Izvēlne
Jūsu grozs

BalibaZoo

Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-80336
Šī pasakaini krāsainā plīša rotaļlieta palīdzēs jūsu mazajam lieliski pavadīt laiku. Rotaļājoties bērns vilks laiviņu, kura atgriezīsies atpakaļ ar jautru vibrāciju! Ar stiprinājuma palīdzību rotaļlietu var droši piestiprināt pie ratiņiem, tad pastaigas laikā mazulis to nepazaud..
5,50€
Bez nodokļa:4,55€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-88748
Vienkārši pavelciet rotaļlietu uz lejup, un tā atskaņos relaksējošu šūpuļdziesmu. Raķete ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, un tās čaukstošie elementi sagādās daudz prieka mazajiem. Rotaļlietai ir praktiska sprādze, ar kuru varēsiet piestiprināt rotaļlietu ..
6,20€
Bez nodokļa:5,12€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-80215
Rotaļlieta stimulē mazuļa redzi, un, pateicoties materiālu dažādajām faktūrām, ļauj pašiem mazākajiem attīstīt taustes sajūtu. Matildai ir krāsaini zobgraužņi, tostarp bandana ar pumpiņām, un praktisks āķis, kas ļauj piestiprināt rotaļlietu jebkurā vietā.Rotaļlieta paredzēta bērniem no dzim&s..
8,20€
Bez nodokļa:6,78€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-98450
Jenotam Maksam ir īsts talants likt bērniem smieties! Ar to viņam palīdz čaukstošās ausis, auduma birkas ar dažādām faktūrām, maigie zobiņi košās krāsās un liels drošs spogulis. Tas vēl nav viss! Atliek mazulim to pakratīt, un jenots priecīgi grabēs. Mīkstā rotaļlieta paredzēta bērniem no dzimšan..
8,80€
Bez nodokļa:7,27€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-08503
Šī daudzfunkcionālā rotaļlieta izklaidēs jūsu mazo, stimulējot maņas un padarot pasaules izpēti vēl jautrāku. Čaukstošas ​​ausis, mīļa bumbiņa un grabulis izklausās kā jautra ideja! Gotiņas galva ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, un elastīgā bumbiņa ir aprīkota ar prakt..
8,95€
Bez nodokļa:7,40€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-10490
Ēzelis DANY kontrastējošā dizainā ir lieliski piemērots ne tikai spēlēšanai mājās, bet arī ceļojumos. Šim daudzpusīgajam mājdzīvniekam ir čaukstošs ķermenis un rakstainas auduma birkas dažādās tekstūrās. Tas viss kopā ar kontrastējošām krāsām stimulē bērna maņas, t..
9,96€
Bez nodokļa:8,23€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-80580
GABIJAI ir skaistākais kakls no visas plīša bandas.Krāsainā rotaļlieta rada zvana skaņu ar katru kustību.Turklāt šis garais kakls var pagriezties pat par 360 grādiem.Nav pārsteidzoši, ka pastaigājoties svaigā gaisā žirafīte izdod daudz skaņu.Rotaļlieta ir izgatavota no dažā..
10,50€
Bez nodokļa:8,68€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-07919
Ezītis ir izgatavots no materiāliem ar dažādām faktūrām, kas stimulē bērna tausti. Tam ir caurspīdīga bumbiņa, kas piepildīta ar krāsainām lodītēm, kuras kratīšanas laikā grab. Ezītim ir čaukstoši elementi, un tā spilgtās krāsas piesaista uzmanību. Piekariņš ir mīksts un taustei..
11,20€
Bez nodokļa:9,26€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-07902
Šis grabulis-piekariņš pelēkas lapsiņas formā izklaidēs un aizņems jūsu mazo uz ilgu laiku! Lapsas vēderā ir bumbiņa, kas pildīta ar džinkstošām bumbiņām, bet muguru rotā daudzkrāsainas birkas ar dažādām faktūrām. Ar to pārsteigumi nebeidzas!Lapsas aste un ausis rotaļīgi čaukst,..
11,20€
Bez nodokļa:9,26€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-58416
Filips ir jauks lapsēns, kas ir ļoti kautrīgs un visu laiku sārt. Viņam patīk spēlēties ar mazajiem un šūpoties uz apaļa riņķa. Riņķis darbojas arī kā piekarināms klipsis, lai jūs varētu viegli pakārt lapsēnu pareizajā vietā, lai pavadītu savu mazo draugu katrā ceļojumā. Filipam ir mīksta ban..
11,90€
Bez nodokļa:9,83€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-08770
Rotaļlietu var piestiprināt pie gultiņas vai ratiņiem. Ķepiņā ir zobu graužamais pirmajiem zobiem, ideāli piemērots zobu šķilšanās sāpju mazināšanai. Piekaramās bērnu rotaļlietas sniedz bērniem iespēju uzzināt par apkārtējo pasauli jau no pirmajām dzīves dienām. Skaņas, spilgtas krāsas un..
12,50€
Bez nodokļa:10,33€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-81589
Rotaļlietu var piestiprināt pie gultiņas vai ratiņiem. Ķepiņā ir zobu graužamais pirmajiem zobiem, ideāli piemērots zobu šķilšanās sāpju mazināšanai.Piekaramās bērnu rotaļlietas sniedz bērniem iespēju uzzināt par apkārtējo pasauli jau no pirmajām dzīves dienām. Skaņas, spilgtas ..
12,50€
Bez nodokļa:10,33€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-02198
Kad BaliBazoo zemē iestājas nakts, plīša debesīs parādās maigs mēness un atskaņo mazuļiem mīļu šūpuļdziesmu.Piekaramā rotaļieta ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, pateicoties kuriem tā stimulē mazuļu taustes sajūtu. Mēnesi rotā čaukstošs mākonis un drošs sp..
13,50€
Bez nodokļa:11,16€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-11336
Piekaramā rotaļlieta ar grabuli no Balibazoo - lelle Nicole. Izgatavots no mīksta un taustei patīkama materiāla. Nikole ģērbta  krāsainā kleitā ar dažādām faktūrām. Apģērba galos ir ar īpašas etiķetes. Bagātīgas krāsas un interesanti zīmējumi stimulē mazuļa redzi un attīsta viņu kognitīv..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-11312
Vienmēr smaidošs nīlzirdziņš parūpēsies par mazuļa labu garastāvokli. A to viņam palīdzēs komplektā esošie zobgrauzni ar ieliktņiem un jaukas čaukstošās ausis. Dzīvnieka ķermenis ir izgatavots no materiāliem ar dažādām faktūrām, kas stimulē bērna taustes un redzes sajūtu...
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-10971
Jauka koala ar čaukstošām ausīm parūpēsies par mazuļa attīstību, vienlaikus sagādājot viņam jautru izklaidi. Šis mīļais dzīvnieciņš uz koka ir izgatavots no materiāliem ar dažādām faktūrām, kas pozitīvi ietekmē bērna kognitīvo spēju attīstību, stimulē taustes un redzes sajūtu. R..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-10988
Šis jautrais dzīvnieks padarīs jūsu mazuļa dienu jautrāku gan mājās, gan ārpus mājas. Tam ir mīksta kažokāda un vairākas daudzkrāsainas etiķetes. Rotaļlieta ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, kas stimulē mazuļa taustes un redzes sajūtu. Sliņķī paslēpts zvaniņš ar patīkam..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-11084
Tukāns Ivo ar debesu krāsas spalvām ir eksotikas pārstāvis BaliBazoo plīša pasaulē! Viņam ir pat 3 pāri rakstainu spārnu, kontrastējoša aste un liels krāsains knābis. Rotaļlieta ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, kas stimulē mazuļa taustes un redzes sajūtu, attīstot viņa..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-04192
Zils zirdziņš ar smieklīgu koalu mugurā ir burvīgs duets, kas uzmundrinās mazuli. Pēc uzspiešanas uz zirga vēdera dzirdēsim reālistiskas skaņas: ņurdēšanu un galopa skaņu. Rotaļlietai ir 4 daudzkrāsaini zobgraužņi un ērts rokturis, kas ļauj to nofiksēt vajadzīgajā vietā.Ar bater..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Zīmols: BalibaZoo SKU: BB-10445
Pirmā mazuļa grāmatiņa, kas viņu iepriecinās katru dienu! Sensoriskā, mīkstā, čaukstošā grāmatiņa ar govs tēlu būs ideāla gan mājās, gan ceļā. Rotaļlietai ir dažādas faktūras un kontrastējošas krāsas, kas stimulē bērna sajūtas. Grāmatu var izklāt vienmērīgi un ar speciālu lentīš..
16,40€
Bez nodokļa:13,55€
Rāda no 1 līdz 20 kopā 20 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai