Izvēlne
Jūsu grozs

dzīvnieku figūras

Visiem bērniem patīk pasakas, viņi bieži pārsteidz savus vecākus ar zināšanām par iecienītākajiem varoņiem vai pat jaunu pasaku, kas tikko parādījusies ekrānā. Visiem bērniem patīk arī dzīvnieki, meitenēm-krāsaini vienradži un princeses, un zēniem-mašīnas un roboti. No figūriņām bērni izveidot kolekciju, kas dekorēs istabu vai tiks izmantota izklaidei.

Bērniem patīk izspēlēt ainas no pasakām un izdomāt jaunas. Tas būtiski attīsta iztēli un radošumu, kā arī atbalsta atmiņas procesus. Sakārtojot figūriņas, bērni mācās arī pacietību un koncentrēšanos, kas noteikti noderēs turpmāk mācībās. Daudziem bērniem rotaļu figūriņas, kas attēlo dzīvniekus, ir ideāls komplekts. Tos audzēt un rūpēties par tiem, kas savukārt ir svarīgi, lai bērni sajustu, ka viņi ir vajadzīgi citiem. Šādas spēles māca atbildību un empātiju.

Bērniem ļoti patīk kolekcionēt figūriņas, un tas bieži kļūst par hobiju gan mazākiem, gan lielākiem bērniem. Figūru kolekcionēšana ir arī lielisks izklaides un lomu spēles veids reālajā pasaulē un ikdienas dzīvē. Figūras var lieliski palīdzēt bērnam izpētīt un izprast apkārtējo pasauli.

Izglītojoša funkcija – mazulis labprāt uzzinās par dzīvnieku veidiem un dzīvesvietu. Dzīvnieku figūriņas ir ideāli piemērotas rotaļām. Kad jūsu bērns savāks vairāk modeļu, viņš varēs izveidot brīnišķīgu kolekciju, kas kalpos daudzus gadus. Ja mēs nolemjam iegādāties figūriņas bērniem,mums vajadzētu pievērst uzmanību tam, kas šobrīd interesē mūsu bērnu, un izvēlēties figūriņas, kas atbilst viņa vēlmēm: piemēram, bērnu, kuru aizrauj saimniecība un dzīve laukos, interesēs mājdzīvnieku figūriņas.Bet jauno ceļotāju aizraus savvaļas un eksotisku dzīvnieku figūriņas.

Kolekcionēšana ir interesants hobijs, kas ļauj iemācīt bērnam mērķtiecību, pacietību un estētikas izjūtu. Šis ir hobijs, kas aizsākās bērnībā un var kļūt par aizraušanos visas dzīves garumā. Bērni piedzīvo lielu prieku un gandarījumu, komplektējot modeļus, ko viņi zina no pasakām vai filmām. Mīļākie grāmatu vai TV šovu varoņi ir lieliska kompānija ne tikai spēlēšanai, bet arī kārtošanai un kolekcionēšanai. Principā kolekcionēt var jebko, bet bērniem tās visbiežāk ir rotaļu figūriņas.

dzīvnieku figūras

dzīvnieku figūras veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Sakārtojot figūriņas, bērni mācās arī pacietību un koncentrēšanos, kas noteikti noderēs turpmāk mācībās.

Bērniem, kuri mīl dzīvniekus un interesējas par viņu dzīvi un paradumiem, jūras radību figūriņas ir obligātas. Mazie apkārtējās pasaules pētnieki būs sajūsmā par iespēju detalizēti izpētīt jūras iemītniekus. Iepakojuma izmērs 13x18x3 cm.EAN 5902496176618..
2,50€
Bez nodokļa:2,07€
Komplektā 6 mājdzīvnieku figūriņas: suņi, kaķis, gailis un tītars. Figūriņas ir dažādos izmēros. Rotaļlieta ir iepakota caurspīdīgā maisiņā. Produkts bērniem no 3 gadu vecuma. Iepakojuma izmērs 22x26x4 cm..
2,60€
Bez nodokļa:2,15€
Bērniem, kuri mīl dzīvniekus un interesējas par viņu dzīvi un paradumiem, jūras radību figūriņas ir obligātas. Mazie apkārtējās pasaules pētnieki būs sajūsmā par iespēju detalizēti izpētīt jūras iemītniekus. Iepakojuma izmērs 18x27x5 cm.EAN 5902496183876..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
Jūsu bērnam tagad ir aizraujoša aizvēsturisko dzīvnieku pasaule. Komplekts ietver 12 dinozauru figūriņas, kas izskatās gandrīz kā reālās. Rotaļlieta stimulē iztēli - bērni var izspēlēt dinozauru ainas, iedomāties juras laikmeta parku un daudz ko citu. Šis pasakainais krāsains dinozauru..
5,60€
Bez nodokļa:4,63€
Ideāls komplekts jebkuram dzīvnieku mīļotājam, lieliski piemērots nelielai kolekcijai. Komplektā ietilpst 12 figūriņas, kas iepakotas garā tūbiņā ar pingvīna figūru. Iekšpusē ir Antarktīdā dzīvojošu polāro dzīvnieku figūras, piemēram, valzirgs, lācis vai pingvīns. Ne tikai jautri, bet arī iz..
6,59€
Bez nodokļa:5,45€
Komplekts ir lieliski piemērots, lai mācītos un pieradinātu bērnu pie maziem radījumiem. Komplektā ir 6 dažādas ķirzakas. Ķirzaku garums ir aptuveni 7 cm. Rāpuļi izgatavoti no izturīgas gumijas. Komplekts lieliski piemērots dzīvnieku pētīšanai, var kļūt par dekorāciju insektārijam...
6,70€
Bez nodokļa:5,54€
Komplektā ietilpst: žirafe, zebra, tīģeris, ķengurs, kamielis, lauva, gorilla, zilonis, degunradzis, lācis, briedis un puma. Figūriņu virsma satur raupjumu, ideāli imitējot šī pārstāvja matus un ādu. Formas un grafiskie raksti ir diezgan reālistiski. Kājām ir zināma elastība. Komplekts ļaus i..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Šīs savvaļas dzīvnieku figūriņas, kas ir brīnišķīgi izstrādātas, pievēršot vislielāko uzmanību detaļām, papildinās jebkura maza kolekcionāra kolekciju. Modeļu izmēri ir ideāli piemēroti mazām rociņām, tāpēc reizēm tie trenēs satvērienu un precizitāti. Katra figūra ir rūpīgi veidota no plastm..
6,90€
Bez nodokļa:5,70€
Vai jūsu bērns sapņo par savu mājdzīvnieku? Varat uzdāvināt viņam figūriņas, pateicoties kurām viņš atpazīs suņu šķirnes un varēs izveidot savu mazo patversmi. Tie lieliski izskatīsies jūsu mazā plauktiņā. Katra figūriņa ir  veidota no plastmasas un rūpīgi krāsota, kas ļauj precīzi nodo..
6,90€
Bez nodokļa:5,70€
Zīmols: BĒBIS
Fantastisks komplekts ikvienam šo jauko mājdzīvnieku cienītājam. Suņu figūriņas ir lielisks papildinājums jebkurai bērnu kolekcijai, vai var būt arī sākums jaunam hobijam. Tās noderēs spēlējoties suņu skaistumkopšanas salonā, suņu viesnīcā, kucēnu skolā vai vizītē pie veterinārārsta.Komplekts noder ..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Flamingo, dzied "Despacito" TAY152
-39 %
Zīmols: BĒBIS
Jauks mīksts flamingo kustina galvu dziesmas pavadībā ("Despacito")..
7,90€ 12,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ja jūsu bērns ir aizvēsturisko dinozauru cienītājs, šis komplekts viņam būs lieliska dāvana. Transportētājs ir gatavs iekraut dinozaurus un nogādāt tos uz vēlamo dinozauru parka vietu. Iespēja izjaukt un salikt automašīnu ir liela priekšrocība. Bērns varēs attīstīt savas roku prasmes un precizitāti,..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Šis unikāls figūriņu komplekts, kurā ir 48 dažādi dzīvnieki, jauno dabas mīļotāju aizvedīs tieši džungļos, jūrā, aizvēsturiskos radījumos vai fermā. Figūru komplekts ir lieliska izklaide, kas veicina pareizu bērna attīstību. Tas rosina bērna iztēli  un būs lieliska motivācija pētī..
10,90€
Bez nodokļa:9,01€
Melnā pele tiek vadīta ar infrasarkano staru tālvadības pulti, kas ļaus jautri pajokot mājā. Dzīvniekam apakšā ir riteņi,pateicoties kuriem tas ļoti klusi pārvietojas pa dažādām gludām virsmām. Pele pārvietojas uz priekšu un atpakaļ, kustinot kājas un asti.Šī rotaļlieta būs lieliska dāvana bēr..
13,60€
Bez nodokļa:11,24€
Rotaļlieta lieliski attēlo dinozauru, kas dzīvoja apmēram pirms 125-100 miljoniem gadu. Tas ir brūnā krāsā, līdzīgs lielo rāpuļu īstajai krāsai. Staigājošs dinozaurs var būt ne tikai lieliska rotaļlieta, bet arī zinātnisks palīglīdzeklis. Pateicoties šādam priekšmetam, bērnam bū..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Zīmols: BĒBIS
Liels matains zirneklis, vadāms ar tālvadības pulti, kuru darbina 2 x 1,5 V AAA baterijas (nav iekļautas komplektā).Tālvadības pults ļauj virzīt zirnekli uz priekšu, atpakaļ un pagriezt pa kreisi. Zirneklim ir riteņi, kas ļauj  tam kustēties. Kvēlojošās acis padara to vēl briesmīgāku. Neaizstāj..
16,90€
Bez nodokļa:13,97€
Komplekts "DINOZAURU PARKS" 19743
-17 %
Zīmols: BĒBIS
Komplekta pamatā ir liels paklājiņš, kas izgatavots no mīksta un ērta neausta materiāla. Šis paklājs bērniem parādīs interesantu multfilmu dinozauru pasauli. Paklājam ir bērniem ideāls izmērs 70 x 79 cm. Uz tā var likt dinozaurus, bet izmantot arī citām izklaidēm.Reālistiskajā dinozauru komplektā ie..
18,90€ 22,90€
Bez nodokļa:15,62€
Dinozaurs ar pulti, uguni izelpojošs  9444
-26 %
Dinozaurs ir aprīkots ar gaismas un skaņas efektiem. Rūcēšanas laikā no mutes iznāk auksts tvaiks, kas imitē uguni! Izstrādājums ir aprīkots ar skaļruni, caur kuru var dzirdēt skaņas, kas atdarina dinozauru radītās skaņas.Tālvadības pults darbojas attālumā līdz 10 / 15m.Rotaļlietai ir divas p..
19,90€ 26,90€
Bez nodokļa:16,45€
Dinozaurs-tiranosaurus ir aprīkots ar gaismas un skaņas efektiem. Iešanas laikā viņa mute un acis spīd, aste kustas. Dinozauru mamma var dēt olas! Papildus interaktīvajam dinozauram komplektā ietilpst ligzda, kurā mamma aizsargā savas olas. Šī unikālā rotaļlieta ir ne tikai izklaide, b..
20,90€
Bez nodokļa:17,27€
Rāda no 1 līdz 24 kopā 24 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai