Akcija
Motocikls ar akumulatoru F928 black (2 dzinēji pa 45W)

Motocikls ar akumulatoru F928 black (2 dzinēji pa 45W)

Modelis: LEAN-F928black/0770
Pieejamība: precizēt pieejamību
Cena: 91,00€ 85,90€
Jaudīgs bērnu motocikls ar diviem dzinējiem pa 45W katrs .
* divi ātrumi : uz priekšu un atpakaļ
* priekšējie un pakaļejie lukturi
* elektriskā bremze
*  dzinēja darbošanās skaņas
* lieli riteņi ar gumijas protektoriem nodrošinās lielisku izbraukšanu dažādos reljefos un klusu braukšanu
* klaksons un melodijas ( ar regulējamo skaļumu )
* ieeja MP3
Tehniskais raksturojums:
Dzinējs 2x45W
Akumulators: 6V 7Ah
Izmēri:
Motocikls : 116 x 45 x 71 [cm]
Riteņu diametrs  cm; 
Klīrenss 13 cm
Maksimālā slodze - 30 kg
Transportlīdzekļa svars 20 kg
Uzlādes laiks 8-12 stundas
Braukšanas laiks : 1 - 2 stundas atkarībā no braukšanas apstākļiem

Ar katras vasaras pienākšanu vairumam vecāku arvien svarīgāks kļūst jautājums - ar ko nodarbināt savu bērnu uz ielas. Lielisks risinājums - bērnu elektromobīlis, kas dod iespēju atpūsties kā bērniem ( aktīvi), tā arī vecākiem (atslābināties, skatoties uz apmierināto bērnu).

Iegādājoties elektromobīli bērnam, vecāki var būt droši, ka jebkura pastaiga ar bērnu viņam kļūs par svētkiem. Mazulis apmierināti skatīsies apkārt ,sēžot savā mašīnā, bet vecāki var mierīgi pastaigāsies, neuztraucoties, ka bērns raudās no staigāšanas kājām.

Bērnam , kuram ir elektromobīlis, momentāli palielinās pašnovērtējums savās acīs, šis fakts attīstībai ir ļoti svarīgs. Kā arī ir vērts apsvērt, ka šajā brīdī attīstās koordinācija un uzmanība. Bērna uzmanība tiek piesaistīta apkārtējai videi, cilvēkiem, kā arī bērnam ceļā rodas šķēršļi, kurus viņš mācās apbraukt.

Elektromobīlis ir lieliska izdevība bērnam mācīties ceļu satiksmes noteikumus. Kaut arī bērns nebrauc pa īstu ceļu, bet arī pārvietojoties pa trotuāru, var apstāties pie luksoforiem un ceļa zīmēm. Pie tam bērnam attīstās atmiņa , spēja atcerēties zīmes, kas kopumā  ļoti labi veicina smadzeņu darbības  attīstību.

Pats galvenais, ka pērkot savam bērnam elektromobīli, Jūs uzdāvināsiet viņam pozitīvas emocijas. Pēc pastaigas ar savu transportu bērnam būs labs noskaņojums, laimīgs smaids, daudz pozitīvu emociju.