Izvēlne
Jūsu grozs

citi piederumi bērna barošanai

Dažas lietas, kas noderētu bērna barošanas laikā un ne tikai: trauki piena vai pārtikas uzglabāšanai, barošanas ierīces, bļodas ceļojumiem utt.

Zīmols: Canpol babies SKU: CAN-56111
Silikona tīkliņš ir paredzēts lietošanai ar 56/110 Canpol Babies silikona caurulīti.Tīkliņš ir izgatavots no mīksta un droša silikona, kas nesatur BPA. Tas ir , kurš regulāri jāmaina- ik mēnesi. Pateicoties nelīdzenajai virsmai, Canpol Babies tīkliņš zobu nā..
1,69€
Bez nodokļa:1,40€
Zīmols: Canpol babies SKU: CAN-56011
Silikona uzgaļi tiek izmantoti kā Canpol Babies fīdera rezerves daļas. Silikona uzgaļi ir viegli tīrāmi un pielāgoti maza bērna smalkajām smaganām.Komplektā ietilpst 2 silikona sprauslas, kas nostiprinātas plastmasas turētājā...
1,90€
Bez nodokļa:1,57€
Konteineris piena maisījuma glabāšanai BabyOno 1022
-12 %
Zīmols: BabyOno SKU: ONO-1022
Konteiners ir paredzēts piena pulvera uzglabāšanai. Tas ļauj dozēt ēdienu četrām barošanas reizēm – vienā kamerā var ievietot līdz pat 8 piena mēriem, kā arī regulāri gatavot ēdienu. Īpašs dozators vākā atvieglo piena iebēršanu. Ideāli piemērots ceļojumiem un izbrau..
2,45€ 2,80€
Bez nodokļa:2,02€
SKU: KIK-5136
Izmēri:platums ar rokturiem 24 cm \platums bez rokturiem 18cmatlocīts augstums 8 cmIepakojuma izmēri: 24 cm x 24 cm x 2 cmRāmis un rokturis ir izgatavoti no plastmasas.Prece tiek ražota dažādās krāsās, par pieejamajām krāsām paziņosim pēc pasūtījuma saņemšanas...
3,00€
Bez nodokļa:2,48€
Zīmols: Canpol babies SKU: CAN-56131
Tīkliņus var izmantot kā rezerves elementus fīderam Canpol 105. Plastmasas turētājs nodrošina drošu tīkliņa stiprināšanu un neļauj bērnam izņemt fīdera saturu. ..
3,69€
Bez nodokļa:3,05€
Zīmols: BabyOno SKU: ONO-1467
Atkārtoti lietojamo maisiņus bērnu pārtikai var izmantot mājās un ceļā. BabyOno maisiņš ir vienīgais produkts tirgū, kam ir paplašināms dibens, kas ļauj to droši un stabili novietot. Liels un viegli aizpildāms atvērums ir risinājums, kas padara maisiņu ļoti praktisku. To ir vieg..
4,19€
Bez nodokļa:3,46€
Zīmols: AKUKU SKU: AL-A0515
"Akuku" sietiņš barībai tiek izmantots, lai droši pasniegtu bērnam ne tikai svaigus augļus, bet arī dārzeņus, sieru un cepumus. Īpaši noderīgs, pārejot uz cietu pārtiku. Novērš aizrīšanās risku ar nepilnīgi sakošļātiem ēdiena gabaliņiem. Speciāli paredzēts m..
4,50€
Bez nodokļa:3,72€
Zīmols: BabyOno SKU: ONO-1028
Mātes piena, sulu un citu pārtikas produktu konteineri ir paredzēti produktu atkārtotai uzglabāšanai un sasaldēšanai. Papildu vāks ar iemutni ļauj pabarot mazuli tieši no trauka.Pirms pirmās un pēc katras lietošanas reizes produkts rūpīgi jāizskalo un jānoplaucē ar verdo&..
4,80€
Bez nodokļa:3,97€
Zīmols: BabyOno SKU: ONO-1084
Vienreizējās lietošanas maisiņi ir paredzēti mātes piena uzglabāšanai un sasaldēšanai. Tie ir droši un higiēniski. Aizsargā pret smaku iekļūšanu.Stabils dibens un stiprs auklas fiksators pasargās pārtiku no izšļakstīšanās, bet profilēta piltuve atvieg..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: CEBA BABY SKU: CEBA-308.GYSTARS
Mīksts aizsargpaklājiņš ēšanas, spēles vai rokdarbu laikā. Paplašinot bērna uzturu, vai kad  bērni nodarbojas ar mākslu un amatniecību, tas parasti beidzas ar netīrumiem uz grīdas. Ūdensizturīgs un netīrumus atgrūdošais paklājiņš ir efektīva grīdas aizsardzība..
5,90€
Bez nodokļa:4,88€
Zīmols: Canpol babies SKU: CAN-56010
Barošanas ierīce (feeder)- tas ir ideāls veids kā ievest bērnu jaunu pārtikas garšu pasaulē. Ierīce sevī iekļauj 2 dažāda izmēra silikona uzgaļus , un izmantojama drošai nelielu augļu, dārzeņu, zivju un sacepumu porciju padošanai bērnam - pietiek vienkārši sag..
5,95€
Bez nodokļa:4,92€
Zīmols: Canpol babies SKU: CAN-56105G
Pārtikas sietiņš (FEEDER) lietojams drošai mazuļa barošanai ar veseliem produktiem: svaigi augļi, dārzeņi, siers, cepumi.Īpaši noderīga pārejā no šķidra ēdiena un cietas konsistences produktiem. Novērsīs bīstamo aizrīšanos ar lieliem barības gabaliem. K..
6,65€
Bez nodokļa:5,50€
Zīmols: Canpol babies SKU: CAN-51008BE
Konteineris NON-SPILL tiek izmantots ērtai bērnu uzkodu uzglabāšanai. Palīdz trenēt motoriku - pirkstu saķeri un veiklību, attīsta bērna patstāvību. Pateicoties speciāli izveidotajam rievotajam silikona vākam, bērns var patstāvīgi izņemt uzkodas, tās neizkaisot. Ideāli barošanas papla&..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Zīmols: Canpol babies SKU: CAN-56110T
Caurulītes struktūra un forma ļauj izdalīt ēdienu nospiežot, kas atvieglo barošanas procesu. Pārtika neizplūst no trauka, kas ļauj dozēt nepieciešamo daudzumu un uzturēt ierīci tīrībā. Šī caurule musu un augļu barošanai ir ideāli piemērota mazuļa uztura paplaš..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
SKU: IST-20781
Konteineri izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem-bieza silikona un plastmasas, ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem un plaisām. Turklāt bļodām ir atbilstoši plastmasas vāki.Temperatūra, kurā komplektu var lietot, ir no -10 ℃ līdz 80 ℃. Tātad jūs varat tajos sasaldēt un uzglabāt kars..
8,00€
Bez nodokļa:6,61€
SKU: KIK-4989
Pārtikai ir liela nozīme mūsu dzīvē – tā dod enerģiju pareizai mūsu organisma darbībai. Un īpaši svarīgi un patīkami ir silti ēdieni. Tāpēc pat pārgājienu, izdzīvošanas ekspedīciju vai kāpšanas laikā nevajadzētu par tiem aizmirst. Bet kā šādos apstākļos pagatavot pi..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rāda no 1 līdz 16 kopā 16 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai