Izvēlne
Jūsu grozs

galda spēles

Visi bērna vecāki sapņo izaudzināt vispusīgi attīstītu bērnu, un galda spēles tam ir neaizstājams palīgs.

Galda spēles bērniem – jautrības un attīstības apvienojums: atklājiet speciāli bērniem radīto galda spēļu pasauli, kas ne tikai sagādās daudz jautrības, bet arī attīstīs loģisko domāšanu un ieskatu. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku kopā ar vienaudžiem un ģimeni, kā arī izklaidēties vienatnē. Šāda laika būšana kopā attīsta bērna komunikācijas prasmes, kas noteikti nesīs augļus nākotnē. Ja meklējat izklaidi, kuru var baudīt visa ģimene, galda spēles ir lieliska izvēle. Neatkarīgi no vecuma vai interesēm, galda spēlēm piemīt burvība, kas var apvienot, lai sasniegtu kopīgu mērķi – lieliski izklaidēties. Mūsu veikals piedāvā plašu galda spēļu izvēli, kas dāvās neaizmirstamus mirkļus ikvienai ģimenei.

Labākās galda spēles ir tās, kurās apvienota jautrība un mācīšanās. Tāpēc mūsu piedāvājums ir vērsts uz spēlēm ar augstu izglītojošu vērtību. Jūsu bērnam būs iespēja attīstīt jūtīgumu, loģisko domāšanu un iztēli. Bērnu galda spēles-tas ir vienkārši noteikumi un lieliska izklaide! Mūsu galda spēles ir pielāgotas bērnu vecumam un prasmēm, tāpēc varat būt droši, ka bērnam tiks nodrošinātas piemērotas nodarbības, kas attīstīs viņa garīgās spējas. Risinot mīklas un pieņemot lēmumus, jūsu bērns apgūst loģisko domāšanu, ieskatu un problēmu risināšanas prasmes. Galda spēles ir ideāli piemērotas jauniem prātiem, radot aizraujošu spēli, kas stimulē arī intelektuālo attīstību, māca mijiedarbību un komunikāciju ar pretiniekiem, spēju baudīt panākumus un cienīgi pieņemt neveiksmes.

Pārbaudiet savas prasmes, izmantojiet savu radošumu un izbaudiet neaizmirstamus mirkļus!

galda spēles

galda spēles veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Labākās galda spēles ir tās, kurās apvienota jautrība un mācīšanās. Tāpēc mūsu piedāvājums ir vērsts uz spēlēm ar augstu izglītojošu vērtību.

Zīmols: BĒBIS
Jautra arkādes spēle visai ģimenei. Spēle prasa veiklību, ir viegli apgūstama un jautra. Vienkārši noteikumi un iespēja izklaidēties neatkarīgi no vecuma ļauj visai ģimenei iesaistīties spēlē stundām :)Papildu priekšrocība ir iespēja izmantot 4 spēles iespējas.Pirmā iespēja ir iešaut vardi bļodā. Uz..
1,10€
Bez nodokļa:0,91€
Zīmols: BĒBIS
Mini arkādes spēle Pocket Labyrinth ir risinājums garlaicībai. Šī ir ļoti populāra un slavena arkādes spēle. Spēlē ir metāla bumbiņa,kas jāvada pa sarežģītiem labirintiem līdz mērķim. Pateicoties mazajam izmēram, rotaļlieta iederēsies jebkurā kabatā, somā vai mugursomā. Varat ar to spēlēties pa ceļa..
1,30€
Bez nodokļa:1,07€
Zīmols: BĒBIS
Klasiska domino spēle, kas nodrošina aizraujošu ģimenes izklaidi un lielisku prāta treniņu.Materiāls: koks. Kauliņu izmēri: 3,9 x 2 x 0,4 cm. Kastes izmēri: 14,5 x 5 x 3 cm.EAN 5903039733770..
2,00€
Bez nodokļa:1,65€
Zīmols: BĒBIS
Ķīniešu ģimenes spēle Mini LUDO ir ceļojumu versija ikvienam, kam patīk galda spēles. Komplekts sastāv no spēļu dēļa un 16 spēles figūrām četrās krāsās: zaļā, dzeltenā, zilā un sarkanā.Ludo ir vispopulārākā spēle pasaulē. Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši: lai laimētu, jums ir jāpārvieto četri žeto..
2,30€
Bez nodokļa:1,90€
Zīmols: BĒBIS
Jautra arkādes spēle visai ģimenei. Spēle prasa veiklību, ir viegli apgūstama un jautra. Vienkārši noteikumi un iespēja izklaidēties neatkarīgi no vecuma ļauj visai ģimenei iesaistīties spēlē stundām :)Papildu priekšrocība ir iespēja izmantot 4 spēles iespējas.Pirmā iespēja ir iešaut vardi bļodā. Uz..
2,70€
Bez nodokļa:2,23€
Zīmols: BĒBIS
Pārbaudiet savu precizitāti! Lieliska izklaide garantēta! Apaļš disks un plastmasas velcro bumbiņas ir viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu jautras sacensības. Diskā ir lauki ar cipariem, kas norāda punktu skaitu. Spēlētāju uzdevums ir mest bumbiņas tā, lai tās nonāktu laukumā ar lielāko skaitu. ..
3,00€
Bez nodokļa:2,48€
Veiklības spēles ir fantastisks izklaides veids gan bērniem, gan pieaugušajiem.Komplektā ietilpst 2 apaļi diski un bumba. Spēles mērķis ir noķert bumbu ar  disku, kas vienā pusē ir pārklāts ar Velcro.Roktura regulēšana ļauj pielāgot disku rokas lielumam un nodrošina ērtu un..
3,40€
Bez nodokļa:2,81€
Tetris ir viena no populārākajām spēlēm prāta treniņam. Uzdevums ir salikt dažādu formu blokus tā, lai tie  aizpildītu visu rindu. Pabeigtā rinda pazūd, atstājot vietu citiem elementiem. Spēles laikā varat pārbaudīt, kurš bloks būs nākamais, lai lietotājam būtu iespēja analītiski pārdom..
3,50€
Bez nodokļa:2,89€
Zīmols: BĒBIS
Interesanta ideja bērnu izklaidēšanai, arkādes spēle raķetes formā. Bumbiņas tiek izņemtas no iekšpuses, izmantojot atbilstoši novietotas pogas. Spēle, kuras laikā mazulis varēs vingrināties ar savu precizitāti un roku veiklību. Iepakojuma izmērs 10x13x10 cm.EAN 5902496186945..
3,70€
Bez nodokļa:3,06€
Zīmols: BĒBIS
Iepakojuma izmēri: 15 cm x 52 cm x 4 cm..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
Zīmols: BĒBIS
Makšķerēšana ar magnētu no Mega Creative ir lieliska ģimenes arkādes spēle, kas sagādās daudz smaidu un prieku. Vienkārši atrodiet ūdenstilpi un dodieties makšķerēt! Komplektā ietilpst gara makšķere, 4 dzeltenas zivis, ūdens bruņurupucis, zaļais omārs, sarkana..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Jautra, atmiņu uzlabojoša spēle ar unikālām skaņām.1. Skatieties krāsas2. Atcerieties krāsas3. Atkārtojiet kombināciju4. Uzvarējiet!Rotaļlietas izmērs: 12x13x3 cmIepakojuma izmērs: 15x21x4 cm..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Zīmols: BĒBIS
Sporta spēļu komplekts ar bumbu metēju ir piedāvājums ikvienam, kam patīk aktīvi pavadīt laiku. Lieliski piemērots atpūtai dabā vai vienkārši tad, kad nepieciešams izkustēties. Spēle lieliski piemērota veiklības un reakcijas attīstībai. Komplekts sastāv no diviem palaišanas ierī..
5,50€
Bez nodokļa:4,55€
Zīmols: BĒBIS
Spēles noteikumi ir vienkārši - mēs esam zobārsta lomā, un pacients ir krokodils, kam ir zobu sāpes. Uzdevums ir noteikt sāpošo zobu krokodila mutē. Spēlētājs, uz kura krokodils noklikšķina muti, izstājas no spēles (nebaidieties - zobi ir izgatavoti no droša materiāla). A..
5,50€
Bez nodokļa:4,55€
Spēle "PAGATAVO PICU " (55421) -izpārdošana
-25 %
Prepare Pizza ir lieliska spēle, kas paredzēta bērniem, kuriem patīk palīdzēt virtuvē, kā arī viņu vecākiem. Arkādes spēle ir ļoti aizraujoša un, pats galvenais, nodrošina ilgu prieku.Komplektā ietilpst:- šefpavāra figūriņa,- picas mīkla,- spēļu klucis,- 8 sēnes,- 8 pipari,- 8 g..
5,90€ 7,90€
Bez nodokļa:4,88€
Zīmols: BĒBIS
Praktiska biljarda galda versija, ideāli piemērota mazajiem spēlētājiem. Biljards kļūst par arvien populārāku sporta veidu kā brīvā laika pavadīšanas veidu. Viss ir izgatavots no plastmasas.Komplektā:- galds,- 11 bumbiņas,- 2 kijas,- trīsstūris,- 6 galda kājas.Produkta izmēri: 34x8x25cmI..
6,00€
Bez nodokļa:4,96€
Zīmols: BĒBIS
Spēle prasa no spēlētājiem stratēģisku plānošanu un domāšanu. Spēlētājiem ir jāpieņem lēmumi par savu kuģu izvietojumu, lai tas nenogrimtu no pretinieku "šāvieniem". Ģimenes spēle ,kas būs interesanta ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem. Tā ir aktivitāte, kas satuvina ģimenes un ļauj pieaugušaji..
6,00€
Bez nodokļa:4,96€
Tetris-prāta spēle KX5285
-20 %
Zīmols: BĒBIS
Tetris ir klasiska spēle ar daudzām variācijām. Spēles popularitātes iemesls ir vienkāršie noteikumi un intelektuālie izaicinājumi. Vecāki vienmēr cenšas izvēlēties tādu spēli, lai nodrošinātu bērnam izklaidi, kas apvienota ar intelektuālo un fizisko attīstību.Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši – ne..
6,10€ 7,60€
Bez nodokļa:5,04€
Zīmols: BĒBIS
Spēles : šahs , dambrete , trik trak , ludo , šļūtenes un kāpnes , zosu labirīnts , ķīnietis.Iepakojuma izmērs : 19 cm x 19 cm x 2 cmDēļa izmērs: 18 cm x 18 cmSpēlētāju skaits 2-4..
6,20€
Bez nodokļa:5,12€
Zīmols: BĒBIS
Jautra izglītojoša ģimenes spēle, kas ļauj praktizēt matemātiku.Spēlē ietilpst: - plastmasas svari, - 14 atsvari (2 x 10 grami, 3 x 5 grami, 3 x 2 grami, 6 x 1 grams), - 10 augļu figūriņas, - 16 darba kartītes.Spēles noteikumi: 1. Salieciet svarus saskaņā ar pievienoto attēlu. 2. Novietojiet ..
6,30€
Bez nodokļa:5,21€
Lieliska arkādes spēle diviem.Spēles noteikumi: Katrs spēlētājs saņem izvēlētās krāsas bumbiņas un palaišanas ierīci. Pēc tam katrs spēlētājs pēc kārtas mēģina iemest bumbu grozā, izmantojot palaišanas ierīci. Uzvar tas, kurš pirmais ievieto trīs bumbiņas pēc kārtas.Spēle pozitī..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Zīmols: BĒBIS
Spēle " LIAR-melis" ir jautra spēle visai ģimenei. Spēlei ir vienkārši noteikumi, tā garantē daudz smieklu un visiem rada labu garastāvokli. Šī ir izglītojoša spēle, kurā jūsu bērns apgūs intuīciju, novērošanu un spēju piespēlēt. Tāpat kā Pinokio Garais deguns, viņš tiks “atalgots” par kārtējo maldi..
7,39€
Bez nodokļa:6,11€
Spēles laikā ir jānovieto uz Mēness pēc iespējas vairāk krāsainu bloku, kas nav viegli. Mēness turpina svārstīties, kad uz tā tiek uzlikti kluči. Lieliska spēle, kas veicina roku un acu koordinācijas attīstību, kā arī pozitīvi ietekmē bērna telpiskās iztēles veidošanos.Rotaļlieta ir veidota, ..
7,40€
Bez nodokļa:6,12€
Zīmols: BĒBIS
Spēle Find and Match Puzzle Pieces ir  angļu valodā. Spēle -puzle ir  ideāla ikvienam bērnam. Spēle lieliski apvieno mācīšanos ar interesantu  izklaidi.Bērna uzdevums ir saskaņot atbilstošo attēlu ar dzīvnieka vārdu -vārds ir angļu valodā. Šis komplekts attīsta bērna mācīšanās spējas ..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Zīmols: BĒBIS
Spēle Find and Match Puzzle Pieces ir  angļu valodā. Spēle -puzle ir  ideāla ikvienam bērnam. Spēle lieliski apvieno mācīšanos ar interesantu  izklaidi.Bērna uzdevums ir saskaņot atbilstošo attēlu ar ķermeņa daļu -vārds ir angļu valodā. Šis komplekts attīsta bērna mācīšanās spējas un ..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Zīmols: BĒBIS
Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši.Novietojiet dīķi uz līdzenas virsmas, piemēram, uz galda virsmas, un pēc tam izkārtojiet astoņas pīles gar dēļa malu – pārējo iemetiet dīķī. Katrs spēlētājs griež laimes ratu, lai uzzinātu, kāds būs viņa nākamais gājiens. Ja noķertā pīle iekrīt dīķī va..
7,70€
Bez nodokļa:6,36€
Zīmols: BĒBIS
Makšķerēšana ir lieliska spēle visai ģimenei. Atcerieties, ka jākoncentrējas, jo zivis ir gudras un ne tik viegli ķersies. Ģimenes arkādes spēle radīs daudz smaidu un prieka, un tajā pašā laikā uzlabos visu spēlētāju reakciju un koncentrēšanos.Makšķerēšanas ..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Spēles noteikumi:Katrs spēlētājs ņem vienu somu un 8 dzīvniekus. Dzīvnieki jāieliek somā.Spēlētāji  pagriež kartītes ar attēlu uz leju un sajauc tos.Viens spēlētājs atver karti, un visi meklē dzīvniekus, kas atbilst kartei.UZMANĪBU! daži dzīvnieki atšķiras no kartītēs redzamajiem.Spēlētā..
8,00€
Bez nodokļa:6,61€
Zīmols: BĒBIS
Mācībām nav jābūt garlaicīgām! Daudz vieglāk ir jautrā veidā apgūt jaunas prasmes! Lai apvienotu bērna attīstību ar lielisku izklaidi, atmiņas galda spēle ir lieliska izvēle! Tās vienkāršie noteikumi nevienam bērnam nesagādās grūtības!Un par ko īsti ir šī spēle? Vienkārši izvēlieties kādu no komplek..
8,49€
Bez nodokļa:7,02€
Spēle BILJARDS 44x27x3 cm Q7572 - SW-Q7572 - galda spēles..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Zīmols: BĒBIS
Jautra arkādes spēle, kurā jums ir "jāpabaro" nīlzirgi ar pēc iespējas vairāk bumbiņām. Tātad, pārbaudiet, kurš nīlzirgs ēdīs visvairāk? Ar astīšu palīdzību, kuras ir jākustina, var atvērt nīlzirgu muti un iesūkt bumbiņas šo jauko dzīvnieku vēderos. Pēc visu bumbiņu noķeršanas saskaitiet, cik bumbiņ..
9,20€
Bez nodokļa:7,60€
Jauki dzīvnieki, kas garantē jūsu bērnam daudz jautrības un arī iemāca daudzas vērtīgas prasmes! Piesātinātas krāsas noteikti piesaistīs bērna uzmanību un veiksmīgi mudina viņu rotaļāties.Spēles mērķis ir sakraut dzīvniekus vienu virs otra. Tas prasīs lielu veiklību un koncentrēšanos – ..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Zīmols: BĒBIS
Sudoku ir mīkla, kurā jāizvieto ciparus (vai citus simbolus) tā, lai katrā mīklas rindā, kolonnā un blokā tie neatkārtotos...
