Attīstošā rotaļlieta SLOTH LEON BabyOno 1442

Ražotājs: BabyOno
Modelis: ONO-1442
Pieejamība: precizēt pieejamību
Cena: 13,30€
Cena bonusa punktos: 1330
Attīstošā rotaļlieta SLOTH LEON iepazīstinās jūsu bērnu ar daudzveidīgu krāsu, skaņu un formu pasauli. Pateicoties universālajam stiprinājumam, kas piemērots jebkura veida automašīnas sēdeklītim vai ratiem, rotaļlieta var pavadīt jūsu bērnu ceļojumos un izbraucienos.
Rotaļlietas ideja ir rosināt bērnā zinātkāri un mudināt viņu darboties caur spēli, apgūstot jaunas prasmes. Rotaļlieta stimulē sensoro un garīgo darbību, sniedz bērnam drošības sajūtu un atbalsta emocionālo attīstību, izmantojot atsaucīgu mijiedarbību.
Pateicoties universālajam turētājam, rotaļlietu var piekārt uz automašīnas sēdekļa, pie ratiem vai gultiņas. Rotaļlietā ievietots pīkstulis piesaistīs bērna uzmanību un iemācīs cēloņu un seku sakarības. Rotaļlietai piestiprinātais mīkstais silikona zobgrauznis nomierina kairinātās smaganas, kamēr aug pirmie zobi. Mākonī paslēpti čaukstošie elementi ieinteresēs bērnu un piesaistīs viņa uzmanību, bet lencītes stimulēs taustes sajūtu.
Ērta, ātra un efektīva stiprinājumu sistēma.
Rotaļlieta ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, pievēršot uzmanību katrai detaļai. Rotaļlieta atbilst Eiropas Savienībā spēkā esošajiem drošības standartiem.
SPECIFIKĀCIJAS:
materiāls: 100% poliesters,
svars: 0,10 kg,
paredzēts bērniem no 0 mēnešiem (0 m+)
izmēri 12 x 37 x 9 cm