Akcija
Pastaigu ratiņi JULIE ONE stone grey Lionelo

Pastaigu ratiņi JULIE ONE stone grey Lionelo

Ražotājs: LIONELO
Modelis: LIO-JULIEONE.SGY
Pieejamība: precizēt pieejamību
Cena: 135,00€ 129,90€

Julie One ir viegls un manevrējams ratiņi ar plašām pielāgošanas iespējām un bagātīgu piederumu komplektu. Bērnu ratiņi ir pielāgoti bērniem no pirmajām dzīves dienām, līdz tie sasniedz 22 kg svaru, pateicoties kuriem tas daudzus gadus pavadīs bērnus.
Pateicoties atzveltnes pielāgošanai no sēdēšanas līdz guļus ar speciāla roktura palīdzību un kāju balsta pielāgošanai, Džūlijas ratiņi būs ērti jebkurā situācijā - kad mazais ziņkārīgi raugās uz apkārtējo pasauli vai kad vēlas mierīgu, atjaunojošu miegu svaigā gaisā.
Aizmugurē ir atverams ventilācijas panelis, kas siltā laikā nodrošina lielisku gaisa cirkulāciju. Turklāt, pateicoties režģim, vecāks var novērot bērnu.
Dziļa nojume ar aizveramu logu nodrošina jūsu bērnam vēl labāku aizsardzību no saules gaismas, lietus un vēja. Vizierim ir arī papildu bīdāmais panelis, kas nodrošina papildu aizsardzību.
Drošības barjeru var ātri atvienot no abām pusēm un noliekt uz sāniem, lai ērti ievietotu bērnu ratiņos. Barjerai ir arī papildu noņemama auduma aizsardzība.
Priekšējie riteņi griežas, nodrošinot neticamu manevrēšanas spēju. Riteņa gumijas-poliuretāna konstrukcija garantē izturību, stabilitāti un nodilumizturību. Amortizatori, kas atrodas uz visiem riteņiem, ievērojami samazina triecienu, braucot pa nelīdzenām virsmām, un ērta bremze nodrošina lielisku kustības kontroli. Riteņiem ir lodīšu gultņi, un tie ir pietiekami lieli šāda veida ratiņiem: 15 cm (aizmugurē), 13 cm (priekšā).
Ātrā vienas rokas saliekamā sistēma ļauj ratiņus salocīt kompaktā izmērā 51 x 61 x 24,5 cm, kas apvienojumā ar īpaši vieglo svaru (6,65 kg) padara Julie One par lielisku ceļojuma iespēju. Komplektā iekļautā soma arī padara to ērti pārvadājamu. Salocīts, ratiņi ir stabili, un tie nav jābalsta pret neko, kas samazina piesārņojuma risku.
Bagātīgais piederumu komplekts - siltais kāju pārvalks, moskītu tīkls un pudeles vai krūzes turētājs padara ratiņus piemērotus jebkuriem apstākļiem - gan vasaras karstumā, gan rudens / ziemas aukstumā.
Kabatas ratiņu aizmugurē ir ideāli piemērotas, lai glabātu ērtus priekšmetus - mazas rotaļlietas, seifu vai vecāku viedtālruni. Slēdzams ar piekaramo atslēgu garantē pilnīgu drošību.
Galvenās iezīmes:
• Ideāli piemērots ceļojumam - mazs svars un mazs salocīts izmērs
• Svara diapazons līdz 22 kg
• Atzveltnes regulēšana no sēdus stāvokļa uz guļus stāvokli ar rokturi
• Regulējams kāju balsts
• Aizmugurē atverams ventilācijas panelis
• Rokturis un galvas saite pārklāta ar eko ādu
• Riteņi ar gultņiem un amortizatoriem
• Palielināts kupols ar novērošanas logu
• Komplektā ietilpst transporta soma
• Praktiska kabata un liels iepirkumu grozs
• Bagātīgais komplekts: krūzes turētājs, kāju pārvalks un moskītu tīkls
Vecums: 0-48 mēneši
Svara diapazons: līdz 22 kg
Izmēri: 101 x 50,5 x 76 cm (salocīts 60 x 50 x 29 cm)
Bērnu ratiņi "Julie One" nav piemēroti skriešanai vai skaitingam.