Izvēlne
Jūsu grozs

koka rotaļlietas

Pārbaudītas idejas izklaidei mājās: KOKA ROTAĻLIETAS
Mūžīgā vērtība: koka rotaļlietas ir lielisks piedāvājums visu vecumu bērniem. Tie ir ārkārtīgi izturīgi, izgatavoti ar lielu rūpību un uzmanību katrai detaļai un tāpēc droši.
Koka rotaļlietas ir paredzētas ne tikai izklaidei, bet arī mācībām un attīstībai. Daudzi no tiem ļauj trenēt veiklību, motoriku un iemācīt loģisko domāšanu. Lielisks piemērs ir koka izglītojošs kubs bērniem no 18 mēnešiem, kurā ietilpst šķirotājs, labirints, zigzags un kustīgi zobrati.
Koka stūmējs/interaktīvais staigulis ir lielisks ieteikums tiem, kas sper pirmos soļus (12 m+). Tajā arī ir šķirotājs, labirints, griežamie zobrati, kā arī ksilofons un vieta sīkumiem.
Visu veidu transportlīdzekļu fani būs apmierināti ar koka vilcienu vai koka kluču komplektu ar automašīnām. Turklāt piedāvājumā atradīsiet arī daudzas citas rotaļlietu variantus, piemēram, koka puzles, koka labirintus, piramīdas un āmuriņus.
Izvēlieties tos, kas atbilst jūsu bērna vecumam un interesēm.
Visas koka rotaļlietas ir krāsotas ar netoksisku krāsu un atbilst drošības standartiem.


Zīmols: CITS SKU: JM-ZA2528
Komplektā ir mājdzīvnieks, atliek tikai saskaņot formas, un jaukais lācītis tiks izveidots. Viss komplekts ir izgatavots no koka ar lielisku grafiku un krāsām.Plāksnes izmērs: - 14,5 x 15 x 0,2 cmPuzle spēle aizņems ilgu laiku, sagādājot viņam lielisku izklaidi un vienlaikus palīdzot piefiksēt dzīvn..
1,60€
Bez nodokļa:1,32€
Zīmols: KEEEPER SKU: TUL-511
Pīlītei nav cauruma, un tas neļauj ūdenim iekļūt iekšā. Pateicoties tam, rotaļlietā nav ūdens, un bērni saskaras tikai ar tās ārējo slāni. Skaisti, krāsaini un droši – ar šo rotaļlietu vannošanās kļūs par īstu piedzīvojumu.Tullo rotaļlietu galvenās īpatnības: &..
3,48€
Bez nodokļa:2,88€
Zīmols: CITS SKU: KIK-6215
Koka piramīda - 6 elementi - rotaļlieta, kas palīdz attīstīt bērna motoriku.Izmēri:Piramīdas augstums (ar pamatni): 13,5 cm.Bāze: 6cm x 6cmViena diska augstums: 1,5 cmDiska diametrs:- violets: 5,5 cm- tumši zils: 5 cm- zils: 4,5 cm- zaļš: 4 cm- dzeltens: 3,5 cm- oranžs: 3 cm Koka ..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
SKU: KIK-5697
Burvīgais ezītis ir pazaudējis pogas. Palīdziet tās atrast un stingri piestipriniet pie adatām, lai viņš tās vairs nepazaudētu. Spēles uzdevums ir ievilkt diegu caurumos, lai visas pogas būtu piestiprinātas pie ezīša adatām. Jauks ezis ir lieliska izklaide, kas veicina pareizu bērna at..
3,90€
Bez nodokļa:3,22€
Zīmols: CITS SKU: IST-11414
Klasiskie un ļoti praktiskie skaitāmie kauliņi ir viens no vecākajiem, tomēr ārkārtīgi efektīvajiem ierīcēm, kā padarīt skaitīšanu vieglāku. Ieteicams galvenokārt bērniem, kas apmeklē bērnudārzu un skolu, kā arī to bērnu mācīšanai, kuri tikai tagad sāk iepazīties ar matemātiku.Vienmēr ..
4,10€
Bez nodokļa:3,39€
Zīmols: CITS SKU: KIK-7880.1
Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē loģiskās domāšanas attīstību un bērna telpiskās iztēles veidošanos. Noder, apgūstot krāsu, augļu un dzīvnieku nosaukumus. Puzles māca arī pacietību, jo ne vienmēr bērnam pirmajā reizē izdodas savienot bildi ar atveri. Spilgta..
4,20€
Bez nodokļa:3,47€
Zīmols: CITS SKU: LEAN-91770
Koka klucīši ir ideāla rotaļlieta mazajiem. Bērns var apgūt formas, krāsas un loģiskās domāšanas spēju. Radošās spēles liek bērnam ne tikai uzzināt par apkārtējo pasauli, bet arī izklaidēы viņu uz ilgu laiku.Krokodils ir sadalīts daļās, katrai no tām ir cipars no 1 līdz 10. Sali..
4,50€
Bez nodokļa:3,72€
Zīmols: CITS SKU: LEAN-15702
JENGA Tower spēle trenē spēlētāju precizitāti, koncentrēšanos un veiklību. Noderēs arī, lai uzlabotu un attīstītu bērnu savstarpējās saskarsmes prasmes, palīdzot viņiem efektīvi formulēt un paziņot citiem savas vēlmes un nodomus.Kā spēlēt klasisko Jenga versiju? Tas ir patiešām vienkārši! Pēc torņa ..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Zīmols: CITS SKU: LEAN-91732
Mūžīga rotaļlieta, ar kuru spēlējās mūsu vecvecāki, vecāki, mēs un tagad arī mūsu bērni. Laiks apgūt pirmajiem skolas gadiem nepieciešamās prasmes! Bloku montāža un salikšana palīdzēs attīstīt telpisko iztēli, precizitāti un radošumu. Konstrukcijas radīs jūsu bērns, un tie parādīs viņa individuālo s..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: CITS SKU: KIK-5364.1
Puzles ir lielisks veids, kā atbalstīt bērna attīstību! Viņi interesanti apvienos mācīšanos ar izklaidi un palīdzēs mazuļa holistiskajā attīstībā! Pareizs elementu izvietojums neapšaubāmi liks prātam darboties, jo īpaši rosinot telpisko iztēli un uztveri! Lai sakārtotu elementus..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: OOPS SKU: OOP-50452
Šis koka lācis uz riteņiem tika radīts īpaši mazākajiem bērniem. Tā forma un izmērs mudina mazuli  trenēties satveršanā, kas attīsta viņa motoriskās prasmes. Lācēns ir pilnībā izgatavots no augstas kvalitātes koka. Tas ir labi piemērots kā dāvana un dekorācija bērnu istabā.Vecums: no 6 mēnešiem..
5,90€
Bez nodokļa:4,88€
Zīmols: CITS SKU: KIK-7573
Pulksteņa ciparnīca ir izgatavota no dabīga gaiša koka ar krāsainu zaķa aplikāciju. Cipari ir koka krāsas bloki, kas jāsaskaņo ar ciparnīcas caurumiem. Ideāli piemērots krāsu, formu un skaitļu apguvei. Mācīšanās caur spēli!Pulkstenim ir 2 kustīgie rādītāji: stunda un minūte.Iepakojuma ..
5,96€
Bez nodokļa:4,93€
SKU: KIK-7295
Spēles laikā ir jānovieto uz Mēness pēc iespējas vairāk krāsainu bloku, kas nav viegli. Mēness turpina svārstīties, kad uz tā tiek uzlikti kluči. Lieliska spēle, kas veicina roku un acu koordinācijas attīstību, kā arī pozitīvi ietekmē bērna telpiskās iztēles veidošanos.Rotaļlieta ir veidota, ..
7,40€
Bez nodokļa:6,12€
Zīmols: BabyOno SKU: ONO-1413
Hameleons CHARLES pakarama rotaļlieta iepazīstinās Jūsu bērnu ar daudzveidīgu krāsu, skaņu un formu pasauli. Pateicoties universālajam āķim izliektas astes formā, kas piemērots jebkura veida automašīnas sēdeklim vai ratiem, rotaļlieta var pavadīt jūsu bērnu ceļojumos un izbraucienos.Kolekcija..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.061.1.1
Iemāciet savam mazajam nosaukt transportlīdzekļus pilsētas satiksmē, izmantojot šo 6 puzļu komplektu. Puzle ir nokrāsota ar netoksisku krāsu.Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Kastes izmēri 12x1x29 cmSunbaby..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: CITS SKU: LEAN-90063
Zināšanas un prasmes, ko bērns apgūs pirmajos dzīves gados, būtiski ietekmēs viņa turpmāko dzīvi. Pateicoties koka klucīšiem, bērns varēs izzināt formas, dzīvniekus un krāsas, stimulējot smadzeņu attīstību.Komplektā ir 8 klucīši, no kuriem katrs der tikai vienam no pamatnes elem..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: OOPS SKU: OOP-50315
Padariet mācīšanos jautru ar klasisko koka abakusu no OOPS! Unikālā krāsu palete un dizains ar ezīti rada skaistu rotaļlietu jautrai izklaidei ar 40 koka pērlītēm uz 4 vārpstām. Apgūstiet krāsas, skaitīšanas un matemātikas prasmes.Izglītojoša koka abacus rotaļlieta bērniem no 3 gadu vecuma.Ietver 4 ..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Zīmols: CITS SKU: KIK-6214
Iepakojuma izmēri: 23,2 cm x 10,5 cm x 4,8 cm...
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Zīmols: CITS SKU: PAN-78704
Klasiskie koka klucīši ir viena no populārākajām bērnu rotaļlietām un sniedz bezgalīgas iespējas spēlēties un mācīties. Komplektā iekļautie klucīši ir dažādās krāsās un formās, pateicoties tam tie noteikti piesaistīs bērna uzmanību. Spēlējoties ar krāsainiem klučiem, bērni var izv..
9,30€
Bez nodokļa:7,69€
SKU: KIK-5137
Jauki dzīvnieki, kas garantē jūsu bērnam daudz jautrības un arī iemāca daudzas vērtīgas prasmes! Piesātinātas krāsas noteikti piesaistīs bērna uzmanību un veiksmīgi mudina viņu rotaļāties.Spēles mērķis ir sakraut dzīvniekus vienu virs otra. Tas prasīs lielu veiklību un koncentrēšanos – ..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Zīmols: CITS SKU: IST-19764
Ģimene sastāv no 7 cilvēkiem. Tie ir vecvecāki, vecāki un viņu trīs bērni. Visa ģimene ar smalkiem vaibstiem un rūpīgi izvēlētiem apģērbiem atbilstoši personāža vecumam. Lelles pēc izmēra ir ideāli piemērotas koka leļļu mēbelēm. 3 paaudžu kuplā ģimene lieliski iederēsies arī leļļu namiņos.Kok..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Zīmols: CITS SKU: KIK-7546
Divpusējs koka dēlis ar magnētiskām puzlēm attēlu kārtošanai. Tas rosina bērna radošumu un iztēli caur spēli. Rāmis izgatavots no gaiša dabīgā koka. Izmēri: 30 cm x 23 cm x 3 cm. Tāfele ir divpusēja: baltā magnētiskā puse tiek izmantota krāsainu puzļu kārtošanai un rakstīšanai ar marķier..
10,20€
Bez nodokļa:8,43€
Zīmols: CITS SKU: KIK-7547
Divpusējs koka dēlis ar magnētiskām puzlēm attēlu kārtošanai. Tas rosina bērna radošumu un iztēli caur spēli. Rāmis izgatavots no gaiša dabīgā koka.Izmēri: 30 cm x 23 cm x 3 cm.Tāfele ir divpusēja: baltā magnētiskā puse tiek izmantota krāsainu puzļu kārtošanai un rakstī&s..
11,30€
Bez nodokļa:9,34€
Zīmols: CITS SKU: IST-14844
Koka spēle-izglītojošs šķirotājs, noteikti ilgu laiku izklaidēs jūsu bērnu, nodrošinot viņam interesantu, radošu un stimulējošu spēli.Šķirotājs ir lielisks veids, kā iepazīstināt jaunākos bērnus ar zinātnes pasauli. Daudzkrāsainu augļu atpazīšana un &..
12,50€
Bez nodokļa:10,33€
Zīmols: CITS SKU: KIK-6908
Klasiski koka bloki dēļu veidā, iepakoti praktiskā spainī ar šķirotāju.Spēles priekšrocības:- ļauj praktizēt spēju būvēt dažāda veida ēkas,- ietekmē roku un acu koordināciju,- ļauj attīstīt loģisko domāšanu un uzlabot zināšanas par dažādām formām.Komplektā ietilpst:- spai..
12,90€
Bez nodokļa:10,66€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.070.1.1
Uzzini dzīvnieku nosaukumus vai iedod viņiem savus!Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu un atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 24,6 x 5,5 x 19,5 cm..
14,90€
Bez nodokļa:12,31€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.058.1.1
Izpētiet formas un krāsas ar jautriem dzīvniekiem.Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu.Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 20x9x19 cm..
14,96€
Bez nodokļa:12,36€
Zīmols: CITS SKU: KIK-5367
Oriģināla, lai arī pēc savas idejas ārkārtīgi vienkārša, rotaļlieta palīdzēs bērna iztēles attīstībā. Pateicoties koka puzlei, jūs izveidosiet ne vienu vien interesantu rakstu. Papildus lieliskajai izklaidei puzles palīdzēs atpazīt un nosaukt redzamās krāsas! Pat 180 elementi ļaus jums izveid..
15,60€
Bez nodokļa:12,89€
Zīmols: CITS SKU: IST-11245
5in1 - kubam ir 5 krāsainas sienas, katrā no tām ir savs uzdevums bērnam. Rotējošie zobrati, matemātikas kluči ar dzīvniekiem, labirints ar dzīvniekiem, šķirotāji ar koka klucīšiem. Komplektā ir 7 dažādu krāsu un formu kluči, kas ievietojami koka kubā. Katrs klucis ir piemērots ..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Zīmols: CITS SKU: IST-10980
MADE OF WOOD: koka rotaļlietas ir mūžīgs piedāvājums, kas iepriecinās ikvienu bērnu. Klasiskais koka skaistums un tā izturība vienmēr ir tikusi augstu novērtēti. Šī izejviela izskatās labi gan dabiskā krāsā, gan krāsota.Mozaīka ir lielisks veids, kā attīstīt roku prasmes, veiklību, acu un rok..
16,50€
Bez nodokļa:13,64€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.068.1.1
Ar šo astoņu gabalu komplektu veidojiet torņus un izpētiet formas.Rotaļlieta ir krāsota ar drošu netoksisku krāsu un atbilst EN71 drošības standartam.TEHNISKAS DETAĻAS:Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 15x13x24 cm..
17,40€
Bez nodokļa:14,38€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.069.1.1
Sakārtojiet diskus pēc numerācijas :-)Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu. Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 26 x 7,5 x 14 cm..
17,40€
Bez nodokļa:14,38€
Zīmols: CITS SKU: JM-ZA4134
Rotaļlieta ir izgatavota no koka, kas ļaus katram bērnam pagatavot gardas brokastis lellēm, lāčiem un citiem izsalkušām būtnēm. Komplekts lieliski atveido īstus izstrādājumus,to krāsu un formu.Komplektā: 1 grozs, 2 bagetes, 2 veltnīši, 2 maizes šķēles, 2 virtuļi, 1 kliņģeris, 1 ..
17,90€
Bez nodokļa:14,79€
Zīmols: CITS SKU: IST-22566
Ar attīstošo kubu bērns varēs izzināt formas, krāsas, iemācīties skaitīt, apgūt loģiskās domāšanas prasmes. Kubs atveras no augšas, lai varētu viegli izņemt tā saturu vai ievietot citus rotaļlietu piederumus. Katrā pusā ir sava radošā rotaļlieta, kas ietekmē bērna attīstību: ksilofons, formu š..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.066.1.1
Koka vilciens ar vagoniņiem un dzīvniekiem no Studio Circus sērijas. Savienojiet vagonus un paņemiet arī pasažierus - laimīgus dzīvniekus no Studio Circus!Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu.Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums: 18+Iepakojuma izmēri 37x8x12 cm..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: CITS SKU: KIK-KX6486.1
Skaista, plaša koka leļļu māja, kas izgatavota, pievēršot uzmanību katrai detaļai, kļūs par katra bērna sapni. Divstāvu rezidence ir aprīkota ar 4 neatkarīgām istabām, starp kurām atradīsiet vietu: virtuvei, vannas istabai, guļamistabai, salonam. Kotedža ir pilnībā aprīkota. Komplektā ..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.056.1.1
Labirints, šķirotājs ar koka klucīšiem, rotējošiem zobratiem un citiem elementiem - rotaļlieta palīdz attīstīt motoriku un bērna uzmanību. Jūsu bērns var iemācīties skaitīt, novietojot koka gabalus pareizajās vietās. Atbalsts kognitīvo prasmju attīstībai tiek veikts, stimulējot loģisko domāš..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.055.1.1
Rotaļlieta ļauj bērnam attīstīt taustes sajūtu un vingrināt koordināciju. Stimulē telpisko iztēli, spēju radoši izmantot atsevišķus elementus un apvienot tos ar citām rotaļlietām. Komplektā ir astoņi dažādu krāsu bloki, kurus var kārtot un kombinēt dažādos veidos. Produkta īpašības: - ve..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.071.0.1
Koka izglītojošais kubs ir unikāls produkts, kas paredzēts īpaši jaunākajiem pētniekiem. Šī interaktīvā rotaļlieta piedāvā daudzas mācīšanās un attīstības iespējas bērniem no 10 mēnešu vecuma. Rotaļlietas augšpusē ir labirints, kas mudina bērnu to izpētīt un ar to rīkoties. Rotējošie burtu u..
19,30€
Bez nodokļa:15,95€
Zīmols: CITS SKU: IST-11213
Katrai spēlei ir nepieciešama pareiza ainava. Mēbeļu komplekts padarīs spēli reālistiskāku, un bērnu iztēle spēs pārsniegt jaunas robežas. Mēbeles veidotas baltos un rozā toņos, kas noteikti patiks katrai meitenei. Spēles ar lellēm attīsta iztēli un rosina radošumu, paaugstina roku un ..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.062.1.1
Pilsētas džungļi: koka bloku komplekts ar stiepļu labirintu.Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu un atbilst EN71 drošības standartam.Vecums: 18+Iepakojuma izmēri 25x11x22 cm..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Zīmols: CITS SKU: IST-22564
Daudzfunkcionāla izglītojoša māja - katrā mājiņas sānā ir sava radošā rotaļlieta, kas ietekmē bērna attīstību. Ir ksilofons, 2 formu šķirotāji un pat āmurs! Māja tiek piegādāta izjaukta, vienkārši salieciet to un nostipriniet ar skrūvēm. Komplektā ietilpst visas lietas, kas būs nepieciešamas mont..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Zīmols: SUN BABY SKU: SUN-E01.063.1.1
Piekabe, ēkas, karuselis un stiepļu labirints - daudz izklaides vienā komplektā!Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu un atbilst EN71 drošības standartam.Vecums: 18+Kastes izmēri 32x11x21 cm..
22,50€
Bez nodokļa:18,60€
Zīmols: CITS SKU: JM-ZA4124
Burvīgs tējas komplekts, kas pilnībā izgatavots no koka, sagādās daudz prieka un ļaus mazajam saimniekam pasniegt gardu tēju elegantā komplektā.Bērniem ļoti patīk atdarināt pieaugušos, radīt pašiem savus svētkus, spēles, tāpēc šis komplekts ir ideāls, lai radītu patīkamu atmosfē..
23,90€
Bez nodokļa:19,75€
Zīmols: CITS SKU: IST-11228
Pilsēta, kas uzbūvēta no koka klučiem, ir katra bērna sapnis, kurš mīl montēt dažādas konstrukcijas. Šī ir ne tikai lieliska izklaide, bet arī zināšanu iegūšana par apkārtējo pasauli, pilsētas darbības noteikumiem utt.Spēlējot ar šādu rotaļlietu, bērns arī attīsta ..
27,00€
Bez nodokļa:22,31€
Zīmols: CITS SKU: IST-6521
Dažādas formas, krāsas un izmēri - 200 kluču komplekts ļauj izveidot daudz interesantu būvju.Spainis ar vāku- klučus var viegli uzglabāt konteinerā. Pateicoties oriģinālajam vākam ar caurumiem, kas atbilst kluču formai, spainis darbojas arī kā šķirotājs. Turklāt viss ir iepakots maisiņā ar ro..
29,00€
Bez nodokļa:23,97€
Rāda no 1 līdz 48 kopā 54 (Kopā lapu - 2)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai