akcija
Autosēdeklis LARS i-Size Black Grey Lionelo

Autosēdeklis LARS i-Size Black Grey Lionelo

Ražotājs: LIONELO
Modelis: LIO-LARSI.BKGY
Pieejamība: pieejams /iesakām pārliecināties
Cena: 79,00€ 73,90€
Cena bonusa punktos: 7390

Papildu iespējas:

Lars i-Size Black Grey ir universāls sēdeklis, kas atbilst R129 drošības standartam. Pateicoties tam, tas atbilst visaugstākajiem drošības standartiem. Piedāvātais modelis ir paredzēts FWF uzstādīšanai, tas ir, ar skatu uz priekšu. Stiprināšana tiek veikta, izmantojot 3 punktu drošības siksnas, pateicoties kurām sēdeklis iederas jebkurā automašīnā. Lars i-Size Black Grey ir paredzēts lietotājiem ar augumu 100-150 cm.Plats sēdeklis, kas pārklāts ar EPE putām, ergonomiski roku balsti un 10 pakāpju galvas balstu regulēšana nodrošina, ka sēdeklis ir ne tikai drošs, bet arī ērts. Galvas balsts ir papildus pastiprināts ar Memory Foam, kas aizsargā kritiskākās vietas – galvu un dzemdes kakla reģionu.

Modeļa īpašības:
- FWF (vērsts uz priekšu) iestatījums
- Galvas balsts ir pastiprināts ar atmiņas putām.
- universāla uzstādīšana - piemērota jebkurai automašīnai.
- 10 pakāpju galvas balsta regulēšana
- universāla uzstādīšanas sistēma - piemērota jebkurai automašīnai.
- plats, ērts sēdeklis.
Lars i-Size galvenokārt ir sēdeklis, kas atbilst visstingrākajiem drošības standartiem. Pārbaudīts trieciens, un tam ir uzlabota sānu aizsardzība, kas paredzēta, lai aizsargātu jūsu bērna galvu un kaklu. Sēdekļa galvas balsts ir pastiprināts ar Memory Foam, kas, pateicoties elastībai, lieliski absorbē slodzi. Lars i-Size piedāvā arī atšķirīgas zaļas vadotnes, kas norāda, kā pareizi novietot sēdekli. Arī sānu aizsardzība ir ievērojami uzlabota, nodrošinot papildu aizsardzības līmeni.
Autokrēsliņš ir produkts, kas tiek lietots katru dienu, tāpēc pārliecinājāmies, ka uzstādīšana ir vienkārša un intuitīva. Lars i-Size ir universāls modelis – piemērots jebkurai automašīnai. Sēdeklis ir nostiprināts ar 3 punktu drošības jostu, un zaļās vadotnes palīdzēs pareizi nostiprināt bērnu, norādot, kur piesprādzēties.

Modelis ir paredzēts uzstādīšanai uz priekšu (FWF). Tāpat der atcerēties, ka atzveltne ir noņemama, kas atvieglo sēdekļa uzglabāšanu.
Lars i-Size autokrēsliņš nodrošina ne tikai drošību, bet arī ergonomiku mazajam pasažierim. Plašais un ērtais sēdeklis nodrošina bērnam nepieciešamo vietu. Tas viss papildus ir pārklāts ar EPE putām, kas palielina komfortu. Ērti roku balsti ne tikai nodrošina ergonomiku, bet arī notur siksnu pareizā stāvoklī.
Lars i-Size ir krēsls, kas aug kopā ar jūsu bērnu. 10 pakāpju galvas balsta regulēšana ļauj mainīt sēdekļa dizainu, lai tas atbilstu jūsu mazā pasažiera vajadzībām. Galvas balsta augstumu var mainīt ar vienu roku.

autosēdekļi
svara/auguma diapazons 15-36 kg
vecuma diapazons 3-12 gadi
uzstādīšana automašīnā ar seju braukšanu virzienā
stiprināšanas veids automašīnas siksnas
funkcijas regulējams galvas balsts
svars 3.45 kg
Interneta veikalā bebis.lv (piegādes laiks 1-3 dienas)
vai
Veikalā "BĒBIS" Mārupes ielā 8d, Rīgā (Āgenskalns) -tajā pašā dienā
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv