Izvēlne
Jūsu grozs

koka rotaļlietas mazuļiem

koka rotaļlietas mazuļiem

koka rotaļlietas mazuļiem

koka rotaļlietas mazuļiem veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Zīmols: BĒBIS
Komplektā ir mājdzīvnieks, atliek tikai saskaņot formas, un jaukais lācītis tiks izveidots. Viss komplekts ir izgatavots no koka ar lielisku grafiku un krāsām.Plāksnes izmērs: - 14,5 x 15 x 0,2 cmPuzle spēle aizņems ilgu laiku, sagādājot viņam lielisku izklaidi un vienlaikus palīdzot piefiksēt dzīvn..
1,60€
Bez nodokļa:1,32€
Koka kluči-puzle FERMA 6in1 (7878)
-23 %
Zīmols: BĒBIS
Fantastiska puzle koka kluču veidā. Spēle sastāv no attēla izveidošanas ar vienг no džungļos dzīvojoša dzīvniekг. Viena mīkla ir pat 6 dažādi attēli, kas jāsakārto: sunītis,pīle, gotiņa,gailītis,zaķītis,jēriņš.Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē loģiskās domāšanas attīstību un bērn..
3,00€ 3,90€
Bez nodokļa:2,48€
Burvīgais ezītis ir pazaudējis pogas. Palīdziet tās atrast un stingri piestipriniet pie adatām, lai viņš tās vairs nepazaudētu. Spēles uzdevums ir ievilkt diegu caurumos, lai visas pogas būtu piestiprinātas pie ezīša adatām. Jauks ezis ir lieliska izklaide, kas veicina pareizu bērna at..
3,90€
Bez nodokļa:3,22€
Zīmols: BĒBIS
Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē loģiskās domāšanas attīstību un bērna telpiskās iztēles veidošanos. Noder, apgūstot krāsu, augļu un dzīvnieku nosaukumus. Puzles māca arī pacietību, jo ne vienmēr bērnam pirmajā reizē izdodas savienot bildi ar atveri. Spilgta..
4,20€
Bez nodokļa:3,47€
Zīmols: Kruzzel
Spēlēšanās ar šķirotāju lieliski trenē bērnu rokas un palīdz attīstīt motoriku. Nepietiek ar bloku piestiprināšanu pie atbilstoša torņa – ar tiem ir arī jāmanipulē, lai izvadītu tos cauri izvirzītajiem šķēršļiem. Krāsainais šķirotājs rosina iztēli un radošumu. Bloku saskaņošanas spēles palīdz attīs..
6,50€
Bez nodokļa:5,37€
Spēles laikā ir jānovieto uz Mēness pēc iespējas vairāk krāsainu bloku, kas nav viegli. Mēness turpina svārstīties, kad uz tā tiek uzlikti kluči. Lieliska spēle, kas veicina roku un acu koordinācijas attīstību, kā arī pozitīvi ietekmē bērna telpiskās iztēles veidošanos.Rotaļlieta ir veidota, ..
7,40€
Bez nodokļa:6,12€
Zīmols: SUN BABY
Iemāciet savam mazajam nosaukt transportlīdzekļus pilsētas satiksmē, izmantojot šo 6 puzļu komplektu. Puzle ir nokrāsota ar netoksisku krāsu.Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Kastes izmēri 12x1x29 cmSunbaby..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Zīmols: OOPS
Padariet mācīšanos jautru ar klasisko koka abakusu no OOPS! Unikālā krāsu palete un dizains ar ezīti rada skaistu rotaļlietu jautrai izklaidei ar 40 koka pērlītēm uz 4 vārpstām. Apgūstiet krāsas, skaitīšanas un matemātikas prasmes.Izglītojoša koka abacus rotaļlieta bērniem no 3 gadu vecuma.Ietver 4 ..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Jauki dzīvnieki, kas garantē jūsu bērnam daudz jautrības un arī iemāca daudzas vērtīgas prasmes! Piesātinātas krāsas noteikti piesaistīs bērna uzmanību un veiksmīgi mudina viņu rotaļāties.Spēles mērķis ir sakraut dzīvniekus vienu virs otra. Tas prasīs lielu veiklību un koncentrēšanos – ..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Zīmols: BĒBIS
Krāsainās koka figūriņas vēršanai virvē ir ideāla rotaļlieta bērna roku prasmju attīstīšanai. Komplektā ir 35 dažādu krāsu un formu kubi. Izvelkot virvi caur kluču caurumiem, bērns trenē roku-acu koordināciju, smalko motoriku, koncentrēšanos un uzņēmību. Lieliska izklaide garantēta!Komplektā ietilps..
9,90€
Bez nodokļa:8,18€
Zīmols: BĒBIS
Koka izglītojoša rotaļlieta-puzle ļaus praktizēt daudzas prasmes vienlaikus. Tā pozitīvi ietekmē redzi un tausti, kā arī spēju atšķirt formas, krāsas, attīsta acu-rokas koordināciju un roku veiklību. Bērns ar koka puzli var spēlēties divos veidos - uzliekot kubiņus uz stabiņiem atbilstoši komplektā ..
13,90€
Bez nodokļa:11,49€
Attīstošais koka klucis 22566
-21 %
Zīmols: BĒBIS
Ar attīstošo kubu bērns varēs izzināt formas, krāsas, iemācīties skaitīt, apgūt loģiskās domāšanas prasmes. Kubs atveras no augšas, lai varētu viegli izņemt tā saturu vai ievietot citus rotaļlietu piederumus. Katrā pusā ir sava radošā rotaļlieta, kas ietekmē bērna attīstību: ksilofons, formu š..
14,90€ 18,90€
Bez nodokļa:12,31€
Zīmols: BĒBIS
Balance Bears ir rotaļlieta, kas iedvesmo bērnus dažādos attīstības līmeņos.Rotaļlieta sastāv no divām lācīšu piramīdām, kas balansē uz svariem. Katra piramīda sastāv no trīs dažādu krāsu diskiem. Disku uzlikšana abās skalas pusēs palīdzēs jūsu bērnam saprast saistību starp svaru un līdzsvaru. Spēle..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Zīmols: SUN BABY
Sakārtojiet diskus pēc numerācijas :-)Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu. Rotaļlieta atbilst EN71 drošības standartam.Vecums 12m +Iepakojuma izmēri 26 x 7,5 x 14 cm..
17,40€
Bez nodokļa:14,38€
Zīmols: SUN BABY
Labirints, šķirotājs ar koka klucīšiem, rotējošiem zobratiem un citiem elementiem - rotaļlieta palīdz attīstīt motoriku un bērna uzmanību. Jūsu bērns var iemācīties skaitīt, novietojot koka gabalus pareizajās vietās. Atbalsts kognitīvo prasmju attīstībai tiek veikts, stimulējot loģisko domāš..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY
Rotaļlieta ļauj bērnam attīstīt taustes sajūtu un vingrināt koordināciju. Stimulē telpisko iztēli, spēju radoši izmantot atsevišķus elementus un apvienot tos ar citām rotaļlietām. Komplektā ir astoņi dažādu krāsu bloki, kurus var kārtot un kombinēt dažādos veidos. Produkta īpašības: - ve..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Zīmols: SUN BABY
Koka izglītojošais kubs ir unikāls produkts, kas paredzēts īpaši jaunākajiem pētniekiem. Šī interaktīvā rotaļlieta piedāvā daudzas mācīšanās un attīstības iespējas bērniem no 10 mēnešu vecuma. Rotaļlietas augšpusē ir labirints, kas mudina bērnu to izpētīt un ar to rīkoties. Rotējošie burtu u..
19,30€
Bez nodokļa:15,95€
Zīmols: BĒBIS
Daudzfunkcionāla izglītojoša māja - katrā mājiņas sānā ir sava radošā rotaļlieta, kas ietekmē bērna attīstību. Ir ksilofons, 2 formu šķirotāji un pat āmurs! Māja tiek piegādāta izjaukta, vienkārši salieciet to un nostipriniet ar skrūvēm. Komplektā ietilpst visas lietas, kas būs nepieciešamas mont..
19,90€ 21,90€
Bez nodokļa:16,45€
Zīmols: SUN BABY
Pilsētas džungļi: koka bloku komplekts ar stiepļu labirintu.Rotaļlieta ir krāsota ar netoksisku krāsu un atbilst EN71 drošības standartam.Vecums: 18+Iepakojuma izmēri 25x11x22 cmSun Baby..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Zīmols: SUN BABY
Klucīši veicina bērna motorisko prasmju attīstību. Rotaļlieta, krāsota ar netoksisku krāsu, ir droša bērniem, atbilst EN71 drošības standartam.Kvalitatīvi, triecienizturīgi kluči kalpos ļoti ilgi, sagādājot mazulim daudz prieka.TEHNISKAS DETAĻAS:Vecums 12m +Izmēri 30x24x7 cm..
29,90€
Bez nodokļa:24,71€
Zirdziņš - šūpulis koka KX4885
-28 %
Zīmols: LULILO
Ir pienācis laiks doties īstā ceļojumā! Skaistas un acij tīkamas krāsas mudinās ikvienu bērnu vizināties ar šūpuļzirdziņu!Lai pārliecinātos, ka jūsu mazais braucējs ir drošībā, segliem ir atzveltne un barjera, lai viņš droši noturētos vertikāli! Īpaši kāju balsti pasargās kājas no saspiešanas zem sl..
36,90€ 50,90€
Bez nodokļa:30,50€
Koka stumjamā rotaļlieta-rati (6495)
-15 %
Zīmols: BĒBIS
Rati, kas atvieglos jūsu mazuļa pirmos soļus un labi darbosies arī turpmākajā dzīvē kā ratiņi iecienītākajām rotaļlietām un kā mācību līdzeklis skaitīšanai. Pastaiga ar stūmēju palīdz mazulim saglabāt līdzsvaru, mācoties staigāt. Turklāt rotaļlieta atbalsta visa ķermeņa manuālo prasmju un motorisko ..
38,90€ 45,90€
Bez nodokļa:32,15€
Zīmols: SUN BABY
Labirints, skaitamie kauliņi, izglītojošs pulkstenis, rakstāmdēlis- tas viss palīdz attīstīt bērna smalkās un motoriskās prasmes. Attīstošais kubs ļauj iemācīties atpazīt formas un krāsas, kas ir svarīgi vizuālās uztveres attīstībai un spējai atšķirt apkārtējās pasaules elementus. Bērns var ..
39,91€
Bez nodokļa:32,98€
Koka stumjamie rati-rotaļlieta XXL koka E01.059.1.1
-14 %
Zīmols: SUN BABY
Šī koka interaktīvā rotaļlieta+stumējs sniedz atbalstu un palīdz saglabāt līdzsvaru, kad mazulis mācās staigāt. Tajā ir pagriežamie zobrati, labirints, šķirotājs, šķīvji un sīklietu glabātuve. Produkts ir ražots saskaņā ar EN71 drošības standartu. Sākotnēji, kad bērns vēl nav gatavs patstāvīgi spe..
42,00€ 49,00€
Bez nodokļa:34,71€
Koka klucis-šķirotājs SunBaby E01.017.0.1
-11 %
Zīmols: SUN BABY
Koka izglītojošais kubs ir lieliska rotaļlieta, kas sniegs jūsu bērnam daudzas stundas aizraujošas un izglītojošas izklaides. Šī daudzfunkcionālā rotaļlieta ir izstrādāta, lai attīstītu mazuļa manuālās, motoriskās un kognitīvās prasmes. Kebs ir piemērots bērniem vecumā no 18 mēnešiem, snied..
45,00€ 50,30€
Bez nodokļa:37,19€
Rāda no 1 līdz 26 kopā 26 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai