Pirkumu noteikumi

Preces iespējams pasūtīt:
-izmantojot  "iepirkumu grozu"  
 mājās lapā  bebis.lv
-veicot pasūtījumu pa tālruni nr. 67807047 vai  67616317 
-uzrakstot uz  e-pasta adresi : bebis@bebis.lv
Gan mūsu gan Jūsu ērtībai lūdzam norādīt Jūsu elektroniskā  pasta adresi (e-mail ) - parasti visa informācija, kas saistīta ar pasūtījumu, tiek nosūtīta Jums
uz norādīto e-mail adresi.
Kā noformēt pasūtījumu mūsu mājas lapā:
* uzspiediet  " ielikt grozā "  
* tāpat Jūs varat "ielikt  grozā" arī citas preces
* pirkuma groza saturu var apskatīties un  rediģēt , uzspiežot  "skatīt grozu"  lapas labajā augšējā stūrī
* uzspiežot " noformēt pirkumu" Jūs pāriesiet pie pasūtījuma formulāra . Lūdzam to aizpildīt , varat arī ierakstīt  savus jautājumus un papildinformāciju . Pēc tam nospiediet "apstiprināt pasūtījumu". Ja pasūtījums ir noformēts darba laikā ( pirmdienās - piektdienās 9.00-18.00 ), centīsimies atbildēt nekavējoties.
Lūdzam ņemt vērā , ka piedāvātajam sortimentam ir informatīvs raksturs , un tas neatspoguļo preču esamību noliktavā.
Preču aprakstiem un bildēm ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.
Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu speciālists sazināsies ar Jums, lai precizētu ērtāko piegādes vietu un laiku.
Interneta veikalam ir tiesības atcelt pasūtījumu, ja pieejamo preču summa ir mazāk par 10,00 EUR.
Interneta veikala darba laiks ir darba dienās ( no pirmdienas līdz piektdienai ) no 9:00 līdz 18:00 .
Preču cena un piegāde ( saņemšana) :
Visas preču cenas ir norādītas EURO (EUR) ,  ieskaitot Pievienotās Vērtības Nodokli 21% apmērā. 
Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.
Akcijas preču skaits ierobežots . Akcijas precēm citas atlaides nepiemēro. Akcijas piedāvājums spēkā , kamēr prece ir pieejama noliktavā vai veikalā.
 
Preces saņemšanas ( piegādes ) termiņš ir atkarīgs no preces pieejamības noliktavā un var sastādīt no vienas dienas līdz vairākiem mēnešiem.
Ja prece ir pieejama noliktavā , tad tās piegādes termiņš ir līdz 3 darba dienām, skaitot no :
* maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā, ja izvēlētais apmaksas veids ir pārskaitījums;
* pirkuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētais un iespējamais apmaksas veids ir skaidrā naudā.
Preču saņemšanas (piegādes ) termiņš var tikt pagarināts atkarībā no piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības noliktavā.
Jūs varat neizmantot pakalpojumu "piegāde" un saņemt preces mūsu veikala/noliktavā "BĒBIS" pēc adreses Mārupes 8b, Rīga ( karte)
Piegādes maksa  ir atkarīga no preču svara, gabarītiem un saņemšanas vietas attāluma .
Vislētākais preces piegādes veids ir tās saņemšana mūsu veikalā - noliktavā Rīgā , Mārupes ielā 8d . Tad piegādes izdevumi ir nulle .
Sīkāk par piegādes cenām un noteikumiem varat uzzināt sadaļā PIEGĀDE  vai zvanot mūsu menedžeriem pa tālr. nr. 67807047 /  rakstot uz e-pastu bebis@bebis.lv 
Pasūtījuma apmaksa
Saņemot pasūtījumu veikalā , par to var norēķināties gan skaidrā naudā , gan ar maksājumu kartēm ( Mastercard , Visa , Maestro ) . Ja piegādi Rīgas robežās nodrošina mūsu kurjers  , tad par pirkumu var  norēķināties skaidrā naudā  preču saņemšanas brīdī ,  vai arī iepriekš apmaksāt piestādīto rēķinu , veicot bankas pārskaitījumu.
Norēķinoties skaidrā naudā , lūdzam , cik tas ir iespējams, sagatavot precīzo naudas summu !
Visos citos gadījumos  vienīgais apmaksas veids ir pārskaitījums pirms preču nosūtīšanas.
Mūsu bankas rekvizīti :
"GLOSK " SIA  LV40003679714
AS "SEB banka"  UNLALV2X, konta nr. LV86UNLA0050004340829 ,
Pretenziju piestādīšanas termiņš :
Saskaņā ar LR likumdošanu pretenzijas par preces neatbilstību līguma noteikumiem  var pieteikt divu gadu laikā no preces iegādes dienas. Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti  tiks risinātas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām.
Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar izstrādājuma lietošanas instrukciju.
Pretenzijas par preces neatbilstību nav attiecināmi uz preces distošām detaļām , dabīgo nolietojumu ,  papildus piederumiem (aksesuāriem),
barošanas elementiem ( baterijas, akumulatori) un citiem piederumiem ar ieronbežoto  resursu .
 
Informācija par noslēgtā līguma glabāšanas nosacījumiem.
SIA GLOSK nesaglabā patērētājiem pieejamā veidā noslēgtos līgumus par preču pasūtīšanu vai pārdošanu .
Atteikuma tiesības
LR MK noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. 
MK Noteikumu par distances līgumu mērķis ir pasargāt patērētājus no pirkumiem internetā, kad patērētājs, pasūtot preci nevar pirms iegādes pārliecināties, ka izvēlēta prece pilnībā atbilst patērētāja prasībām. 
Taču Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. 
Normatīvie akti: 
Patērētāju tiesību aizsardzības likums ,MK 2006. gada 1. augusta noteikumi Nr. 631 “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu”MK 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”

Lai izmantotu atteikuma tiesības patērētājam nepieciešams iesniegt pārdevējam rakstiski aizpildīto atteikuma veidlapu uz A4 lapas 14.dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma veidlapu var aizpildīt brīvā formā, norādot patērētāja vārdu, uzvārdu, preces iegādes datumu, apmaksas veidu, preces nosaukumu, modeli, iegādes summu un atteikuma iemeslu. Pieņēmot Jūsu atteikuma veidlapu, pārdevējs likuma noteiktajā laikā un kārtībā sniegs Jums rakstisku atbildi .Taču Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.  
Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos vai tās izmantošanu pretēji labai ticībai, ja prece atteikuma tiesību izmantošanas laikā lietota, pārsniedzot tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei nepieciešamās robežas Svarīgi! Preces lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama, tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.
Atteikuma tiesību izmantošanas un preču atgriešanas gadījumā lūdzam ņemt vērā , ka :
* prece jāatgriež nesabojātā , nesasmērētā oriģināliepakojumā ;
* atgrieztai precei jabūt pilnā tās komplektā ;
* par pilnu preces sakomplektēšanu un iepakošanu atbild pircējs .
Ja neesat ņēmis vērā kādu no augstāk minētajiem punktiem, mēs paturam sev tiesības nepieņemt preci atgriešanai vai maiņai.
Jebkurš strīds tiek risināts sarunu ceļā. Ja Puses nevar atrisināt strīdu sarunu ceļā, tad jebkurš strīds, domstarpība vai prasība, kas izriet no distances līguma un kas skar atteikumu tiesību izmantošanu tiks izšķirts Rīgas apgabala šķīrējtiesā, Rīgā ,  saskaņā ar šīs šķīrējtiesas Reglamentu viena šķirējtiesneša sastāvā latviešu valodā
Gadījumi, kuros patēretājs nevar izmantot likumā noteiktās atteikuma tiesības :
...* Veselības un higiēnas apsvērumi - atvērts tādas preces iepakojums, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ .
 
...* Preču (kravas) pārvadāšanas pakalpojumi
 
(MK noteikumi nr. 255 22.punkts)
 
 
 
 
Veikals Rīgā :