Izvēlne
Jūsu grozs

BĒRNU APĢĒRBI

Saplānojiet savam mazulim jaunu garderobi – izvēlieties no mūsu apģērbu, cepuru, zeķu, cimdu un daudzu citu drēbju klāsta jaundzimušajiem un bērniem līdz 7-8 gadu vecumam.

Apģērbi jaunākajiem bērniem.
Jaundzimušajiem un zīdaiņiem mēdz būt īpaši jutīga āda, tāpēc viņiem paredzētie apģērbi izgatavo no augstākās kvalitātes audumiem (galvenokārt kokvilnas), kas nodrošina pareizu ventilāciju starp slāņiem, novēršot kairinājumu. Tomēr mīksti un gaisīgi audumi vēl nav viss. Izvēloties apģērbu bērniem 0-12 mēn., jāpievērš uzmanība arī piegriezumam, kam vajadzētu maksimāli atvieglot mazuļa ģērbšanu, kā arī jebkāda veida stiprinājumiem, pogām - vislabāk, ja tie atrodas tādās apģērba vietas, lai neradītu diskomfortu mazulim. Veikalā "BĒBIS" un bebis.lv atradīsiet plašu apģērbu piedāvājumu, kas izgatavoti no labākajiem materiāliem un īpaši izstrādāti mazākajiem bērniem. Mīkstas zeķes, kombinezoni, praktiski bodiji, ērtas bikses un blūzes - neatkarīgi no izmēra un dzimuma tajos jūsu mazajiem būs ērti.

Apģērbi meitenēm.
Pateicoties mūsu veikala daudzveidīgajam piedāvājumam, jūs noteikti atradīsiet kaut ko savai mazajai princesei. Blūzes, kleitas, svārki, uzvalki, legingi un bikses - gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem.

Apģērbi zēniem.
No apakšveļas līdz T-krekliem, blūzēm, biksēm un uzvalkiem - mūsu veikalā jūs atradīsiet visas šīs drēbes zēniem vecumā no 0 līdz 7-8 gadiem. pieklusināto toņu cienītāji izvēlēsies vienkrāsainus T-kreklus vai bikses, un multfilmas mīļotāji noteikti izvēlēsies modeļus ar savu iecienītāko varoņu attēliem no izvēlētām pasakām vai grāmatām.

BĒRNU APĢĒRBI

Bērnu apģērbi veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Saplānojiet savam mazulim jaunu garderobi – izvēlieties no mūsu apģērbu, cepuru, zeķu, cimdu un daudzu citu

Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai