Bonusa punkti

Svarīgi: Bonusa punktus varam piešķirt tikai reģistrētiem lietotājiem un par pirkumiem virs 20,00 EUR vērtībā!

Lojalitātes (bonusa) punktus piešķir registrētajam tīmekļa vietnes bebis.lv Lietotājam par:
1) konkrēto preču iegādi, punktu skaits ir norādīts preces aprakstā;
2) par pirkumiem interneta veikalā vērtībā virs 20,00 EUR, gadījumā ja tie ir apmaksāti ar bankas pārskaitījumu, tiek piešķirts līdzvērtīgs punktu skaits, noapaļot pirkuma summu līdz veselajam skaitlim ( pirkums 30,20 EUR=30 bonusa punkti). Atgriezuma vai atteikuma gadījumā bonusa punkti netiek atgriezti Lietotāja kontā;
3) lojalitātes (bonusa) punkti var tikt piešķirti arī citos gadījumos pēc tīmekļa vietnes administratora ieskatiem.

Reģistrētais lietotājs var uzkrāt Lojalitātes (bonusa) punktus un izmantot tos preču iegādei, izmantojot tīmekļa vietni bebis.lv saskaņā ar tās noteikumiem. Lojalitātes (bonusa) punkti kontam tiek ieskaitīti ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā pēc noteikumos norādīto darbību veikšanas. Sakrātie Lojalitātes (bonusa) punkti netiek apmainīti pret naudu. Lietotājs var iegādāties preci ar Lojalitātes (bonusa) punktiem, sedzot simts procentus no preces vērtības. Konkrētas preces vērtība Lojalitātes (bonusas) punktos ir norādīta tīmekļa vietnē bebis.lv. Tīmekļa vietnes īpašniekam (pārdevējam) ir tiesības vienpusēji, neinformējot Lietotāju, mainīt preces vērtību Lojalitātes (bonusa) punktos. Uzkrātos Lojalitātes (bonusas) punktus var izmantot, norādot vēlamo skaitu pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Uzkrāto Lojalitātes (bonusas) punktu atlikumu Lietotājs var pārbaudīt savā kontā. Uzkrātie Lojalitātes (bonusas) punkti ir spēkā uz nenoteiktu laiku līdz brīdim, kad tiks norādīts citādi.

Pārdevējam ir tiesības vienpusēji un bez iepriekšēja brīdinājuma atteikt Lietotājam pieeju Lojalitātes (bonusa) punktiem, ja ir pamatotas aizdomas par jebkādu Lietotāja negodīgumu Lojālitātes programmā (ieskaitot, bet ne tikai, tehnisku vai citu lojalitātes punktu manipulāciju u.c.).Pilnīga un detalizēta informācija par Lojalitātes programmas punktiem tiek sniegta pa e-pastu bebis@bebis.lv. Tīmekļa vietnes bebis.lv īpašnieks patur tiesības pārskatīt Lojalitātes (bonusas) punktu piešķiršanu vai mainīt to noteikumus jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Lojalitātes (bonusa) punktu programmas sākas 2020.gada 25.maijā.

Kā izmantot Bonusa punktus:
1. Vēlamās preces  ielikt grozā
2. Nospiežot pirkuma groza pogu , izvēlēties opciju
3. Ar nākamo soli tiks piedāvāta iespēja izmantot uzkrātus Bonusa punktus.
4. Izvēlēties šo funkciju un ierakstīt izmantojamo Bonusa punktu skaitu.
* Var arī izlaist 2-4 punktus un ierakstīt vēlamo Bonusa punktu skaitu papildinformācijas lauciņa, punkti tiks noņemti gala rēķinā.