Izvēlne
Jūsu grozs

DANPOL matrači

1995. gadā Jerzy Kieczmerski izgatavoja matraci savam mazdēlam no griķu sēnalām, kas ir dabīgs materiāls ar īpašiem ieguvumiem veselībai. Tā aizsākās Polijas uzņēmuma Danpol vēsture un radās veidotāju ideja: radīt matračus ar mīlestību, kā saviem mīļajiem. Labākie cilvēki, kvalitatīvie materiāli un modernas iekārtas, plus darbīgums un kopīgs mērķis-šī ir Danpol matraču recepte.

Katrs ražošanas posms ir svarīgs, tāpēc tie visi tiek veikti uz vietas un tiek stingri kontrolēti. Galvenais uzsvars uz kvalitāti! Tieši tāpēc Danpol strādā labākā profesionāļu komanda un tiek izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, ko apliecina tādas kvalitātes zīmes kā KidZone, ECOS vai Nacionālā sabiedrības veselības institūta sertifikāts.

Mūsu pasaulē labs miegs ir jūsu un jūsu mazuļa prioritāte. Tāpēc Danpol izmanto izejvielas, ko piegādā tikai uzticami uzņēmumi ar derīgiem kvalitātes sertifikātiem, piemēram, OEKO-TEX. Uzņēmuma īpašnieki ir personīgi atbildīgi par izejvielu pasūtīšanu – izmantoto materiālu augsto kvalitāte ir ļoti svarīga. Uzņēmumam ir sertificēts mērinstruments, kas tiek izmantots izejvielu un gatavās produkcijas izlases veida pārbaudei. Uzņēmums rūpīgi rūpējas par vidi: folijas vai poliuretāna putu pārpalikumi tiek pārstrādāti, visi atkritumi tiek šķiroti.

Neapšaubāmi, šodien Danpol ir līderis Polijas tirgū bērnu matraču ražošanā.
Zīmols: DANPOL
Profilēts matracis mazuļa vannošanai, kura svars ir līdz 4,5 kg un ar augumu 56 cm. Pateicoties matracim, bērnam ir stabilitātes un drošības sajūta, viņš jūt muguras atbalstu. Matracis ļaus droši novietot mazuli un maigi iegremdēt viņu ūdenī. Pareiza matrača profilēšana novērsīs mazuļa slīdēšanu. Ne..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Zīmols: DANPOL
Profilēts matracis mazuļa vannošanai, kura svars ir līdz 6 kg un ar augumu 60 cm. Pateicoties matracim, bērnam ir stabilitātes un drošības sajūta, viņš jūt muguras atbalstu. Matracis ļaus droši novietot mazuli un maigi iegremdēt viņu ūdenī. Pareiza matrača profilēšana novērsīs mazuļa slīdēšanu. Neli..
5,70€
Bez nodokļa:4,71€
Zīmols: DANPOL
Veselības uzlabošanas un rehabilitācijas matracis ar dabīgo griķu sēnalu pamatni, kas atrodas īpašās stepētās kvadrātveida kabatās un kam piemīt šādas īpašības:- antialerģisks, pateicoties miziņas saturošajiem tanīniem- lieliski "elpo"- neļauj svīst- nelīp- piemīt īpašības, kas novērš mugurkaula def..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Matracis FOAM porolona 120x60x5,2 cm
-20 %
Zīmols: DANPOL
Tradicionālie risinājumi vienmēr ir aktuāli: poliuretāna putu matracis ir izturīgs, drošs un ērts.Svarīgi ir tas, ka putu matrači joprojām ir augsta līmeņa risinājums par zemu cenu.Sastāvs:* poliuretāna putas , * pārvalks (80% kokvilna, 20% poliesters), krāsains , noņemams (ar rāvējslēdzēju). Matrac..
13,50€ 16,90€
Bez nodokļa:11,16€
Zīmols: DANPOL
Matracis, kas neradīs jums diskomfortu  transportēšanas laikā un nodrošinās labu un ērtu miegu jūsu bērnam, lai kur jūs atrastos - kalnos, pie jūras, greznā dzīvoklī vai kempingā. Poliuretāna putu pildījums ir drošs risinājums ikvienam bērnam ar alerģiju, tas ir izturīgs un ērts prasīgam mazam ..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Zīmols: DANPOL
Matrača sastāvs:* kokosšķiedras * mīksts polsterējums OVATA* pārvalks (80% kokvilna, 20% poliesters) krāsains , noņemams ar rāvējslēdzēju.Matracis ir izgatavots no saspiestām kokosriekstu šķiedrām, kas salīmētas ar dabīgu lateksu. Kokosšķiedru struktūra nodrošina gaisa cirkulāciju, kas ļauj izvairīt..
20,90€
Bez nodokļa:17,27€
Zīmols: DANPOL
Matracis izgatavots no 100% kokosšķiedrām, ir samērā ciets un stingrs , tātad nodrošinā līdzēno virsmu , kas ir svarīgs faktors jaundzīmuša mugurkaula pareizai attīstībai.Matrača sastāvs:* kokosšķiedras * mīksts polsterējums OVATA* pārvalks (80% kokvilna, 20% poliesters) krāsains , noņemams ar rāvēj..
20,90€
Bez nodokļa:17,27€
Zīmols: DANPOL
Ērts matracis, tradicionāla kombinācija- poliuretāna putas  ar kokosšķiedrām abās matrača pusēs, kas nodrošina pareizu gaisa cirkulāciju un optimālu cietību. Sastāvs: * kokosšķiedras,* poliuretāna putas,* mīksts polsterējums Termo-loftex  no abām pusēm,* pārvalks (krāsains), noņemams ..
25,90€
Bez nodokļa:21,41€
Zīmols: DANPOL
Griķu sēnalu un poliuretāna putu kombinācija veido matraci ar savām unikālām īpašībām.Sastāvs:* griķu sēnalas * poliuretna porolons* pārvalks no 100 % kokvilnas auduma, krāsains, noņemams (ar rāvējslēdzēju).Virsslānis izgatavots no dabīgām griķu sēnalām, kas atrodas speciāli stepētās kabatiņās- kvad..
26,90€
Bez nodokļa:22,23€
Matracis KOALA kokosšķiedru 120x60x6 cm
-17 %
Zīmols: DANPOL
Matracis no kokosšķiedrām ir samērā ciets un stingrs, tātad nodrošinā līdzēno virsmu , kas ir svarīgs faktors jaundzīmuša mugurkaula pareizai attīstībai.Matrača sastāvs:* kokosšķiedras * mīksts polsterējums OVATA* pārvalks (80% kokvilna, 20% poliesters) krāsains , noņemams ar rāvējslēdzēju.KOALA mat..
32,40€ 38,90€
Bez nodokļa:26,78€
Matracis GRYKO-KOKO griķi-porolons-kokos 120x60x9 cm (GK)
Bestseller -15 %
Zīmols: DANPOL
Gryko-koko matracis ir medicīnas izstrādājums, sertificēts produkts bērniem, kas dot jums un jūsu bērnam mierīga un veselīga miega garantiju. Griķu sēnalas ir ideāls dabisks miega pamats. Saturot tanīnus, sēnalas novērš ērču un baktēriju attīstību matracī un uz ādas virsmas. Pateicoties miziņas stru..
34,90€ 41,00€
Bez nodokļa:28,84€
Zīmols: DANPOL
Izgatavots no diviem kokosšķiedru slāņiem, starp kuriem ir pastiprinātas poliuretāna putas. Kokosriekstu formas porainā struktūra nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, kas nozīmē, ka tā neuztur mitrumu uz matrača virsmas. Matracis ir divpusējs, tradicionāla augstas kvalitātes porolona kombinācija ar ko..
35,90€
Bez nodokļa:29,67€
Zīmols: DANPOL
Matrača sastāvs:* kokosšķiedras;* griķu sēnalas;* poliuretāna putas * stepēts pārvalks ar SUDRADA JONIEM (63% poliesters, 37% viskoze Silver).Pārvalks Silver izgatavots no unikāla trikotāžas auduma, kura struktūrā ietilpst sudraba joni. Pateicoties šī elementa klātbūtnei, audums iegūst tādas īpašīb..
40,90€ 44,90€
Bez nodokļa:33,80€
Zīmols: DANPOL
Izgatavots no diviem kokosšķiedru slāņiem, starp kuriem ir pastiprinātas poliuretāna putas. Kokosriekstu formas porainā struktūra nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, kas nozīmē, ka tā neuztur mitrumu uz matrača virsmas. Matracis ir divpusējs, tradicionāla augstas kvalitātes porolona kom..
47,90€
Bez nodokļa:39,59€
Zīmols: DANPOL
Matrača sastāvs:* kokosšķiedras;* griķu sēnalas;* poliuretāna putas * stepēts pārvalks (80% kokvilna, 20% poliesters). Pārvalks baltās krāsas, noņemams, ar rāvējslēdzéju. Razots Polijā.Matracis ir vidēji mīksts , divpusējs : 1)"GRYKO" puse izsrādāta no dabīgām griķu sēnalām, kas atrodas stepētās kab..
48,90€
Bez nodokļa:40,41€
Zīmols: DANPOL
Labākie materiāli apvienoti vienā matracī.Latekss nodrošina izturību pret sēnītēm un pelējumu, ir hipoalerģisks un lieliski pielāgojas ķermeņa formai. Kokosšķiedru slānis ļauj gaisam brīvi cirkulēt, tāpēc matracis neuztur mitrumu. Poliuretāna putas nodrošina izturību, komfortu un drošību. Viss vienā..
60,90€
Bez nodokļa:50,33€
Zīmols: DANPOL
Unikāla vertikālo kanālu sistēma nodrošina matracim ventilāciju vasarā un siltumu ziemā. Lateksa izmantošana nodrosina mazuļa pareizu attīstību vidē, kurā nav pelējuma un putekļu ērču. Matracis ar anti-alerģiskām īpašībām. Matrača pildījumam kalpo monolīts perforēts (labākai matrača ventil..
64,90€
Bez nodokļa:53,64€
Zīmols: DANPOL
Izgatavots no diviem kokosšķiedru slāņiem, starp kuriem ir pastiprinātas poliuretāna putas. Kokosriekstu formas porainā struktūra nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, kas nozīmē, ka tā neuztur mitrumu uz matrača virsmas. Matracis ir divpusējs, tradicionāla augstas kvalitātes porolona kombinācija ar ko..
66,90€
Bez nodokļa:55,29€
Matracis GRYKO-KOKO griķi-porolons-kokos 160x80x8 cm (GK)
Bestseller -9 %
Zīmols: DANPOL
Gryko-koko matracis ir medicīnas izstrādājums, sertificēts produkts bērniem, kas dot jums un jūsu bērnam mierīga un veselīga miega garantiju.Matrača sastāvs:* kokosšķiedras;* griķu sēnalas;* poliuretāna putas * stepēts pārvalks (80% kokvilna, 20% poliesters). Pārvalks baltās krāsas, noņemams, ar rāv..
72,00€ 79,00€
Bez nodokļa:59,50€
Zīmols: DANPOL
Matrača sastāvs:* kokosšķiedras;* griķu sēnalas;* poliuretāna putas * stepēts pārvalks ar SUDRADA JONIEM (63% poliesters, 37% viskoze Silver).Pārvalks Silver izgatavots no unikāla trikotāžas auduma, kura struktūrā ietilpst sudraba joni. Pateicoties šī elementa klātbūtnei, audums iegūst tādas īpašība..
82,00€
Bez nodokļa:67,77€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 20 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai