Izvēlne
Jūsu grozs

skrejriteņi un balansa riteņi

Skrejriteņi un līdzsvara velosipēdi - mācāmies braukt ar prieku! Līdzsvara velosipēdi izskatās ne tikai tikpat lieliski kā pieaugušo velosipēdi. Pateicoties tiem, bērni var īsā laikā apgūt riteņbraukšanas pamatus, un bieži vien uzņem tādu ātrumu, ka ir grūti viņus panākt. Nenovēršot bērna uzmanību ar pedāļiem vai bremzēm, šie velosipēdi ir paredzēti, lai iemācītos līdzsvarot uz diviem riteņiem un garantētu daudz jautrības, līdz jūsu bērns ir gatavs kāpt uz sava pirmā īstā velosipēda. Nodrošiniet bērnam atbilstošu izklaidi, attīstot viņa motoriku!

Līdzsvara velosipēds (balansa ritenis) ir neaizstājams aksesuārs ikvienam mazajam, kurš nākotnē vēlētos uzsākt savu piedzīvojumu ar tradicionālo velosipēdu. Tomēr, pirms pienāk šis brīdis, jums ir jāizvēlas pareizais modelis, kas nav tik vienkārši. Pieejamo iespēju pārpilnība daudziem vecākiem var sagādāt galvassāpes. Kā izvēlēties pareizo velosipēdu un – pats galvenais – kad par to izlemt? Svarīgākā balansa velosipēda loma ir iemācīties noturēt līdzsvaru. Tas ļauj bērniem izmantot stabilitāti kustības laikā. Tomēr ne katrs vecāks zina, kad ir pienācis laiks iegādāties balansa velosipēdu. Tiek uzskatīts, ka optimālais vecums ir aptuveni 18 mēneši. Tiesa, visi bērni attīstās individuāli un vecāku ziņā ir izvērtēt, vai bērns ir gatavs šādam braucamrīkam. Labākais laiks riteņbraukšanai ir arī dilemma. Velosipēda iegādi var viegli sākt ziemas un pavasara mijā, lai, siltām dienām pienākot, bērns varētu sākt mācīties braukt.

Pieņemot galīgo lēmumu, jāņem vērā vairāki svarīgi atlases kritēriji: vieglums un ražošanā izmantotie materiāli ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas var noteikt konkrētā modeļa izvēli.

Preces izturība un manevrētspēja tieši nozīmē lietošanas ērtumu. Ļoti svarīgs ir sēdekļa augstuma regulēšanas iespēja-tas ļaus pielāgot sēdekļa augstumu bērna augumam. Atbilstoši izmēri pozitīvi ietekmē pareizas stājas veidošanos bērnam. Tikpat svarīgs elements ir stūre, kas ļauj veikt elementārus manevrus, neierobežojot kustību brīvību. Gumijas paliktņi, ar kuriem ir aprīkots katrs kvalitatīvs velosipēds, ļauj bērnam ērti turēt stūri un neļauj rokām slīdēt. Taču būtiskākais kritērijs, kas jāņem vērā, izvēloties piemērotu modeli, ir bērna augums - bērnam jāpieskaras zemei ​​ar visu pēdu.

Lūdzu, pievērsiet uzmanību bērna drošībai! Pareizu aizsardzību nodrošina aizsargķivere, kas nosedz visu galvu. Tajā pašā laikā tai nevajadzētu ierobežot skatu, un jābūt regulējamām siksnām un stiprinājumiem. Nākamais solis būtu iegādāties ceļgalu un elkoņu aizsargus, kas pasargātu no stipriem savainojumiem kritiena gadījumā. Labs risinājums būtu arī cimdu iegāde rokām – tie ir pirmais amortizators, atsitoties pret zemi. Pirmajos braucienos ne maza nozīme ir videi, kurā mazulis mācās braukt ar velosipēdu. Labākais risinājums ir izvēlēties lielu laukumu vai telpu, kas nodrošina kustību brīvību. Tas ļaus bērnam uzzināt par līdzsvara velosipēda iespējām un to droši lietot. Tajā pašā laikā pieaugušajam ir jāspēj kontrolēt un pastāvīgi uzraudzīt bērnu, lai viņš vajadzības gadījumā varētu pietiekami ātri reaģēt.skrejriteņi un balansa riteņi

skrejriteņi un balansa riteņi veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Skrejriteņi un līdzsvara velosipēdi - mācāmies braukt ar prieku!

Zīmols: SUN BABY
Bērniem patīk spēlēties un būt aktīviem, taču dažkārt šī rotaļa var izraisīt nelielas traumas. Elkoņi, ceļi un rokas ir pakļauti savainojumu riskam, īpaši, ja bērni apgūst jaunas prasmes. Īpašie aizsarglīdzekļi ir lielisks veids, kā novērst šīs traumas, pasargājot ādu no ..
11,00€
Bez nodokļa:9,09€
Zīmols: KIDWELL
Bērnu aizsargķivere Kidwell ORIX II velosipēdiem, skrituļslidām un skrejriteņiem! Lai ķivere būtu efektīva un droša, tai vispirms ir JĀBŪT uz bērna galvas! Nodrošiniet savam bērnam maksimālu aizsardzību un drošību ar Kidwell ķiveri!Izturīgs polipropilēna korpuss - absorbē trieci..
15,50€
Bez nodokļa:12,81€
Zīmols: KIDWELL
Ērts, viegli vadāms un ļoti skaists transportlīdzeklis Jūsu mazajam.Izturīga un viegla konstrukcija, svars tikai 1,8 kg.Priekšējo riteņu plašā pamatne ļauj vieglāk saglabāt līdzsvaru.Klusi un izturīgi poliuretāna riteņi nodrošina ļoti labu saķeri.Riteņos iebūvētas LED gaismiņas, kas s..
26,90€
Bez nodokļa:22,23€
Zīmols: KIDWELL
Ērts, viegli vadāms un ļoti skaists transportlīdzeklis Jūsu mazajam.Izturīga un viegla konstrukcija, svars tikai 1,8 kg.Priekšējo riteņu plašā pamatne ļauj vieglāk saglabāt līdzsvaru.Klusi un izturīgi poliuretāna riteņi nodrošina ļoti labu saķeri.Riteņos iebūvētas LED gaismiņas, kas s..
28,90€
Bez nodokļa:23,88€
Zīmols: KIDWELL
Ērts, viegli vadāms un ļoti skaists transportlīdzeklis Jūsu mazajam.Izturīga un viegla konstrukcija, svars tikai 1,8 kg.Priekšējo riteņu plašā pamatne ļauj vieglāk saglabāt līdzsvaru.Klusi un izturīgi poliuretāna riteņi nodrošina ļoti labu saķeri.Riteņos iebūvētas LED gaismiņas, kas s..
28,90€
Bez nodokļa:23,88€
Balansa ritenis NEMO blue 11' KX3983
-14 %
Zīmols: LULILO
Nekas vecākus un vecvecākus neiepriecina vairāk kā bērnu un mazbērnu pareiza attīstība un veselība, bet kā mudināt bērnus būt aktīviem? Transportlīdzeklis uz diviem riteņiem nāk palīgā, pareizāk sakot, atbrauc. Velosipēds ir ideāla rotaļlieta, jo tas bērnam patīkamā un bez stresa iemāca daudzas prak..
30,00€ 35,00€
Bez nodokļa:24,79€
Balansa ritenis VIKO 11" KX3977
-14 %
Zīmols: LULILO
Pateicoties braukšanai ar līdzsvara velosipēdu, jūsu bērns kļūs atlētisks, viņam būs laba kustību koordinācija, attīstīsies līdzsvara izjūta un refleksi.Viko līdzsvara velosipēds ir ārkārtīgi drošs jūsu bērnam, jo ir aprīkots ar praktisku platformu. Šis noderīgs riteņbraukšanas elements palīdz iemāc..
30,00€ 35,00€
Bez nodokļa:24,79€
Zīmols: BĒBIS
Interesanta veloķivere ar stilīgu "krēpi" patiks ikvienam zēnam. Jūsu bērns vienmēr ar prieku izmantos savu ķiveri. Raskullz ķivere ir lieliska izvēle, jo tā optimāli aizsargā bērna galvu, braucot ar velosipēdu, skrituļslidām vai skrituļdēli.Ķivere ir izgatavota, izmantojot "in mold" tehnoloģiju, ka..
31,90€ 35,00€
Bez nodokļa:26,36€
Zīmols: SUN BABY
Šis skaists līdzsvara velosipēds var būt pirmais transportlīdzeklis jūsu bērna dzīvē un sniegt viņam neaizmirstamas bērnības atmiņas, kurās viņš atgriezīsies pēc gadiem. Līdzsvara velosipēds ir lielisks veids, kā mudināt bērnu būt fiziski aktīvam un attīstīt motoriskās prasmes. Bērns apgūst arī koor..
32,90€
Bez nodokļa:27,19€
Zīmols: KIDWELL
Viegls līdzsvara velosipēds patīkamās krāsās, sver tikai 2,64 kg - tā ir mazāka slodze bērnam, mācoties saglabāt līdzsvaru, kā arī lieliskas ērtības vecākiem nepieciešamības gadījumā nēsājot velosipēdu.Izturīgā tērauda konstrukcija ir labi piemērota jaunajam velosipēdistam.Neslīdo&s..
36,00€
Bez nodokļa:29,75€
Zīmols: 4BABY
Trīsriteņu konstrukcija (divi riteņi priekšā un viens dubultais aizmugurē) padara skrejriteni stabilu un drošu. Mūsdienīgs dizains un spīdošie riteņi padarīs skrejriteni pievilcīgu gandrīz katram bērnam.Vadība tiek veikta, līdzsvarojot ķermeni un noliekot stūri pareizajā virzienā.Raksturojums:Gaisma..
37,90€
Bez nodokļa:31,32€
Zīmols: KIDWELL
PETITO ir līdzsvara velosipēda un mini velosipēda kombinācija. Tas būs lielisks pirmais transportlīdzeklis jūsu mazulim. Lieliskas jautrības, motorisko prasmju un mobilitātes attīstības garantija.Modeļa īpašības:- 2 vienā: mini velosipēds un velosipēds braukšanai - piemērots bērniem ve..
41,90€
Bez nodokļa:34,63€
Zīmols: KIDWELL
Drošība, viegls svars un augsta kvalitāte – velosipēda īpašības, kas ideāli piemērotas, lai mācītos braukt – tas ir COMET, jauns velosipēds no slavenā Kidwell zīmola! Magnija sakausējuma konstrukcija ir īpaši izturīga un viegla. Velosipēda vieglais svars nozīmē mazāku stresu bērnam, mācoties sagl..
48,00€
Bez nodokļa:39,67€
Zīmols: KIDWELL
Drošība, viegls svars un augsta kvalitāte – velosipēda īpašības, kas ideāli piemērotas, lai mācītos braukt – tas ir ROCKY, jaunais slavenā Kidwell zīmola līdzsvara velosipēds!Magnija sakausējuma konstrukcija ir ārkārtīgi izturīga, taču viegla (tikai 2,32 kg!). Mazais velosi..
53,00€
Bez nodokļa:43,80€
Balansa ritenis-skrejritenis EVO 360° red J02.006.1.1
-14 %
Zīmols: SUN BABY
Balansa ritenis un skrejritenis vienā!Spiežot tikai vienu pogu, skrejriteni var viegli pārtaisīt par balansa riteni .Velosipēds ir paredzēts bērniem no 3 līdz 5 gadiem ar maksimālo svaru līdz 20 kg.Galvenās īpatnības:* Pāreja no balansa riteņa uz skrejriteni neprasa nekādus rīkus.* Lieli riteņi ar g..
55,90€ 64,90€
Bez nodokļa:46,20€
Balansa ritenis koka "CIAO BELLA" E02.006.1.1
-13 %
Zīmols: SUN BABY
Produkta īpašības:• palīdz attīstīt līdzsvara izjūtu un sagatavo pārejai uz tradicionālo velosipēdu• paredzēts bērniem no 2 gadu vecuma• mūžīgs klasisks izskats un modernas krāsas• ērts sēdeklis ar augstuma regulēšanu• koka karkass pārklāts ar videi draudzīgu netoksisku krāsu• necaurdurami gumijas r..
64,90€ 75,00€
Bez nodokļa:53,64€
Balansa ritenis-velosipēds TWIST Samoa black 2in1 SunBaby E02.008.1.4
-10 %
Zīmols: SUN BABY
Kā nodrošināt bērnu ar vieglu pārsēšanos no trīsriteņa uz divriteni ?Ar unikālas konstrukcijas  velosipēdu  TWIST "2in1" no Sun Baby to izdarīt ir pavisam vienkārši!Sākumā bērns brauc uz trim riteņiem, kas nodrošina stabilitāti un novērš kritiena iespēju ..
87,90€ 98,00€
Bez nodokļa:72,64€
Rāda no 1 līdz 17 kopā 17 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai