akcija
Video-aukle BABYLINE 7.1 Lionelo (ar bateriju)

Video-aukle BABYLINE 7.1 Lionelo (ar bateriju)

Ražotājs: LIONELO
Modelis: LIO-BABYLINE7.1
Pieejamība: pieejams (arī veikalā)
Cena: 102,00€ 96,90€
Cena bonusa punktos: 9070

Elektroniskā video-aukle Babyline 7.1 rūpēsies par bērnu un palīdzēs vecākiem. Pateicoties divvirzienu saziņas modulim, vecāki var ne tikai redzēt un dzirdēt bērnu, izmantojot portatīvo uztvērēju, bet arī attālināti pateikt dažus iedrošinošus vārdus, kad mazajam varonim ir svarīgs atbalsts. Uzlabots nakts režīms nozīmē, ka attēla augstā kvalitāte saglabāsies pat vājā apgaismojumā.
Īpaši izturīgs akumulators nodrošina līdz 40 darba stundām. Ierīcei ir termometrs, kas ļauj kontrolēt, vai bērnu istabā nav par aukstu vai par siltu. Plaša trauksmes un brīdināšanas sistēma garantē pilnīgu mazuļa vajadzību uzraudzību. Aukle ir aprīkota ar 8 šūpuļdziesmu atskaņošanas funkciju. Iebūvētā lampa izstaro siltu, maigu gaismu.
 

Sīkāka informācija:
Lionelo Babyline 7.1 kamerā ir iebūvēti sensori un paziņojumu funkcijas, kas ļauj aktīvi rūpēties par bērnu. Vienkārša  kameras uzstādīšana pie bērnu gultiņas vai pie sienas, kā arī vecāku moduļa ergonomiskais statīvs ļaus jums ierīci novietot visoptimālākajā stāvoklī. Trauksme, ko aktivizē bērna balss (VOX funkcija), vai temperatūras pazemināšanās bērna istabā informēs vecākus par bērna pamodināšanu, nepiemērotu temperatūru vai diapazona zudumu. Paziņošanas funkcija jums arī atgādinās, piemēram, par plānoto barošanu.
Ja bērns guļ mierīgi, ierīce pāriet gaidīšanas režīmā, kas ļauj ierīcei darboties ilgāk. Iebūvētais akumulators garantē līdz 40 stundām darbības bez uzlādēšanas.
Babyline 7.1 aukle ir aprīkota ar divvirzienu balss sakaru moduli, kas ļauj ne tikai dzirdēt bērnu, bet arī aktīvi sarunāties ar viņu, izvairoties no nevajadzīgiem bērnu istabas apmeklējumiem. Jo dažreiz, lai vēlreiz aizmigtu, mazulim pietiek tikai dzirdēt mammas vai tēta balss, nevis obligāta viņa fiziskā klātbūtne. Iebūvēta mūzikas kaste ar 8 melodijām palīdz nomierināt raudošu bērnu.
Lionelo Babyline 7.1 uztvērējam ir liels un salasāms 3,2 collu displejs, kas nodrošina skaidrus attēlus neatkarīgi no diennakts laika. Arī naktī pilnīgā tumsā, attālumā, kas nepārsniedz 5 metrus, tas dod skaidru melnbaltu attēlu, kurā labi redzams bērns. Aprīkots ar ērtu atbalstu, kas ļauj to novietot uz naktsgaldiņa.
Tehniskie dati:
Temperatūras sensors, gaismas sensors, VOX skaņas sensors
Rādiuss: līdz 50 m iekšpusē, līdz 300 m atklātā vietā
Papildu funkcijas: vecāku paziņojums, VOX, mūzikas kaste ar 8 melodijām
Nakts režīms: Jā (diapazons līdz 5 m)
Savienojums: divvirzienu
Akumulatora darbības laiks: līdz 40 stundām
Ekrāna izmērs: 3.2