Rotaļu stūre ar dažādām funkcijām 19054

Ražotājs: CITS
Modelis: LEAN-19054
Pieejamība: precizēt pieejamību
Cena: 15,00€

Rotaļlietai  ir daudz elementu, ko bērns var pārvietot. Paneļa labajā pusē ir rokturis - ar to var ieslēgt un izslēgt rotaļlietu, kā arī regulēt skaļumu. Rotaļlietas centrā ir dzeltens stūres rats, kura izmēri ir pielāgoti bērnu rokām. Turpat ir divas pogas - zvana signāls ar sarkano gaismiņu, un muzikāla nots, kas piedāvā jautras melodijas krāsainā gaismas šova pavadījumā.

Zem stūres rata slēpjas atrodas divi pedāļi- bremžu ekvivalents un gāzes pedālis. Stūres rata kreisajā pusē ir  atslēga, kuru bērns var pagriezt. Pretējā pusē ir pārslēgšanas svira. Virs tā ir  vāciņš, zem kurā ir poga - nospiežot, tā rada jautru burbuļu skaņu. Zem rotējošā spoguļa ir sudraba rokturis- tie ir virziena rādītāji! Tā pārvietošanās uz augšu vai uz leju ieslēgs gaismu, kā arī aktivizēs mirgojošam rādītājam raksturīgas skaņas. Trīs spuldzes, kas atrodas rotaļlietas augšējā daļā, pēc nospiešanas aktivizē pārtikas preču veikalam, mehāniķa darbnīcai un rotaļlaukumam raksturīgās skaņas. Katrs no šiem elementiem aktivizē dažādus specefektus - gaismu, skaņu vai delikāto vibrāciju.

Komplektā ir iekļautā zilganzaļa tālvadības pults, kas atrodas atslēgu ķēdē kopā ar oranžo pogu, kas tiek izmantots dzinēja iedarbināšanai. Pilotam ir piecas pogas ar attēliem - katra no tām slēpj interesantu skaņu: automašīnas atvēršana un aizvēršana, dzinēja iedarbināšana, signals un arī viena no 10 jautrām melodijām. Aktivizējot pogu, tai blakus iedegas sarkana gaismiņa.

Rotaļlietas elementu izmēri:
- panelis: 35,5 cm x 25,5 cm x 13,5 cm;
- stūres rats: 12,5 cm x 2 cm,
- atslēga: 5 cm x 6 cm,
- tālvadības pults: 10 cm x 7 cm.

Iepakojuma izmērs:
- 48 cm x 27,5 cm x 11 cm