Piegādes informācija

PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠUS  PREČU SAŅEMŠANAS VEIDUS:
1) Preču saņemšana mūsu veikala/noliktavā "BĒBIS" -  BEZMAKSAS
Veikala adrese : ( ieeja no ) Mārupes 8d , Rīga , LV-1046 ( karte )
Darba laiks : darba dienās no 10:00 – 19 :00, sestdienās no 11:00 – 17.00.
Kontākttālruņi : +371 67614094, 67807047 
Veicot pasūtījumu , vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ  uz veikalu . Šeit Jūs varat norēķināties par pirkumu gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan ar bankas pārskaitījumu ( priekšmaksa pēc rēķina saņemšanas ) . Prece jāizņem 7 darba dienu laikā pēc tam, kad saņemsiet apstiprinājumu , ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.
2) Preču piegāde ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi (minimālā pasūtījuma summa jābūt 20,00 EUR) :
* piegāde Rīgas robežās: piegādes maksa svārstās no 3 EUR līdz 7.00 EUR un ir atkarīga no piegādes vietas adreses .
Rīgā un Rīgas apkārtnē preces varam piegādāt 1-2 darba dienu laikā  no pasūtījuma izdarīšanas brīža, ja pasūtītā prece ir pieejama noliktavā. Gadījumos, kad preču pasūtījums tiek veikts piektdienā, prece tiks piegādātā pirmdienā. Preču piegādes laiks ir darba dienās no 10:00 līdz 17:30 , bet , iepriekš vienojoties, varam noteikt arī citu piegādes laiku . Piegādes termiņu izmaiņas gadījumā mēs obligāti ar Jums sazināsimies, lai vienotos par citu piegādes laiku.
Nepiegādājam preci uz vietām, kur transporta līdzekļiem apstāties aizliegts. Lūdzam iepriekš par to brīdināt, norādot tuvāko vietu, kur drīkst apstāties. 
* piegādi Latvijas teritorijā veic mūsu partneris-kurjerdienests  2-5 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā . Pirkumiem ar piegādi ārpus Rīgas vienīgais apmaksas veids ir priekšmaksa ar bankas pārskaitījumu .
Preču piegāde ar kurjerdienestu tiek veikta darba dienās . Kurjers ar Jums sazināsies telefoniski ne vēlāk kā 30 minūtes pirms noteiktā piegādes laika.
Kurjerdienesta piegādes  izcenojums aptuveni ir šāds: vienas pakas maksa (EUR) = 4,90+0,20 par katru svara kilogramu. Piemēram, 10 kg pakas piegāde maksās 6,90 EUR (4,90+10x0,20). Maksimālais pakas svars ir 30 kg, pakas izmēri arī ierobežoti. Katrs pasūtījums tiek aprēķināts individuāli pēc vismazāko izmaksu principa, un pasūtītājs saglabā sev  tiesības piekrist piegādei cenai vai atteikties no kurjera pakalpojumiem.
Piegādes cena ārpus Rīgas nav atkarīga no saņemšanas vietas adreses un ir spēkā pat vistālākajiem un mazapdzīvotajiem reģioniem.
Lūdzu  ņemiet vērā , ka piegāde neparedz iekraušanas-izkraušanas , preču uznešanas , kā arī izstrādājuma montāžas un demonstrēšanas darbus !
Kurjers nodrošina preču piegādi  tikai līdz Jūsu mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Pasūtot lielgabarīta vai preces svarā virs 20 Kg iesakām būt gataviem pašiem veikt preces uznešanu vai vienoties par palīdzību ar kurjeru. Tas var būt maksas pakalpojums ( aptuvena cena 1,50-3,00 EUR  par stāvu) . 
3) Piegāde uz  Latvijas Pasts nodaļām visā Latvijā – piegādes cenas sākas no 3,00 EUR un ir atkarīgas no sūtījuma svara un izmēra.
Sūtījums ar preci tiek piegādāts Latvijas Pasts nodaļās 2-4 darba dienu laikā . Saņemot preci  pasta nodaļā  Jums ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Latvijas Pasts pakalpojumu tarifus  var apskatītiešeit
Lūdzu , ņemiet vērā  ierobežojumus pasta sūtījumiem : maksimālais izmērs – garuma un lielākā apkārtmēra summa jābūt līdz 200 cm, neviens no izmēriem nedrīkst pārsniegt 105 cm. Noformējot papildpakalpojumu Lielizmēra, varat nosūtīt arī lielāku paku. Sūtījuma  maksimālais svars ir  20 kg.
Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu  ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas ) .
4) Pickup Paku Bode  - preču piegāde uz vairāk nekā 150 Pickup Paku Bode saņemšanas punktiem visā Latvijā  -
        4,30  EUR par 1 paku (pakas izmērs ir ierobežots)
Šīkāk ar šo pakalpojumu var iepazīties Pickup Paku Bode  mājas lapā
Sūtot pakas uz / no Pickup Paku Bode  punktiem, jāņem vērā sekojoši svara un izmēra ierobežojumi:
maksimālais svars- 20 kg , garākā mala-100 cm , maksimālais kopgarums-200 cm
Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu  ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas ) .
5) Preču piegāde uz OMNIVA  pakomātiem  -  2,50- 3,50  EUR atkarīgi no sūtījuma izmēriem .
Izvēlieties sev ērtāko un tuvāko pakomātu  OMNIVA mājās lapā
Maksimālais sūtījuma izmērs ir 39x38x64 cm un svars – līdz 30 kg. Vairāk informācijas šeit .
Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas) .
Sūtījuma piegāde notiek 1- 5 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas .
______________________________________________________________________________
Piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā.
 
Veikals "BĒBIS" Rīgā, Mārupes ielā 8d :