Velosipēds "3-in1" MOLTO Leggero red SunBaby J02.016.1.1

Ražotājs: SUN BABY
Modelis: SUN-J02.016.1.1
Pieejamība: precizēt pieejamību
Cena: 45,00€
Cena bonusa punktos: 4600
Balansa ritenis, trīsritenis un divritenis vienā!
Velosipēdu MOLTO ir ārkārtīgi viegli salikt - tikai sedēklim nepieciešama atslēga (iekļauta komplektā). Citi elementi - stūre, priekšējā riteņa dakša, pedāļi un atbalsta riteņi - tiek uzstādīti ar vienu klikšķi!
Pievienojamie atbalsta riteņi ļauj jūsu bērnam pierast pie velosipēda un nodrošina ērtu braukšanu. Pedāļu pievienošana pārveido MOLTO par trīsriteņa un balansa riteņa hibrīdu. Pēc sānu riteņu atvienošanas MOLTO kļūst par tradicionālu velosipēdu.

Sānu atbalsta riteņu un pedāļu uzstādīšanai nav nepieciešami nekādi instrumenti. Montāža un demontāža tikai ar vienu klikšķi!
Lai sagatavotu velosipēdu braucienam, nav vajadzīgas īpašas zināšanas par velosipēda konstrukciju. Palīgriteņu, stūres rata un pedāļu demontāža ir ārkārtīgi vienkārša-tikai nospiediet atbilstošās pogas!

EVA riteņiem nav nepieciešama piepumpēšana un tie ir izturīgi pret caurduršanu. Tie ir arī vieglāki nekā tradicionālie gumijas riteņi. Riteņu rumbās tiek izmantoti  lodīšu gultņi - tie neprasa apkopi un ir ūdensnecaurlaidīgi.

Velosipēds MOLTO atbilst EN71 drošības standartam. Vienmēr iesakām lietot aizsargķiveri!

Tehniskie dati:
    Svars: 4,7 kg
    Izmēri: 77x38x60 cm
    Maksimālā slodze: 30 kg
Sēdekļa augstums: 43-52 cm