akcija
Laktators SHELLY HANDS FREE BabyOno 1000

Laktators SHELLY HANDS FREE BabyOno 1000

Ražotājs: BabyOno
Modelis: ONO-1000
Pieejamība: pieejams vai tuvojas piegāde
Cena: 46,00€ 43,90€
Cena bonusa punktos: 4300
Izrāviens elektrisko krūts sūkņu jomā. Bez caurulēm, bez vadiem, bez roku darba. Jūsu uzticamais palīgs bērna barošanā!
Laktatora novatoriskais dizains ļauj atslaukt pienu un veikt citas darbības vienlaikus. Šī ir unikāla un praktiska ierīce – tā iesūc pienu bez roku palīdzības. Neviens cits elektriskais piena atsūcējs nekad nav bijis tik viegls un ērts. Tā nelielais svars (tikai 275 g) un kompaktais izmērs nozīmē, ka to ir viegli pārvietot un ērti ievietot krūšturā.
Lielais un skaidrais LCD displejs ļauj ērti vadīt ierīci. Jūs varat izvēlēties no trim darbības režīmiem un 7 stipruma līmeņiem. Pielāgojiet to savām vajadzībām.
Pateicoties krūts laktatora klusajai darbībai, jūs varat atslaukt pienu jebkuros apstākļos. Skaņas intensitāte maksimālajā režīmā ir tikai 45 dB.
Varat izvēlēties no diviem piltuves izmēriem. Izvēlieties to, kas lieliski piestāvēs jūsu krūšgala formai, nodrošinot maksimālu komfortu un ērtību.
Ņemiet savu laktatoru līdzi, kur vien vēlaties. Iebūvētais akumulators ļaus ērti lietot krūts sūkni bez pastāvīgas pieslēgšanas strāvas avotam. Ierīci var uzlādēt, izmantojot universālos USB lādētājus.
Piena atsūcējs sastāv tikai no dažām daļām, lai jūs varētu ātri un viegli izjaukt un notīrīt ierīci. Visi laktatora elementi ir izgatavoti no īpaša materiāla, kas paredzēts saskarei ar pārtiku. Ierīces mīkstā piltuve nekairina ādu.
DARBĪBAS REŽĪMI:
SŪKŠANAS REŽĪMS. Šajā režīmā Jūs varat iestatīt sūkšanas jaudu diapazonā no 1 līdz 7. Atsevišķi līmeņi atšķiras viens no otra ar sūkšanas jaudu, no zemas līdz lielai.
DIVFĀZU REŽĪMS. Režīms, kas apvieno mainīgas sūkšanas priekšrocības, t.i. ar lielu un mazu jaudu. Mainīgs sūkšanas cikls (vājš - pauze - spēcīgs) ir efektīvs, lai stimulētu ievilktus krūšgalus.
2 IN 1 REŽĪMS. 8 masāžas kustību cikls, kam seko 1 sūkšanas kustība. Šis režīms ir ieteicams, lai mazinātu sāpes pilnu krūšu gadījumā un mudinātu Jūs atslaukt vairāk piena īsākā laikā.
Interneta veikalā bebis.lv (piegādes laiks 1-3 dienas)
vai
Veikalā "BĒBIS" Mārupes ielā 8d, Rīgā (Āgenskalns) -tajā pašā dienā
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv