Izvēlne
Jūsu grozs

ķermeņa termometri

Bērna pirmie dzīves gadi ir viņa imūnsistēmas veidošanās laiks. Vīrusu vai bakteriālo infekciju gadījumā nepieciešama ātra diagnostika, ar ko palīdz regulāra temperatūras mērīšana. Augstas kvalitātes mazuļa termometrs nodrošinās precīzu šī parametra mērījumu. Vecākiem bieži rodas jautājums, kādu termometru izvēlēties savam bērnam. Tirgū ir pieejami dažādi modeļi, un ražotāji piedāvā arvien jaunus risinājumus. Diemžēl ne visi no tiem garantē uzticamus un precīzus mērījumu rezultātus.

Droši vien daudzi no mums joprojām atceras vecos dzīvsudraba termometrus, kuru ražošana tika pārtraukta 2009. gadā, jo radās kaitīga ietekme uz veselību un vidi. Bīstamais dzīvsudrabs stikla termometros aizstāts ar spirtu, taču salīdzinoši ilgā mērīšanas laika un salūzuma riska dēļ šie termometri nav piemēroti zīdaiņu un mazu bērnu temperatūras mērīšanai.

Tirgū var atrast arī viegli lietojamus un lētus, bet diemžēl ne pārāk precīzus slokšņu termometrus. Mērījumu veic, pielīmējot termolenti pie pieres un pēc tam salīdzinot sloksnes krāsu ar krāsu uz parauga. Tas ir tikai indikatīvs veids, kā pārbaudīt, vai ķermeņa temperatūra ir paaugstināta, tāpēc bērniem tie praktiski nav izmantojami.

Mūsdienu elektroniskie skārienjutīgie termometri ļoti precīzi un, pats galvenais, ļoti ātri mēra bērna temperatūru. Tie ļauj izmērīt temperatūru dažu desmitu sekunžu laikā ar precizitāti ±0,1°C. Mērījuma beigas bieži signalizē ar skaņas signālu, un rezultāts parādās elektroniskajā displejā. Tradicionālie skārienekrāna elektroniskie termometri var izmērīt jūsu mazuļa temperatūru padusē, mutē un tūpļa zonā. Izvēlieties termometru ar mīkstu elastīgu galu, kas palielina drošību lietošanai maziem bērniem.

Bērna turēšana vienā vietā, nekustoties un mērot temperatūru, vecākiem bieži vien ir īsts izaicinājums, tāpēc katra sekunde ir svarīga. Bezkontakta infrasarkanie termometri atrisina šo problēmu. Vienkārši pietuviniet šādu ierīci pie ķermeņa dažu centimetru attālumā un nospiediet atbilstošo pogu, lai dažu sekunžu laikā iegūtu ticamu rezultātu. Jūs varat viegli izmērīt temperatūru pat tad, kad jūsu mazulis guļ. Infrasarkano termometru priekšrocība ir to daudzpusība. Papildus ķermeņa temperatūrai šis termometrs var izmērīt arī gaisa, peldūdens vai pārtikas temperatūru. Šim termometram jābūt katrā mājas aptieciņā. Pateicoties tam, jūs varat vienkārši, ātri, precīzi un bez stresa pārbaudīt, vai jūsu bērnam ir temperatūra.

ķermeņa termometri

ķermeņa termometri veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Bērna pirmie dzīves gadi ir viņa imūnsistēmas veidošanās laiks. Vīrusu vai bakteriālo infekciju gadījumā

Zīmols: BabyOno
Elektroniskais termometrs ar mīkstu galu ir medicīnas ierīce, kas ļauj viegli un precīzi izmērīt ķermeņa temperatūru. Tā elastīgais uzgalis nodrošina drošu un ērtu mērīšanu. Jūsu ērtībām mērījumu rezultātu pavada skaņas signāls ar atspoguļošanu lasāma LCD displejā. Enerģijas taupīšanas displejs un a..
4,20€
Bez nodokļa:3,47€
Zīmols: BabyOno
Babyono bezkontakta termometrs mēra temperatūru ātri un precīzi. Nospiežot pogu, jūs varat iegūt precīzus rādījumus tikai 1 sekundē. Šo termometru ir vieglāk un ērtāk lietot nekā tradicionālos perorālos, rokas vai ausu termometrus. Termometrs mēra arī priekšmetu, pārtikas, šķidrumu un vid..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Rāda no 1 līdz 2 kopā 2 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai