Izvēlne
Jūsu grozs

HOLA

Zīmols: HOLA SKU: KIK-5590
Zobu nākšanas laikā, kad smaganas ir pietūkušas un ļoti niez, katram bērnam rodas nepieciešamība kost. Šajā periodā zobu graužamais ir neaizstājams. Burvju KĀPURS parūpēsies par Jūsu bērna labo garastāvokli un sniegs atvieglojumu, parādoties pirmajiem zobiņiem. Īpašā virsma nodrošinās maigu smaganu ..
2,54€
Bez nodokļa:2,10€
Zīmols: HOLA SKU: KIK-4616
Liels, krāsains, sajūtu pilns un izglītojošs - tās ir tikai dažas no prezentētā piramīdas torņa īpašībām! Septiņus lielus blokus var sakraut vienu virs otra, lai izveidotu iespaidīgu piramīdu! Katram elementam ir atšķirīga krāsa un atšķirīga tekstūra. Turklāt vienā no blokiem ir bumbiņas, kuras var ..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Zīmols: HOLA SKU: KIK-5998
Mīļš vienradzis aizvedīs tavu mazuli pasaku pasaulē ar nebeidzamu izklaidi un stimulēs viņa attīstību! Brīnišķīga rotaļlieta piramīdas formā ar noapaļotu dibenu ne tikai šūpojas no vienas puses uz otru, sagādājot prieku Jūsu bērnam, bet, galvenais, nodrošina bērna pareizu attīstību. Rotaļlieta šū..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: HOLA SKU: PAN-17096
Šūpojošā piramīda sagādās daudz prieka ikvienam bērnam un paātrinās roku prasmju attīstību. Piramīda sastāv no 5 dažādiem dažāda izmēra, faktūras un krāsas diskiem, kas dažādo jautrību pašiem mazākajiem. Viens no diskiem ir caurspīdīgs un rada skaņas. Diskus var salikt vienu uz ..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Zīmols: HOLA SKU: KIK-6006
Interaktīvais planšetdators noteikti iekaros katra mazā pētnieka sirdi.Tas sagādās daudz radošu prieku un vienlaikus būs lielisks iemesls, lai sāktu mācīties angļu valodu.Pārbaudiet paši, cik funkciju ir planšetdatoram:- apgūt burtus A, B, C- planšetdators izrunā b..
11,90€
Bez nodokļa:9,83€
Zīmols: HOLA SKU: KIK-5999
Maģisks pasakaini krāsainu grabuļu un zobgraužņu komplekts jauku dinozauru formā iekaros katra mazuļa sirdi. Rotaļlietas ir paredzētas pašiem mazākajiem – tās ir lieliski piemērotas mazajām rociņām. Krāsainie grabuļi parūpēsies par Jūsu bērna pareizu attīstību jau no pirmajām dzīves die..
13,50€
Bez nodokļa:11,16€
Zīmols: HOLA SKU: JM-ZA4294
Hola bērnu dārznieka podiņš ir paredzēts bērniem no 12 mēnešu vecuma, kuri tikai iepazīst apkārtējo pasauli. Kopumā tas ir aprīkots ar daudzām funkcijām, kas pozitīvi ietekmēs mazuļa motoriku, un krāsas un formas raisīs viņa zinātkāri. Rotaļlieta ir izgatavota no augstas kvalitātes mat..
15,50€
Bez nodokļa:12,81€
Zīmols: HOLA SKU: KIK-5596
Interaktīvā stūre bērnam ir piedāvājums ikvienam mazajam autovadītājam. Interaktīvā stūre, kuru var stiprināt automašīnā, ir ideāls risinājums ikvienam mazajam, kuram pat īsākais brauciens ir pārāk garš un garlaicīgs. Rotaļlieta lieliski piemērota arī jauniem topošajiem autovadī..
28,90€
Bez nodokļa:23,88€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai