akcija
Digitālais ēdienu sildītājs/sterilizātors HONEY BabyOno 968/02 grey

Digitālais ēdienu sildītājs/sterilizātors HONEY BabyOno 968/02 grey

Ražotājs: BabyOno
Modelis: ONO-968.02
Pieejamība: pieejams (arī veikalā)
Cena: 34,00€ 30,90€
Cena bonusa punktos: 3100

HONEY elektroniskais sildītājs ļauj precīzi uzsildīt pienu pudelēs, gatavus ēdienus burkās un arī atkausēt, bet sterilizācijas funkcija ļauj dezinficēt knupjus, pudeles un mazus piederumus. Praktiska divu funkciju kombinācija vienā ierīcē ir iespējama, pateicoties plašajam temperatūras diapazonam.
HONEY ir 4 galvenās programmas, kas ļauj uzsildīt pārtiku līdz vajadzīgajai temperatūrai, saglabājot pēc iespējas augstāku uzturvērtību, kā arī sterilizācijas programma.

1. atkausēšanas programma: paredzēta, galvenokārt, saldēta mātes piena atkausēšanai; lēni un droši paaugstina temperatūru, lai ēdiens saglabātu pēc iespējas vairāk no savām labvēlīgajām īpašībām. Darba laiks 35 minūtes. Pēc noklusējuma temperatūras diapazons ir 40°C. Regulēšanas diapazons 37-44°С.

2. piena sildīšana: īpašs režīms dabiskajam pienam.Darbības laiks 12 min. Pēc noklusējuma temperatūras diapazons ir 40°C. Regulēšanas diapazons 37-44°С.

3. piena pulvera sildīšana / piena aizstājējs. Darba laiks 12 min. Pēc noklusējuma temperatūras diapazons ir 50°C. Regulēšanas diapazons 45-69°С.

4. pārtikas/bieza ēdiena, piemēram, putras, burku sildīšana. Darba laiks 12 min. Pēc noklusējuma temperatūras diapazons ir 70°C. Regulēšanas diapazons 70-90°С.

5. Sterilizācijas programma: paredzēta trauku (pudeles, burkas, konteineri, piederumi) tvaicēšanai, lai izveidotu atbilstošu aizsargbarjeru. Darba laiks 2 min. Temperatūra 100°C.

HONEY sildītāja īpatnība ir ne tikai produkta plašā funkcionalitāte, bet arī ļoti pievilcīgs dizains, kas veiksmīgi iederēsies modernā interjera dizainā. Ierīces izmērs arī nozīmē, ka to var viegli ielikt somā, lai vienmēr būtu pie rokas.
FUNKCIJAS:
Pēc programmas beigām automātiski pārslēdzas uz siltuma uzturēšanas režīmu.
Īpaša sistēma pasargā ierīci no pārkaršanas – tā automātiski izslēdzas pēc ūdens iztvaikošanas.
Liels displejs un intuitīvais skārienpanelis ļauj ērti izvēlēties programmu un pielāgot temperatūru.
Elektroniskais sildītājs ir piemērots visu veidu pārtikas pudelēm un burciņām.
 Izgatavots no izturīgiem un drošiem materiāliem, kas nodrošina produkta augstāko kvalitāti un drošību.

TEHNISKAS DETAĻAS:
Sildītāja izmēri: 13 x 13 x 15 cm
Iekšējais diametrs 9,8 cm
iekšējais dziļums 8,6 cm
Groza izmēri: iekšējais diametrs 9,3 cm, iekšējais dziļums 8,5 cm