Izvēlne
Jūsu grozs

bērnu nagu kopšanai

Kad jāgriež jaundzimušā nagi? Vai zinājāt, ka nagu plāksnes uz pirkstiem parādās jau otrā grūtniecības trimestra sākumā? Pēc tam tas pamazām veidojas un pagarinās, tāpēc daži mazuļi piedzimst ar diezgan gariem nagiem. Tomēr vecmātes un neonatologi iesaka pirmo reizi griezt jaundzimušā nagus ne agrāk kā 2-3 nedēļas pēc dzimšanas. Lielākajai daļai bērnu nagu plāksnes ir sapludinātas ar pirkstu galiem, tāpēc mēģinot tās saīsināt, var gūt traumas un nevajadzīgas sāpes. Jaundzimušā nagi ir ļoti trausli un bieži lūst pirmajās nedēļās, tādēļ, ja pamanāt, ka nagu plāksne ir nolūzusi un tai ir asa maliņa, uzmanīgi nogrieziet to ar mazuļa šķērēm.

Kāpēc jaundzimušajam ir jāgriež nagi? Jaundzimušā nagu apgriešana ir svarīga ne tikai iespējamo skrāpējumu dēļ. Zem nagiem sakrājas netīrumi un mikroorganismi, un to pārmērīga augšana var būt bīstama mazuļa veselībai. Mazi bērni bieži ieliek rokas mutē, kas ļauj vīrusiem un baktērijām no nagiem iekļūt organismā. Lai to novērstu, jums regulāri jāsaīsina nagu plāksne.

Kā griezt nagus jaundzimušajam? Lai droši grieztu jaundzimušā nagus, ir jāievēro daži svarīgi higiēnas noteikumi un jāievēro piesardzība. 1) Rūpējieties par savu higiēnu – visas darbības, lai rūpētos par jaundzimušo, jāveic ar tīrām rokām. Neatkarīgi no tā, vai plānojat nomainīt autiņbiksītes, uzklāt mazuļa ādu ar krēmu vai apgriezt nagus, vienmēr vispirms rūpīgi nomazgājiet rokas. Tas neļaus jums pārnest bīstamus mikroorganismus viņa ķermenī. Ir vērts arī dezinficēt šķēres – tas palīdzēs izvairīties no infekcijas, ja mazulis griežot nagus gūs savainojumus. 2) Nagu kopšanai izmantojiet noapaļotās šķēres, kas ievērojami samazina traumu risku, saīsinot nagu plāksni. Tās ir arī mazākas nekā pieaugušo šķēres, tāpēc tās ir labākas maziem nagiem. 3) Izvēlieties labāko brīdi.Nekad negrieziet nagus nemierīgam mazulim – ja mazulis atraujas un atrauj roku, vispirms vajadzētu viņu nomierināt. Labākais laiks to darīt ir tad, kad mazulis guļ. Lielākā daļa jaundzimušo guļ lielāko dienas daļu, un viņu miegs ir diezgan dziļš, tāpēc jūs varat viegli apgriezt mazuļa nagus. Guļošs mazulis nepretosies, kas palīdzēs izvairīties no traumām. 4) Apgrieziet nagus, izmantojot atbilstošu tehniku. Viegli nospiediet uz bērna pirksta gala, lai atklātu izvirzīto daļu, pēc tam nogrieziet to. Atcerieties, ka jaundzimušā nagus nedrīkst griezt pārāk dziļi, kā arī neatstāt sānos izvirzītus stūrus, lai nagi neieaugtu. Ievērojiet noteikumu – taisni uz kājām, puslokā uz rokām.
Par mazuļa veselību jārūpējas jau no pirmajām dienām – šis noteikums attiecas arī uz pareizu nagu kopšanu.

Šajā kataloga sadaļā piedāvājam produktus,kas palīdzēs katrai mammai rūpēties par mazuļa nagiem.

bērnu nagu kopšanai

bērnu nagu kopšanai veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Kad jāgriež jaundzimušā nagi? Vai zinājāt, ka nagu plāksnes uz pirkstiem parādās jau otrā grūtniecības

Bērnu nagu knaiblītes 065/02 mint
-20 %
Zīmols: BabyOno
Knaiblītes ļauj mazākajiem bērniem viegli un kārtīgi nogriezt nagus. Īpašais roktura dizains padara procesu vieglāku un drošāku. Ergonomiskais rokturis, kas paredzēts īpaši mazuļa maigajiem nagiem, nodrošina ērtu un precīzu lietošanu...
1,60€ 2,00€
Bez nodokļa:1,32€
Zīmols: BabyOno
Īpaši plāns šķēres ļauj ērti un droši apgriezt mazuļu nagus.Izgatavoti no nerūsējošā tērauda,  un ir ar noapaļotiem uzgaļiem.Raksturojums:* īpašs dizains, kas pielāgots mazuļa smalkajiem un sīkajiem nagiem* noapaļoti gali novērš savainošanas risku* izgatavotas no nerūsējošā tērauda* ļauj ērti u..
1,80€
Bez nodokļa:1,49€
Zīmols: BabyOno
Šķēres un knaiblītes palīdzēs viegli un droši apgriezt mazuļa nagus.Smalkā nagu vīlīte palīdzēs novērst nagu nevienmērīgumu, aizsargājot bērnu no skrāpējumiem.Noapaļotās šķēres ir paredzētas īpaši mīkstiem un maziem bērnu nagiem.Komplekta:- šķēres bērniem- nagu vīlīte- nagu knaiblītesIepakojuma izmē..
3,10€
Bez nodokļa:2,56€
Zīmols: Canpol babies
Drošas un ērtas šķēres mazuļa smalko nagu griešanai. Noapaļoti uzgaļi samazina ievainojumu risku. Aprīkotas ar īpašu vāciņu higiēniskai uzglabāšanai.Nesaturs  BPA. Var lietot no dzimšanas.Prece ir pieejama dažādās krāsās, par aktuālo pieejamību paziņosi..
3,29€
Bez nodokļa:2,72€
Zīmols: Canpol babies
Šķēres un knaiblītes palīdzēs viegli un droši apgriezt mazuļa nagus. Smalkā nagu vīlīte palīdzēs novērst nagu nevienmērīgumu, aizsargājot bērnu no skrāpējumiem.Noapaļotās šķēres ir paredzētas īpaši mīkstiem un maziem bērnu nagiem.Komplekta:- šķēres bērniem- nagu vī..
4,19€
Bez nodokļa:3,46€
Zīmols: BabyOno
Higiēniskas, izgatavotas no un nerūsējošā tērauda nagu šķēres un knaiblites+ stikla nagu vīlīte nelīdzenumu izlīdzināšanai. Visi komplekta elementi ir iepakoti praktiskā maciņā higiēniskai uzglabāšanai un transportēšanai.DROŠS UN PRAKTISKS:• Šķēr..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Zīmols: BabyOno
Higiēniskas, izgatavotas no un nerūsējošā tērauda nagu šķēres un knaiblites+ stikla nagu vīlīte nelīdzenumu izlīdzināšanai. Visi komplekta elementi ir iepakoti praktiskā maciņā higiēniskai uzglabāšanai un transportēšanai.DROŠS UN PRAKTISKS:• Šķēr..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Zīmols: BabyOno
Higiēniskas, izgatavotas no un nerūsējošā tērauda nagu šķēres un knaiblites+ stikla nagu vīlīte nelīdzenumu izlīdzināšanai. Visi komplekta elementi ir iepakoti praktiskā maciņā higiēniskai uzglabāšanai un transportēšanai.DROŠS UN PRAKTISKS:• Šķēres un knaibles palīdzēs droši griezt bērnu nagus• smal..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai