akcija
Laktators Shell FIDI FREE Lionelo

Laktators Shell FIDI FREE Lionelo

Ražotājs: LIONELO
Modelis: LIO-FIDIFREE
Pieejamība: pieejams vai tuvojas piegāde
Cena: 90,00€ 84,90€
Cena bonusa punktos: 8490
Domājot par komfortu jau no pirmajām maternitātes dienām, Lionelo speciālisti radījuši inovatīvo Lionelo Fidi Free elektrisko krūts sūkni, kas atdarina dabisko zīdīšanas procesu. Pateicoties šim revolucionārajam risinājumam, piena atslaukšana vairs nesagādās Jums bezmiega naktis.
Lactators ir ne tikai intuitīvi lietojams, tam ir masāžas funkcija, bet pats galvenais ir, ka tas darbojas brīvroku režīmā. Tādējādi Jūs ietaupīsiet laiku, kas ir tik svarīgi, rūpējoties par bērnu. Viss, kas jums jādara, ir jānovieto ierīce aiz krūštura bļodiņas, un varat veiksmīgi veikt visas savas ikdienas aktivitātes. Lionelo FIDI FREE piena pumpis ir pārnēsājama brīvroku ierīce. To var izmantot, strādājot, mācoties, atpūšoties vai veicot mājsaimniecības darbus.
Akumulatora pietiks visai dienai. Izmantojot ierīci, Jūs ietaupīsiet līdz 3 stundām dienā. Un mēs visi zinām, cik svarīgs jaunai māmiņai ir katrs mirklis.
Ierīce piedāvā divus darbības režīmus: prolaktācijas masāžu 5 dažādos intensitātes līmeņos un sūknēšanu. Sūkšanas jauda ir 0,031 kPa, kas ir salīdzināma ar klasiskajiem elektroniskajiem krūts sūkņiem. Lionelo Fidi Free krūts sūkņa komplektā atradīsiet piltuves trīs izmēros. Tās ir izgatavotas no silikona un ādai draudzīga materiāla.
Jūs varat viegli uzturēt savu krūts sūkni tīru. Visus elementus, kas jātīra, var sterilizēt vai applaucēt. Tie nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas – nesatur BPA. Produkts atbilst ES noteiktajiem standartiem.
Lionelo Fidi Free krūts sūknis ir ļoti kluss. Tā skaļums nepārsniedz 50 dB, kas ir par līmeni zemāks par parastas sarunas skaņām. Īpaša funkcija ļauj apturēt ierīces darbību un taupīt enerģiju, un iebūvētais kontrolleris liks ierīcei automātiski izslēgties pēc 30 minūtēm. Iebūvētās gaismas diodes parāda, vai sūknis ir ieslēgts, un informē par uzlādes līmeni. Pateicoties tam, Jūs vienmēr zināt, kad krūts sūknis būs jāpievieno lādētājam.
Tehniskie dati:
Sūkšanas režīmi: 5 līmeņi
Masāžas režīmi: 5 līmeņi
Darbības režīmi: 2 (barošana, prolaktācijas masāža)
Akumulatora indikators
Materiāli: silikons, polipropilēns, plastmasa
Tvertnes tilpums: 150 ml
Barošanas avots: USB c; 5V, 2A
Produkta svars 300g
Interneta veikalā bebis.lv (piegādes laiks 1-3 dienas)
vai
Veikalā "BĒBIS" Mārupes ielā 8d, Rīgā (Āgenskalns) -tajā pašā dienā
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv