Izvēlne
Jūsu grozs

kluči, puzles,konstruktori

Spēlējot ar klucīšiem un saliekot puzles bērns attīsta roku prasmes, trenē koncentrēšanās, vizuālo koordināciju, attīsta iztēli, radošumu, mācās dalīties un sadarboties.

Kluči ir mūžīga rotaļlieta, kas ir pārsniegusi sezonas modi un sagādā vienādu prieku bērniem visā pasaulē un vecākiem. Lai gan tirgus ir pārpludināts ar elektroniskām ierīcēm, bērnu klucīši joprojām ir viena no iecienītākajām zēnu un meiteņu, kā arī visu vecumu bērnu rotaļlietām. Papildus ēku un tēlu veidošanas priekam, būvrotaļlietas un celtniecības bloki sniedz daudz izglītojošu priekšrocību, atbalstot bērnu roku prasmju, smalkās motorikas, telpiskās iztēles un loģiskās domāšanas attīstību. Mūsuprāt,  kluču komplekti vienmēr ir lieliska dāvana jebkura vecuma bērnam. Šāda dāvana noteikti patiks ikvienam bērnam un noteikti atmaksāsies nākotnē! Kluču salikšana ir ne tikai laba izklaide, bet, galvenais, viena no aktivitātēm, kas veicina mazā ģēnija attīstību.

Puzles bērniem. Puzle-prāta spēlēm ir daudz priekšrocību. Tas ļauj praktizēt rokas prasmes, roku un acu koordināciju un jutīgumu. Trenē pacietību un koncentrēšanos, attīsta iztēli, interesē un iedvesmo iegūt jaunas zināšanas. Izklaides recepte ir vienkārša: salieciet attēlu no izkaisītiem fragmentiem. Puzles lieliski noder mājās, bērnudārzos un pat pastaigās vai ceļojumā. Šī ir lieliska ideja dāvanai bērnam - dzimšanas dienā, zem eglītes, ciemos vai vienkārši bez iemesla. Izvēloties puzli, padomājiet par bērna interesēm. Katrs produkts ir atbilstoši marķēts ar paredzamo jaunā saņēmēja vecumu un ikonām par kompetencēm, kuras viņš vai viņa attīsta spēlē. Ja jums ir kādi jautājumi, mēs esam šeit, lai palīdzētu! Galvenais, izvēloties puzles mazajiem, ir to pārdomātā forma un saturs: pareizais elementu skaits un izmērs, bērniem tuvas tēmas, skaistas un vienkāršas ilustrācijas. Vienkāršas divdaļīgas puzles ir ideāli piemērotas kā pirmā mīkla. Spēles grūtības pakāpe palielinās līdz ar vecumu. Puzles elementu skaits palielinās, un to tēmas un formas kļūst daudzveidīgākas - lai atbilstu dažāda vecuma bērnu vispusīgām interesēm.

Katrai no piedāvātajām rotaļlietām ir atbilstoši sertifikāti un tā atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

kluči, puzles,konstruktori

kluči, puzles,konstruktori veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Spēlējot ar klucīšiem un saliekot puzles bērns attīsta roku prasmes, trenē koncentrēšanās, vizuālo koordināciju, attīsta iztēli, radošumu, mācās dalīties un sadarboties

Kluči Zvēriņi olā 7129519
-41 %
Zīmols: BĒBIS
Konteineris olas formā saturklučues, no kuriem var salikt dzīvnieka figūriņu. Olas izmērs: ~8 cm..
0,89€ 1,50€
Bez nodokļa:0,74€
Kluči AUTO 6 el. 00053 NINA (Polija)
-29 %
Zīmols: NINA
Paredzēts bērniem no 36 mēnešiem. Attīstošā rotaļlieta ar klučiem palīdz attīstīt bērna kustību koordināciju, palīdz pilnveidot manuālās un veiklības iemaņas,  palīdz mācīt atpazīt formas un krāsas, koncentrēt uzmanību un attīsta loģisku domāšanu. Izmēri: L15+15 x W5 x..
1,00€ 1,40€
Bez nodokļa:0,83€
Mīksts bloks-lenta stiprināšanai TAYY66-X6-izpārdošana
-60 %
Mīksts bloks-lenta stiprināšanai TAYY66-X6-izpārdošana - TAS-TAYY66-X6 - kluči, puzles,konstruktori..
