Izvēlne
Jūsu grozs

Zvēriņi-šūpuļi

Zirdziņi un citi dzīvniecīņi-šūpuļi ir visu laiku mīļāka rotaļlieta. Turklāt, tas ir pirmais “trenažieris”, kas attīsta bērna vestibulāro aparātu, koordināciju, veiklību un lielo motoriku, spēju noturēt līdzsvaru. Rotaļlietas vēsture aizsākās Senajā Grieķijā. Tieši tur šāda izklaide bērniem parādījās mūsu ēras 5. gadsimtā. Viduslaiku Eiropā koka šūpuļzirdziņš tika izmantots ne tikai spēlēm, bet arī bērnu jāšanas prasmju trenēšanai.

Pats šūpošanas process nomierina bērnus un sniedz daudz pozitīvu emociju vecākajiem bērniem. Spēle ar šūpuļzirdziņu palīdz attīstīt fantāziju un iztēli.Šūpuļzirdziņā var šūpoties bērni no 1 līdz 4-5 gadiem. Šūpošanas process ir vienkāršs un pieejams dažāda auguma bērniem ar dažādu fiziskās sagatavotības līmeni. Daudzi modeļi ir aprīkoti ar skaņas moduli, kas vēl vairāk dažādo izklaidi. Šūpuļkrēsla izmēram jābūt tādam, lai bērns varētu viegli tajā uzkāpt bez ārējas palīdzības, sēdēt taisni, neizliekt mugurkaulu un ar pussaliektām kājām sasniegt balstu (kāpnīšus). Šūpuļkrēsla šūpošanās amplitūda nedrīkst būt pārāk liela vai pārāk maza. Jo garākas ir slieces priekšā un aizmugurē un jo mazāks ir to izliekums, jo rotaļlieta ir stabilāka. Šūpuļzirgam jābūt ar ērtiem, gludiem rokturiem, mīksto sēdekli, kas izgatavots no nodilumizturīga un taustei patīkama materiāla, neslīdošiem ērtiem kāpšļiem vai kāju balstiem.

Zvēriņi-šūpuļi PREČU KATALOGĀ

 

Zirdziņš - šūpulis DOMINIK BabyMix 46434
-10 %
Zīmols: BABY MIX SKU: CAR-46434
Mīksts šūpuļzirdziņš ir paredzēts bērniem, kam patīk piedzīvojumi – bērns jutīsies kā īsts jātnieks.Zirdziņš izgatavots no mīksta plīša, ar dekoratīvo lakatiņu uz kakla, aprīkots ar koka šūpošanas sliecēm, kuru profils pasargā bērnu no apgāšanās..
55,00€ 61,00€
Bez nodokļa:45,45€
Zīmols: Canpol babies SKU: SW-Q3939
Šis unikālais 2-in-1 produkts var darboties kā šūpuļkrēsls vai droša rotaļlieta-braucamais. Divu rotaļlietu kombinācija padara žirafi ideāli piemērotu dažādiem bērna attīstības posmiem.Aprīkota ar sānsliecēm, žirafe var jautrā veidā šūpoties uz priekšu un atpakaļ, ..
55,90€ 58,00€
Bez nodokļa:46,20€
Zīmols: CITS SKU: LEAN-71717
Šis pelēkais ēzelis ar krēmkrāsas un brūniem akcentiem ir taustei patīkams, un tā izturīga konstrukcija nodrošina, ka mazulis var spēlēties bez bailēm. Aprīkots ar siksnām, tas nodrošina pilnīgu drošību šūpošanās laikā. Rotaļlietas izmēri: augstums 49 cm, garums 60 cm un platums 36 cm.Rokturu garum..
68,99€
Bez nodokļa:57,02€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai