VASARAS CEĻOJUMS AR MAZULI

Ceļojums ar bērnu prasa daudz labāku sagatavošanos nekā jebkurš  brauciens, kurā piedalās tikai pieaugušie. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat ārpus pilsētas uz dažām dienām vai uz ārzemēm uz mēnesi, jums jābūt gataviem dažādām situācijām un pārsteigumiem. Kādi aksesuāri noderēs katrā ceļojumā?

Segas un autiņi ir obligātas katrā ceļojumā! Tas ir īpaši svarīgi, ja ceļojat ar lidmašīnu vai vilcienu, kur parasti ir gaisa kondicionētājs. Ir vērts dot priekšroku bambusa segām, jo ​​tās spēj pielāgoties apkārtējās vides temperatūrai. Kad tā nokrīt, segas uzsilst, un, kad gaiss kļūst siltāks, segas maigi atdziest. Ir labi, ja līdzi ir autiņu komplekts, piemēram, muslīna. Tos var izmantot dažādos veidos. Jūs varat ar tiem apsegt savu mazuli, pasargāt no svelošas saules vai iemērcot ūdenī, izmantot kā mitrās salvetes.

Vannas dvielis - ideāls pludmalē un pēc peldēšanās. Dodoties prom ar mazuli, ir vērts iegādāties arī dvieļus ar kapuci, un vēlams vairāk nekā vienu, ja pavadīsiet laiku pie baseina, ezera vai jūrmalā. Šie dvieļi ir ideāli piemēroti ne tikai pēc peldēšanas, bet arī uz ielas. Pateicoties kapucei, varat nebaidīties, ka bērns atgriezīsies mājās ar sāpošu ausi.

Kā barot bērnu, atrodoties ceļā? Ceļojot ar mazuli, jābūt gatavam arī jebkādām barošanas problēmām. Ja barojiet bērnu ar krūti vai piena maisījumu, ir vērts paņemt līdzi rezerves pudelīti, kā arī traukus ēdiena uzglabāšanai un pudeles sildītāju. Taču, ja mazais sāk ēst cietu pārtiku, ir vērts paņemt līdzi speciālo ūdens pudeli, uzkodu trauciņu un karoti, lai viņš varētu ērti ēst neatkarīgi no atrašanās vietas.

Mīļākās rotaļlietas ir pats galvenais! Neviens ceļojums ar mazu bērnu nav iedomājams bez viņu iecienītākajām rotaļlietām. Neatkarīgi no tā, vai lidojat, vai braucat  ar vilcienu vai automašīnu, jums ir jāņem līdzi vairākas lietas, lai jūsu mazais būtu aizņemts. Vislabāk darbojas tradicionālās un sensora grāmatas. Tie ir maza izmēra, tāpēc nenoslogo bagāžu un interesēs mazuli ilgu laiku. Visas mīkstās rotaļlietas un rotaļlietas ar vibrācijām darbojas arī labi. Ja braucat ar automašīnu, varat paņemt karuseli un piestiprināt to pie automašīnas sēdekļa. Tas var palīdzēt mazuļa aizmigšanas procesā. Ja runājam par rotaļlietām, kas jau noderēs ceļojumā, tad līdzi jābūt attīstošam paklājiņam, kuru var novietot burtiski jebkur - istabā, pludmalē vai parkā. Izbraucieniem uz jūru, ezeru vai vietām ar baseinu lieliski noder arī visas peldēšanās rotaļlietas, kuras var viegli iemest ūdenī.

Soma vai mugursoma mammai, kas nodrošinās komfortu. Visas iepriekš uzskaitītās lietas ir ārkārtīgi noderīgas, taču ir vērts padomāt, kur tās visas iesaiņot! Izvēlieties perfektu somu vai mugursomu mammai, kas padarīs jūsu ikdienu daudz vieglāku. Soma jābūt ar daudz nodalījumiem, tāpat jāskatās, lai somas vai mugursomas rokturi būtu stingri. Svarīgi arī, lai izvēlētais modelis būtu ērts nēsāšanai, jo ar to ceļosiet ilgas stundas.

Sagatavojiet visus nepieciešamos piederumus, un atvaļinājums kopā ar bērnu būs patiess prieks!

.