Izvēlne
Jūsu grozs

lomu spēles

Viengadīgie bērni var tikai novērot pieaugušo uzvedību. Divgadnieki cenšas viņus atdarināt. Ap trīs gadu vecumu bērni savās ikdienas spēlēs regulāri cenšas spēlēt lomu spēles kā pieaugušie. Viņi tajā ir jāatbalsta, jo tas ir ļoti svarīgi bērnu pareizai attīstībai. Ikvienu bērnu rotaļāties un atdarināt pieaugušo uzvedību mudinās atraktīvas, radošas rotaļlietas, kas atgādina īstus priekšmetus, piemēram, dažāda veida virtuves iekārtas, darbnīcu instrumenti vai medicīnas preces. Atdarinot pieaugušos, bērns mācās uzvesties dažādās situācijās. Tas arī palīdz viņam sakārtot noteikumus, kurus mēs viņam mācām katru dienu. Šādas spēles attīsta arī bērna iztēli. Tās māca bērniem empātiju un sadarbību un bieži palīdz pārvarēt bailes. Lomu spēle ir izklaide, kas patīk gan zēniem, gan meitenēm. Vienīgā atšķirība ir tāda, kādu darbību viņi vēlas atdarināt. Izvēloties rotaļlietas bērniem vecumā no 3 gadiem, jādomā par aksesuāru iegādi, kas tiks izmantoti šāda veida rotaļām. Tālāk ir sniegti daži ieteikumi zēniem un meitenēm.

DIY darbnīcas komplekts bērniem ir viena no labākajām dāvanu idejām zēnam. Tas ne tikai sagādās lielu prieku jūsu bērnam, bet arī sniegs daudz priekšrocību viņa attīstībai. Lai izmantotu rīkus, bērnam ir nepieciešama pacietība, koncentrēšanās un precizitāte. Pateicoties tam, bērns trenē koncentrēšanās spējas un uzlabo rokas prasmes.

Rotaļu veikals ir viena no daudzu bērnu iecienītākajām nodarbēm. Ir vērts mudināt bērnu to darīt, sagādājot viņam dažāda veida izglītojošas rotaļlietas, kas var kļūt par veikala aprīkojumu. Bērnam ir iespēja likt lietā iztēli ne tikai izspēlējot situācijas veikalā, bet arī tā interjera iekārtošanas un plauktu piepildīšanas ar precēm stadijā. Spēlējoties veikalā, varam iemācīt bērnam pareizu uzvedību iepērkoties. Pieklājīgi sazinieties ar pārdevēju, uzdodiet jautājumus par preci vai sakiet, ka tad, kad veikalā būs vairāk pircēju, viņiem būs jāgaida sava kārta. Izvēloties piemērotas rotaļlietas, piemēram, kases aparātu, varam mēģināt izklaidējoties iemācīt bērnam skaitļus un skaitīšanu. Iepērkoties rotaļlietu pārtikas preču veikalā, konfekšu veikalā vai rotaļlietu veikalā, bērns arī mācās izdarīt izvēli, jo viņa rīcībā ir ierobežota nauda.

Virtuve. Viena no pieaugušo aktivitātēm, ko bērni visbiežāk atdarina, ir ēdiena gatavošana. Spēlējot kopā ar bērnu ēst gatavošanu, jūs varat iemācīt viņam veselīgas ēšanas principus un paradumus pie galda. Arī zēniem patīk gatavot, izmantojot radošas rotaļlietas. Viņi būs ļoti priecīgi, ja varēs sarīkot ballīti saviem vecākiem vai piedāvāt kafiju radiem un draugiem, kas nākuši ciemos. Šādas spēles lieliski rosina bērna iztēli. Viņi var arī iemācīt viņam koncentrēšanos un precizitāti, vienkārši izvēlieties piemērotas rotaļlietas, piemēram, dārzeņu smalcināšanu. Tāpat ir vērts atzīmēt, ka, pērkot bērnu virtuvi bērnam, varam būt droši, ka tā viņam patiešām kalpos vairākus gadus. Ēdienu gatavošana ir jautra nodarbe, pie kuras bērni labprāt atgriežas arī pieaugušo statusā.

Ārsts. Ārsta apmeklējums daudziem bērniem rada stresu. Viņi baidās no cieša kontakta ar svešiniekiem, īpaši, ja viņi ir slimi vai nejūtas labi. Iekārtojot spēli, izmantojiet rotaļlietas, kas atgādina medicīnas piederumus, tas palīdzēs bērnam pārvarēt bailes no nākamās pārbaudes. Bērns jutīsies pārliecinātāks, zinot, kas viņu sagaida. Spēlēšanās ar ārsta komplektu var ne tikai palīdzēt pārvarēt bailes, bet tā arī būs iespēja bērniem uzzināt par ķermeņa daļām un iekšējiem orgāniem un to funkcijām. Tāpat varam skaidri izskaidrot bērnam, kā rīkoties dažādās dzīvību un veselību apdraudošās situācijās, kas var rasties ikdienā.

Skaistumkopšanas salons. Mazajām meitenēm patīk atdarināt savu mammu, kura glīti ģērbjas darbam vai ballītei. Viņus ļoti interesē kosmētika un rotaslietas. Meklējot rotaļlietu meitenēm, jāizvēlas tualetes galdiņš ar aksesuāriem vai kosmētikas somiņa, ko viņas var lietot bez ierobežojumiem. Šāda veida rotaļlietas ir veidotas tā, lai būtu pielnīgi nekaitīgas bērnam. Matu veidošana un grima uzklāšana ir lieliska smalkās motorikas prakse. Šāda veida izklaide dod vaļu fantāzijai, ģērbjot lelles un lācīšus ballītēm.

Spēlēšanās ar lellēm. Klasiska rotaļlieta meitenēm. Mazajai dāmai vispiemērotākās ir mīkstās lelles, kuras varat apskaut, mazuļi, par kuriem varat rūpēties, un lelles, kas izskatās kā bērns. Tās visas ir lieliskas izglītojošas rotaļlietas, ar kurām var izspēlēt dažādas ainas no reālās dzīves vai pavisam izdomātas. Bērnu iztēlei šeit ir daudz iespēju. Laba ideja dāvanai meitenei būtu arī rati vai leļļu namiņš, kas ļaus viņai izklaidēties vēl vairāk. Spēlēšanās ar lellēm ne tikai attīsta bērna runu un radošumu, bet arī palīdz attīstīt veiklību un roku precizitāti. Laba iespēja tam ir sakārtot mēbeles leļļu namiņā vai saģērbt mazos.

Citas rotalietas-lomu spēles. Ir daudz dažādu rotaļlietu bērniem, kuras var izmantot lomu spēlēm. Laba dāvanas ideja bērnam ir, piemēram, mini zoodārzs koferī mājās, ko bērns var paņemt līdzi uz dažādām vietām. Jūsu mazajam arī patiks vasarā spēlēt dārznieku, īpaši, ja viņa mamma audzē īstus dārzeņus.

lomu spēles

lomu spēles veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Ikvienu bērnu rotaļāties un atdarināt pieaugušo uzvedību mudinās atraktīvas, radošas rotaļlietas

Zīmols: BĒBIS
Rotaļlieta ar sirdspukstu skaņām un ārsta un pacienta sarunu poļu valodā. Stetoskops iedegas, rada sirdsdarbības skaņas un atveido sarunu starp pacientu un ārstu poļu valodā. Komplektā ietilpst: medicīniskās austiņas, termometrs, šļirce, āmurs, šķēres, galvas spogulis. Atsevišķus elementus darbin..
3,70€
Bez nodokļa:3,06€
Zīmols: BĒBIS
Iepakojuma izmērs 25x31x5 cm. Spēle "veikalā" ir viena no populārākajām visu vecumu bērniem. Šī laika pavadīšanas forma ļauj iemācīties skaitīt un veidot sarunas. Rotaļlietu kase ir interesants priekšlikums, lai attīstītu bērna vēlmi ļoti patīkamā veidā apgūt matemātikas pamatus..
7,30€
Bez nodokļa:6,03€
Zobārsta kompekts HIPPO KX6686/1
-32 %
Zīmols: BĒBIS
Mazajam nīlzirgum sāp zobs, un viņam nepieciešama maza zobārsta palīdzība. Komplekts ļaus bērnam 100% justies kā īstam zobārstam un parūpēties par veselīgiem lāču un leļļu smaidiem. Fantastiska rotaļlieta, kas pieradinās jūsu bērnu pie zobārsta apmeklējuma. Došanās uz zobārsta kabinetu..
7,40€ 10,90€
Bez nodokļa:6,12€
Zīmols: BĒBIS
Piederumu komplekts mazajam dakterim. Komplektā ietilpst: medicīniskās austiņas, šļirce, medikamenti, šķēres, brilles, mazais mikroskops, pacienta karte. Norādītie izmēri atbilst iepakojuma izmēriem. Rotaļlieta paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma.24x27x6 cm EAN 5902496151158..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Zīmols: Play WOW
Šis burvīgais rotaļu komplekts ar plīša kucēnu, piepūšamu apskates galdu un 3 medicīniskiem piederumiem sagādās daudz prieka jūsu mazajam veterinārārstam, vienlaikus rosinot viņa iztēli, attīstot pašapziņu un atbildības sajūtu. Play Wow piepūšamo rotaļlietu kolekcija ir izstrādāta, lai izklaidētu..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: BĒBIS
Plastmasas veikala kases aparāts ar skeneri un piederumiem (nauda). Kaste tiek atvērta manuāli. Skeneris iedegas ar daudzkrāsainām gaismām un rada skaņas. Produkts darbojas ar AA baterijām. Rotaļlietā ir iekļautas baterijas. Iepakojuma izmērs 25x20x15 cm.Spēle "veikalā" ir viena no populārākaj..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BĒBIS
Plastmasas kases aparāts ar skeneri un piederumiem (nauda). Kaste tiek atvērta manuāli. Skeneris iedegsies krāsaini. Produktam ir arī kredītkaršu lasītājs. Rotaļlieta ar gaismu un skaņu. Produkts darbojas ar AG13 baterijām (iekļauts komplektā). Prece ir iepakota kartona kastē ar logu. Norādītie iz..
14,20€
Bez nodokļa:11,74€
Supermarkets: rati ar aksesuāriem 19694
-17 %
Zīmols: BĒBIS
No šī brīža jūsu bērns var iepirkties pēc saviem noteikumiem. Kas varētu nonākt viņa iepirkumu grozā? Visi labumi - maize, augļi, dārzeņi un daudz kas cits. Iespēja atdarināt pieaugušos, pildot savus pienākumus, piemēram, iepērkoties veikalā vai lielveikalā, palīdzēs bērnam apgūt patstāvību, loģisko..
14,90€ 17,90€
Bez nodokļa:12,31€
Zīmols: BĒBIS
Pārtikas grozu komplekts ir lieliska rotaļlieta visiem bērniem, kuriem patīk visa veida iepirkšanās spēles. Šis komplekts, kurā ietilpst ratiņi ar nojumi un daudz plastmasas kārumu, ļaus Jūsu bērnam ilgi rotaļāties un izklaidēties. Iespēja iejusties pārdevēja lomā noteikti iepriecinās jebkuru bērnu...
16,00€
Bez nodokļa:13,22€
Zīmols: BĒBIS
Izglītojošs komplekts jaunam veterinārārstam ir lieliski piemērots plīša zvēriņu, kaķu, suņu un lāču "ārstēšanai".Komplektā no 23 daļām ir viss nepieciešamais rotaļu dzīvnieciņa kopšanai. 45 x 32 x 6 cm ..
19,90€
Bez nodokļa:16,45€
Zīmols: BĒBIS
Rotaļu veikals ir viena no populārākajām izklaidēm visu vecumu bērniem. Šis laika pavadīšanas veids ļauj iemācīties skaitīt un veidot sarunas. Rotaļu kases aparāts ir interesants priekšlikums, lai attīstītu bērnā vēlmi apgūt matemātikas pamatus ļoti patīkamā veidā. Kases aparāts ar ratiņiem un akses..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Zīmols: BĒBIS
Krāsainais elektroniskais kases aparāts ir paredzēts mazo bērnu izklaidēšanai. Rotaļlieta iederēsies jebkurā spēlē, kur nepieciešams šāds aprīkojums, kā kases aparāts.Bērniem patīk spēlēt pirkšana-pārdošana, tas māca pieaugušo profesijas. Rotaļājoties bērni ..
20,90€
Bez nodokļa:17,27€
Rotaļlieta ar gaismas un skaņas efektiem.Stacijā ir slots kredītkartēm, nospiežot pogu, sāk uzskaitīt litrus. Vienpadsmit dažādas bērnu dziesmas iegaumēšanai, 15 dažādi dzīvnieku nosaukumi (angļu valodā). Degvielas uzpildes stacijā ir arī šļūtenes turētājs, kas ir lieliski piemērots ma..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Zīmols: BĒBIS
Pašapkalpošanās pārtikas veikals ar kafijas automātu un dzērienu ledusskapi. Ātrā servisa punkts ir piedāvājums visiem jaunajiem uzņēmējiem, kuri seko jaunākajām tendencēm pakalpojumu nozarē. Veikalā ir kafijas automāts, ledusskapis dzērieniem, desertiem un kase ar lasītāju. Lieliska ideja pārdevēja..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Rāda no 1 līdz 14 kopā 14 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai