Izvēlne
Jūsu grozs

Pārtinamais dēlis AUTO (416) 70 cm 82048-Albero Mio

Pārtinamais dēlis AUTO (416) 70 cm 82048-Bērnu mēbeles-bebis.lv
Pārtinamais dēlis AUTO (416) 70 cm 82048-Bērnu mēbeles-bebis.lv
Pārtinamais dēlis AUTO (416) 70 cm 82048-Bērnu mēbeles-bebis.lv
Pārtinamais dēlis AUTO (416) 70 cm 82048-Bērnu mēbeles-bebis.lv
Pārtinamais dēlis AUTO (416) 70 cm 82048-Albero Mio
19,90€
Bez nodokļa: 16,45€
Cena bonusa punktos: 1990
  • : Pieejams uz vietas
  • Zīmols: Albero Mio
  • SKU: ALM-80334
  • EAN: 5904165680334

Par preču saņemšanas vai piegādes iespējām/ termiņš:

saņemšana mūsu veikalā "BĒBIS" Rīgā, Mārupes ielā 8d (Āgenskalns) - 0,00 EUR / preci var saņemt uzreiz, ja tā ir pieejama (lūdzu,uzgaidiet mūsu apstiprinājumu);

UNISEND pakomāts - 1,99 EUR (pasūtījumam virs 50,00 EUR-bezmaksas) / 1-3 darba dienu laikā   unisend.lv

VENIPAK pakomāts vai Pickup punkts - 2,50 EUR (pasūtījumam virs 50,00 EUR-bezmaksas) / 1-3 darba dienu laikā venipak.lv

EXPRESSPASTS -piegāde Latvijas Pasts pakomātā, pasta nodaļā vai CIRCLE-K stacijās- 2,50 EUR / 1-3 darba dienu laikā expresspasts.lv

DPD Paku Skapis - 3,00 EUR (pasūtījumam virs 100,00 EUR-bezmaksas)/ 1-3 darba dienu laikā dpd.lv

OMNIVA pakomāts - 3,50 EUR (pasūtījumam virs 100,00 EUR-bezmaksas)/ 1-3 darba dienu laikā omniva.lv

 KURJERS - cena ir atkarīga no preču svara un izmēriem-pēc pasūtījuma saņemšanas mēs aprēķināsim un paziņosim kurjera piegādes cenu.

Jebkurā gadījumā, pieņemot pasūtījumu apstrādē, mēs aprēķināsim un paziņosim visus iespējamus piegādes veidus, lai sniegtu Jums plašāko informāciju un izvēles variantus.


Pārtinamais galds ar cieto pamatni tiek komplektēts ar 4 speciālajām kājiņām pašmontāžai, lai tas nenoslīdētu no gultas rāmja.
Maksimālais lietošanas vecums ir līdz 12 mēnešiem. Svara diapazons 0 - 11 kg.
Pārtinamais galds ar cietu pamatni 70 cm garš un 47 cm plats (+/- 0,5 cm). Uzstādīšanai uz gultiņas 120x60 vai lietošanai uz citas virsmas.
Pārtinamā galda sāniem ir īpašs profils, kas pasargā bērnu no noslīdēšanas no galda.
Pildviela ir augstas kvalitātes poliuretāna putas.Pārtinamais galds tiek izmantots ikdienas mazuļa kopšanai. Pārklāts ar vaskadrānu, kas ir droša bērnu ādai un nesatur ftalātus.
Ražots Polijā. Albero Mio.

Stingrā pārtinamā virsma palīdz mazulim justies komfortabli un atvieglo vecākiem ikdienas mazuļa pārģērbšanu un kopšanu, vienlaikus nodrošinot ērtības, drošību un higiēnu gan mazulim, gan vecākiem. Produkts labi darbosies no pirmajām dzīves dienām. Atcerieties, ka autiņu nomainīšana ir darbība, kas tiek veikta vairākas reizes dienā, tāpēc ir svarīgi, lai tā būtu ērta abām pusēm. Pārtinamā virsma kalpo arī kā vieta, kur pieskatīt mazuli pēc vannošanās vai pārģērbšanās dienas laikā.Pārtinamā virsma ir izgatavota no augstas kvalitātes poliuretāna putām, kas ir mīksts un tajā pašā laikā diezgan blīvs materiāls. Šim modelim ir papildu stingrība koka plāksnes veidā, tāpēc pārtinamā virsma  nav jānovieto uz līdzenas un cietas virsmas. Pateicoties komplektācijā iekļautajām īpašajām tapiņām, pārtinamais dēlis lieliski pieguļ 60 cm platam gultiņas rāmim. Pārtinamajai virsmai no abām pusēm ir atbilstošas malas, lai mazulis nenoslīdētu. Pārtinamā virsma ir izgatavota no PVC materiāla,un  pilnīgi droša bērniem, ir sertificēta. 
Virsma ir ūdensizturīga un viegli tīrāma, kas ir ļoti svarīgi, rūpējoties par bērnu.Cieto pārtinamo virsmu  var izmantot uz gultiņas, kas ietaupa vietu, jo nav nepieciešamas papildu mēbeles, uz kurām novietot pārtinamo virsmu, un tas ir ideāli piemērots mazām telpām. Vislabāk to uzstādīt gultiņas aizmugurē. Var iegādāties arī  pārtinamo virsmu pārvalku, kas ir viegli noņemams un mazgājams.
Papildus tam, ka gultiņas pārtinamā virsma pilda savas galvenās funkcijas,  tā arī lieliski papildinātu istabas interjeru  ar ilustrācijām un dažādām  krāsām.
Produktu drīkst lietot tikai pieaugušais! Ražotājs norāda, ka attēlā redzamā krāsa var nedaudz atšķirties no faktiskās preces. Lai gan apdrukātais raksts ir videi draudzīgs un bērniem drošs, izstrādājuma lietošanas laikā tas var nedaudz izbalēt.
SVARĪGI!
PRODUKCIJAS LIETOŠANAS LAIKĀ NEATSTĀJIET BĒRNU BEZ UZRAUDZĪBAS!
PĀRTINAMĀ VIRSMA PAREDZĒTA BĒRNIEM NO 0 LĪDZ 12 MĒNEŠIEM UN/VAI LĪDZ 11 KG.
NELIETOJIET PĀRTINAMO VIRSMU, JA TĀ IR LAUZTA VAI IR BOJĀTA.
NENOVIETOJIET PĀRTINAMO VIRSMU  KARSTUMA AVOTU TUVUMĀ, PIEMĒRAM, ELEKTRISKĀS PLĪTS,VAI GĀZES PLĪTS TUVUMĀ.
MAZGĀŠANAI LIETOJIET AR SILTU ŪDENI MITRINĀTU DRĀNU.
NELIETOJIET MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻUS VAI BĒRNU SALVETES, JO TAS VAR BOJĀT PĀRTINAMO  VIRSMU.
PĀRTINAMO VIRSMU TAPIŅAS PAREIZI JĀPIELIEK UN REGULĀRI TĀS  JĀPĀRBAUDA.TAPIŅAS IR IEKĻAUTAS PRODUKTA  KOMPLEKTĀ AIZMUGURĒ PIE ETIĶETES.
PIEDERUMI VAI REZERVES DAĻAS JĀIEGĀDĀJĀS TIKAI NO RAŽOTĀJA VAI TĀ PĀRSTĀVJA.
Iepriekš minētais teksts ir aizsargāts ar autortiesībām. Izmantošana bez bebis.lv rakstiskas piekrišanas ir aizliegta.


Pārtinamais dēlis AUTO (416) 70 cm 82048-Albero Mio

19,90€ veikalā "BĒBIS" Rīgā vai bebis.lv.Pieejams(-a).

Nopirkt Pārtinamais dēlis AUTO (416) 70 cm 82048-5904165682048-par zemu cenu,ātri,ērti,bez gaidīšanas.Cenas no vairumtirgotāja.

Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai