Montessori koka puzle 180 gab. KX5367

Ražotājs: CITS
Modelis: KIK-5367
Pieejamība: pieejams (iesakām pārliecināties, ja vēlaties pirkt veikalā)
Cena: 15,60€
Cena bonusa punktos: 1560

Oriģināla, lai arī pēc savas idejas ārkārtīgi vienkārša, rotaļlieta palīdzēs bērna iztēles attīstībā. Pateicoties koka puzlei, jūs izveidosiet ne vienu vien interesantu rakstu. Papildus lieliskajai izklaidei puzles palīdzēs atpazīt un nosaukt redzamās krāsas! Pat 180 elementi ļaus jums izveidot patiešām interesantus attēlus! Komplektā iekļautās kartes-shēmas nāks palīgā! Divdesmit četrās divpusējas kartes kopā satur četrdesmit astoņus dažādas grūtības pakāpes attēlus! Spēles beigās visus elementus vat savākt un uzglabāt praktiskā auduma maisiņā!

Šāda rotaļlieta pozitīvi ietekmēs ģimenes attiecību veidošanos – katrs mirklis, kas pavadīts kopā ar bērnu, novedīs pie jūsu saiknes veidošanās!

Laba rotaļlieta ir rotaļlieta, kas ne tikai interesanti izklaidē, bet arī veicina mazuļa kopējo attīstību! Saskaņā ar Marijas Montesori izstrādātajiem pedagoģijas noteikumiem, jo ​​vienkāršāka ir rotaļlieta, jo labāk tā veic šos uzdevumus! Šī koka puzle palīdzēs attīstīt plaši saprotamas intelektuālās spējas, īpaši radošumu un telpisko iztēli! Mīklu risināšanai būs nepieciešama roku precizitāte, kā arī acs-rokas koordinācija!

Produkts ir pilnībā izgatavots no koka, pateicoties kam tas nodrošina ne tikai pietiekamu izturību, bet arī drošību! Visi koka elementi ir rūpīgi noslīpēti un pārklāti ar netoksisku krāsu, pateicoties kurai neviena šķemba nenonāks maigās rokās.

Materiāls: koka kluči, papīra kartiņas

Izmēri: kartes: 8cm x 6cm, viens bloks (sešstūris): 4cm x 5cm, iepakojuma izmēri: 21cm x 24,5cm x 4cm

Interneta veikalā bebis.lv
vai
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv