akcija
Gulta-tahta LULAYA DELUX balta ar kasti (Drewex)

Gulta-tahta LULAYA DELUX balta ar kasti (Drewex)

Ražotājs: DREWEX
Modelis: DRE-LULAYA-T.W.DR
Pieejamība: pieejams (iesakām pārliecināties, ja vēlaties pirkt veikalā)
Cena: 128,00€ 115,90€
Cena bonusa punktos: 11600

Papildu iespējas:

Balta bērnu gultiņa LULAYA DELUX ar atvilktni un iespēju pārveidot par pufu. Gulta izgatavota no priedes koka un laminētas skaidu plātnes. Augstākās kvalitātes koka gultiņa ar atvilktni un iespēju to pārveidot par dīvāngultu (tahtu).
 
Šīs gultiņas ražošanai tika izmantoti tikai sertificēti materiāli un izejvielas, lakām un krāsām ir oficiāli Eiropas sertifikāti, kas garantē to drošību bērniem. Bērnu koka gulta ir ražota saskaņā ar PN-EN 716-1+AC:2019-07 standartu.
Bērnu gultiņu ar atvilktni var pārvērst par tahtas veida gultiņu, kad bērns paaugsies. Šīs mēbeles iegāde ir lielisks lēmums. Tas jums kalpos daudzus gadus, neskatoties uz nepārtraukti mainīgo jūsu bērna augumu.
Šīs bērnu gultas papildu priekšrocība ir gultas veļas atvilktne. Šī funkcionālā telpa ļauj uzturēt kārtību un nodrošināt, ka visas svarīgākās lietas vienmēr ir pa rokai.
Apaļie stieņi ar diametru 16 mm garantē drošu un mierīgu atpūtu.
Gultai ir 3 matrača regulēšanas līmeņi (mērot no gultiņas kājas augšējās malas): 1. līmenis - maksimālais izmantojamais augstums bērnam guļot - 40,5 cm; 2. līmenis - starpiestatījums, ko izmanto, kad mazulis apsēžas - 53 cm; 3.līmenis - mazākais izmantotā matrača augstums, kad bērns pieceļas - 67,7 cm Matracis nedrīkst atrasties augstāk par 26 cm, t.s. drošības punkts.
Pērkot koka bērnu gultiņu, tiek iegūts arī skrūvju un atslēgu komplekts, pašsalikšanas instrukcija ). Tas viss ir iepakots oriģinālajā, stiprā kartona kastē, lai pasargātu izstrādājumu no bojājumiem transportēšanas laikā.
Bērnu gultiņai nav sīku detaļu, un skrūves, kas tur konstrukciju, ir labi noslēptas, līdz ar to mazulim ar tām nebūs kontakta.
 
Gultas izmēri: garums 124 cm x platums 65 cm x augstums 100 cm.
Guļamvietas  izmērs: garums 120 cm x platums 60 cm (matracis nav iekļauts komplektā).
Ražotājs: "DREWEX" Polija.
 
Lūdzu, atcerieties, ka mazuļi lielāko dienas daļu pavada gultā. Miegs ir ne tikai atpūtas laiks, bet arī neliela organisma attīstība, kas nepieciešama katra cilvēka pareizai darbībai, tāpēc gultiņas pareiza izvēle ir tik svarīga!
 
Mēbeles tiek piegādātas iepakojumos pašsalikšanai. Katrai mēbelei ir pievienota detalizēta montāžas instrukcija, kurā soli pa solim parādīts, kā šo mēbeli salikt.
bērnu gultas
funkcijas veļas kaste, 3 izņēmamas nūjiņas, var pārveidot par tahta-gultu
guļamvietas izmērs 120x60 cm
guļamvietas līmeņi 3 līmeņi
matracis komplektā: nav
materiāls: priežu koks un skaidu plāksne
ārējie izmēri (garums-platums-augstums): garums 124 cm x platums 65 cm x augstums 100 cm
Interneta veikalā bebis.lv
vai
tālr. +371 67807047, 67614094 / Skype:bebis.lv/ WhatsApp +371 26910443
Veikala darba laiks:pirmdiena-piektdiena 10:00-19:00,sestdienās 11:00-17:00,svētdienās slēgts
Seko mums Facebook lapā: bebis.lv
un Instagram @bebis.lv