Izvēlne
Jūsu grozs

Rotaļlietas

Ja vēlaties izaudzināt ģēniju vai vienkārši labu cilvēku, dodiet bērnam vairāk rotaļlietu.Rotaļlietas attīsta motoriku, redzes sistēmu, dzirdi, uzmanību, iztēli, rosina enerģisku darbību un zinkāri.

Bērniem visvairāk patīk rotaļlietas un spēles. Bērns katrā gadījumā vēlas saņemt jaunu rotaļlietu. Dzimšanas dienas, Ziemassvētki, balvas par labu uzvedību, ciemošanās – tie ir tikai daži gadījumi, kad pieaugušie pērk rotaļlietas bērniem. Bērnu rotaļlietas parādās mājās pat pirms mazuļa piedzimšanas. Jo vecāks bērns, jo vairāk rotaļlietu ir mājās, un tas ir pareizi, jo tieši rotaļlietas, pirmkārt, stimulē bērna attīstību visās jomās un ir nesaraujami saistītas ar jēdzienu “bērnība”.

Mazajiem ir pieejamas rotaļlietas, lai palīdzētu viņiem attīstīties un apgūt jaunas prasmes. Rotaļlietas mazajiem ir izgatavotas no drošiem materiāliem, bez sīkām detaļām, lai novērstu visus iespējamos riskus. Bērnu rotaļlietas ne tikai rada skaņas un ir interesantās krāsās, bet arī tiek izmantotas sāpīgo smaganu masēšanai.

Ar vecumu prasības rotaļlietai pieaug, pirmsskolas vecuma bērnam jau ir noteiktas intereses un viņš zina, ar kuru rotaļlietu viņš vēlētos spēlēties. Vecākajiem bērniem pieejamas interaktīvas un izglītojošas rotaļlietas. Katra meitene sapņo par lelli; šī ir unikāla rotaļlieta tieši meitenēm. Lelle kļūst par viņas draugu un uzticības personu, ar kuru kopā bērns piedzīvos daudz neaizmirstamu piedzīvojumu, mācīsies rūpēties un empatizēt. Bet automašīnas ir obligāts zēnu istabas atribūts. Visu veidu transportlīdzekļu modeļi, kāpurķēdes, stūres – tie ir tikai daži no modeļiem, kas būtu jāiekļauj jauno rallija braucēju rotaļlietu kolekcijā.

Savukārt plīša rotaļlietas ir atribūts ārpus laika un vecuma! Arī klucīši jau daudzus gadus ir bērnu iecienītākās un ļoti noderīgās rotaļlietas. Pateicoties tām, mazajos attīstās iztēle un izpratne par cēloņiem un sekām.

Bērnu spēles ir lieliska izklaide visai ģimenei. Atkarībā no bērna vecuma var izvēlēties dažādas grūtības pakāpes spēles. Spēles ir lieliskas, lai attīstītu bērna prasmes un ļautu viņam uz brīdi atrauties no datora.

Īpašu uzmanību ir pelnījuši lomu spēļu komplekti - virtuve, veikals, kafejnīca, darbnīca, ārsts. Tādā veidā bērns ne tikai attīsta roku prasmes un iztēli, bet arī mācās parādīt pieaugušo profesijas, apgūst daudzu procesu iezīmes un apgūst komunikācijas prasmes.

Viens no svarīgiem posmiem bērna dzīvē ir gatavošanās skolai, un šim nolūkam ražotāji piedāvā arī daudz komplektu un aizraujošu uzdevumu.

Protams, jebkura bērna arsenālā ir jābūt rotaļlietām aktīvai izklaidei un pirmajiem sporta piederumiem un ierīcēm, kas stimulē fizisko attīstību un veselīgu dzīvesveidu.

Rotaļlietas

Rotaļlietas veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Ja vēlaties izaudzināt ģēniju vai vienkārši labu cilvēku, dodiet bērnam vairāk rotaļlietu.u

Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai