akcija
Autosēdeklis HUGO i-Size Black Carbon 100-150 cm Lionelo

Autosēdeklis HUGO i-Size Black Carbon 100-150 cm Lionelo

Ražotājs: LIONELO
Modelis: LIO-HUGOI.BKC
Pieejamība: pieejams (iesakām pārliecināties, ja vēlaties pirkt veikalā)
Cena: 110,00€ 89,90€
Cena bonusa punktos: 8990

Papildu iespējas:

Autokrēsliņš paredzēts 100-150 cm augumam, tāpēc ideāli piemērots bērniem no 4 līdz 12 gadiem. Modelis atbilst R129 standartam-t.i. visstingrākajām drošības prasībām. Hugo i-Size ir universāls sēdeklis, kas piemērots jebkurai automašīnai - to var uzstādīt, izmantojot ISOFIX sistēmu un automašīnas drošības jostas, vai izmantojot tikai drošības jostas. Pastiprināts galvas balsts ar Memory Foam un uzlabota sānu aizsardzība garantē visaugstāko drošības līmeni.

Modeļa īpašības:
- aug kopā ar bērnu (100-150 cm)
- atbilst i-Size standartam
- uzlabota sānu aizsardzība.
- uzstādīšana FWF (uz priekšu) stāvoklī
- universāla uzstādīšanas sistēma – ISOFIX un drošības jostas vai tikai drošības jostas.
- noņemams, mazgājams polsterējums
- augstākais drošības standarts
- katra bērna drošībai Hugo i-Size ir aprīkots ar īpašām sistēmām, piemēram, pastiprinātu galvas balstu no polipropilēna un memory putām, kas, pateicoties elastībai, lieliski absorbē pārslodzes. Papildus tiek nodrošināta sānu aizsardzība, kas rada papildu vairogu, kas absorbē iespējamās sadursmes gadījumā radīto enerģiju.

Hugo i-Size, pirmkārt, ir universāls modelis – to var uzstādīt jebkurā automašīnā. Sēdekļa nostiprināšanai varam izmantot ISOFIX sistēmu vai automašīnas drošības siksnas. Pareiza uzstādīšana ir ļoti svarīga sēdekļa drošībai, tāpēc ISOFIX sistēmai ir īpašas norādes, kas maina krāsu - no sarkanas uz zaļu -, lai informētu lietotāju, ka bērns ir pareizi nostiprināts. Zaļās vadotnes, kas atrodas galvas balstā, palīdz pareizi nostiprināt bērnu.
Viss sēdeklis – apakšdaļa, sāni un galvas balsts – ir pārklāts ar EPE putām lielākam komfortam. Tomēr, lai apmierinātu augoša bērna mainīgās vajadzības, Hugo i-Size ir plašs un ērts sēdeklis un ergonomiski roku balsti, kas vēl vairāk notur siksnu pareizā stāvoklī.
Hugo i-Size ir jāuzstāda ar skatu uz priekšu (FWF). Bērnus, kuru augums ir no 100 līdz 150 cm, var piesprādzēt, izmantojot ISOFIX sistēmu un automašīnas 3 punktu drošības jostas. Savukārt jaunie pasažieri, kas pieder 135-150 cm auguma grupai, drīkst pārvietoties tikai uz paliktņa. Sēdeklītis aug kopā ar bērnu un ļauj pielāgot individuālos iestatījumus pasažiera mainīgajām vajadzībām. 8 pakāpju galvas balsta regulēšana, kas vadāma ar vienu roku, ļauj perfekti noregulēt augstumu, nodrošinot bērna komfortu ikviena brauciena laikā.

Tehniskie dati:
Sēdekļa uzstādīšana: ar skatu uz priekšu,ar skatu uz aizmuguri
Materiāli: PP, HDPE, atmiņas putas, EPE
Uzstādīšanas metodes: ISOFIX + automašīnas drošības jostas vai tikai automašīnas drošības jostas, 135-150 cm augstumam - iespēja izmantot tikai statīvu.

 
autosēdekļi
svara/auguma diapazons 15-36 kg
vecuma diapazons 3-12 gadi
sertifikāti, testi TASS
uzstādīšana automašīnā ar priekšu braukšanas virziena
stiprināšanas veids Automašīnas siksnas, Isofix + automašīnas siksnas
funkcijas regulējams galvas balsts
svars 5.5 kg
Interneta veikalā bebis.lv (piegādes laiks 1-3 dienas)
vai
Veikalā "BĒBIS" Mārupes ielā 8d, Rīgā (Āgenskalns) -tajā pašā dienā
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv