Izvēlne
Jūsu grozs

HOLA

Hola Toys ir interaktīvu muzikālu rotaļlietu ražotājs, kura plašo produktu klāstu virza vēlme pielāgot rotaļlietas katram unikālajam pieaugšanas periodam. Zīmola nosaukums cēlies no spāņu vārda "Hola!" (Sveiki!). Hola misija ir mudināt vecākus vairāk komunicēt ar bērniem, rosināt bērnos zinātkāri un radošumu, tāpēc daudzas rotaļlietas ir paredzētas ne tikai bērna patstāvīgai rotaļai, bet arī kopīgām aktivitātēm ar pieaugušajiem.

Zīmola vēsture

Guangdong Huile Toys Industrial Co., Ltd., kas dibināta 1997. gadā, ir viens no profesionālākajiem bērnu rotaļlietu ražotājiem. 2007. gadā tika izveidota laboratorija Huile Plastic Toy Co., Ltd, un preču zīme Huile Toys reģistrēta 40 pasaules valstīs. Kopš 2009. gada visi produkti ir sertificēti atbilstoši ISO 9001:2008, kas apliecina atbildīgu pieeju ražošanai un lielu uzmanību rotaļlietu drošībai. 2010. gadā uzņēmums kļuva par Ķīnas rotaļlietu un bērnu preču asociācijas biedru. 2017. gadā Huile Toys veikusi rebrendingu, mainot nosaukumu uz “Hola”. Papildus zīmola pārdēvēšanai tika izstrādāts jauns rotaļlietu koncepts - “Mācīšanās prieks” un parādījās 11 rotaļu tēli “Pētnieku ģimene”, kas pavadīs bērnus aizraujošajā atklājumu pasaulē. Uzņēmuma darbības un attīstības gadu laikā kopējais darbinieku skaits sasniedzis vairāk nekā 1500 cilvēku, tajā skaitā 1100 strādnieki, 200 administratori, 30 inženieri, 35 QAC u.c. Labi koordinēta un kvalitatīva darba rezultāts darbinieku ir kļuvis par vairāk nekā 200 patentiem.

Zīmols: HOLA
Zobu nākšanas laikā, kad smaganas ir pietūkušas un ļoti niez, katram bērnam rodas nepieciešamība kost. Šajā periodā zobu graužamais ir neaizstājams. Burvju KĀPURS parūpēsies par Jūsu bērna labo garastāvokli un sniegs atvieglojumu, parādoties pirmajiem zobiņiem. Īpašā virsma nodrošinās maigu smaganu ..
2,54€
Bez nodokļa:2,10€
Attīstošā piramīda UNICORN 03908
Jaunums
Zīmols: HOLA
Attīstošā piramīda UNICORN 03908 - LEAN-03908 - attīstošās rotaļlietas (plastmasas)..
4,60€
Bez nodokļa:3,80€
Zīmols: HOLA
Šūpojošā piramīda sagādās daudz prieka ikvienam bērnam un paātrinās roku prasmju attīstību. Piramīda sastāv no 5 dažādiem dažāda izmēra, faktūras un krāsas diskiem, kas dažādo jautrību pašiem mazākajiem. Viens no diskiem ir caurspīdīgs un rada skaņas. Diskus var salikt vienu uz ..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Grabuļu komplekts HOLA 5 gab. KX5999
-27 %
Zīmols: HOLA
Maģisks pasakaini krāsainu grabuļu un zobgraužņu komplekts jauku dinozauru formā iekaros katra mazuļa sirdi. Rotaļlietas ir paredzētas pašiem mazākajiem – tās ir lieliski piemērotas mazajām rociņām. Krāsainie grabuļi parūpēsies par Jūsu bērna pareizu attīstību jau no pirmajām dzīves die..
9,90€ 13,50€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: HOLA
Interaktīvais tālrunis sagādās bērnam daudz prieka. Jau sen zināms, ka bērni uzmanīgi vēro savus vecākus un mīl viņus atdarināt. Lai bērns varētu izmantot jaunās tehnoloģijas, firma HOLA ir izlaidusi pilnīgi drošu, daudzfunkcionālo, vieglu, ērtu pirmo viedtālruni mazulim! Tālrunis ir pilnībā izgatav..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: HOLA
Jauks mazs āmuriņš ir lieliski piemērots kā rotaļlieta, lai ieinteresētu mazuli. Bērniem patīk sist ar priekšmetiem pa citiem objektiem, lai tikai dzirdētu skaņu. Šis āmurs ir lieliski piemērots šāda veida izklaidei.Rotaļlietas īpašības:1. funkcija:- smieklīga seja: sitot ar āmuru, viņa seja mainās ..
13,80€
Bez nodokļa:11,41€
Zīmols: HOLA
Hola bērnu dārznieka podiņš ir paredzēts bērniem no 12 mēnešu vecuma, kuri tikai iepazīst apkārtējo pasauli. Kopumā tas ir aprīkots ar daudzām funkcijām, kas pozitīvi ietekmēs mazuļa motoriku, un krāsas un formas raisīs viņa zinātkāri. Rotaļlieta ir izgatavota no augstas kvalitātes mat..
15,50€
Bez nodokļa:12,81€
Zīmols: HOLA
Iepazīstieties ar ideālo rotaļu pavadoni savam rāpojošajam mazulim — interaktīvu, jauku, kustīgu kāpuru uz riteņiem. Aizraujošās darbības un jautrās skaņas mudina mazuli sekot rotaļlietai un drosmīgāk rāpot. Interaktīvā rotaļlieta ar muzikālu efektu sagādās jūsu bērnam daudz vairāk prieka. Pēc nospi..
17,50€
Bez nodokļa:14,46€
Zīmols: HOLA
Interaktīvā stūre bērnam ir piedāvājums ikvienam mazajam autovadītājam. Interaktīvā stūre, kuru var stiprināt automašīnā, ir ideāls risinājums ikvienam mazajam, kuram pat īsākais brauciens ir pārāk garš un garlaicīgs. Rotaļlieta lieliski piemērota arī jauniem topošajiem autovadī..
28,90€
Bez nodokļa:23,88€
Attīstošā rotaļlieta  HOODLE HOLA KX6005
-12 %
Zīmols: HOLA
Daudzfunkcionāls interaktīvs kubs veicinās pareizu jūsu bērna attīstību. Kubs sastāv no 5 sienām. Katra siena ir aprīkota ar dažādām atīstošām funkcijām.1. Siena- Jautrā āmuru prasmju spēle. Jums ir jānospiež ar āmura palīdzību viena no divām pogām, lai mēģinātu dabūt bumbu uz otru tuneļa pusi. Tas ..
29,90€ 33,90€
Bez nodokļa:24,71€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai