Izvēlne
Jūsu grozs

muzikālie instrumenti

Lai bērnu iepazīstinātu ar mūzikas pasauli, ir vērts iegādāties mūzikas instrumentus, kas izskatās un skan kā īsti. Mēs iesakām tādus mūzikas instrumentus kā bērnu bungas, šķīvjus, koka flautas, tamburīnas, marakas, klavieres, ģitāras un daudzus citus. Instrumentu komplekti bērniem būs lielisks risinājums. Tie var interesēt bērnu un pat radīt viņam ilgstošu aizraušanos ar mūziku. Tie atbalsta bērna radošo darbību, vienlaikus attīstot vairākas citas iemaņas. Bērnam piemērota instrumenta izvēle var būt grūts uzdevums, īpaši, ja vēlaties attīstīt viņa talantu. Bērni ir ļoti jutīgi pret mūziku, tāpēc neatkarīgi no izvēlētā instrumenta viņu sejās raisīs smaidu. Dažus rīkus var izmantot jau no mazotnes. Instrumenta iegāde palīdzēs bērnam attīstīt radošumu un ritma izjūtu, kā arī dziedāšanu. Mūzikas instrumenti lieliski attīsta dzirdi un māksliniecisko jutīgumu. Turklāt tie pozitīvi ietekmē atmiņu.

muzikālie instrumenti

muzikālie instrumenti veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Lai bērnu iepazīstinātu ar mūzikas pasauli, ir vērts iegādāties mūzikas instrumentus, kas izskatās un skan kā īsti

Zīmols: BĒBIS
Jau no mazotnes bērns visu uzsūc kā sūklis, dažādas krāsas un skaņas stimulē viņa attīstību. Spēlēšanās ar šo produktu uzlabos bērna dzirdi un redzi un stimulēs viņa iztēli. Flauta noteikti noderēs pirmajās mūzikas stundās vai citās muzikālās nodarbībās. Savu melodiju veidošana aktivizēs bērna radoš..
2,20€
Bez nodokļa:1,82€
Zīmols: BĒBIS
Flauta ir lieliski piemērota kā pirmais bērnu instruments. Flauta ir ļoti viegla un ērta.Flautas spēle stimulē radošumu, attīsta ritma izjūtu, padziļina mūzikas sajūtu, stimulē pirkstu kustīgumu, attīsta atmiņu un atbalsta spēju efektīvi koncentrēties.Izmēri:- garums: 32 cm- diametrs: aptuveni 3 cmP..
3,16€
Bez nodokļa:2,61€
Speciāli mazajam lietotājam radīts krāsains tamburīns ar mīļu smejošu dzīvnieku grafiku. Jautrs instruments piesaista uzmanību un mudina spēlēt. Tas noteikti noderēs jūsu bērna pirmajās mūzikas stundās, priekšnesumos vai citās muzikālās aktivitātēs. Tas ļaus mazulim praktizēt ritmu, iemācīties jauna..
3,20€
Bez nodokļa:2,64€
Krāsainā ermoņika ir lieliska rotaļlieta ikvienam bērnam, kurš sāk savu iepazīšanos ar mūzikas pasauli. Bērns var droši mēģināt atskaņot pirmās skaņas un melodijas, attīstot savas muzikālās spējas un dzirdi. No metāla un plastmasas izgatavots rotaļu instruments košās krāsās, viegls un ērts mazām roc..
4,20€
Bez nodokļa:3,47€
Zīmols: BĒBIS
Šis krāsainais koka muzikālais ksilofons ir ideāli piemērots mūziķiem-iesācējiem. Ksilofons sastāv no astoņām dažādu krāsu plāksnēm. Instruments  māca bērniem atpazīt skaņas un  ietekmē viņu ritma izjūtu. Turklāt rotaļlieta rosina iztēli un radošo domāšanu, kā arī māca pacietību un uzlabo ..
4,39€
Bez nodokļa:3,63€
Zīmols: BĒBIS
Rozā mikrofons mazajiem dziedātājiem. Mikrofons iedegas spilgti un atskaņo melodijas. Rotaļlieta darbojas ar AAA baterijām. Baterijas nav iekļautas rotaļlietas komplektā. Rotaļlieta bērniem no 3 gadu vecuma.Iepakojuma izmēri: 15 cm x 26 cm x 6 cm.Vecums: 3+...
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Zīmols: BĒBIS
Bērni jau no mazotnes spēj reaģēt uz skaņām, kas viņiem nāk. Un pat bērni, kas vēl ir dzemdē, var klausīties mūziku kopā ar saviem vecākiem! Mūzikas klausīšanās no pirmajām dzīves dienām ļoti ietekmē pareizu dzirdes un smadzeņu attīstību. Un kustības melodijas ritmā attīsta roku motoriku un mudina b..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Instruments ikvienam mazajam mūziķim! Pateicoties ērtām pareizas formas nūjām, Jūsu mazulis varēs viegli atskaņot savus pirmos muzikālos ritmus.Pukšot skaņas, bērns iemācīsies sajust ritmu, attīstīs dzirdi un roku motoriku. Iepakojuma izmēri 16x10x14 cm. Rotaļlieta var būt pieejama vairākās kr..
5,96€
Bez nodokļa:4,93€
Zīmols: BĒBIS
Bērni jau no mazotnes spēj reaģēt uz skaņām, kas viņiem nāk. Un pat bērni, kas vēl ir dzemdē, var klausīties mūziku kopā ar saviem vecākiem! Mūzikas klausīšanās no pirmajām dzīves dienām ļoti ietekmē pareizu dzirdes un smadzeņu attīstību. Un kustības melodijas ritmā attīsta roku motoriku un m..
6,20€
Bez nodokļa:5,12€
Komplektā 5 vannas flautas dažādās krāsās. Fantastiska rotaļlieta, kas patiks ikvienam mazam mūziķim. Ļoti viegli lietojama. Flautai jābūt piepildītai ar ūdeni – lai iegūtu dažādus toņus, piepildiet katru flautu ar atšķirīgu ūdens daudzumu. Pēc tam vienkārši iepūtiet iemutnī &nda..
6,20€
Bez nodokļa:5,12€
Zīmols: BĒBIS
Jauka plastmasas ukulele gitāra paredzēta pašiem mazākajiem spēlētājiem.Ģitārai ir 4 stīgas ar regulējamu novilcēju.Rotaļlietas izmērs: 37 x 12,5 x 4 cm Ģitāra ļaus bērnam iepazīt un pierast pie instrumenta, un, iespējams, nākotnē viņš vēlēsies iemācīties spēlēt īsto ģitāru. Ar &s..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Izveido savu BOOMBOX skaļruni! (7100668) -izpārdošana
-44 %
Boombox skaļruņa komplekts ar stilīgām uzlīmēm. Komplektā ietilpst arī divi skaļruņi, kabelis savienošanai ar iPod, iPad un citām MP3 ierīcēm, kartona boombox pamatne un rokturis.Iepakojuma izmērs 43,5 x 24 x 5 cm..
7,90€ 14,00€
Bez nodokļa:6,53€
Interaktīvās klavieres bērniem. Atkarībā no izvēlētā režīma klavieres atskaņo diapazonu, melodijas vai dzīvnieku skaņas.Rotaļlieta pozitīvi ietekmē bērna kognitīvo funkciju attīstību.Spilgtas krāsas piesaistīs bērna uzmanību.Darbina ar 3 AA 1,5 V baterijām (nav iekļautas komplektā)Izmēri: 18cm ..
8,40€
Bez nodokļa:6,94€
Zīmols: BĒBIS
Lieliska iespēja attīstīt bērna vokālās spējas un pierast uzstāties uz skatuves. Spēlējot karaoke, tiks attīstīta bērna ritma izjūta, vokālās un dejas prasmes. Lieliska dāvana jūsu topošajai mazajai mūzikas zvaigznei!Iepakojuma izmērs 16x27x5 cmEAN 5902496169412..
8,40€
Bez nodokļa:6,94€
Zīmols: Isoxis
Mikrofons ar skaļruni, ar kuru var klausīties un ierakstīt dziesmas.Savienojams ar ārējām ierīcēm (piemēram, tālruni, planšetdatoru, SMART TV ar ANDROID vai IOS operētājsistēmu), izmantojot Bluetooth 4.0 vai komplektā iekļauto kabeli. Pēc savienošanas pārī skaņa tiks atskaņota mikrofona skaļru..
8,89€
Bez nodokļa:7,35€
Zīmols: BĒBIS
Lieliska iespēja attīstīt bērna vokālās spējas un pierast uzstāties uz skatuves. Spēlējot karaoke, tiks attīstīta bērna ritma izjūta, vokālās un dejas prasmes. Lieliska dāvana jūsu topošajai mazajai mūzikas zvaigznei!Mikrofons ir 19 cm garš un lieliski iederas rokā.Uz rotaļlietas ir divas pogas, vie..
8,91€
Bez nodokļa:7,36€
Klavieres-krabītis 19x20x5 cm Q7744 - SW-Q7744 - muzikālie instrumenti..
9,40€
Bez nodokļa:7,77€
Zīmols: BĒBIS
Bērnu mikrofons uz statīva kļūs ne tikai par rotaļlietu, bet arī par līdzekli talantu atklāšanai un bērna radošo spēju attīstīšanai. Bērnu mikrofons ir lielisks kvalitatīvas skaņas un pievilcīga dizaina apvienojums! Rotaļlietu mikrofons tika izstrādāts īpaši jauniem māksliniekiem un nodrošina lielis..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Klavieres ANIMALS KX9141
-17 %
Interaktīvās klavieres bērniem. Atkarībā no izvēlētā režīma klavieres atskaņo gammas, melodijas vai dzīvnieku skaņas.Pēc taustiņa nospiešanas spīd saule.Rotaļlieta pozitīvi ietekmē bērna kognitīvo prasmju attīstību.Aprīkotas ar ērtu rokturi pārnēsāšanai.Darbināms ar..
9,90€ 11,90€
Bez nodokļa:8,18€
Pieskāriena perkusija 6x49x30 cm 7087935-izpārdošana
-43 %
Zīmols: BĒBIS
Bungu spēlēšana attīsta dzirdi, muzikālās spējas, ritma izjūtu un māca atšķirt skaņas. Turklāt šī instrumenta spēle stimulē nervu sistēmas un smadzeņu attīstību, attīsta iztēli. Svarīgi ir arī tas, ka pat mazuļiem ir nepieciešams nomierināties un mazināt spriedzi, un šī rotaļlieta ir lieliski pi..
9,90€ 17,50€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: BĒBIS
Elektriskās klavieres ar mikrofonu, 37 taustiņi. Elektriskās klavieres ar mikrofonu ir ideāls variants radošiem bērniem. Rotaļlieta ietekmē bērna muzikālo un dzirdes spēju attīstību. Tas attīsta iztēli un ļauj īstenot savus muzikālos sapņus un sekot savām interesēm. Agrā bērnība ir ideāls laiks, lai..
10,50€
Bez nodokļa:8,68€
Zīmols: BĒBIS
Izmantojiet krāsainas caurules un piederumus, lai izveidotu savu unikālo instrumentu, piemēram, saksofonu, flautu vai trompeti. Komplektā ietilpst 15 elementi, kas izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas.Rotaļlieta ražota Itālijā.Iepakojuma izmēri: 15,5x18x9cm.Ieteicamais vecums: 2-4 gadi...
10,90€
Bez nodokļa:9,01€
Zīmols: BĒBIS
Krāsainas, dzīvespriecīgas muzikālās klavieres piestāvēs ikvienam mazajam mūzikas skaņu cienītājam. Klavierēm ir astoņi dažādi mirdzoši krāsaini taustiņi un jauki dzīvnieku attēli. Klavieres var iedarbināt, izmantojot slēdzi, kas atrodas rotaļlietas sānos. Pārliekot bildes, bērns dzirdēs skaņas, ko ..
12,00€
Bez nodokļa:9,92€
Komplektā ietilpst vista un divi cāļi, kas veido dziedošu ģimeni.Rotaļlietas funkcijas: сāļi čivina un dzied solo un korī. Viņi var dziedāt līdz 55 dziesmām (solo režīmā) vai kopā korī (kora režīmā). Pirmais ieslēgtais cālis ir vadītājs un nosaka melodijas toni un izvēli. Čivinot un dziedot, ..
10,50€
Bez nodokļa:10,50€
DigiBirds interaktīvās rotaļlietas ir lieliska dāvana visiem bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem! Šādu rotaļlietu īpatnība ir tāda, ka tās reaģē uz bērna darbībām ar mūzikas skaņām, čivināšanu.Reālā izmērā, putns izstaro 55 mūzikas melodijas (dzīvā putna svilpe un populārā mūzika). Galva..
10,50€
Bez nodokļa:10,50€
Zīmols: BĒBIS
Piedāvājums bērniem ar muzikālu gaumi. Taure ir lieliski piemērota kā rekvizīts karnevālam vai mūzikas grupas izveidei.Taure ļaus bērnam attīstīt interesi par mūzikas instrumentiem vai radoši dzīvot :).Rotaļlieta ir veidota tā, lai stimulētu bērna attīstību vairākos līmeņos vienlaik..
13,50€
Bez nodokļa:11,16€
Zīmols: BĒBIS
Attīstošā rotaļlieta “Muzikālā zivtiņa” ir ideāla rotaļlieta mazajiem. Izgaismotā tastatūra ar krāsainām pogām palīdzēs mazulim apgūt pamata formas, burtus un ciparus angļu valodā. Rotaļlietā ietilpst: - tastatūra ar burtu, ciparu un formu simboliem - poga “Mūzika” – ietver interesantas melodijas..
14,50€
Bez nodokļa:11,98€
Zīmols: BĒBIS
Jūsu mazuļa pirmais klavieru sintezators. Izskatās pēc īsta flīģeļa, rotaļlietai  ir 24 taustiņi, iebūvētas 24 melodijas, 10 funkciju taustiņi (ieraksts, spēle, demo, valsis, disko, roks, klavieres, ērģeles, vijole, stop), kā arī pievienojams mikrofons, ON/OFF poga.Lieliski attīsta ritma izjūtu..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Bērnu interaktīvā ģitāra-klavieres.Rotaļlieta patīkami iepazīstinās bērnu ar interesanto skaņu, krāsu un formu pasauli, kas viņu apskauj. Ģitārspēle palīdzēs mazajam ātri apgūt vienkāršas rokas un motorikas prasmes, kā arī iemācīties jaunas krāsas, skaņas un melodijas. Rotaļlietas forma atgād..
16,90€
Bez nodokļa:13,97€
Zīmols: Kruzzel
Mūzikai ir ļoti liela nozīme bērna attīstībā. Tā ne tikai raisa pozitīvas emocijas un izklaidē, bet arī pievērš uzmanību un attīsta iztēli. Pirmās muzikālā talanta pazīmes bērniem parādās jau agrā vecumā. Pērciet savam bērnam bungu komplektu! Ja jūsu bērnam patīk viss, kas saistīts ar mūziku: aktier..
23,90€ 26,00€
Bez nodokļa:19,75€
Zīmols: BĒBIS
Šī bērnu plastmasas ģitāra, kas ir ideāli piemērota mazajām rokām, sagādās daudz prieka ikvienam mazajam mūziķim. Rotaļlieta izgatavota koka krāsā, tai ir sešas metāla stīgas, regulējamas uz grifa. Aizraušanās ar mūziku jāattīsta jau no mazotnes, un šāds instruments ļaus ..
28,90€
Bez nodokļa:23,88€
Zīmols: Kruzzel
Rotaļlieta ir aprīkota ar iebūvētajām melodijām, skaļuma kontroli, aplausiem un gaismas efektiem. Turklāt statīvs ir regulējams augstumā, tāpēc tas aug kopā ar bērnu! Pēc tālruņa vai MP3 atskaņotāja pievienošanas jebkuru izvēlēto melodiju var izmantot kā karaoke fonu.Karaoke mikrofons uz sten..
29,90€
Bez nodokļa:24,71€
Zīmols: BĒBIS
Lieliska rotaļlieta ikvienam, kam patīk mūzika, un lielisks veids, kā ieaudzināt bērnam muzikālo talantu. Bērni labprāt spēlē mūzikas instrumentus, sniedz koncertus mīļajiem un spēlē karaoke. Rotaļlieta var izraisīt patiesu interesi, un jūsu mazulis nonāks mūzikas pasaulē. Mūzikas instrumenti attīst..
36,00€
Bez nodokļa:29,75€
Rāda no 1 līdz 37 kopā 37 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai