Izvēlne
Jūsu grozs

Preču saņemšana/piegāde

Īsumā par preču saņemšanas/piegādes iespējām:

* saņemšana mūsu veikalā "BĒBIS" Rīgā, Mārupes ielā 8d (Āgenskalns) - 0,00 EUR

* VENIPAK pakomāts vai Pickup punkts - 2,50 EUR (pasūtījumam virs 50,00 EUR-bezmaksas)

* DPD Paku Skapis - 3,00 EUR (pasūtījumam virs 100,00 EUR-bezmaksas)

* OMNIVA pakomāts - 3,50 EUR (pasūtījumam virs 100,00 EUR-bezmaksas)

* KURJERS - cena ir atkarīga no preču svara un izmēriem, tāpēc, saņemot pasūtījumu, mēs aprēķināsim tā kopsvaru, apjomu un paziņosim kurjera piegādes cenu, protams, izdevīgāko variantu.

Jebkurā gadījumā, pieņemot pasūtījumu apstrādē, mēs aprēķināsim un paziņosim visus iespējamus piegādes veidus, lai sniegtu Jums plašāko informāciju un izvēles variantus.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Un tagad plašāk par visām opcijām:

Preču saņemšana mūsu veikalā/noliktavā "BĒBIS" -  BEZMAKSAS

Veikala adrese: Mārupes 8d, Rīga, LV-1002 ( karte ). Pie veikala var bez maksas novietot automašīnu.

Darba laiks : darba dienās no 10:00 – 19 :00, sestdienās no 11:00 – 17.00.
Kontākttālruņi : +371 67614094, 67807047
Veicot pasūtījumu, vienkārši norādiet, ka vēlaties saņemt preces veikalā. Veikalā varat norēķināties par pirkumu gan skaidrā naudā, gan bezskaidrā naudā vai arī iepriekš apmaksājot ar bankas pārskaitījumu ( tiek piestādīts rēķins).
Neapmaksatas preces varam arī rezervēt, bet tikai gadījumā, ja norādisiet konkrēto preču iegādes datumu (bet ne ilgāk par 7 dienām).

       2,50 EUR

Preču piegāde uz VENIPAK Pakomātu / Pickup punktu Latvijā fiksēta cena 2,50 EUR par 1 paku*
*pakas izmērs ir ierobežots: 61x39,5x41 cm, maksimālais sūtījuma svars 30 kg. Saņēmot Pickup Punktā maksimālais iepakojuma tilpums ne lielāks par 0,04 m³, svars līdz 10 kg. Šīkāk ar šo pakalpojumu var iepazīties  Venipak mājas lapā
Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu  ( priekšmaksa) .
Lūdzu ņemiet vērā: ja sūtījums nav izņemts no pakomāta/paku skapja līdz paziņojumā norādītajai dienai, tas tiek atgriezts veikalā, un neizsniegta sūtījuma atgriešana ir maksas pakalpojums (2,50 EUR). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.

       3,00 EUR

Preču piegāde uz DPD Paku Skapis saņemšanas punktiem Latvijā: fiksēta cena 3,00 EUR par 1 paku (pakas izmērs ir ierobežots). Sūtot pakas uz Pickup Paku Skapis (PPS) punktiem, jāņem vērā sekojoši svara un izmēra ierobežojumi: maksimālais pakas svars 20 kg; maksimālais pakas izmērs 61 x 44 x 37 cm. Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu  ( priekšmaksa) .

Šīkāk ar šo pakalpojumu var iepazīties DPD Pickup mājas lapā
Lūdzu ņemiet vērā: ja sūtījums nav izņemts no pakomāta/paku skapja līdz paziņojumā norādītajai dienai, tas tiek atgriezts veikalā, un neizsniegta sūtījuma atgriešana ir maksas pakalpojums (3,00 EUR). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.

Preču piegāde uz OMNIVA  pakomātiem:  fiksēta cena 3,50 EUR par 1 paku (pakas izmērs ir ierobežots).

Maksimālais sūtījuma izmērs ir 39x38x64 cm un svars – līdz 30 kg. Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas) . Sūtījuma piegāde notiek 1- 3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. Iespējama arī piegāde uz pakomātiem ārpus Latvijas, cena tiek noteikta pēc pieprasījuma.
Lūdzu ņemiet vērā: ja sūtījums nav izņemts no pakomāta/paku skapja līdz paziņojumā norādītajai dienai, tas tiek atgriezts veikalā, un neizsniegta sūtījuma atgriešana ir maksas pakalpojums (3,00 EUR). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.

Izvēlieties sev ērtāko un tuvāko pakomātu  OMNIVA mājās lapā

Preču piegāde AR KURJERU uz Jūsu norādīto adresi (minimālā pasūtījuma summa 20,00 EUR) :

Piegādi Latvijas teritorijā veic mūsu partneri "DPD Latvija" vai "VENIPAK" 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā . Pirkumiem ar piegādi ārpus Rīgas vienīgais apmaksas veids ir priekšmaksa ar bankas pārskaitījumu.
Preču piegāde ar kurjerdienestu tiek veikta darba dienās.
Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs aprēķināsim preces/preču kopapjomu un svaru un paziņosim Jums izdevīgāko piegādes variantu. Kurjerdienestu piegādes  izcenojums aptuveni ir šāds:

 Lielākās pilsētas* un novadi**
Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils
**Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Mālpils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu, Sējas, Ķekavas novadi
Aprēķinot pakalpojuma izmaksas, tiek ņemts vērā vienas piegādes kopējais svars, nevis paku skaits.

Viena sūtījuma vienības faktiskais vai apjoma svars nepārsniedz 30 kg.

Maksimālais vienas malas garums ir 1.75 m, pakas maksimālais kopgarums ir 3.00 m.

Pakas kopgarums (Σ)  ir 2 platumi + 2 augstumi + garums. Minimālais pakas izmērs —15 x 10 cm.

Nestandarta sūtījumu piegāde: pamatcena + 50% par katru piegādes reizi.

Ja paku nav iespējams uzlikt uz konveijera, tās izmēru vai iepakojuma drošības nolūkā (piemēram, eļļas, krāsas, līmes u.c. šķidrumu kannas), tā uzskatāma par nestandarta vienību.

Ja iekraušanu un izkraušanu nenodrošina nosūtītājs vai saņēmējs, tiek piemērota samaksa 0.10 EUR/kg.

Ja Kurjers tiek aizkavēts ilgāk par 10 minūtēm, tad sākot ar 1. minūti –4,30 EUR par katrām 10 minūtēm.

Nepareizi norādīta adrese un kurjers devies prom: 1.reize –brīdinājums; 2.reize un turpmākās: 4,30 EUR.

Piegādes noteikumi:
1. Piegādes cena ārpus Rīgas nav atkarīga no saņemšanas vietas adreses un ir spēkā pat vistālākajiem un mazapdzīvotajiem reģioniem.
2. Lūdzu  ņemiet vērā , ka piegāde neparedz iekraušanas-izkraušanas , preču uznešanas , kā arī izstrādājuma montāžas un demonstrēšanas darbus !
Kurjers nodrošina preču piegādi  tikai līdz Jūsu mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Pasūtot lielgabarīta vai preces svarā virs 20 Kg iesakām būt gataviem pašiem veikt preces uznešanu vai vienoties par palīdzību ar kurjeru. Tas var būt maksas pakalpojums ( aptuvena cena 1,50-3,00 EUR  par stāvu) .
3. Saņemot preci, pircējam ir pienākums pārliecināties, ka tā atbilst pasūtītajai,  kā arī vizuāli novērtēt preces ārējo izskatu un iepakojumu. Parakstot pavadzīmi, pavadlapu vai citādi apstiprinot preces saņemšanu, pircējs apliecina, ka saņēmis pasūtītajai atbilstošu preci apmierinošas kvalitātes iepakojumā. Ja tiek piegādāta pasūtītajai neatbilstoša prece vai tiek atklāti iepakojuma vai preces vizuālie defekti, pircējam ir pienākums kurjerā klātbutnē izteikt savas pretenzijas rakstīskā formā, bojājumu vietas nofotografēt un pēc iespējas ātrāk informēt par šo faktu pārdevēju. Pretenzijas par preču trūkumiem vai neatbilstību pasūtījumam tiek pieņemtas 3 dienu laikā pēc preču saņemšanas.

4.Lūdzu ņemiet vērā: ja piegādi veic kurjers, tad dienā pirms piegādes vai piegādes dienā no rīta tiek izsūtīta īsziņa ar attiecīgo paziņojumu. Ja saņēmējs zina, ka nebūs uz vietas, viņš var nomainīt piegādes vietu / dienu (pārceļas uz nākošo darba dienu). Katra atkārtotā piegāde un atgriešana ir maksas pakalpojums ( vienāds ar piegādes izmaksām). Prece tiks izsniegta/piegādāta tikai pēc tam, kad pircējs apmaksās visas papildu izdevumus, kas radušies  viņa vainas dēļ.


Piegāde uz  Latvijas Pasts nodaļām visā Latvijā – piegādes cenas sākas no 6,00 EUR un ir atkarīgas no sūtījuma svara un izmēra.
Sūtījums ar preci tiek piegādāts Latvijas Pasts nodaļās 2-4 darba dienu laikā . Saņemot preci  pasta nodaļā  Jums ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Latvijas Pasts pakalpojumu tarifus  var apskatītiešeit
Lūdzu , ņemiet vērā  ierobežojumus pasta sūtījumiem : maksimālais izmērs – garuma un lielākā apkārtmēra summa jābūt līdz 200 cm, neviens no izmēriem nedrīkst pārsniegt 105 cm. Noformējot papildpakalpojumu Lielizmēra, varat nosūtīt arī lielāku paku. Sūtījuma  maksimālais svars ir  20 kg.
Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu  ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas ) .
Piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā.
Veikals "BĒBIS" Rīgā, Mārupes ielā 8d :
 
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai