Izvēlne
Jūsu grozs

BalibaZoo

BALIBAZOO ir augstas kvalitātes izglītojošu rotaļlietu klāsts, kas paredzēts, lai bērni varētu mācīties rotaļājoties. Šīs rotaļlietas radījuši bērnu attīstības speciālisti, lai veicinātu katra bērna interesi par daudziem aizraujošiem, viņa vecumam atbilstošiem priekšmetiem. Visi produkti atbilst starptautiskajiem kvalitātes un drošības standartiem.

Zīmols: BalibaZoo
Pasakaini krāsainais plīša kuģis sniegs mazulim lielisku izklaidi un padarīs pastaigu vēl patīkamāku. Jūsu bērnam atliek tikai to novilkt, un kuģis pacelsies uz lentes, radot jautru vibrējošu skaņu. Praktiskā sprādze ļauj piestiprināt rotaļlietu jebkurā vietā, lai tā varētu visur pavadīt mazo. Ro..
5,50€
Bez nodokļa:4,55€
Zīmols: BalibaZoo
Šī pasakaini krāsainā plīša rotaļlieta palīdzēs jūsu mazajam lieliski pavadīt laiku. Rotaļājoties bērns vilks laiviņu, kura atgriezīsies atpakaļ ar jautru vibrāciju! Ar stiprinājuma palīdzību rotaļlietu var droši piestiprināt pie ratiņiem, tad pastaigas laikā mazulis to nepazaud..
5,50€
Bez nodokļa:4,55€
Zīmols: BalibaZoo
Rotaļlieta stimulē mazuļa redzi, un, pateicoties materiālu dažādajām faktūrām, ļauj pašiem mazākajiem attīstīt taustes sajūtu. Matildai ir krāsaini zobgraužņi, tostarp bandana ar pumpiņām, un praktisks āķis, kas ļauj piestiprināt rotaļlietu jebkurā vietā.Rotaļlieta paredzēta bērniem no dzim&s..
8,20€
Bez nodokļa:6,78€
Zīmols: BalibaZoo
Šī daudzfunkcionālā rotaļlieta izklaidēs jūsu mazo, stimulējot maņas un padarot pasaules izpēti vēl jautrāku. Čaukstošas ​​ausis, mīļa bumbiņa un grabulis izklausās kā jautra ideja! Gotiņas galva ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, un elastīgā bumbiņa ir aprīkota ar prakt..
8,95€
Bez nodokļa:7,40€
Zīmols: BalibaZoo
Plīša lapsa ir rotaļlieta "trīs vienā". Pūkainā lapsas galva rotā mīkstu bumbiņu, kuras iekšpusē ir grabulis. Bumbiņa ir izgatavota no elastīga materiāla, un tai ir ērti caurumi, lai mazajām rokām būtu vieglāk paņemt rotaļlietu. Lapsa ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, un tās ausis jo..
8,95€
Bez nodokļa:7,40€
Zīmols: BalibaZoo
Ēzelis DANY kontrastējošā dizainā ir lieliski piemērots ne tikai spēlēšanai mājās, bet arī ceļojumos. Šim daudzpusīgajam mājdzīvniekam ir čaukstošs ķermenis un rakstainas auduma birkas dažādās tekstūrās. Tas viss kopā ar kontrastējošām krāsām stimulē bērna maņas, tādējādi attīstot viņa kognitīvās sp..
9,96€
Bez nodokļa:8,23€
Zīmols: BalibaZoo
Krāsains flamingo uzmundrinās jūsu mazuli un sagādās viņam prieku. Putna spārni ir dekorēti ar jaukiem elementiem divu spilgtu un mīkstu zobgraužņu veidā. Rotaļlietai ir pievienots grabulis, kas piepildīts ar krāsainām bumbiņām. Flamingo ir izgatavots no dažādu faktūru materiāliem, kas stimulē mazuļ..
10,70€
Bez nodokļa:8,84€
Zīmols: BalibaZoo
Ezītis ir izgatavots no materiāliem ar dažādām faktūrām, kas stimulē bērna tausti. Tam ir caurspīdīga bumbiņa, kas piepildīta ar krāsainām lodītēm, kuras kratīšanas laikā grab. Ezītim ir čaukstoši elementi, un tā spilgtās krāsas piesaista uzmanību. Piekariņš ir mīksts un taustei..
11,20€
Bez nodokļa:9,26€
Zīmols: BalibaZoo
Šis grabulis-piekariņš pelēkas lapsiņas formā izklaidēs un aizņems jūsu mazo uz ilgu laiku! Lapsas vēderā ir bumbiņa, kas pildīta ar džinkstošām bumbiņām, bet muguru rotā daudzkrāsainas birkas ar dažādām faktūrām. Ar to pārsteigumi nebeidzas!Lapsas aste un ausis rotaļīgi čaukst,..
11,20€
Bez nodokļa:9,26€
Zīmols: BalibaZoo
Filips ir jauks lapsēns, kas ir ļoti kautrīgs un visu laiku sārt. Viņam patīk spēlēties ar mazajiem un šūpoties uz apaļa riņķa. Riņķis darbojas arī kā piekarināms klipsis, lai jūs varētu viegli pakārt lapsēnu pareizajā vietā, lai pavadītu savu mazo draugu katrā ceļojumā. Filipam ir mīksta bandana ar..
12,60€
Bez nodokļa:10,41€
Zīmols: BalibaZoo
Kad BaliBazoo zemē iestājas nakts, plīša debesīs parādās maigs mēness un atskaņo mazuļiem mīļu šūpuļdziesmu.Piekaramā rotaļieta ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, pateicoties kuriem tā stimulē mazuļu taustes sajūtu. Mēnesi rotā čaukstošs mākonis un drošs sp..
13,50€
Bez nodokļa:11,16€
Zīmols: BalibaZoo
Bogušs ir neparasts rotaļu lācītis ar daudzām noderīgām funkcijām. Tas ir izgatavots no krāsainiem materiāliem ar dažādām faktūrām, kas stimulē bērna redzi un tausti. Lācītis ir aprīkots ar vairākiem zobgraužņiem ar ieliktņiem un grabuli, kas pildīts ar krāsainām bumbiņām. Lāča vēderā ir vēl ..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo
Piekaramā rotaļlieta ar grabuli no Balibazoo - lelle Nicole. Izgatavota no mīksta un taustei patīkama materiāla. Nikole ģērbta  krāsainā kleitā ar dažādām faktūrām. Apģērba galos ir ar īpašas etiķetes. Bagātīgas krāsas un interesanti zīmējumi stimulē mazuļa redzi un attīsta viņa kognitīvās un m..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo
GABIJAI ir skaistākais kakls no visas plīša bandas.Krāsainā rotaļlieta rada zvaniņa skaņu ar katru kustību.Turklāt šis garais kakls var pagriezties pat par 360 grādiem.Nav pārsteidzoši, ka pastaigājoties svaigā gaisā žirafīte izdod daudz skaņu.Rotaļlieta ir izgatavota no dažādu faktūru materiāl..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo
Rotaļlietu var piestiprināt pie gultiņas vai ratiņiem. Ķepiņā ir zobu graužamais pirmajiem zobiem, ideāli piemērots zobu šķilšanās sāpju mazināšanai. Piekaramās bērnu rotaļlietas sniedz bērniem iespēju uzzināt par apkārtējo pasauli jau no pirmajām dzīves dienām. Skaņas, spilgtas krāsas un..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo
Šis jautrais dzīvnieks padarīs jūsu mazuļa dienu jautrāku gan mājās, gan ārpus mājas. Tam ir mīksta kažokāda un vairākas daudzkrāsainas etiķetes. Rotaļlieta ir izgatavota no materiāliem ar dažādām faktūrām, kas stimulē mazuļa taustes un redzes sajūtu. Sliņķī paslēpts zvaniņš ar patīkam..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Zīmols: BalibaZoo
Bērns bērnam! Jautra auduma lelle maza zēna formā ir piekariņš, kas var pavadīt bērnu jebkur gan pastaigā, gan mājās. Rotaļlieta ir pilna ar daudziem pārsteigumiem. Tā ir dekorēta ar zobgraužņiem un grabulīti, un materiālam, no kura tā ir izgatavota, ir atšķirīga tekstūra, kas stimulē mazuļa taustes..
14,90€
Bez nodokļa:12,31€
Zīmols: BalibaZoo
Vienmēr smaidošs nīlzirdziņš parūpēsies par mazuļa labu garastāvokli. A to viņam palīdzēs komplektā esošie zobgrauzni ar ieliktņiem un jaukas čaukstošās ausis. Dzīvnieka ķermenis ir izgatavots no materiāliem ar dažādām faktūrām, kas stimulē bērna taustes un redzes sajūtu...
14,90€
Bez nodokļa:12,31€
Zīmols: BalibaZoo
Zils zirdziņš ar smieklīgu koalu mugurā ir burvīgs duets, kas uzmundrinās mazuli. Pēc uzspiešanas uz zirga vēdera dzirdēsim reālistiskas skaņas: ņurdēšanu un galopa skaņu. Rotaļlietai ir 4 daudzkrāsaini zobgraužņi un ērts rokturis, kas ļauj to nofiksēt vajadzīgajā vietā.Ar bater..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Rāda no 1 līdz 19 kopā 19 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai