Izvēlne
Jūsu grozs

laktatori un aksesuāri

Mātei dažādu iemeslu dēļ nākas atslaukt krūts pienu: māte ir spiesta aiziet, atgriezties darbā, kādu iemeslu dēļ nevar barot bērnu ar krūti, laktācijas laikā māte var saslimt un ir spiesta lietot medikamentus. Šajā gadījumā palīdzēs iepriekš izspiestais un uzglabātais piens. Var būt nepieciešama arī atslaukšana, lai palielinātu piena ražošanu (uzlabotu laktāciju).
Krūts barošana ir labākais veids, kā pabarot bērnu, jo mātes pienā ir visvairāk uzturvielu, kas bērnam nepieciešamas pareizai attīstībai. Mēs nedrīkstam atteikties no mātes piena, pat ja nevaram pabarot bērnu tieši. Lai atslaucētu pienu no krūts, vajadzīgs piena sūcējs (laktators vai pumpis). Šis ir ideāls risinājums, kas darbosies daudzos gadījumos. Ir vairāki laktatoru veidi, tie var būt manuālie-darbināmi ar roku vai elektriskie, darbināmi no tīkla vai baterijām.
Daži padomi laktatora izvēlei:
1. Retai un neregulārai atslaucēšanai ir piemērots manuālais piena sūknis.
2. Biežai un regulārai sūknēšanai labāk pievērst uzmanību elektriskajiem modeļiem.
3. Tālāk ir vērts noskaidrot, vai laktators ir divfāžu. Tieši šie modeļi pēc sava darbības principa ir maksimāli pietuvināti bērna zīdīšanai, kas nodrošina ērtu un veselīgu sūknēšanu.
4. Ir svarīgi, lai krūts sūknim ir aprīkojumā uzgalis no mīksta silikona uz piltuves. Šāds elements nodrošinās visērtāko un ciešāko piegulšanu krūtīm, kas radīs vakuumu efektīvai sūknēšanai.
5. Ir arī svarīgi, lai sūknis lietošanas laikā neizraisītu sāpes krūtīs.
6. Izmantojot manuālo piena pumpi, roka nedrīkst nogurt no roktura darbības - labā modelī to lietot ar vienu roku būs viegli un ērti.
7. Un pēdējais kritērijs ir vienkāršība un piena sūkņa montāžas (demontāžas) un mazgāšanas (sterilizācijas) ērtums.
Papildus krūts sūkņiem plaši tiek izmantoti arī piena savācēji - mazi konteineri, kas pielāgoti krūšu dabiskajai formai. Piena savācējs ir risinājums piena savākšanai no otrās krūts sūknēšanas vai zīdīšanas laikā, lai saglabātu vērtīgo mātes pienu. Viegla, pārnēsājama un ērti lietojama konstrukcija nozīmē, ka varat to paņemt līdzi somā, atrodoties prom no mājām.
Šajā sadaļā varat izvēlēties piemērotu krūts sūkni un saistītos produktus: konteineri piena uzglabāšanai, krūšu salvetes un uzliktņi. Visas preces ir noliktavā un pieejamas iegādei mūsu 'BĒBIS' veikalā Rīgā, kā arī bebis.lv interneta veikalā.

laktatori un aksesuāri

laktatori un aksesuāri veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Mātei dažādu iemeslu dēļ nākas atslaukt krūts pienu.Šajā gadījumā palīdzēs iepriekš izspiestais un uzglabātais piens.

Zīmols: BabyOno
Silikona krūšu uzliktņi pasargā jutīgus krūšgalus no kairinājuma zīdīšanas laikā.Mīksts silikons lieliski imitē ādu, pateicoties tam bērnam ir tieša kontakta ar mammu sajūta.Uzliktņi efektīvi atbalsta zīdīšanu, kad mazulim ir grūti sūkāt. Viņi labi darbojas arī ar ..
2,50€
Bez nodokļa:2,07€
Zīmols: BabyOno
Natural Nursing krūštura ieliktņi ir paredzēti sievietēm, kuras novērtē komfortu un aprūpi. Īpaši plāns dizains padara ieliktņus neredzamas, un speciāls absorbents ļauj absorbēt līdz pat 150 ml liekā šķidruma. Lai uzturētu pareizu higiēnu, katrs ieliktnis ir iepakots atsevišķā maisiņā. Īpaši plāns i..
2,96€
Bez nodokļa:2,45€
Zīmols: BabyOno
Natural Nursing krūštura ieliktņi ir paredzēti sievietēm, kuras novērtē komfortu un aprūpi. Īpaši plāns dizains padara ieliktņus neredzamas, un speciāls absorbents ļauj absorbēt līdz pat 150 ml liekā šķidruma. Lai uzturētu pareizu higiēnu, katrs ieliktnis ir iepakots atsevišķā maisiņā. Īpaši plāns i..
2,96€
Bez nodokļa:2,45€
Zīmols: BabyOno
Salvetes- ieliktņi ar paaugstinātu uzsūktspēju paredzētas barojošas mātes higiēnai.Ideāli piemērotas bagātīgai laktācijai, intensīvā dzīves režīmā, ilgstošā nakts periodā.Īpaši augsta salvešu uzsūktspēja (līdz 8 stundām) pateicoties Soft & More sistēmai, kam ir divas reizes lielāka absorbācijas ..
3,60€
Bez nodokļa:2,98€
Mātes piena savācējs Babyono 1399
-26 %
Zīmols: BabyOno
Mātes piena konteiners - viegls un ērts. Izgatavots no 100% BPA nesaturoša silikona. Ar tā palīdzību ietaupīsiet katru dārgo piena pilienu, kamēr barojat vai lietojat laktatoru. Elastīgs un ergonomisks, lieliski pieguļ pie krūtīm. Kompakts, ietilpst jebkurā somā, tāpēc vienmēr var paņemt līdzi. Plas..
4,60€ 6,20€
Bez nodokļa:3,80€
Zīmols: BabyOno
Mātes piena, sulu un citu pārtikas produktu konteineri ir paredzēti produktu atkārtotai uzglabāšanai un sasaldēšanai. Papildu vāks ar iemutni ļauj pabarot mazuli tieši no trauka.Pirms pirmās un pēc katras lietošanas reizes produkts rūpīgi jāizskalo un jānoplaucē ar verdo&..
4,80€
Bez nodokļa:3,97€
Zīmols: BabyOno
 Krūštura ieliktņi-salvetes barojošo māmiņu higiēnai. Efektīvi uzsūc pienu, pateicoties anatomiskai formai lieliski pieguļ krūtij, ir mīksti, gaisa caurlaidīgi, neredzami un izturīgi.Modeļa īpatnības : *īpašs absorbents maksimālai mitruma uzsūkšanai *dabīgs slānis no mīkstas kokvilnas..
4,95€
Bez nodokļa:4,09€
Zīmols: BabyOno
Vienreizējās lietošanas maisiņi ir paredzēti mātes piena uzglabāšanai un sasaldēšanai. Tie ir droši un higiēniski. Aizsargā pret smaku iekļūšanu.Stabils dibens un stiprs auklas fiksators pasargās pārtiku no izšļakstīšanās, bet profilēta piltuve atvieglos ēdiena ērtu ieliešanu pudelē. Pateicoties gam..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Krūštura ieliktņi COMFORT 140 gab. Babyono 296/140
Bestseller
Zīmols: BabyOno
Salvetes-ieliktņi krūšturā barojošas māmiņas higiēnai. Gaisīgie un smalkie paliktņa slāņi lieliski absorbē lieko saražoto pienu, pasargājot jutīgo krūšu ādu no kairinājuma. Īpaši plāns un diskrēts komfortam un privātumam. Lai uzturētu pareizu higiēnu, katrs ieliktnis ir iepakots atsevišķā maisiņā.Pr..
7,95€
Bez nodokļa:6,57€
Zīmols: BabyOno
Savāciet katru vērtīgo piena pilienu ar savācēju, ko var diskrēti uzglabāt krūšturā. Noklikšķiniet vienreiz un varēsiet atslaukt pienu brīvroku režīmā!Galvenās iezīmes:- "krūštura" dizains. Laktators ir ļoti diskrēts, veidots tā, lai lieliski iederētos krūšturā. Uzvelc to un savāc pienu br..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Zīmols: BabyOno
Pārtikas maisiņus izmanto svaiga mātes piena uzglabāšanai ledusskapī vai saldētavā. Katrs maisiņš tiek rūpīgi sterilizēts, kas ļauj ilgstoši saglabāt pārtikas kvalitāti. Maisiņa konstrukcija ļauj to viegli novietot vertikālā stāvoklī, neriskējot izšļakstīties, un pašlīmējošās etiķetes ļauj skaidri a..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Laktators ANATOMY MED 1484
-19 %
Zīmols: BabyOno
Uzticamais manuālais krūts sūknis (laktators) ANATOMY MED ir sertificēta medicīnas ierīce. Tas ir viegls, kompakts un kluss. Tam nav nepieciešama uzlāde vai akumulatori, tāpēc varat to izmantot jebkur un jebkuros apstākļos. Tas ļaus ātri atslaukt pienu un atvieglos pietūkušas krūtis.Krūts sūknis ir ..
10,90€ 13,50€
Bez nodokļa:9,01€
Zīmols: AKUKU
Krūšu kompreses ar ķiršu kauliņiem ir produkts, kas paredzēts sieviešu labsajūtai zīdīšanas laikā. Izgatavotas no 100% ekoloģiskiem un drošiem materiāliem. Kompreses var likt aukstas vai siltas, atkarībā no jūsu vajadzībām.Silta lietošana: palīdz atbloķēt ai..
11,90€
Bez nodokļa:9,83€
Zīmols: BabyOno
Pērkot šo elektrisko piena sūkni saņemsiet Babyono krūštura ieliktņus 296/140 gab. DĀVANA! (piedāvājums spēkā līdz 30.06.2024)Trīsfāzu elektriskais piena atsūcējs PICO no BabyOno.Nekadu cauruļu vai izvirzītu vadu! Šis ir uzticams krūts sūknis modernā versijā. Tas ir ļoti viegls, kluss un ērts, un ..
30,00€
Bez nodokļa:24,79€
Laktators SHELLY HANDS FREE 1000+ieliktņi 296/140 DĀVANĀ
Bestseller
Zīmols: BabyOno
Pērkot šo elektrisko piena sūkni saņemsiet Babyono krūštura ieliktņus 296/140 gab. DĀVANA! (piedāvājums spēkā līdz 30.06.2024)Izrāviens elektrisko krūts sūkņu jomā. Bez caurulēm, bez vadiem, bez roku darba. Jūsu uzticamais palīgs bērna barošanā!Laktatora novatoriskais dizains ļauj atslaukt pienu un ..
46,00€
Bez nodokļa:38,02€
Zīmols: BabyOno
Pērkot šo elektrisko piena sūkni saņemsiet Babyono krūštura ieliktņus 296/140 gab. DĀVANA! (piedāvājums spēkā līdz 30.06.2024)Profesionāls krūts piena atsūcējs tiem, kas novērtē uzticamību. NURSO PRO laktators ir sertificēta medicīnas ierīce, kas sniedz maksimālu drošību: jaudīga, efektīva un ērta.M..
52,00€
Bez nodokļa:42,98€
Zīmols: BabyOno
Pērkot šo elektrisko piena sūkni saņemsiet Babyono krūštura ieliktņus 296/140 gab. DĀVANA! (piedāvājums spēkā līdz 30.06.2024)Vai esat viena no tām mammām, kas vienmēr ir ceļā vai darbā? Mums ir produkts, kas pielāgojas jūsu aktīvajam dzīvesveidam. TWINNY bezvadu krūts piena sūknis ļauj veikt daudza..
52,90€
Bez nodokļa:43,72€
Laktators Shell FIDI FREE Lionelo
-17 %
Zīmols: LIONELO
Domājot par komfortu jau no pirmajām maternitātes dienām, Lionelo speciālisti radījuši inovatīvo Lionelo Fidi Free elektrisko krūts sūkni, kas atdarina dabisko zīdīšanas procesu. Pateicoties šim revolucionārajam risinājumam, piena atslaukšana vairs nesagādās Jums bezmiega..
84,90€ 102,00€
Bez nodokļa:70,17€
Rāda no 1 līdz 18 kopā 18 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai