Izvēlne
Jūsu grozs

deguna aspiratori

Zīdaiņu iesnas var būt nepatīkams pārsteigums jaunajiem vecākiem. Bērns vēl nevar iztukšot savu degunu, un šeit palīgā nāk deguna aspirators. Lielākā daļa vecāku to saista ar klasisko bumbieri, ko izmantoja viņu vecāki un, iespējams, viņu vecvecāki. Tomēr šodien jūs varat atrast daudz modernizētu risinājumu, kas ir ērtāki, drošaki un higiēniskāki. Plānojot iegādāties šādu ierīci, īpaša uzmanība jāpievērš tādiem aspektiem kā drošs uzgalis, kas nekairina gļotādu, lietošanas ērtums un higiēna, kā arī papildu piederumi, kas ļauj pielāgot darbu iesnu smaguma pakāpei. 

Vienkāršākais izdalījumu izsūknēšanas veids ir tradicionālais bumbieris. Kādreiz tas ir bijis ikviena vecāka aptieciņā, šodien tur parādās arvien retāk un kad parādās, tad jau nedaudz atsvaidzinātā formā. Mūsdienu bumbieriem ir nedaudz atšķirīga struktūra, tāpēc tos ir vieglāk nomizot. Tomēr to galvenā priekšrocība ir salīdzinoši zemā cena.

Mūsdienīgākas, ērtākas un drošākas alternatīvas ir mātes elpas aspirators un elektriskais aspirators. Pirmajam, kas darbojas ar vecāku ieelpu, ir tāda priekšrocība, ka tas praktiski nerada skaņu un to var izmantot jebkur, bet tam ir nepieciešams vecāks ar spēcīgām un ietilpīgām plaušām.

Elektriskie deguna aspiratori ir lielisks risinājums iesnu atsūkšanai zīdaiņiem un vecākiem bērniem. Šādi aspiratori tiek darbināti ar elektrību vai komplektā iekļautajām baterijām. Parasti tie ir aprīkoti ar mīkstiem stiprinājumiem, kas izgatavoti no smalka un mīksta materiāla, kas neizraisa kairinājumu pat mazākajiem pacientiem. Papildu iespēja var būt arī iebūvēta funkcija ar melodijām, kas paredzēta bērna izklaidēšanai procedūras laikā.

Zīmols: BabyOno SKU: ONO-043.02
Aspirators ir ideāls produkts, ja bērnam ir iesnas. Tas ir mazs, viegli apstrādājams un ļoti viegli kopjams. Palīdz izvadīt deguna izdalīšanos zīdaiņiem un bērniem, īpašs uzgalis pasargā maigo deguna gļotādu no kairinājuma, ir higiēnisks vāciņš.Izmērs: 8 x 16 x 4 cm..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Zīmols: BabyOno SKU: ONO-043.01
Aspirators ir ideāls produkts, ja bērnam ir iesnas. Tas ir mazs, viegli apstrādājams un ļoti viegli kopjams. Palīdz izvadīt deguna izdalīšanos zīdaiņiem un bērniem, īpašs uzgalis pasargā maigo deguna gļotādu no kairinājuma, ir higiēnisks vāciņš.Izmērs: 8 x 16 x 4 cm..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Zīmols: Canpol babies SKU: CAN-56007
Deguna aspirators ir paredzēts bērniem līdz trīs gadu vecumam, kuri vēl neprot patstāvīgi iztīrīt degunu. Aspirators palīdz izņemt lieko sekrēciju, kas var izraisīt tādas komplikācijas kā klepus vai ausu infekcijas. Ierīci ir viegli lietot. Nav nepieciešams izmantot filtrus vai baterijas. Jūs varat ..
4,39€
Bez nodokļa:3,63€
SKU: IST-19496
Bērna deguna tīrīšana ir nepieciešama rinīta, alerģiju ārstēšanai un novērš slimības tālāku attīstību.Aspiratoram ir pat 6 iebūvēti ātrgaitas režīmi. Režīmus atkarībā no vajadzībām var izvēlēties, izmantojot praktisku pogu, kas atrodas ierīces centrā. Aspiratots ir ļ..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai