Akcija
Traktors ar akumulatoru un pulti  ZP1005 red  (2 dzinēji)

Traktors ar akumulatoru un pulti ZP1005 red (2 dzinēji)

Ražotājs: CITS
Modelis: LEAN-ZP1005RED
Pieejamība: precizēt pieejamību
Cena: 168,00€ 152,00€

Bērnu traktors ZP1005 izskatās tieši tāpat kā tā pilna izmēra ekvivalents - vienīgā atšķirība, ka ir paredzēts bērniem. Aprīkots ar ērtu sēdekļu 25 cm x 18 cm, kustīgu, plašu, 37,5 cm lielu kausu, ko manuāli darbina ar divām svirām, kā arī ar apgaismojuma imitāciju uz loka virs sēdekļa un citām hromēto detaļu imitācijām. Korpuss ir tūningots  ar lauksaimniecības un celtniecības tehnikai raksturīgajām uzlīmēm ar dzeltenu un melnu brīdinājuma svītru motīvu, kā arī uzrakstu “POWER”, atzīmējot transportlīdzekļa spēku un jaudību.

Automašīnas iekšpusē ir stūres rats ar klaksonu un poga, kas aktivizē enerģiskās melodijas (visu elementu izmērs ir pielāgots mazu bērnu rokām) START / STOP poga, dzinēja skaļuma regulātors, svira kustības virzienu maiņai (uz priekšu, apstāšanās, atpakaļ) un gāzes pedālis. Interesants papildinājums ir melnais disks, kas atrodas traktora priekšā, un mirgo ar visām varavīksnes krāsām, pateicoties LED spuldžu izmantošanai, kā arī mini-ieieja, kas ļauj pieslēgt MP3 atskaņotāju.

Ja bērns sastopas ar smilšu kalnu, kuru viņš vēlas pārvietot uz savu būvlaukumu, tam nav šķēršļu - lai paceltu vai nolaistu kausu, ir jāizmanto kreisā svira, un, lai paņemtu kravu vai iztukšotu kausu, izmantojama svira no labās puses.

Ja pieaugušais vēlas kontrolēt transportlīdzekli, tam ir paredzēts inovatīvs 2.4G pilots, kas ļauj pārraidīt un mainīt kustības virzienu un ātrumu, kā arī apstādināt traktoru ārkārtas situācijā.

Tehniskie dati:

Dzinējs: 2x45W
Akumulators: 12V7AH
Transmisija: 2 pārnesumi (uz priekšu/atpakaļ)
Automašīnas izmēri: 136cm x 54cm x 68cm
Ātrums: 3-5km / h
Pašu svars: 15 kg
Maksimālā slodze: 30 kg
Uzlādes laiks: 8 stundas
Braukšanas laiks: 1-2 stundas atkarībā no apstākļiem
Bremžu sistēma: automātiski pēc gāzes pedāļa atbrīvošanas
Avārijas apturēšana ar tālvadības pulti
Sēdekļi: plastmasas
Riteņi: plastmasas ar gumijas uzliktņiem
Tālvadības pults: 2.4G
Apgaismojums
Audio: MP3 ieieja, skaļuma regulēšana.