1,00€ 2,50€
Bez nodokļa:0,83€
Zīmols: BĒBIS
Fenomenālā rotaļlieta, kuru, pateicoties maziem izmēriem, viegli paņemt līdzi, un kas lieliski attīsta  radošo domāšanu! Čūska sastāv no 24 rotējošiem trīsstūrveida elementiem, kas, pareizi pagriežot, veido formu vai priekšmetu.Izmērs salocītā veidā 5X3,5X2 cm..
1,20€
Bez nodokļa:0,99€
Zīmols: BĒBIS
Komplektā ir mājdzīvnieks, atliek tikai saskaņot formas, un jaukais lācītis tiks izveidots. Viss komplekts ir izgatavots no koka ar lielisku grafiku un krāsām.Plāksnes izmērs: - 14,5 x 15 x 0,2 cmPuzle spēle aizņems ilgu laiku, sagādājot viņam lielisku izklaidi un vienlaikus palīdzot piefiksēt dzīvn..
1,60€
Bez nodokļa:1,32€
Zīmols: BĒBIS
Krāsaina puzle, kas ļauj bērnam attīstīt roku prasmes, koncentrēšanos, atmiņu un pacietību. Ar spēles palīdzību bērns mācās pieskaņot atbilstošos elementus un formas, vienlaikus pilnveidojot savu telpisko iztēli. Puzles elementi ir magnētiski pārklāti, tāpēc tos var novietot ne tikai u..
1,70€
Bez nodokļa:1,41€
Zīmols: BĒBIS
Maģiska prāta spēle čūskas formā ļauj ne tikai izklaidēties, bet arī attīstīties Puzles iekšpusē ir īpašs mehānisms, kas ļauj tai piešķirt jebkādu formu. Attīsta bērna smalko motoriku, iztēli un loģisko domāšanu. Rotaļlieta ir vairākās krāsās un tiek nosūtīta nejauši, ja vien nav panākta cita vie..
1,90€
Bez nodokļa:1,57€
Zīmols: BĒBIS
Arkādes spēle SNAKE PUZZLE ir rotaļlieta, kas paredzēta radošai spēlei. Ar šo puzli varēsi veidot dažādas formas un figūras. Vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle. Rotaļlieta attīsta radošumu, roku prasmes, māca koncentrēšanos un jūtīgumu. Rotaļlieta sastāv no 36 savstarpēji savienotiem elementie..
2,60€
Bez nodokļa:2,15€
Koka kluči-puzle FERMA 6in1 (7878)
-23 %
Zīmols: BĒBIS
Fantastiska puzle koka kluču veidā. Spēle sastāv no attēla izveidošanas ar vienг no džungļos dzīvojoša dzīvniekг. Viena mīkla ir pat 6 dažādi attēli, kas jāsakārto: sunītis,pīle, gotiņa,gailītis,zaķītis,jēriņš.Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē loģiskās domāšanas attīstību un bērn..
3,00€ 3,90€
Bez nodokļa:2,48€
Atjautības spēles ir ideāli piemērotas visiem garīgo uzdevumu cienītājiem. Lielisks veids, kā attīstīt iztēli un radošumu un pārvērst to par lielisku izklaidi visu vecumu cilvēkiem. Piecu līmeņu loģikas mīklai ir cilindra forma. Uzdevums ir sakārtot vienas un tās pašas krāsas pēc kārtas. Var..
3,20€
Bez nodokļa:2,64€
Zīmols: NINA
Paredzēts bērniem no 36 mēnešiem. Attīstošā rotaļlieta ar klučiem palīdz attīstīt bērna kustību koordināciju, palīdz pilnveidot manuālās un veiklības iemaņas,  palīdz mācīt atpazīt formas un krāsas, koncentrēt uzmanību un attīsta loģisku domāšanu. Izmēri: L30x W25 x H8..
3,40€
Bez nodokļa:2,81€
Zīmols: BĒBIS
Caurules ir savienojamas kopā, lai izveidotu vienu garu cauruli. Jūs varat tos apvienot un izveidot, piemēram, lielu apli vai kvadrātu. Šāda izklaide var ilgt stundām ilgi, un ideju noteikti netrūks!Rotaļlietai ir stresa mazināšanas funkcija! Šīs populārās caurules ir ļoti noderīgas ikdienas atpūtai..
3,50€
Bez nodokļa:2,89€
Zīmols: -PL-
Vafeļu konstruēšanas komplekti ir ideāli piemēroti bērniem, kuri tikai sāk savu piedzīvojumu ar klucīšiem, mācās sakārtot un kombinēt dažādus elementus. Spēlēšanās ar klucīšiem pamodina radošumu, attīsta roku prasmes, sniedz bezgalīgas iespējas un radoši spēlējoties var pavadīt daudzas stundas. Komp..
3,60€
Bez nodokļa:2,98€
Rūpīgi izvēlēts dizains, izcila kvalitāte un vērtīgas didaktiskās un izglītojošās vērtības ir neapšaubāmas klasisko mīklu priekšrocības, pateicoties kurām Castorland zīmols ir pazīstams un novērtēts vairāk nekā 40 pasaules valstīs.Puzle ir ieteicama bērniem, kas vecāki par 5 gad..
4,00€
Bez nodokļa:3,31€
Zīmols: BĒBIS
Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē loģiskās domāšanas attīstību un bērna telpiskās iztēles veidošanos. Noder, apgūstot krāsu, augļu un dzīvnieku nosaukumus. Puzles māca arī pacietību, jo ne vienmēr bērnam pirmajā reizē izdodas savienot bildi ar atveri. Spilgta..
4,20€
Bez nodokļa:3,47€
Zīmols: BĒBIS
Krāsainas puzles no 28 elementiem ir piedāvājums pašiem mazākajiem bērniem. Mīklu risināšana ir ne tikai jautra, bet arī attīstošā. Saliekot puzli, bērns apgūst formas, krāsas, attīsta iztēli, iemācās ātri reaģēt un asociēties. Puzles nomierina un māca pacietību. Pēc komponē&sca..
4,20€
Bez nodokļa:3,47€
Zīmols: Kruzzel
Caurules ir savienojamas kopā, lai izveidotu vienu garu cauruli. Jūs varat tos apvienot un izveidot, piemēram, lielu apli vai kvadrātu. Šāda izklaide var ilgt stundām ilgi, un ideju noteikti netrūks.Rotaļlietai ir stresa mazināšanas funkcija! Šīs populārās caurules ir ļoti noderīgas ikdienas atpūtai..
4,60€
Bez nodokļa:3,80€
Kā izdomājis Leonardo, šis tilts ir viens paraboliskas formas laidums, kas piestiprināts vienam upes krastam ar vertikālas eņģes palīdzību, uz kuras tas griežas. Tilta pārnešanu uz otru pusi veic virves un vinčas, kā arī riteņi un metāla rullīši, kas nodrošina tā slīdē&sc..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Zīmols: BĒBIS
Krāsainu, elastīgu nūju komplekts no putu materiāla dažādu formu veidošanai. Nūjiņas ir taustei patīkamas. Tos var saliekt un aust, kā vēlaties, veidojot dažādus modeļus. Viņi lieliski stimulē bērnu iztēli un radošumu no trīs gadu vecuma. Nūjas lieliski saglabā savu formu, un pēc spēle..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Zīmols: BĒBIS
Uzcelsim milzīgu bāzi vai māju! Tas ir vieglāk, nekā jūs domājat! Cauruļveida bloku komplekts noteikti atvieglos šo uzdevumu. Jūs varat to izmantot, lai izveidotu māju, telti vai pat suņu māju, vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle. Dodiet vaļu savai fantāzijai un izveidojiet brīnišķīgas konstrukcij..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Zīmols: BĒBIS
Mūžīga rotaļlieta, ar kuru spēlējās mūsu vecvecāki, vecāki, mēs un tagad arī mūsu bērni. Laiks apgūt pirmajiem skolas gadiem nepieciešamās prasmes! Bloku montāža un salikšana palīdzēs attīstīt telpisko iztēli, precizitāti un radošumu. Konstrukcijas radīs jūsu bērns, un tie parādīs viņa individuālo s..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Bilde-puzle 100 el. ANIMALS 70413
Jaunums
Bilde-puzle 100 el. ANIMALS 70413 - LEAN-70413 - kluči, puzles,konstruktori..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: BĒBIS
Puzles ir lielisks veids, kā atbalstīt bērna attīstību! Viņi interesanti apvienos mācīšanos ar izklaidi un palīdzēs mazuļa holistiskajā attīstībā! Pareizs elementu izvietojums neapšaubāmi liks prātam darboties, jo īpaši rosinot telpisko iztēli un uztveri! Lai sakārtotu elementus..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: B-Land
Krāsaini, maigi burti un cipari - piedāvājums pašiem mazākajiem. Rotaļlieta ir izgatavota no vieglām un elastīgām putām. Burti un cipari var brīvi peldēt ūdenī vai slapji pielipt pie flīzēm vai vannas. Tie ir ideāli piemēroti spēlēšanai vannā vai baseinā. Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pa..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Zīmols: BĒBIS
Klucīši izgatavoti no droša netoksiska materiāla(nesatur hloru). Ieteicams bērniem, kuri sāk staigāt un vecākiem bērniem. Bērns ar ziņkāri apskatīs dažādās bildes ar atsevišķiem objektiem. Kluči palīdz attīstīt galvas un roku kustību koordināciju kā arī konstruktora iemaņas...
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
3in1 - spēle sastāv no 3 dažāda veida loģiskai domāšanai paredzētajām mīklām: Tetris, Tangram un T.Papildus pamata mīklām bērns var sakārtot 37 krāsainus blokus pēc jebkura parauga. Šī rotaļlieta ir lieliski piemērota iztēles attīstīšanai un radošuma stimulēšanai. ..
5,70€
Bez nodokļa:4,71€
Zīmols: B-Land
Krāsaini un mīksti klucīši - piedāvājums pašiem mazākajiem. Kvadrātveida kubi ar interesantām bildēm, pateicoties kuriem bērns uzzina par dažādiem dzīvniekiem, augļiem, priekšmetiem,kā arī iemācīsies sakārtot bildes,kas attīsta izpratni un motoriku.Rotaļlieta stimulē bērna redzi un attīsta  man..
5,80€
Bez nodokļa:4,79€
Zīmols: Tupiko
Komplekts no celtniecības blokiem ar platumu 28 mm. Komplekts sastāv no 65 dažādu formu un krāsu elementiem. Papildus klucīšiem komplektā ietilpst arī tādi aksesuāri kā: ceļa zīmes, koki, mašīnas, nojumes u.c. Produkts ir izgatavots tikai no drošām un izturīgām izejvielām. Iepakojuma izmēri: 2..
5,90€
Bez nodokļa:4,88€
Tetris-prāta spēle KX5285
-20 %
Zīmols: BĒBIS
Tetris ir klasiska spēle ar daudzām variācijām. Spēles popularitātes iemesls ir vienkāršie noteikumi un intelektuālie izaicinājumi. Vecāki vienmēr cenšas izvēlēties tādu spēli, lai nodrošinātu bērnam izklaidi, kas apvienota ar intelektuālo un fizisko attīstību.Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši – ne..
6,10€ 7,60€
Bez nodokļa:5,04€
Skrūves-konstruktors Montessori 30 el. 7423
-26 %
Zīmols: BĒBIS
Fantastisks krāsainu skrūvveida kluču komplekts. Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas sagādās daudz prieka un jautrības. Lieliski piemērota kā "pašmontāžas" rotaļlieta- skrūvju ieskrūvēšana attiecīgajos uzgriežņos. Lieliska rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē bērna loģiskās domāšanas un roku prasmju..
6,60€ 8,90€
Bez nodokļa:5,45€
Šī ir universālā rotaļlieta, kas patiks gan zēniem, gan meitenēm. Spēles laikā attīstās roku-acu koordinācija, precizitāte un iztēle. Krāsas un formas piesaista uzmanību un ļauj fokusēties, kā arī papildus ietekmē redzi un tausti.Kluči sagādās bērniem fantastisku izklaidi un lielisku brīvā la..
7,20€
Bez nodokļa:5,95€
Zīmols: BĒBIS
Krāsainās magnētiskās dinozauru puzles, kas ir ievietotas cietos  vākos,kurus var salocīt kā gramatiņu ikvienam bērnam sagādās daudz radošā prieka. Komplekts sastāv no diviem magnētiskiem vākiem,jeb dēļiem ar smieklīgu dinozauru attēliem. Bērna uzdevums ir sakārtot un saskaņot elementus, lai iz..
7,20€
Bez nodokļa:5,95€
Zīmols: BĒBIS
Piedāvājums ikvienam mīklu un modeļu cienītājam - Parīzes Eifeļa tornis, kas sastāv no 35 elementiem. Elementi ir uz loksnēm; torņa montāžai nav nepieciešami asi instrumenti vai līme. Komplektā iekļautas montāžas instrukcijas.Modeļa izmēri: aptuveni 23 cm x 20,5 cm x 47 cm.Eifeļa tornis ir Pa..
7,30€
Bez nodokļa:6,03€
Zīmols: BĒBIS
Loģisko pretstresa spēļu komplekts ir universāla rotaļlieta, kas paredzēta mazākiem, lielākiem bērniem, kā arī pieaugušajiem. Loģisko rotaļlietu komplekts lieliski tiks galā ar ikdienas stresu, noderēs terapijas laikā un būs lieliska nodarbe garlaicības kliedēšanā ceļojuma laikā. Pretstresa rotaļlie..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: Tupiko
Komplektā 98 celtniecības kluči ar platumu 28mm. Bloki ļauj bērniem likt lietā savu iztēli un izveidot savas, dažkārt visai dīvainas, konstrukcijas. Kluču salikšana var būt ļoti jautra, tāpēc tas var būt lielisks veids, kā pavadīt laiku, piemēram, lietainā dienā. Pat visa ģimene var salikt klučus un..
8,40€
Bez nodokļa:6,94€
Zīmols: Kruzzel
Krāsainā puzle rosina iztēli un radošumu. Spēlēšanās ar bloku izkārtojumu lieliski palīdz trenēt  spēju domāt loģiski. Tas ir arī lielisks veids, kā parādīt pacietību, koncentrēšanos un atmiņu. Turklāt šāda aktivitāte lieliski trenē mazuļu rokas un palīdz attīstīt viņu motoriskās prasmes. Bērns..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Zīmols: BĒBIS
Klasiskie koka klucīši ir viena no populārākajām bērnu rotaļlietām un sniedz bezgalīgas iespējas spēlēties un mācīties. Komplektā iekļautie klucīši ir dažādās krāsās un formās, pateicoties tam tie noteikti piesaistīs bērna uzmanību. Spēlējoties ar krāsainiem klučiem, bērni var izv..
9,30€
Bez nodokļa:7,69€
Zīmols: Canpol babies
Klucīši izgatavoti no droša netoksiska materiāla(nesatur hloru). Ieteicami bērniem, kuri sāk staigāt un vecākiem bērniem. Bērns ar ziņkāri apskatīs dažādās bildes ar atsevišķiem objektiem. Kluči palīdz attīstīt galvas un roku kustību koordināciju kā arī konstruktīvās iemaņas.Canpol babies..
9,40€
Bez nodokļa:7,77€
Zīmols: BĒBIS
Celtniecības kubi ir produkts, kas nekad neiziet no modes. Kluču spilgtās krāsas noteikti piesaistīs ikviena bērna uzmanību un mudinās viņu rotaļāties. Un papildu elementi, piemēram, automašīnas, piekabes un cilvēki, padarīs spēli vēl jautrāku. Turklāt mājā iebūvētās durvis un logi padarīs jebkuru i..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Bloki-kluči ir veidoti tā, lai būtu pēc iespējas draudzīgāki un drošāki bērniem. Tie ir izgatavoti no elastīga, mīksta un taustei patīkama materiāla. To forma lieliski atbilst bērnu roku formai un izmēram, un krāsas ir maigas un acij tīkamas.Komplektā ietilpst 24 elementi. Iepakojuma izmērs: 21 cm x..
10,20€
Bez nodokļa:8,43€
Zīmols: BĒBIS
Puzle-mīkla Mystic kuģis 3D ir piedāvājums ikvienam bērnam, kuram patīk rokdarbi un jūras piedzīvojumu tēma. Šī ir lieliska izklaide mīklu cienītājiem, kā arī modelētājiem. Montējot kuģi, mēs attīstām telpisko iztēli, varam redzēt daudzas detaļas tuvplānā. Spēle ir ļoti jautra, māca pacietību..
10,70€
Bez nodokļa:8,84€
Rāda no 1 līdz 48 kopā 63 (Kopā lapu - 2)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai