Izvēlne
Jūsu grozs

deguna aspiratori

Zīdaiņu iesnas var būt nepatīkams pārsteigums jaunajiem vecākiem. Bērns vēl nevar iztukšot savu degunu, un šeit palīgā nāk deguna aspirators. Lielākā daļa vecāku to saista ar klasisko bumbieri, ko izmantoja viņu vecāki un, iespējams, viņu vecvecāki. Tomēr šodien jūs varat atrast daudz modernizētu risinājumu, kas ir ērtāki, drošaki un higiēniskāki. Plānojot iegādāties šādu ierīci, īpaša uzmanība jāpievērš tādiem aspektiem kā drošs uzgalis, kas nekairina gļotādu, lietošanas ērtums un higiēna, kā arī papildu piederumi, kas ļauj pielāgot darbu iesnu smaguma pakāpei. 

Vienkāršākais izdalījumu izsūknēšanas veids ir tradicionālais bumbieris. Kādreiz tas ir bijis ikviena vecāka aptieciņā, šodien tur parādās arvien retāk un kad parādās, tad jau nedaudz atsvaidzinātā formā. Mūsdienu bumbieriem ir nedaudz atšķirīga struktūra, tāpēc tos ir vieglāk nomizot. Tomēr to galvenā priekšrocība ir salīdzinoši zemā cena.

Mūsdienīgākas, ērtākas un drošākas alternatīvas ir mātes elpas aspirators un elektriskais aspirators. Pirmajam, kas darbojas ar vecāku ieelpu, ir tāda priekšrocība, ka tas praktiski nerada skaņu un to var izmantot jebkur, bet tam ir nepieciešams vecāks ar spēcīgām un ietilpīgām plaušām.

Elektriskie deguna aspiratori ir lielisks risinājums iesnu atsūkšanai zīdaiņiem un vecākiem bērniem. Šādi aspiratori tiek darbināti ar elektrību vai komplektā iekļautajām baterijām. Parasti tie ir aprīkoti ar mīkstiem stiprinājumiem, kas izgatavoti no smalka un mīksta materiāla, kas neizraisa kairinājumu pat mazākajiem pacientiem. Papildu iespēja var būt arī iebūvēta funkcija ar melodijām, kas paredzēta bērna izklaidēšanai procedūras laikā.

deguna aspiratori

deguna aspiratori veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Zīdaiņu iesnas var būt nepatīkams pārsteigums jaunajiem vecākiem. Bērns vēl nevar iztukšot savu degunu, un

Zīmols: BabyOno
Aspirators ir ideāls produkts, ja bērnam ir iesnas. Tas ir mazs, viegli apstrādājams un ļoti viegli kopjams. Palīdz izvadīt deguna izdalīšanos zīdaiņiem un bērniem, īpašs uzgalis pasargā maigo deguna gļotādu no kairinājuma, ir higiēnisks vāciņš.Izmērs: 8 x 16 x 4 cmBabyonoEAN 5901435409701..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Zīmols: BabyOno
Aspirators ir ideāls produkts, ja bērnam ir iesnas. Tas ir mazs, viegli apstrādājams un ļoti viegli kopjams. Palīdz izvadīt deguna izdalīšanos zīdaiņiem un bērniem, īpašs uzgalis pasargā maigo deguna gļotādu no kairinājuma, ir higiēnisks vāciņš.Izmērs: 8 x 16 x 4 cmBabyonoEAN 5901435409718..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Zīmols: BabyOno
Aspirators ir ideāls produkts, ja bērnam ir iesnas. Tas ir mazs, viegli apstrādājams un ļoti viegli kopjams. Palīdz izvadīt deguna izdalīšanos zīdaiņiem un bērniem, īpašs uzgalis pasargā maigo deguna gļotādu no kairinājuma, ir higiēnisks vāciņš.Izmērs: 8 x 16 x 4 cmBabyonoEAN 5901435409701..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Zīmols: Canpol babies
Silikona deguna bumbieris-aspirators ļauj ātri un ērti attīrīt bērna degunu no izdalījumiem. Aspirators ir aprīkots ar mīkstu, profilētu silikona uzgali, kas nekairina gļotādu un neļauj uzgalim pārāk dziļi iekļūt mazuļa degunā. Caurspīdīgā trauka krāsa ļauj redzēt tā saturu un atvieglo bumbiera tīrī..
3,49€
Bez nodokļa:2,88€
Zīmols: Canpol babies
Deguna aspirators ir paredzēts bērniem līdz trīs gadu vecumam, kuri vēl neprot patstāvīgi iztīrīt degunu. Aspirators palīdz izņemt lieko sekrēciju, kas var izraisīt tādas komplikācijas kā klepus vai ausu infekcijas. Ierīci ir viegli lietot. Nav nepieciešams izmantot filtrus vai baterijas. Jūs varat ..
4,39€
Bez nodokļa:3,63€
Zīmols: BabyOno
Deguna aspirators ir paredzēts bērniem līdz trīs gadu vecumam, kuri paši nevar izpūst degunu. Aspiratoram ir regulējama sūkšanas jauda. Filtra nomaiņa nav nepieciešama. Deguna tīrīšana ar aspiratoru ļauj bērnam brīvi elpot, gulēt, ēst un dzert. Deguna aspirators ir izgata..
4,70€
Bez nodokļa:3,88€
Zīmols: Isoxis
Elektriskais aspirators ir efektīva ierīce gļotu un iesnu attīrīšanai no deguna dobuma un deguna blakusdobumiem. Ierīce nodrošina pietiekami spēcīgu sūkšanu, lai viegli iztīrītu degunu un nodrošinātu ērtu elpošanu miega laikā un visas dienas garumā. Ierīcei ir ergonomiska forma, tā ir maza un viegla..
10,90€
Bez nodokļa:9,01€
Zīmols: Isoxis
Elektriskais aspirators ir efektīva ierīce gļotu un iesnu attīrīšanai no deguna dobuma un deguna blakusdobumiem. Ierīce nodrošina diezgan spēcīgu sūkšanu, kas maigi attīra degunu un nodrošina ērtu elpošanu miega un dienas laikā. Nomaināmi silikona uzliktņi garantē drošību pat mazākajiem deguntiņiem!..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Zīmols: BabyOno
Elektroniskais deguna aspirators ir glābiņš grūtos laikos, īpaši jūsu mazulim. Efektīvi un droši izņem aizlikta deguna sekrēciju, nodrošinot, ka jūsu mazulis var viegli elpot. Nekāda kairinājuma, pilnīgs komforts. Tas darbojas klusi, tāpēc netraucē miegu. Šis ir risinājums arī jums. Nomierinoša m..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai