Izvēlne
Jūsu grozs

Giligums bērna zobiņiem

Giligums ir ekskluzīvi zobgraužņi, kas radīti ar mīlestību pret pašiem mazākajiem. Tie ir izgatavoti no droša silikona un, pateicoties dažādajām tekstūrām un praktiskajām izvirzījumiem, masē sāpošās smaganas, sniedzot bērnam atvieglojumu. Atsevišķi raksti atšķiras pēc izvirzījumu formas, krāsas un faktūras.

Giligums piedāvā arī silikona karotes, zobu birstes un grabulīšus, kas pavadīs mazuli pirmajā dzīves posmā, ne tikai atvieglojot grūto zobu nākšanas periodu, bet arī padarot pirmās ēdienreizes un zobu tīrīšanu ērtāku un patīkamāku!

Giligums produkti iepakoti skaistās kastītēs, un tā būs lieliska dāvana jebkuram bērnam!

Zīmols: GiliGums
Ziedu formas 3D silikona zobu graužamais noteikti iepriecinās katru mazuli, kuram nāk zobi. Zobgrauznis ir izturīgs pret locīšanu un laušanu, un praktiskās cilpas, no kurām tas izgatavots, atvieglos bērnam to turēšanu rokās.Produkts paredzēts bērniem no 3 mēnešiem.Izmēri: aptuveni 9 cm x 8..
6,30€
Bez nodokļa:5,21€
Zīmols: GiliGums
Zobgrauznis un grabulītis vienā! Šis dzīvespriecīgais briedis skaistā saulainā krāsā sniegs atvieglojumu mazulim, kuram nāk zobi. Zobu riņķa dažādās tekstūras maigi masē smaganas, un tā forma atvieglo rotaļlietu satveršanu ar mazām rociņām. Rotaļlieta ir izgatavota, pievēršot uzmanību mazākajām deta..
6,69€
Bez nodokļa:5,53€
Zīmols: GiliGums
Smieklīgs astoņkājis košā cepurē ne tikai atvieglos smaganu sāpes bērnam, kuram nāk zobi, bet arī izklaidēs viņu. Unikālā forma un praktiskie caurumi ļauj viegli satvert un turēt zobgrauzni mazās rokās. Produkts paredzēts bērniem no 3 mēnešiem.Izmēri: aptuveni 7 cm x 6,5 cm x 7,7 cm..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Zīmols: GiliGums
Šī burvīgā kaktusa formas rotaļlieta apvieno grabulīša un zobgraužņa priekšrocības! Kaktusa iekšpusē ir daudz krāsainu, grabošu bumbiņu, un tā "rokas" ir dekorētas ar izvirzījumiem, kas sniegs atvieglojumu mazulim, kam nāk zobi. Rotaļlietas forma ir ideāli piemērota mazām rociņām, ļaujot zīdaiņiem v..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Zīmols: GiliGums
Praktiskie uzgaļi maigi masē smaganas, sniedzot atvieglojumu mazulim, kuram nāk zobi. Produkta īpašības: - dažādas tekstūras smaganu masāžai - pielāgots mazajām rociņām - grabuļa skaņa. Vecums: 3 m+..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: GiliGums
Rotaļlietas iekšpusē ir bumbiņa, kas kratīšanas laikā grab. Ap to ir mīkstie loki un kustīgi elementi. Ja ar to nepietiek, tad rotaļlieta ir aprīkota ar ieliktņiem, kas darbosies arī kā zobu graužamais. Grabuļa forma ir lieliski piemērota bērna rociņai, padarot to viegli satveramu maza..
8,29€
Bez nodokļa:6,85€
Zīmols: GiliGums
Silikona graužamā rokassprādze ar trim piekariņiem ģeometrisku figūru formā.Katram no piekariņiem ir atšķirīga krāsa un faktūra. Tie ir dekorēti ar ieliktņiem, kas maigi masē mazuļa smaganas, atvieglojot zobu šķilšanos. Rotaļlieta ir mīksta un izturīga pret saspiešanu. Produkts paredzēts bērni..
8,29€
Bez nodokļa:6,85€
Zīmols: GiliGums
Praktisks komplekts, kas padarīs ēšanu patīkamāku un mudinās mazos ēst pašiem! Tas sastāv no vaļa formas silikona šķivja un galda piederumu komplekta (dakšiņas un karotes), kas izgatavots no nerūsējošā tērauda un silikona. Katram no šķīvja nodalījumiem ir atšķirīga ietilpība, kas ļauj pareizi n..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: GiliGums
Praktisks komplekts, kas padarīs ēšanu patīkamāku un mudinās mazos ēst pašiem! Tas sastāv no vaļa formas silikona šķivja un galda piederumu komplekta (dakšiņas un karotes), kas izgatavots no nerūsējošā tērauda un silikona. Katram no šķīvja nodalījumiem ..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai