Izvēlne
Jūsu grozs

citi piederumi bērna barošanai

Dažas lietas, kas noderētu bērna barošanas laikā un ne tikai: trauki piena vai pārtikas uzglabāšanai, barošanas ierīces, bļodas ceļojumiem utt.

citi piederumi bērna barošanai

citi piederumi barošanai veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Dažas lietas, kas noderētu bērna barošanas laikā un ne tikai: trauki piena vai pārtikas uzglabāšanai

Konteineris piena maisījuma glabāšanai BabyOno 1022
-12 %
Zīmols: BabyOno
Konteiners ir paredzēts piena pulvera uzglabāšanai. Tas ļauj dozēt ēdienu četrām barošanas reizēm – vienā kamerā var ievietot līdz pat 8 piena mēriem, kā arī regulāri gatavot ēdienu. Īpašs dozators vākā atvieglo piena iebēršanu. Ideāli piemērots ceļojumiem un izbrau..
2,45€ 2,80€
Bez nodokļa:2,02€
Izmēri:platums ar rokturiem 24 cm \platums bez rokturiem 18cmatlocīts augstums 8 cmIepakojuma izmēri: 24 cm x 24 cm x 2 cmRāmis un rokturis ir izgatavoti no plastmasas.Prece tiek ražota dažādās krāsās, par pieejamajām krāsām paziņosim pēc pasūtījuma saņemšanas...
3,00€
Bez nodokļa:2,48€
Zīmols: Canpol babies
Tīkliņus var izmantot kā rezerves elementus fideram Canpol Babies 56/105. Plastmasas turētājs nodrošina drošu tīkliņa stiprināšanu un neļauj bērnam izņemt fīdera saturu.Canpol BabiesEAN 5903407561318 ..
3,69€
Bez nodokļa:3,05€
Zīmols: BabyOno
Barošanas zobgrauznis ir neaizstājams palīgs, mācot mazuli ēst. Tas ir lieliski piemērots mazuļa uztura paplašināšanai un mudināšanai izmēģināt jaunus gardumus. Pateicoties zobu graužamajam, jūs varat droši dot mazulim svaigus dārzeņus, augļus un citus ēdienus. Izturīgais silikons ir viegli tīrāms u..
3,90€
Bez nodokļa:3,22€
Zīmols: BabyOno
Atkārtoti lietojamo maisiņus bērnu pārtikai var izmantot mājās un ceļā. BabyOno maisiņš ir vienīgais produkts tirgū, kam ir paplašināms dibens, kas ļauj to droši un stabili novietot. Liels un viegli aizpildāms atvērums ir risinājums, kas padara maisiņu ļoti praktisku. To ir viegli uzpildīt un mazgāt..
4,19€
Bez nodokļa:3,46€
Zīmols: BabyOno
Mātes piena, sulu un citu pārtikas produktu konteineri ir paredzēti produktu atkārtotai uzglabāšanai un sasaldēšanai. Papildu vāks ar iemutni ļauj pabarot mazuli tieši no trauka.Pirms pirmās un pēc katras lietošanas reizes produkts rūpīgi jāizskalo un jānoplaucē ar verdo&..
4,80€
Bez nodokļa:3,97€
Zīmols: AKUKU
"Akuku" sietiņš barībai tiek izmantots, lai droši pasniegtu bērnam ne tikai svaigus augļus, bet arī dārzeņus, sieru un cepumus. Īpaši noderīgs, pārejot uz cietu pārtiku. Novērš aizrīšanās risku ar nepilnīgi sakošļātiem ēdiena gabaliņiem. Speciāli paredzēts mazuļa mazajām rociņām. Ideāli piemērots pa..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Zīmols: BabyOno
Vienreizējās lietošanas maisiņi ir paredzēti mātes piena uzglabāšanai un sasaldēšanai. Tie ir droši un higiēniski. Aizsargā pret smaku iekļūšanu.Stabils dibens un stiprs auklas fiksators pasargās pārtiku no izšļakstīšanās, bet profilēta piltuve atvieglos ēdiena ērtu ieliešanu pudelē. Pateicoties gam..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: Canpol babies
Barošanas ierīce (feeder)- tas ir ideāls veids kā ievest bērnu jaunu pārtikas garšu pasaulē. Ierīce sevī iekļauj 2 dažāda izmēra silikona uzgaļus , un izmantojama drošai nelielu augļu, dārzeņu, zivju un sacepumu porciju padošanai bērnam - pietiek vienkārši sag..
5,95€
Bez nodokļa:4,92€
Zīmols: Canpol babies
Barošanas ierīce (feeder)- tas ir ideāls veids kā ievest bērnu jaunu pārtikas garšu pasaulē. Ierīce sevī iekļauj 2 dažāda izmēra silikona uzgaļus , un izmantojama drošai nelielu augļu, dārzeņu, zivju un sacepumu porciju padošanai bērnam - pietiek vienkārši sag..
5,95€
Bez nodokļa:4,92€
Zīmols: Canpol babies
Pārtikas sietiņš (FEEDER) lietojams drošai mazuļa barošanai ar veseliem produktiem: svaigi augļi, dārzeņi, siers, cepumi.Īpaši noderīga pārejā no šķidra ēdiena un cietas konsistences produktiem. Novērsīs bīstamo aizrīšanos ar lieliem barības gabaliem. K..
6,65€
Bez nodokļa:5,50€
Zīmols: Canpol babies
Caurulītes struktūra un forma ļauj izdalīt ēdienu nospiežot, kas atvieglo barošanas procesu. Pārtika neizplūst no trauka, kas ļauj dozēt nepieciešamo daudzumu un uzturēt ierīci tīrībā. Šī caurule musu un augļu barošanai ir ideāli piemērota mazuļa uztura paplašināšanai. Pateicoties tam, jūs vara..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Konteineri izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem-bieza silikona un plastmasas, ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem un plaisām. Turklāt bļodām ir atbilstoši plastmasas vāki.Temperatūra, kurā komplektu var lietot, ir no -10 ℃ līdz 80 ℃. Tātad jūs varat tajos sasaldēt un uzglabāt kars..
8,00€
Bez nodokļa:6,61€
Zīmols: BabyOno
Pārtikas maisiņus izmanto svaiga mātes piena uzglabāšanai ledusskapī vai saldētavā. Katrs maisiņš tiek rūpīgi sterilizēts, kas ļauj ilgstoši saglabāt pārtikas kvalitāti. Maisiņa konstrukcija ļauj to viegli novietot vertikālā stāvoklī, neriskējot izšļakstīties, un pašlīmējošās etiķetes ļauj skaidri a..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Ceļojumu trauku komplekts 9 el. CAMPING 4989
-16 %
Pārtikai ir liela nozīme mūsu dzīvē – tā dod enerģiju pareizai mūsu organisma darbībai. Un īpaši svarīgi un patīkami ir silti ēdieni. Tāpēc pat pārgājienu, izdzīvošanas ekspedīciju vai kāpšanas laikā nevajadzētu par tiem aizmirst. Bet kā šādos apstākļos pagatavot pi..
16,90€ 20,00€
Bez nodokļa:13,97€
Rāda no 1 līdz 15 kopā 15 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai