Preču saņemšana

PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠUS  PREČU SAŅEMŠANAS VEIDUS:
1) Preču saņemšana mūsu veikala/noliktavā "BĒBIS" -  BEZMAKSAS
Veikala adrese: Mārupes 8d, Rīga, LV-1002 ( karte ). Pie veikala var bezmaksas novietot automašīnu.
Darba laiks : darba dienās no 10:00 – 19 :00, sestdienās no 11:00 – 17.00.
Kontākttālruņi : +371 67614094, 67807047 
Veicot pasūtījumu, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ  uz veikalu . Veikalā varat norēķināties par pirkumu gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm  vai arī iepriekš apmaksājot ar bankas pārskaitījumu ( tiek piestādīts rēķins). Neapmaksatas preces varam arī rezervēt, bet tikai gadījumā, ja norādisiet konkrēto preču iegādes datumu. Maksimālais preču rezervēšanas termiņš ir 7 dienas.
2) Preču piegāde ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi (minimālā pasūtījuma summa jābūt 20,00 EUR) :
* piegāde Rīgas robežās: piegādes maksa svārstās no 3 EUR līdz 7.00 EUR un ir atkarīga no piegādes vietas adreses .
Rīgā un Rīgas apkārtnē preces varam piegādāt 1-2 darba dienu laikā  no pasūtījuma izdarīšanas brīža, ja pasūtītā prece ir pieejama noliktavā. Gadījumos, kad preču pasūtījums tiek veikts piektdienā, prece tiks piegādātā pirmdienā. Preču piegādes laiks ir darba dienās no 10:00 līdz 17:30, bet , iepriekš vienojoties, varam noteikt arī citu piegādes laiku . Piegādes termiņu izmaiņas gadījumā mēs obligāti ar Jums sazināsimies, lai vienotos par citu piegādes laiku.
Nepiegādājam preci uz vietām, kur transporta līdzekļiem apstāties aizliegts vai stāvvieta ir par maksu. Lūdzam iepriekš par to brīdināt, norādot tuvāko vietu, kur drīkst apstāties. 
* piegādi Latvijas teritorijā veic mūsu partneris-kurjerdienests  2-5 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā . Pirkumiem ar piegādi ārpus Rīgas vienīgais apmaksas veids ir priekšmaksa ar bankas pārskaitījumu .
Preču piegāde ar kurjerdienestu tiek veikta darba dienās . Kurjers ar Jums sazināsies telefoniski ne vēlāk kā 30 minūtes pirms noteiktā piegādes laika.
Kurjerdienesta piegādes  izcenojums aptuveni ir šāds: vienas pakas maksa (EUR) = 4,90+0,20 par katru svara kilogramu. Piemēram, 10 kg pakas piegāde maksās 6,90 EUR (4,90+10x0,20). Maksimālais pakas svars ir 30 kg, pakas izmēri arī ierobežoti. Katrs pasūtījums tiek aprēķināts individuāli pēc vismazāko izmaksu principa, un pasūtītājs saglabā sev  tiesības piekrist piegādei cenai vai atteikties no kurjera pakalpojumiem.
Piegādes noteikumi:
1. Piegādes cena ārpus Rīgas nav atkarīga no saņemšanas vietas adreses un ir spēkā pat vistālākajiem un mazapdzīvotajiem reģioniem.
2. Lūdzu  ņemiet vērā , ka piegāde neparedz iekraušanas-izkraušanas , preču uznešanas , kā arī izstrādājuma montāžas un demonstrēšanas darbus !
Kurjers nodrošina preču piegādi  tikai līdz Jūsu mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Pasūtot lielgabarīta vai preces svarā virs 20 Kg iesakām būt gataviem pašiem veikt preces uznešanu vai vienoties par palīdzību ar kurjeru. Tas var būt maksas pakalpojums ( aptuvena cena 1,50-3,00 EUR  par stāvu) . 
3. Saņemot preci, pircējam ir pienākums pārliecināties, ka tā atbilst pasūtītajai,  kā arī vizuāli novērtēt preces ārējo izskatu un iepakojumu. Parakstot pavadzīmi, pavadlapu vai citādi apstiprinot preces saņemšanu, pircējs apliecina, ka saņēmis pasūtītajai atbilstošu preci apmierinošas kvalitātes iepakojumā. Ja tiek piegādāta pasūtītajai neatbilstoša prece vai tiek atklāti iepakojuma vai preces vizuālie defekti, pircējam ir pienākums kurjerā klātbutnē izteikt savas pretenzijas rakstīskā formā, bojājumu vietas nofotografēt un pēc iespējas ātrāk informēt par šo faktu pārdevēju.
3) Pickup Paku Bode/Paku Skapis  - preču piegāde uz Pickup Paku Bode/Paku Skapis saņemšanas punktiem visā Latvijā  -
      tikai 2,50  EUR par 1 paku (pakas izmērs ir ierobežots)
Šīkāk ar šo pakalpojumu var iepazīties DPD Pickup mājas lapā
        Sūtot pakas uz Pickup Paku Skapis (PPS) punktiem, jāņem vērā sekojoši svara un izmēra ierobežojumi:
      maksimālais pakas svars 20 kg; maksimālais pakas izmērs 61 x 44 x 37 cm
Sūtot pakas uz  Pickup Paku Bode (PPB)  punktiem, jāņem vērā sekojoši svara un izmēra ierobežojumi:
maksimālais svars- 20 kg , garākā mala-100 cm , maksimālais kopgarums-200 cm (2 platumi+2 augstumi+1 garums)
Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu  ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas ) .
Lūdzu ievērojiet: Saņemot paku PPB punktā, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte vai autovadītāja apliecība) vai jānosauc PIN kods, kā arī jāparakstās par pakas saņemšanu pirms tās atvēršanas.Saņemt paku PPB punktā var arī trešā persona, kura var nosaukt uz pakas norādītā saņēmēja vārdu, uzvārdu un PIN kodu, kā arī jāparakstās par pakas saņemšanu.
Saņemot paku PPS punktā, jāievada PIN kodi, kuri nosūtīti saņēmējam ar sms un/ vai e-pasta palīdzību. Saņemt paku PPS punktā var jebkura persona, kura var ievadīt nosūtītos PIN kodus. Informēt saņēmēju par to, ka PPB punkts par sūtījuma saturu neatbild. PPB punkts pieņem un izsniedz sūtījumu, pārbaudot tikai paku skaitu un ārējā iepakojuma stāvokli. Ja konstatēti iepakojuma bojājumi, PPB punkta darbinieks kopā ar saņēmēju izsniegšanas brīdī pārbauda bojātās pakas, tās atverot un sastādot aktu.
4) Preču piegāde uz OMNIVA  pakomātiem  -  2,50- 3,50  EUR atkarīgi no sūtījuma izmēriem .
Izvēlieties sev ērtāko un tuvāko pakomātu  OMNIVA mājās lapā
Maksimālais sūtījuma izmērs ir 39x38x64 cm un svars – līdz 30 kg. Vairāk informācijas šeit .
Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas) .
Sūtījuma piegāde notiek 1- 5 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas .
5) Piegāde uz  Latvijas Pasts nodaļām visā Latvijā – piegādes cenas sākas no 4,00 EUR un ir atkarīgas no sūtījuma svara un izmēra.
Sūtījums ar preci tiek piegādāts Latvijas Pasts nodaļās 2-4 darba dienu laikā . Saņemot preci  pasta nodaļā  Jums ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Latvijas Pasts pakalpojumu tarifus  var apskatītiešeit
Lūdzu , ņemiet vērā  ierobežojumus pasta sūtījumiem : maksimālais izmērs – garuma un lielākā apkārtmēra summa jābūt līdz 200 cm, neviens no izmēriem nedrīkst pārsniegt 105 cm. Noformējot papildpakalpojumu Lielizmēra, varat nosūtīt arī lielāku paku. Sūtījuma  maksimālais svars ir  20 kg.
Izvēlējoties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai  ar bankas pārskaitījumu  ( priekšmaksa pēc rēķina noformēšanas ) .
______________________________________________________________________________
Piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā.
 
Veikals "BĒBIS" Rīgā, Mārupes ielā 8d :