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: BĒBIS
Jautrs veids, kā sākt iepazīties ar ģeometriju! Komplekts sastāv no 12 bildēm un 24 dažādu formu un krāsu ģeometriskām figūrām, kuras jāliek uz bildēm saskaņā ar zīmējumiem un pēc būtības.Rotaļlieta lieliski attīsta roku-acu koordināciju, smalko motoriku un radošo domāšanu, kā arī palīdz apgūt formu..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: BĒBIS
Unikāla spēle, lieliska ideja, lai aizņemtu bērnu. Spēles uzdevums ir ar magnētiska putna palīdzību noķert koka bedrēs paslēptos kukaiņus un pēc tam pabarot putniņu dobumā. Tā ir liela problēma mazulim, kas prasa uzmanību un roku veiklību. Rotaļlieta rosina radošumu un iztēli. Tā attīsta telpisko iz..
10,60€
Bez nodokļa:8,76€
Zīmols: BĒBIS
Bingo spēle, kurā spēlētāji atzīmē uz kārtīm nejauši izvilktus numurus. Pirmā persona, kas izveido noteiktu skaitļu modeli, kļūst par uzvarētāju un izsauc "Bingo!", informējot pārējos par uzvaru.Spēles noteikumi: Spēle ir vienkārša un ļoti aizraujoša. Katrs spēlētājs saņem karti..
11,20€
Bez nodokļa:9,26€
Iepakojuma izmērs: 31 cm x 19 cm x 10 cm..
12,90€
Bez nodokļa:10,66€
Zīmols: BĒBIS
Super jautra spēle ar bīstamo Kapteini Haizivi! Spēlē jums ir jāatņem visas monētas no haizivs, kas tās sargā. Spēlētāji pēc kārtas griež bultiņu un izvelk nepieciešamo monētu skaitu. Spēles laikā rotaļlieta rada ūdens šļakatas skaņas. Katru reizi, kad pieskaraties dārgumam, dusmīgā haizivs brīdinoš..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BĒBIS
Trīs arkādes spēļu komplekts. Auduma pašlokāmais rāmis ar 3 spēļu variantiem sniegs daudz pozitīvu emociju maziem un lieliem bērniem. Jauka grafika mudinās ikvienu spēlēties.Spēļu varianti:- bruņurupucis: bruņa vairoga-darta formā, uz kuru jātrāpa ar bumbiņām. Protams, uzvar tas, kuram ir vis..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Veiklības spēle VALIS 86580-izpārdošana
-28 %
Izmantojot makšķeri, mēģiniet izvilkt priekšmetus no vaļa mutes, taču esiet piesardzīgs! Ja jūs aizskarsiet  viņa mēli, tas sāks kustēties un izsmidzināt ar ūdeni! Ja tas notiek, jums ir jāizlaiž sava kārta. Izvilkuši visus priekšmetus, spēlētāji tos saskaita - uzvar..
15,90€ 22,00€
Bez nodokļa:13,14€
Tradicionāla ķīniešu spēle mūsdienu versijā. Koka dēlis ar groziņu vidū, kas paslēpts zem plastmasas kupola, būs lielisks brīvā laika pavadīšanas veids ar tuviniekiem.Spēlē ir 16 žetoni 4 krāsās. Katrs spēlētājs saņem 4 vienas krāsas žetonus.Spēles noteikumi: Spēle paredzēta kompānijai..
16,90€
Bez nodokļa:13,97€
Spēles : šahs , dambrete , trik trak , ludo , šļūtenes un kāpnes , zosu labirīnts , ķīnietis.Iepakojuma izmērs : 32,5 cm x 32,5 cm x 7 cmDēļa izmērs: 23 cm x 23 cmSpēlētāju skaits 2-4..
20,90€
Bez nodokļa:17,27€
Zīmols: BĒBIS
BILLIARDS spēle nedaudz citā versijā. Atšķirībā no klasiskās versijas, šeit bumbiņu vietā ir ripas, un nūjas tiek aizstātas ar koka diskiem, kas piestiprināti pie gumijas lentēm. Pateicoties šim risinājumam, spēle atgādina populāro un iemīļoto gaisa hokeja spēli.Koka galds ir iz..
24,00€
Bez nodokļa:19,83€
Rāda no 1 līdz 48 kopā 49 (Kopā lapu - 2)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai