas zem sl..
36,90€ 50,90€
Bez nodokļa:30,50€
Koka stumjamā rotaļlieta-rati (6495)
-15 %
Zīmols: BĒBIS
Rati, kas atvieglos jūsu mazuļa pirmos soļus un labi darbosies arī turpmākajā dzīvē kā ratiņi iecienītākajām rotaļlietām un kā mācību līdzeklis skaitīšanai. Pastaiga ar stūmēju palīdz mazulim saglabāt līdzsvaru, mācoties staigāt. Turklāt rotaļlieta atbalsta visa ķermeņa manuālo prasmju un motorisko ..
38,90€ 45,90€
Bez nodokļa:32,15€
Zīmols: SUN BABY
Labirints, skaitamie kauliņi, izglītojošs pulkstenis, rakstāmdēlis- tas viss palīdz attīstīt bērna smalkās un motoriskās prasmes. Attīstošais kubs ļauj iemācīties atpazīt formas un krāsas, kas ir svarīgi vizuālās uztveres attīstībai un spējai atšķirt apkārtējās pasaules elementus. Bērns var ..
39,91€
Bez nodokļa:32,98€
Koka stumjamie rati-rotaļlieta XXL koka E01.059.1.1
-14 %
Zīmols: SUN BABY
Šī koka interaktīvā rotaļlieta+stumējs sniedz atbalstu un palīdz saglabāt līdzsvaru, kad mazulis mācās staigāt. Tajā ir pagriežamie zobrati, labirints, šķirotājs, šķīvji un sīklietu glabātuve. Produkts ir ražots saskaņā ar EN71 drošības standartu. Sākotnēji, kad bērns vēl nav gatavs patstāvīgi spe..
42,00€ 49,00€
Bez nodokļa:34,71€
Rāda no 1 līdz 48 kopā 49 (Kopā lapu - 2)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai