spilveni-pakavi un kokoni

Skatīt kā: Saraksts Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Pildījums spilveniem MIKROPERLA 8 litri  MATEX 30328
Mikrogranulas ir ideāli piemērotas spilvenu vai pufu pildīšanai. Pateicoties savam mikro.....
7,60€
Spilvens-pakavs  "C" PREMIUM EMERALD TWIGS (112)
 "C" veida spilvens, kas pildīts ar silikona šķiedru, garantē perfektu relaksā.....
30,90€
Spilvens-pakavs BLOWBALL 170 cm Womar PKA-266
Spilvens ļauj ērti apgulties grūtniecības laikā. Nodrošina komfortu atpūšoties .....
29,90€
Spilvens-pakavs BLUE BEARS 170 cm (473)
Spilvens pildīts ar silikona šķiedrām garantē perfektu relaksāciju un atpūtu grūtniecēm. Tas .....
21,90€
Spilvens-pakavs MEADOW 170 cm (474)
Spilvens ROGAL pildīts ar silikona šķiedrām garantē perfektu relaksāciju un atpūtu grūtniecēm.....
21,90€
Spilvens-pakavs RAINBOW 170 cm (1748)
Spilvens-pakavs pildīts ar silikona šķiedrām garantē perfektu relaksāciju un atpūtu grūtniecē.....
21,90€
Ligzda-kokons CUTE OWL Ankras
   Kokons ir paredzēts bērniem no dzimšanas līdz 6 mēnešiem. Aprīkots ar ērt.....
29,00€
Ligzda-kokons STARS grey/white Ankras
   Kokons ir paredzēts bērniem no dzimšanas līdz 6 mēnešiem. Aprīkots ar ērt.....
29,00€
Ligzda-kokons STARS-DOTS grey/white Ankras
   Kokons ir paredzēts bērniem no dzimšanas līdz 6 mēnešiem. Aprīkots ar ērt.....
29,00€

Grūtniecība ir brīnišķīgs periods topošajai mātei. Tomēr jāatceras, ka tas var būt arī ļoti prasīgs. Ķermeņa slodze izraisa diskomfortu, stipras sāpes un ierobežotu mobilitāti. Lai atvieglotu stāvokli, ir izstrādāti speciāli instrumenti, kas pielāgoti grūtnieču vajadzībām. Grūtniecības spilvens ir viens no tiem. Tas ir ideāls elements, lai nodrošinātu ērtu miegu, pareizu mugurkaula un vēdera stāvokli drošā pozīcijā un pilnīgu atpūtu. Visi grūtnieču spilveni ir izgatavoti no nealerģiskiem materiāliem un tiem ir vissvarīgākajie sertifikāti, kas apliecina izmantoto komponentu kvalitāti.

Daudzas sievietes labprāt izmanto spilvenu pēc grūtniecības, piemēram, barojot bērnu ar krūti, kā arī kā sētiņu bērnam. Spilvens ir neaizstājams laktācijas un barošanas no pudeles laikā, tas ļauj izkraut mammas rokas, plecus un muguru, nodrošina komfortu gam mātei, gan bērnam. Turklāt spilvens kalpos kā balsts sēdošam mazulim, noderēs spēlējoties, bērna patstāvīgajiem mēģinājumiem apsēsties, rāpot un var kļūt par mīļāko rotaļlietu.

Gatavojoties bērniņa nākšanai pasaulē, ņemam vērā daudz dažādus aspektus – piemeklējam pareizās mēbeles, aksesuārus, apģērbu, kosmētiku un higiēnas preces. Ļoti populāra pēdējo gadu tendence ir zīdaiņu kokona (ligzdiņas) izmantošana. Tas ir lielisks risinājums, kas patīk gan vecākiem, gan bērniem! Bērnu kokoni ir izstrādāti un radīti, lai palīdzētu mazuļa aprūpē jau no pirmajām viņa dzīves minūtēm. Bērniem ļoti patīk, ja viņus apskauj, īpaši tas ir svarīgi jaundzimušajiem un pavisam mazajiem. Kokoni apvij bērnu un ļauj viņam justies ērti, sniedz drošības un siltuma sajūtu. Bērnam ir mājīgi, ērti, turklāt bērns jūtas drošā telpā, kas mazuļiem ir ļoti svarīgi pirmajās dzīves dienās.

Mīkstais kokons pasargā mazuli vecāku gultā no apgāšanās un ripināšanās. Izmantojot kokonu gultiņā, tas pasargā mazuli no cietajiem stieņiem, turklāt augstās malas atvieglo mazuļa noguldīšanu uz sāniem, kas ir ļoti svarīgi, piemēram, pārtikas atgrušanas gadījumos. Kokonu-ligzdu var novietot arī blakus vecākam, uz paklāja vai dīvāna - tad tā kalpos kā mini-gultiņa, kad vēlamies, lai mūsu bērns būtu visur kopā.

Ratiņos-kulbā kokons var būt kā papildus matracis, kas aptin mazuli un amortizēs triecienus pastaigu laikā. Kokons ir ideāli piemērots arī ceļošanai un ceļojumu laikā. Ir mazuļi, kuriem patīk būt cieši ietītiem segā, kas nodrošina viņiem līdzīgus apstākļus, kādi bija mammas vēderā 9 mēnešus. Ir arī bērni, kuri kategoriski nepieļaus sevi cieši ietīt. Tad segu var noņemt, lai bērns brīvi kustētos, izpleš kājas, bet nepārkāptu drošības robežu.

Iepazīstieties ar  mūsu spilvenu un kokonu piedāvājumu un izvēlieties labāko risinājumu! Visas preces var atrast uz vietas "BĒBIS" veikalā Rīgā, kā arī pasūtīt internetā bebis.lv un tas tiks piegādātas visātrākajā iespējamajā laikā.