Izvēlne
Jūsu grozs

bērnu pudelītes

Pudelīte ir viens no svarīgākajiem bērna dzīves aksesuāriem, kas noder gan agrīnā periodā, ja mamma kādu iemeslu dēļ nevar zīdīt mazuli, gan iepriekš atslauktā mātes piena izmantošanai, gan vēlāk paplašinot mazuļa uztura programmu.  Zīdaiņu barošanas pudelītes ir pieejamas vairākos izmēros, lai tās varētu ērti pielāgot mazuļa vecumam un vajadzībām.

Ideālajai pudelītei jaundzimušā barošanai jābūt 100-150 ml ietilpībai. Vecākajiem bērniem labāk piedāvāt lielu pudeli ar ietilpību 300-330 ml. Visas bērnu barošanas pudelītes ir izgatavotas no drošiem, netoksiskiem un izturīgiem materiāliem un nesatur BPA.

Līdz kuram laikam jābaro mazulis no pudeles? Barošana ar pudelīti jāpārtrauc, kad jūsu mazulim ir 13–15 mēneši. Pusotru gadu vecam bērnam barošanai nevajadzētu lietot pudelīti. Tas ir saistīts ar nepieciešamību rūpēties par bērna mutes higiēnu. Ir vērts atradināt bērnu no pudeles pakāpeniski. Pudeles ilgstoša lietošana var radīt problēmas ar sakodienu un zobu veselību nākotnē. Tomēr jūs varat nomainīt pudeli ar spēciālo bērnu krūzi.

Cik bieži ir jāmaina barošanas pudeles? Barošanas pudeles jāmaina ik pēc 3 mēnešiem. Ir svarīgi arī pareizi nomazgāt pudeli. Ja izmantojat cietākas birstes, pudeles iekšpusē var parādīties skrāpējumi, kuros uzkrājas netīrumi un baktērijas. Neaizmirstiet kopā ar pudeli nomainīt arī knupi.

Kā tīrīt barošanas pudeles? Bērna barošanas pudele ir jānomazgā, vēlams uzreiz pēc tam, kad bērns ir izdzēris pienu. Neatlieciet mazgāšanu uz vēlāku laiku – piens var izžūt un no tā atbrīvoties būs grūtāk. Izmantojiet speciālās ziepes un siltu ūdeni, kā arī speciālu birstīti bērnu pudelīšu un piederumu mazgāšanai. Vienmēr rūpīgi izskalojiet pudeli un knupi. Daudzas barošanas pudelītes var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Sīkāku informāciju par šo var atrast ražotāja instrukcijās.

bērnu pudelītes

bērnu pudelītes veikalā bebis.lv-kvalitāte par saprātīgu cenu

Pudelīte ir viens no svarīgākajiem bērna dzīves aksesuāriem, kas noder gan agrīnā periodā, ja mamma kādu

Zīmols: AKUKU
Profilētā forma ļauj ērti turēt pudeli barošanas laikā. Aprīkota ar silikona pretkoliku knupi uzniversālās formas, (lēnas plūsmas), cieši aizskrūvējamu vāciņu, lai novērstu izšļakstīšanos transportēšanas laikā, un blīvēšanas disku, kas pārvērš pudeli pārtikas uzglabāšanas traukā.Izgatavota no droša ..
2,49€
Bez nodokļa:2,06€
Zīmols: AKUKU
Tradicionāla pudele ar šauru atveri un profilētu formu, kas ļauj to ērti turēt, barojot bērnu. Viegla un ērta, izgatavota no droša materiāla - polipropilēna. Aprīkota ar lēnas plūsmas apaļu silikona knupi. Hermētisks krāsains vāciņš neļauj saturam izlīst transportēšanas l..
2,60€
Bez nodokļa:2,15€
Zīmols: Canpol babies
Polipropilēna pudele no NEWBORN BABY kolekcijas ar tilpumu 60 ml ir ideāla priekšlaikus dzimušiem bērniem medikamentu vai vitamīnu ievadīšanai.Pudele ir viegla un ergonomiski ērta barošanai. Platais kakliņš atvieglo uzpildīšanu un mazgāšanu, un viegli..
2,75€
Bez nodokļa:2,27€
Zīmols: Canpol babies
Izgatavota no stikla. Droša un stabila. Pudele ar apaļo silikona knupīti. Tilpums: 120 ml...
2,90€
Bez nodokļa:2,40€
Zīmols: Canpol babies
Canpol Babies pudelīte ir izgatavota no izturīga un droša polipropilēna, kas nesatur BPA. Pudelai ir apaļš silikona knupis, kas paredzēts 12 m+ vecumam. Pudelei ir ciešs vāks, kas neļauj saturam izšļakstīties transportēšanas laikā un ļauj viegli pārveidot pudeli par trauku pārtikas uzglabāšanai..
2,90€
Bez nodokļa:2,40€
Zīmols: Canpol babies
Canpol PP pudelīte ar šauru kakliņu un īpašu formu, kas ļauj to ērti turēt rokās barošanas laikā. Viegla un ērta, izgatavota no droša materiāla - polipropilēna. Pudelei ir lēnas plūsmas pretkoliku silikona knupis, hermētisks disks, kas pārvērš pudeli pārtikas uzgla..
3,19€
Bez nodokļa:2,64€
Zīmols: Canpol babies
Pudele aprīkota ar apaļu silikona knupi. Pudele izgatavota no jaunas paaudzes materiāla Tritan. Ekoloģiski tīra un nekaitīga, nesatur bisfenolu-A. Vienmēr izskatās kā jauna, izturīga pret traipiem. Ļoti izturīga pret sitieniem. Skaists dizains un koši zimējumi piesaistīs bērna ..
3,19€
Bez nodokļa:2,64€
Zīmols: Canpol babies
Pudele aprīkota ar ātrās plūsmas apaļu silikona knupi (12м +). Tilpums 250 ml. Pudele izgatavota no jaunas paaudzes materiāla - Tritan. Ekoloģiski tīra un nekaitīga, nesatur bisfenolu-A. Vienmēr izskatās kā jauna, izturīga pret traipiem. Ļoti izturīga pret sitieniem. Sk..
3,20€
Bez nodokļa:2,64€
Zīmols: Canpol babies
Pudele izgatavota no materiāla Tritan un aprīkota ar silikona anti-koliku knupi (3m+). Tritan - jaunās paaudzes materiāls, kas ir vērsts uz bērna drošību un veselības aizsardzību. Videi draudzīgs un nekaitīgs (nesatur bisfenola-A). Vienmēr izskatās kā jauns, izturīgs pret traipiem. Ļoti iztur..
3,48€
Bez nodokļa:2,88€
Zīmols: Canpol babies
Pudele aprīkota ar silikona anti-koliku knupi (3m+) un ērtiem rokturiem. Pudele izgatavota no materiāla Tritan - jaunās paaudzes materiāls, kas ir vērsts uz bērna drošību un veselības aizsardzību. Videi draudzīgs un nekaitīgs (nesatur bisfenola-A). Vienmēr izskatās kā jauns, izturīgs pret tra..
3,49€
Bez nodokļa:2,88€
Pudele ar plato kakliņu ROYAL 120 ml 35/233 blue
-32 %
Zīmols: Canpol babies
Pudele aprīkota ar lēnās  plūsmas apaļu silikona knupi (0+). Tilpums 120 ml. Pudele izgatavota no jaunas paaudzes materiāla - Tritan. Ekoloģiski tīra un nekaitīga, nesatur bisfenolu-A. Vienmēr izskatās kā jauna, izturīga pret traipiem. Ļoti izturīga pret sitieniem. ..
3,90€ 5,70€
Bez nodokļa:3,22€
Zīmols: Canpol babies
Pudele aprīkota ar silikona anti-koliku knupi (3m+). Pudele izgatavota no materiāla - Tritan. Tritan - jaunās paaudzes materiāls, kas ir vērsts uz bērna drošību un veselības aizsardzību. Videi draudzīgs un nekaitīgs (nesatur bisfenola-A). Vienmēr izskatās kā jauns, izturīgs pret traipiem..
3,94€
Bez nodokļa:3,26€
Zīmols: BabyOno
Pretkoliku pudele ar platu kakliņu BABYONO 402 ir izstrādāta, lai barošanas laikā nodrošinātu mazulim maksimālu drošību un veselību. Trīskāršā pretvakuuma nipeļu sistēma novērš vakuuma veidošanos, aizsargājot bērnu no kolikām. Uzgaļa forma imitē mātes krūti,..
3,96€
Bez nodokļa:3,27€
Zīmols: BabyOno
Pretkoliku pudele ar platu kakliņu BABYONO 402 ir izstrādāta, lai barošanas laikā nodrošinātu mazulim maksimālu drošību un veselību. Trīskāršā pretvakuuma nipeļu sistēma novērš vakuuma veidošanos, aizsargājot bērnu no kolikām. Uzgaļa forma imitē mātes krūti,..
3,96€
Bez nodokļa:3,27€
Zīmols: BabyOno
Pretkoliku pudele ar platu kakliņu BABYONO 402 ir izstrādāta, lai barošanas laikā nodrošinātu mazulim maksimālu drošību un veselību. Trīskāršā pretvakuuma nipeļu sistēma novērš vakuuma veidošanos, aizsargājot bērnu no kolikām. Uzgaļa forma imitē mātes krūti, pagarinās barošanas laikā, saglabājot dab..
3,96€
Bez nodokļa:3,27€
Zīmols: Canpol babies
Ar rūpēm par bērna veselību un drošību: šķidrums pudeļu, knupju un citu bērnu priekšmetu mazgāšanai. Hipoalerģisks, bezkrāsains, ar dabīgām sastāvdaļām. Neliels daudzums ir pietiekams, lai efektīvi iztīrītu atlikušo ēdienu no pudeles un citiem barošanas piederumiem.Šķidrums ir piemērots arī rotaļlie..
4,19€
Bez nodokļa:3,46€
Zīmols: Canpol babies
Praktiska krāsaina ūdens pudele bērniem, kuri iemācījušies dzert paši. Aprīkota ar salokāmu silikona cauruli. Kustīgā vāka daļa ļauj ērti paslēpt salmiņu, novēršot nekontrolētu dzēriena izlīšanu. Profilēta forma atvieglo ūdens pudeles turēšanu mazu bērnu rokās. Pud..
4,29€
Bez nodokļa:3,55€
Zīmols: BabyOno
Pretkoliku pudele ar platu kakliņu BABYONO 403 ir izstrādāta, lai barošanas laikā nodrošinātu mazulim maksimālu drošību un veselību. Trīskāršā pretvakuuma nipeļu sistēma novērš vakuuma veidošanos, aizsargājot bērnu no kolikām. Uzgaļa forma imitē mātes krūti,..
4,45€
Bez nodokļa:3,68€
Zīmols: BabyOno
Kolekcija NATURAL NURSING ir mūsdienīga atbilde mazuļu dabiskajām vajadzībām!Babyono NATURAL NURSING ir "sievišķīgākā" pudele tirgū: tai ir īpaši izstrādāta forma pie pamatnes, kas imitē mātes krūtis.Tā ir arī šaurākā pretkoliku pudelīte tirgū – profilētā pamatnes forma padara to viegli un stabili t..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Zīmols: Canpol babies
Tilpums 250 ml. Pudele aprīkota ar anti-koliku apaļu knupi un ērtiem rokturiem. Pudele izgatavota no materiāla - Tritan. Tritan - jaunās paaudzes materiāls, kas ir vērsts uz Jūsu mazuļa drošību un veselības aizsardzību. Videi draudzīgs un nekaitīgs (nesatur bisfenola-A). Vienmēr izskatās kā jauns, i..
5,10€
Bez nodokļa:4,21€
Zīmols: BabyOno
Kolekcija NATURAL NURSING ir mūsdienīga atbilde mazuļu dabiskajām vajadzībām!BABYONO 1451 ir "sievišķīgākā" pudele tirgū: tai ir īpaši izstrādāta forma pie pamatnes, kas imitē mātes krūtis.Tā ir arī šaurākā pretkoliku pudelīte tirgū – profilētā pamatnes forma padara to viegli un stabili turamu pat a..
5,35€
Bez nodokļa:4,42€
Žāvētājs pudelēm un aksesuāriem BabyOno 1071/01 white
-21 %
Zīmols: BabyOno
Pudeļu un aksesuāru universālais žāvētājs ir neaizvietojams gan mājās, gan ceļojumā. Funkcionāls, paredzēts visu veidu pudelēm, viegli saliekams un tīrāms. Izstrādāts tā, lai varētu viegli izlaist ūdeni, novietojot žāvētāju uz izlietnes.Īpašības:• paredzēts visu veidu pudelēm• izgat..
5,50€ 6,95€
Bez nodokļa:4,55€
Zīmols: BabyOno
Universāls žāvētājs pudelēm un knupīšiem.Funkcionāls, ļauj izžāvēt visus piederumus mazuļa barošanai un kopšanai, viegli salokāms un mazgājams. Ir pamatne ūdens savākšanai, tāpēc nav nepieciešams likt žāvētāju uz izlietnes. Papildu priekšrocība ir neliela platība un interesanta forma. Tehnis..
6,90€
Bez nodokļa:5,70€
Rāda no 1 līdz 23 kopā 23 (Kopā lapu - 1)
Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai