akcija
Ceļojumu gulta FLOWER grey stone Lionelo

Ceļojumu gulta FLOWER grey stone Lionelo

Ražotājs: LIONELO
Modelis: LIO-FLOWER.GYST
Pieejamība: pieejams vai tuvojas piegāde
Cena: 105,00€ 92,90€
Cena bonusa punktos: 9290

Papildu iespējas:

Bērns, tāpat kā pieaugušais, vēlas, lai viņam būtu sava vieta mierīgai atpūtai un vieta priecīgai izklaidei. It īpaši, ja esat prom no mājām, piemēram, ceļojumā. Lai apmierinātu bērnu un vecāku vajadzības, Lionelo speciālisti ir radījuši ceļojumu gultiņu Flower - praktisku gultiņu ar 2 matraču augstumiem un nepieciešamajiem piederumiem.
Pareizs matracis ir bērna ērta un veselīga miega atslēga. Tam jābūt vidēji stingram un jāsniedz vienāds atbalsts visam ķermenim. Tieši tāpēc jaunie Lionelo gultiņu modeļi piedāvā inovatīvu matraci – īstu izrāvienu gultiņu tirgū! Matracis ir izgatavots no elastīgām putām ar blīvumu T25 (25 kg/m³) un 2 cm biezām, novietotam uz koka dēļu pamatnes. Pateicoties tam, bērna ķermenis tiek stabili atbalstīts visā garumā neatkarīgi no gulēšanas stāvokļa. Turklāt materiāls ir ļoti izturīgs pret iespiedumiem un deformācijām. Poliuretāna putu lieliskās īpašības garantē arī pietiekamu gaisa caurlaidību un līdz ar to lielisku siltumizolāciju, turklāt tās neuztur mitrumu.
Šis Lionelo modelis ir 2 vienā risinājums - ērta gultiņa un vienlaikus praktiska sētiņa. Tas nodrošinās jūsu mazulim mierīgu miegu un radošas pauzes starp saldajiem sapņiem. Piemērots bērniem no dzimšanas līdz aptuveni 3 gadu vecumam (vai sver 15 kg).
Lionelo Flower ceļojumu gultiņa ir aprīkota ar LockGuard drošības sistēmu, kas neļauj gultiņai nejauši salocīties. Jūsu mazuļa drošībai ražotājs parūpējās arī par mīkstām sienām un noapaļotiem stūriem. Tīkla sāni nodrošina labu gaisa cirkulāciju un ļauj ērti vērot mazuli.
Lionelo Flower ceļojumu gultiņa efektīvi atslogos muguru! Jūs varat uzstādīt matraci augstākā līmenī, lai jums būtu ērti rūpēties par mazuli (līdz jūsu mazulis sver 9 kg vai līdz viņš var piecelties pats). Pēc tam varēsiet nolaist matraci un droši lietot gultiņu līdz aptuveni 3 gadu vecumam.
Lai atvieglotu kopšanu, komplektā ietilpst pārtinamais galdiņš, kuru var viegli izjaukt un novietot uz gultas sāniem (ērtie āķi ļauj neaizņemt daudz vietas). Pārtinamajam galdam ir daudz praktisku kabatu un organaizers nepieciešamajiem piederumiem - viss ir pa rokai.
Komplektā ietilpst praktisks loks ar trim rotaļlietām kontrastējošās krāsās, kas piesaistīs mazuļa uzmanību un mudinās viņu izstiept rociņas – ideāls treniņš mazajiem.Vecākajiem bērniem lieliski piemērota sānu ieeja ar drošu rāvējslēdzēju - bērns varēs patstāvīgi iekāpt vai izkāpt no gultas, un Jūsu mugura pateiksies par šādu funkcionālu papildinājumu.
Bērnu gultiņu var ātri un ērti salocīt mazā izmērā, ievietot komplektā iekļautajā somā, ielikt automašīnā vai uzglabāt nelielā telpā. Divi praktiski riteņi atvieglo atvērtas konstrukcijas pārvietošanu. Jums nav jāuztraucas par netīrību - materiāls ir izgatavots no viegli tīrāma materiāla.

Specifikācijas:
- sertifikāti EN 716-1:2017+AC:2019, EN 12221-1:2008+A1:2013
- vecuma diapazons no 0 m+
- materiāli: tērauds, plastmasa, 100% poliesters
- komplektā: matracis, pārtinamais galds ar organizatoru, rotaļlietu loks, soma
- Augstuma regulēšana: 2 līmeņi
- bērna maksimālais svars 15 kg
- izmēri 84 x 125 x 41 cm
- svars 10,4 kg

 

Ceļojumu gultas/manēžas salikšana (video)

saliekamās gultas, manēžas
maksimālā slodze augstajā līmenī(otrajā stāvā) - līdz 9 kg, zemajā līmenī - līdz 15 kg
vecuma diapazons 0-3 gadi
materiāli tērauds, plastmasa, 100% poliesters
komplektācija otrais līmenis, pārtinamais galdiņš, loks ar mantiņām, soma transportēšanai
sertifikāts SGS, EN 716 i EN 12221
gultas svars 10,4 kg
Interneta veikalā bebis.lv (piegādes laiks 1-3 dienas)
vai
Veikalā "BĒBIS" Mārupes ielā 8d, Rīgā (Āgenskalns) -tajā pašā dienā
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv