Spirāle-attīstošā rotaļlieta SKINNY MATES BabyOno 1466

Ražotājs: BabyOno
Modelis: ONO-1466
Pieejamība: pieejams (arī veikalā)
Cena: 17,90€
Cena bonusa punktos: 1790
Attīstošā rotaļlieta SKINNY MATES iepazīstina bērnu ar daudzveidīgu krāsu, skaņu un formu pasauli. Spirālveida forma ļauj piekārt rotaļlietu uz visa veida auto sēdekļiem vai bērnu ratiņiem.
Rotaļlietas ideja ir rosināt bērnā zinātkāri un rosināt viņu darboties spēlējoties, apgūstot jaunas prasmes un stimulējot sensoro un garīgo darbību. Rotaļlieta sniedz bērnam drošības sajūtu un atbalsta emocionālo attīstību, izmantojot atsaucīgu mijiedarbību. Pateicoties spirālveida formai, rotaļlietu var piestiprināt pie automašīnas sēdekļa, ratiem vai gultiņas.
Rotaļlieta sastāv no vairākiem elementiem, kurus var pārvietot pa spirāli. Pateicoties tam, bērns var apgūt telpisko domāšanu. Rotaļlietai piestiprinātais mīkstais silikona zobgrauznis nomierina kairinātās smaganas, kamēr aug pirmie zobi. Rotaļlietā ievietotā pīkstoša skaņa izraisa interesi un māca cēloņu un seku attiecības. Čaukstošie elementi ieinteresēs bērnu un piesaistīs viņa uzmanību. Spogulis, kas novietots vienā spirāles galā, ļauj bērnam iepazīties ar savu attēlu. Krāsainās lencītes un mīkstās silikona bumbiņas stimulē mazuļa taustes sajūtu.
Rotaļlieta ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, pievēršot uzmanību katrai detaļai. Rotaļlieta atbilst Eiropas Savienībā spēkā esošajiem drošības standartiem.
SPECIFIKĀCIJAS:
materiāls: 100% poliesters,
svars: 0,14 kg,
Paredzēts bērniem no 0 mēnešiem (0m+).
izmēri 25 x 30 x 10 cm