Izvēlne
Jūsu grozs

Preču saņemšana/piegāde

Īsumā par preču saņemšanas/piegādes iespējām:

saņemšana mūsu veikalā "BĒBIS" Rīgā, Mārupes ielā 8d (Āgenskalns) - 0,00 EUR;

UNISEND pakomāts - 1,99 EUR (pasūtījumam virs 50,00 EUR-bezmaksas) / 1-3 darba dienu laikā ;

 VENIPAK pakomāts vai Pickup punkts - 2,50 EUR (pasūtījumam virs 50,00 EUR-bezmaksas);

EXPRESSPASTS -piegāde Latvijas Pasts pakomātā, pasta nodaļā vai CIRCLE-K stacijās- 2,50 EUR;

 DPD Paku Skapis - 3,00 EUR (pasūtījumam virs 100,00 EUR-bezmaksas);

 OMNIVA pakomāts - 3,50 EUR (pasūtījumam virs 100,00 EUR-bezmaksas);

 KURJERS - cena ir atkarīga no preču svara un izmēriem, tāpēc, saņemot pasūtījumu, mēs aprēķināsim tā kopsvaru, apjomu un paziņosim kurjera piegādes cenu, protams, izdevīgāko variantu.

Jebkurā gadījumā, pieņemot pasūtījumu apstrādē, mēs aprēķināsim un paziņosim visus iespējamus piegādes veidus, lai sniegtu Jums plašāko informāciju un izvēles variantus.

! Lūdzu, paziņojiet, ja vēlaties saņemt sūtījumu ārpus Latvijas – mēs aprēķināsim iespējamos variantus un piegādes izmaksas.

Please let us know if you would like to receive the parcel outside Latvia - we will calculate the possible options and delivery costs.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Un tagad sīkāk par visām opcijām:

Preču saņemšana mūsu veikalā/noliktavā "BĒBIS"   0,00 EUR

Veikala adrese: Mārupes 8d, Rīga, LV-1002 ( karte ). Pie veikala var bez maksas novietot automašīnu.

Darba laiks : darba dienās no 10:00 – 19 :00.
Kontākttālruņi : +371 67614094, 67807047
Veicot pasūtījumu, vienkārši norādiet, ka vēlaties saņemt preces veikalā. Veikalā varat norēķināties par pirkumu gan skaidrā naudā, gan bezskaidrā naudā vai arī iepriekš apmaksājot ar bankas pārskaitījumu ( tiek piestādīts rēķins).
Neapmaksatas preces varam arī rezervēt, bet tikai gadījumā, ja norādisiet konkrēto preču iegādes datumu (bet ne ilgāk par 7 dienām).

   1,99 EUR


Preču piegāde UNISEND pakomātā Latvijā, fiksēta cena 1,99 EUR par 1 paku.
Pasūtījumiem virs 50,00 EUR piegāde ir bezmaksas!

Pakas izmērs ir ierobežots: 74x35x61 cm, maksimālais sūtījuma svars 30 kg.
Lūdzu ņemiet vērā: ja sūtījums nav izņemts no pakomāta/paku skapja līdz paziņojumā norādītajai dienai, tas tiek atgriezts sūtītājam, un neizsniegta sūtījuma atgriešana ir maksas pakalpojums (1,99 EUR). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.

   2,50 EUR

Preču piegāde uz VENIPAK Pakomātu / Pickup punktu Latvijā fiksēta cena 2,50 EUR par 1 paku.
Pasūtījumiem virs 50,00 EUR piegāde ir bezmaksas!
Pakas izmērs ir ierobežots: 61x39,5x41 cm, maksimālais sūtījuma svars 30 kg. Saņēmot Pickup Punktā maksimālais iepakojuma tilpums ne lielāks par 0,04 m³, svars līdz 10 kg. Šīkāk ar šo pakalpojumu var iepazīties  Venipak mājas lapā
Lūdzu ņemiet vērā: ja sūtījums nav izņemts no pakomāta/paku skapja līdz paziņojumā norādītajai dienai, tas tiek atgriezts veikalā, un neizsniegta sūtījuma atgriešana ir maksas pakalpojums (2,50 EUR). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.

        3,00 EUR

Preču piegāde uz DPD Paku Skapis saņemšanas punktiem Latvijā: fiksēta cena 3,00 EUR par 1 paku (pakas izmērs ir ierobežots). Sūtot pakas uz Pickup Paku Skapis (PPS) punktiem, jāņem vērā sekojoši svara un izmēra ierobežojumi: maksimālais pakas svars 20 kg; maksimālais pakas izmērs 61 x 44 x 37 cm. Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu  ( priekšmaksa) .

Šīkāk ar šo pakalpojumu var iepazīties DPD Pickup mājas lapā
Lūdzu ņemiet vērā: ja sūtījums nav izņemts no pakomāta/paku skapja līdz paziņojumā norādītajai dienai, tas tiek atgriezts veikalā, un neizsniegta sūtījuma atgriešana ir maksas pakalpojums (3,00 EUR). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.

Preču piegāde uz OMNIVA  pakomātiem:  fiksēta cena 3,50 EUR par 1 paku (pakas izmērs ir ierobežots).

Maksimālais sūtījuma izmērs ir 39x38x64 cm un svars – līdz 30 kg. Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas) . Sūtījuma piegāde notiek 1- 3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. Iespējama arī piegāde uz pakomātiem ārpus Latvijas, cena tiek noteikta pēc pieprasījuma.
Lūdzu ņemiet vērā: ja sūtījums nav izņemts no pakomāta/paku skapja līdz paziņojumā norādītajai dienai, tas tiek atgriezts veikalā, un neizsniegta sūtījuma atgriešana ir maksas pakalpojums (3,00 EUR). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.
Izvēlieties sev ērtāko un tuvāko pakomātu  OMNIVA mājās lapā

Preču piegāde AR KURJERU uz Jūsu norādīto adresi (minimālā pasūtījuma summa 20,00 EUR). Piegādi Latvijas teritorijā veic mūsu sadarbības partneri "EXPRESSPASTS", "VENIPAK", "DPD Latvija" un parasti tā notiek 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā. Preču piegāde ar kurjerdienestu tiek veikta darba dienās. Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs aprēķināsim preces/preču kopapjomu un svaru un paziņosim Jums izdevīgāko piegādes variantu. Kurjerdienestu piegādes pakalpojumu aptuvenas cenas var redzēt zemāk esošajā tabulā, bet katram sūtījumam maksa tiek aprēķināta individuāli.

 Lielākās pilsētas* un novadi**
Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils
**Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Mālpils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu, Sējas, Ķekavas novadi
Aprēķinot pakalpojuma izmaksas, tiek ņemts vērā vienas piegādes kopējais svars, nevis paku skaits.

Viena sūtījuma vienības faktiskais vai apjoma svars nepārsniedz 30 kg. Maksimālais vienas malas garums ir 1.75 m, pakas maksimālais kopgarums ir 3.00 m. Pakas kopgarums (Σ)  ir 2 platumi + 2 augstumi + garums. Minimālais pakas izmērs —15 x 10 cm.

Papildmaksas: * Nestandarta sūtījumu piegāde: pamatcena + 100% par katru piegādes reizi. Ja paku nav iespējams uzlikt uz konveijera, tās izmēru vai iepakojuma drošības nolūkā (piemēram, eļļas, krāsas, līmes u.c. šķidrumu kannas), tā uzskatāma par nestandarta vienību.* Ja iekraušanu un izkraušanu nenodrošina nosūtītājs vai saņēmējs, tiek piemērota samaksa 0.10 EUR/kg.* Ja Kurjers tiek aizkavēts ilgāk par 10 minūtēm, tad sākot ar 1. minūti –4,30 EUR par katrām 10 minūtēm. * Nepareizi norādīta adrese un kurjers devies prom: 1.reize –brīdinājums; 2.reize un turpmākās: 4,30 EUR.

Piegādes noteikumi:
1. Piegādes cena ir atkarīga no saņemšanas vietas adreses.
2. Lūdzu  ņemiet vērā , ka piegāde neparedz iekraušanas-izkraušanas, preču uznešanas , kā arī izstrādājuma montāžas un demonstrēšanas darbus! Kurjers nodrošina preču piegādi  tikai līdz jūsu mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Pasūtot lielgabarīta vai preces svarā virs 20 Kg iesakām būt gataviem pašiem veikt preces uznešanu vai vienoties par palīdzību ar kurjeru. Tas var būt maksas pakalpojums ( aptuvena cena 1,50-3,00 EUR  par stāvu).
3.Lūdzu ņemiet vērā: ja piegādi veic kurjers, tad dienā pirms piegādes vai piegādes dienā no rīta tiek izsūtīta īsziņa ar attiecīgo paziņojumu. Ja saņēmējs zina, ka nebūs uz vietas, viņam ir jānomaina piegādes vieta vai diena (pārceļas uz nākošo darba dienu). Pirms piegādes kurjers sazināsies ar saņēmēju telefoniski, lai pārliecinātos, ka saņēmējs atrodas norādītajā vietā. Ja saņēmējs uz zvanu neatbildēs, kurjers paziņos par neveiksmīgu piegādi.
Katra atkārtotā piegāde un atgriešana ir maksas pakalpojums ( vienāds ar piegādes izmaksām). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.
4. Saņemot preci, pircējam ir pienākums pārliecināties, ka tā atbilst pasūtītajai,  kā arī vizuāli novērtēt preces ārējo izskatu un iepakojumu. Parakstot pavadzīmi, pavadlapu vai citādi apstiprinot preces saņemšanu, pircējs apliecina, ka saņēmis pasūtītajai atbilstošu preci apmierinošas kvalitātes iepakojumā. Ja tiek piegādāta pasūtītajai neatbilstoša prece vai tiek atklāti iepakojuma vai preces vizuālie defekti, pircējam ir pienākums kurjerā klātbutnē izteikt savas pretenzijas rakstīskā formā, bojājumu vietas nofotografēt un pēc iespējas ātrāk informēt par šo faktu pārdevēju. Pretenzijas par preču trūkumiem vai neatbilstību pasūtījumam tiek pieņemtas 3 dienu laikā pēc preču saņemšanas.
Piegāde Latvijas Pasts pakomātā, pasta nodaļā vai CIRCLE-K stacijās - 2,50 EUR.
Piegādēm uz norādītajiem punktiem pastāv sūtījuma izmēru ierobežojumi:

* Pasta nodaļa: sūtījumi, kuriem triju dimensiju (malu) izmēru summa nav lielāka par 210 cm un svars līdz 30 kg. Sūtījums tiek piegādāts uz adrešu uzlīmē norādīto pasta nodaļu un tiek izsniegts tikai pavadlapā norādītajai personai, kas var uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Sūtījuma adresātam tiek piegādāts aicinājums saņemt sūtījumu pasta nodaļā. Sūtījums tiek uzglabāts pasta nodaļā 10 (desmit) diennaktis, skaitot no aicinājuma izsniegšanas dienas.
* Circle K Latvia DUS var saņemt sūtījumus svarā līdz 10 kg, neviens no sūtījuma izmēriem nedrīkst būt lielāks par 105 cm, garuma un tā lielākā apkārtmēra, ko mēra citā virzienā, kas neietver garumu, summa nedrīkst būt lielāka par 200 cm.Circle K Latvia DUS var saņemt sūtījumus 10 dienu laikā. Circle K Latvia DUS nav iespējas sūtījumus atvērt un pārbaudīt to saturu. Circle K Latvia DUS nav iespējas sūtījumus nodot atpakaļsūtīšanai;
* Latvijas Pasts pakomātos var ievietot pasta sūtījumus svarā līdz 31,5 kg  un sūtījuma izmērs nedrīkst būt lielāks par 38 cm x 38 cm x 58 cm. Sūtījuma saņēmējs saņem SMS aicinājumu ar durvju atvēršanas kodu. Pakomātos eksprespasta sūtījumus var izņemt 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā no ievietošanas brīža, pēc tam tiek uzsākta to atgriešana.Pakomātos nav iespējas eksprespasta sūtījumus atvērt un pārbaudīt to saturu.Pakomātos nav iespējas eksprespasta sūtījumus nodot atpakaļsūtīšanai.

Visos gadījumos:ja norādīto termiņu laikā sūtījums nav saņemts, tad sūtījums tiek nosūtīts atpakaļ un par to tiek iekasēta sūtījuma atgriešanas maksa saskaņā ar Eksprespasta pakalpojumu tarifiem.

Piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā.
Veikals "BĒBIS" Rīgā, Mārupes ielā 8d :
 
Preču saņemšana/piegāde

bebis.lv:Preču saņemšana/piegāde

Īsumā par preču saņemšanas/piegādes iespējām: * saņemšana mūsu veikalā "BĒBIS" Rīgā, Mārupes ielā 8d (Āgenskalns) - 0,00 EUR *

Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai