Izvēlne
Jūsu grozs

"BĒBIS" dāvanu karte

Ļaujiet saviem mīļajiem izvēlēties sev dāvanu pašiem no mūsu plašā preču klāsta-iegādājieties "BĒBIS" Dāvanu karti mūsu veikalā “BĒBIS” Rīgā vai elektronisko versiju tiešsaistē.

"BEBIS" Dāvanu karti var izmantot apmaksai gan iepērkoties uz veitas veikalā, gan veicot pasūtījumu interneta veikalā bebis.lv-tāda iespēja tiks piedāvāta pie pasūtījuma noformēšanas, abos gadījumos ir jānorāda Dāvanu kartes kods, kuru lūdzam neizpaust citām personām. Esam vienmēr gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt ar Dāvanu kartes atprečošanu, ja radīsies kādas tehniskās problēmas.

"BEBIS" Dāvanu karti var izmantot arī vairākos pirkumos. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši, ar iespēju pagarināt uz papildu periodu līdz 6 mēnešiem (nepārsniedzot  kopējo termiņu 12 mēnešus no kartes iegādes datuma).Pērkot preci par augstāku cenu kā kartes vērtība, var veikt papildus piemaksu.Ja preces vērtība ir zemāka par kartes vērtību, starpība skaidrā naudā netiek izmaksāta, mēs palūgsim to izmanot preču iegādei. Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret naudu.


"BĒBIS" dāvanu karte

bebis.lv:"BĒBIS" dāvanu karte

Ļaujiet saviem mīļajiem izvēlēties sev dāvanu pašiem no mūsu plašā preču klāsta-iegādājieties "BĒBIS" Dāvanu karti mūsu veikalā

Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai