Akcija
Matracis SUPREME SEASONS 120x60x13 cm (SIL-SS0130)

Matracis SUPREME SEASONS 120x60x13 cm (SIL-SS0130)

Ražotājs: CITS
Modelis: SIL-SS0130
Pieejamība: precizēt pieejamību
Cena: 76,00€ 69,00€

Matracis SUPREME SEASONS (120x60x13 cm) ir lieliski piemērots jebkurai sezonai. Tā sarkanā puse silda, bet zila atdzesē - pateicoties pārvalkam no patentētā materiāla ar termoregulēšanas īpašībām. Matracis sastāv no diviem kokosriekstu šķiedras (apmēram 1 cm bieziem) slāņiem, kas ietīti pūkainā flīsā, un ļoti elastīgām  HR putām (9 cm).
Noņemams pārvalks izgatavots no divu veidu audumiem, kas piemēroti dažādām sezonām:
- ThermoLITE (ar sarkanu marķējumu) - speciāla šķiedra at apaļiem caurumiem konstrukcijā, lai uzlabotu sildīšanas īpašības. Lielā šķiedras virsma atvieglo mitruma iztvaikošanu un paātrina tā atvadīšanu no ādas un auduma.
- CoolMAX (ar zilu marķējumu) - tam materiālam ir raksturīgas augstas "elpošanas" un ātras izžūšanas spējas. Pateicoties tam, tas saglabā patīkamā vēsuma sajūtu. Audums izgatavots no četrkanālu poliestera šķiedras.

Matrača "sirds" ir ļoti elastīgas putas (High Resiliense Foam). Atšķirībā no standarta poliuretāna putām, tām ir daudzveidīga šūnu struktūra. Tas pozitīvi ietekmē matrača elastību un izturību, kā arī palielina pretestību pret slodzi. Tas viss nozīmē, ka matracis ir ērtāks un izturīgāks. Pateicoties unikālajiem caurumiem, putas iegūst papildus elastīgumu, lai labāk pielāgotos ķermeņa formai, kā arī uzlabo gaisa cirkulāciju, kas atvieglo mitruma atvadīšanu.    

     * trīsslāņu matracis ar izmēru 120x60 cm
     * matrača pildījums: ļoti elastīgas putas HR (9 cm), divi kokosšķiedru slāņi (katrs pa 1 cm), kas iesaiņoti pūkainā flīsā
    * izmērs ir piemērots vairākumam tradicionālo un saliekamo bērnu gultu
    * 13 cm biezums nodrošina ērtu un mierīgu miegu   
    * noņemams pārvalks SUMMER / WINTER ar termoregulācijas īpašībām 
     * elastīgo putu HR lieliska izturība pret deformāciju
     * speciālo apstrādatas putas uzlabo gaisa cirkulāciju un labāk pielāgojas ķermeņa formai
     * videi draudzīgas kokosšķiedras neuzsūc putekļus un nodrošina pareizu mikroklimatu, dabīgo kokosšķiedru slānis uzlabo matrača struktūru, šī konstrukcija nodrošina atbilstošo gaisa cirkulāciju
    * divi slāņi no pūkainas šķiedras, lai sniegtu papildus komfortu un izturību
    * pārvalku var noņemt tīrīšanai
    * katra matrača sastāvdaļa atbilst OEKO-TEX standarta 100 nornām- uzticams tekstilizstrādājums
    * Polijas Mātes un bērna institūta pozitīvs vērtējums
    * ražots Polijā