Piepūšamais ūdens paklājiņš mazulim BabyOno 827

Ražotājs: BabyOno
Modelis: ONO-827
Pieejamība: pieejams /iesakām pārliecināties
Cena: 6,00€
Cena bonusa punktos: 600
Sensoriskais ūdens paklājiņš ne tikai sniegs jūsu bērnam daudz prieka, bet arī efektīvu treniņu. Mazulis maina pozu, lai skatītos, kā ūdenī pārvietojas daudzkrāsainas figūras. Pateicoties tam, viņš trenējas, lai saglabātu līdzsvaru un kustētos. Jūs varat viegli piepildīt paklājiņu ar gaisu un ūdeni, iztukšot to un sarullēt pēc lietošanas.
Produktam ir vēl viena priekšrocība – tas var palīdzēt remdēt sāpes vēderā. Ielejiet iekšā siltu ūdeni un novietojiet bērnu uz paklājiņa.
Piepūšamais ūdens paklājiņš ir trenažieru zāle Jūsu mazulim! Brīva spēle uz paklājiņa attīsta motoriku un koordināciju. Bērns trenē kāju, roku, vēdera un muguras muskuļus, uzlabo spēju saglabāt līdzsvaru.
Pateicoties interaktīviem elementiem, bērnu ūdens paklājiņš attīsta vizuāli telpiskās funkcijas un stimulē mazuļa radošumu. Piepūšamais ūdens paklājiņš var attēlot laivu, salu, pludmali - baudu ierobežo tikai bērna un... vecāku iztēle.
 
Ietekme uz mazuļa jūtām ir viena no spēles galvenajām funkcijām. Tāpēc parūpējāmies par ūdens paklājiņa izskatu. Spilgtas krāsas un skaidras formas piesaista uzmanību un stimulē redzi, savukārt peldošie dzīvnieki attīsta taustes sajūtu. Piepūšamais ūdens paklājiņš ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāla, kas nesatur toksiskas sastāvdaļas. Pateicoties tam, produkts ir izturīgs un hermētisks, un spēlēšanās uz tā ir droša jūsu bērnam.
Tehniskie dati:
Materiāls: PVC.
Svars: 20 g Izmērs: 66 x 50 cm.
Bērna vecums: 3 mēneši+
Interneta veikalā bebis.lv (piegādes laiks 1-3 dienas)
vai
Veikalā "BĒBIS" Mārupes ielā 8d, Rīgā (Āgenskalns) -tajā pašā dienā
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv