Izvēlne
Jūsu grozs

LULILO

LULILObebis.lv
Balansa ritenis NEMO blue 11' KX3983
-14 %
Zīmols: LULILO
Nekas vecākus un vecvecākus neiepriecina vairāk kā bērnu un mazbērnu pareiza attīstība un veselība, bet kā mudināt bērnus būt aktīviem? Transportlīdzeklis uz diviem riteņiem nāk palīgā, pareizāk sakot, atbrauc. Velosipēds ir ideāla rotaļlieta, jo tas bērnam patīkamā un bez stresa iemāca daudzas prak..
30,00€ 35,00€
Bez nodokļa:24,79€
Balansa ritenis VIKO 11" KX3977
-14 %
Zīmols: LULILO
Pateicoties braukšanai ar līdzsvara velosipēdu, jūsu bērns kļūs atlētisks, viņam būs laba kustību koordinācija, attīstīsies līdzsvara izjūta un refleksi.Viko līdzsvara velosipēds ir ārkārtīgi drošs jūsu bērnam, jo ir aprīkots ar praktisku platformu. Šis noderīgs riteņbraukšanas elements palīdz iemāc..
30,00€ 35,00€
Bez nodokļa:24,79€
Zirdziņš - šūpulis koka KX4885
-28 %
Zīmols: LULILO
Ir pienācis laiks doties īstā ceļojumā! Skaistas un acij tīkamas krāsas mudinās ikvienu bērnu vizināties ar šūpuļzirdziņu!Lai pārliecinātos, ka jūsu mazais braucējs ir drošībā, segliem ir atzveltne un barjera, lai viņš droši noturētos vertikāli! Īpaši kāju balsti pasargās kājas no saspiešanas zem sl..
36,90€ 50,90€
Bez nodokļa:30,50€
Zīmols: LULILO
Šūpošana liek mazuļiem atslābināties un nomierināties, un tas viss tāpēc, ka atgādina par mēnešiem, kas pavadīti mammas vēderā. Turklāt šūpošana ietekmē arī pareizu bērnu attīstību – tā stimulē vestibulāro aparātu, kas cita starpā ir atbildīgs par līdzsvaru, koordināciju un maņu attīstību.Krēsliņš b..
47,90€
Bez nodokļa:39,59€
Zīmols: LULILO
Labs miegs ir ļoti svarīgs, un ērta gulta noteikti veicina tā kvalitāti. Tāpēc ir tik svarīgi izvēlēties bērnu gultiņu. Izvelkamā funkcija ļauj novietot gultiņu blakus vecāku gultai, kas nozīmē, ka jums vairs nav jāceļas nakts vidū un jādodas uz blakus istabu, lai pārbaudītu savu mazuli.Komplektā ie..
89,00€
Bez nodokļa:73,55€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai